איך להיות בחור ממש מגניב?

הדרך הטובה ביותר להיות בחור ממש מגניב היא להיות מוכן לצחוק על עצמך כדי להפגין את הביטחון שלך. רדף אחר תחומי העניין שלך או בחר מיומנות חדשה בוודאות. גם אם המיומנות אינה "מגניבה" באופן מסורתי, חוסר הפחד שלך יהפוך אותה למגניבה. צור קשר עין ודבר לאט כדי להראות לאנשים שמה שאתה אומר חשוב. המשך לקרוא לקבלת טיפים נוספים כיצד להיות ממש מגניב, כמו לעצב את השיער שלך ולסגנון מגניב.

המשך לקרוא לקבלת טיפים נוספים כיצד להיות ממש מגניב
המשך לקרוא לקבלת טיפים נוספים כיצד להיות ממש מגניב, כמו לעצב את השיער שלך ולסגנון מגניב.

לא קל להיות בחור ממש מגניב. כדי להיות מגניב, אתה צריך להיות אינדיבידואל, לא אכפת לך מה אנשים חושבים, ולהתייחס לאחרים באדיבות ובכבוד מבלי שנראה להוט מדי. אבל אם אתה באמת רוצה להיות מגניב, אתה צריך לשים לב כדי המראה שלך, לפתח ייחודית ומרתק אישי, פרויקט תדמית מגניבה בעולם. אם אתה רוצה לדעת איך להיות בחור ממש מגניב, פשוט בצע את הצעדים הבאים.

שיטה 1 מתוך 3: לפתח אישיות

 1. 1
  תהיה עצמך. מראה חשוב, אבל לא חשוב כמו להיות מי שאתה. למד להיות פחות מודאג מאיך שאתה יוצא לאנשים אחרים ויותר מודאג מלהנות, להתלוצץ, לדבר על תחומי העניין שלך ולעשות את מה שאתה רוצה לעשות. אם אתה יכול להצחיק מישהו, זו התחלה נהדרת.
  • אל תתבייש לתת לאנשים לראות מה מייחד אותך. אם אתה מתעסק בצפרות, מגניב. אבל אם אתה רוצה להסתיר שאתה מתעסק בצפרות, אז אתה בכלל לא מגניב.
  • אל תסתיר מאיפה באת. אם אתה מדרום ויש לך משיכה דרומית, אל תנסה להסתיר את זה כי אתה גר בצפון. אנשים יעריכו שאתה שונה.
  • אל תתנהג מגניב מכדי שאכפת לך. אם באמת אכפת לך מי ינצח במשחק הבייסבול באותו לילה, הראה אותו. אל תתנהג כאילו שום דבר לא משנה לך רק כדי להיות מגניב.
  • תמיד תהיה עצמך. אתה יכול לנסות לשפר חלקים מהאישיות שלך, אבל להיות אותנטי פירושו לא לפחד להיות מי שאתה.
 2. 2
  תהיה מקסים. אם אתה רוצה להיות בחור ממש מגניב, אז אתה צריך לדעת להקסים את כולם בנוכחותך. אדם מקסים הולך בביטחון לחדר והוא יכול לדבר עם אף אחד, הוא עובר בקלות, הומור, וחיוך על פניו. אתה אמור להיות מסוגל להחמיא לאישה בת שמונים או לפצח ילד בן שמונה; כדי להיות מקסים באמת, אתה צריך את מגע הקסם שמאפשר לך לגרום לכולם להרגיש בנוח בנוכחותך.
  • כדי להקסים אדם, גלה בו עניין יותר מאשר לדבר על עצמך. שאל על תחומי העניין או הרגשות של האדם והנהן בריכוז וצור קשר עין כדי להראות שאכפת לך באמת.
  • כדי להיות מקסים, זכור את שמו של אדם כשאתה פוגש אותו, ותמיד השתמש בו בפעם הבאה שתראה אותו.
  • לצחוק בקלות. אנשים מקסימים תמיד צוחקים או מצחיקים אנשים אחרים. אל תפחד להקניט בעדינות אדם שקולט אליו.
 3. 3
  היה שנון. להיות שנון זה חלק מלהיות מגניב. אם אתה רוצה להיות בחור ממש מגניב, אז אתה צריך להיות מסוגל להצחיק אנשים, לדבר על בהונותיך ולשמור על טרטור קליל ומנצח עם כמעט כל מי שמרגיע את דרכך. כדי להיות שנון, אתה צריך גם להיות חד, ולהציע הערות חדות וחכמות ברגע הנכון.
  • אם מישהו אומר משהו מצחיק, לא רק תצחק - ענה בחזרה עם תגובה מצחיקה משלך.
  • צפה באנשים שנונים אחרים שאתה מעריץ, מקומיקאים ועד דודך המצחיק, כדי לראות אם אתה יכול להרים את הטריקים שלהם.
  • תזדקק לתזמון מושלם כדי להיות שנון. העבירו את הבדיחות שלכם כשכולם מאזינים ומספיק בקול רם כדי שכולם ישמעו. אם אתה מתבדח בשקט מדי או כשמישהו אחר מדבר, זה לא יהיה מגניב אם תנסה זאת שוב.
 4. 4
  תהיה חברתי. אל תלך שולל מהסרטים. בחורים מגניבים לא מתייצבים בחניון על האופנוע שלהם עד שהם מוקפים בנשים. התקשר לאנשים, תכנן תוכניות, קח סיכונים וצר חברים שאתה יכול לסמוך עליהם ולכבד. אם אתם חברתיים ומבלים עם הרבה אנשים, אז תיראו מגניבים כי יש לכם מגוון חברים.
  • קבל הזמנות. אל תסרב לאנשים רק בגלל שאתה לא חושב שיהיה "מגניב" להופיע איפשהו.
  • לא תמיד להיות חברתי. למרות שזה נהדר לבלות עם אחרים, תן לעצמך קצת זמן לעשות את הדברים שלך ולפתח את האישיות שלך.
  • היו ידידותיים - לכולם. אל תהיה רק חברתי ונחמד לילדים המגניבים - אנשים מגניבים באמת מגניבים עם כולם.
 5. 5
  להיות בטוח. יכול להיות שאתה נראה יפה להפליא, אבל אנשים לא ישימו לב אליך אם אתה מדבר בביישן או בעל יציבה משופעת. הרים את הראש כלפי מעלה ואת החזה החוצה, והסתכל לכולם בעיניים. עבוד על ההערכה העצמית שלך כדי להיפטר מכל בעיה שיש לך בחוסר ביטחון. זה לא תהליך בן לילה, אבל לא תקבל כבוד מאחרים עד שתכבד את עצמך.
  • ללכת גבוה עם ראש גבוה, להראות שאתה גאה במי שאתה.
  • דבר בצורה די ברורה ולאט כך שכולם ישמעו מה יש לך לומר.
  • צור קשר עין כשאתה מדבר עם אנשים. זה מראה שנוח לך עם עצמך.
  • אל תפחד לצחוק על עצמך. זה מראה שאתה אפילו יותר בטוח. אתה לא צריך להיות בעל צמצום עצמי כדי להיות מסוגל לצחוק על עצמך מתישהו.
 6. 6
  גלה עניין באחרים. מי רוצה לשמוע מישהו מדבר על עצמו כל הזמן? גלה במה החברים שלך מתעניינים או עובדים ושאל אותם על כך. זה יקנה לך מוניטין כמי שאכפתי ומתחשב.
  • כשאתה מדבר עם מישהו, שאל "מה שלומך?" זה מראה שלמעשה אכפת לך מהאדם.
  • שאל אדם על תחומי העניין שלו. אנשים אוהבים לדבר על האינטרסים שלהם, ויחשבו שאתה מגניב כשאתה דואג מספיק לשאול.
 7. 7
  להיות חיובי. אתה לא צריך לתת לכולם אגודל או לחייך כמו טיפש כדי להיות חיובי. להיות חיובי זה רק להיות אופטימי, לחפש את הטוב שבדברים ולדבר על הדברים שמשמחים אותך במקום להפיל אנשים. אף אחד לא אוהב אדם שלילי ומתלונן כל הזמן, אז כדאי להימנע מלעשות זאת כשתוכל. במקום זאת, התמקדו בדברים החיוביים, ותראו כמה מהר אנשים חושבים שאתם מגניבים.
  • בכל פעם שאתה שומע את עצמך אומר משהו שלילי, אמור שלושה דברים חיוביים כדי להתנגד למה שאמרת זה עתה.
  • זה בסדר להתלונן או להיות שלילי מדי פעם אם אתה באמת מרגיש נסער או מעוצבן. רק אל תעשו את זה להרגל.
  • אם מישהו אחר הוא שלילי, אתה יכול גם לגרום לאדם להרגיש טוב יותר על ידי כך שהוא יראה את הצד הטוב של הדברים ועל ידי הצחוק שלו. אנשים יעריכו את היכולת שלך לגרום להם להרגיש טוב יותר. זה מאוד מגניב.
 8. 8
  אל תניחו אנשים. אתה עשוי לחשוב שזה מגניב ללעוג לאנשים שהם פחות מגניבים ממך, או לקרוא לאנשים "מפסידים" כי הם לא עומדים בסטנדרטים של קרירות שלך. עם זאת, הדחת אנשים לא גורמת לך להראות טוב יותר - במקום זאת, זה גורם לך להיראות חסר ביטחון ומיואש לגרום לאנשים אחרים להיראות רע כדי שאנשים יראו אותך באור חיובי יותר.
  • במקום להפיל אנשים, אתה יכול להקניט או לעשות כיף בחברים שלך. הם יתגרו בך בחזרה ושניכם יהנו, במקום להיכנס לענן סערה של שליליות.
אל תהיה רק חברתי ונחמד לילדים המגניבים - אנשים מגניבים באמת מגניבים עם כולם
אל תהיה רק חברתי ונחמד לילדים המגניבים - אנשים מגניבים באמת מגניבים עם כולם.

שיטה 2 מתוך 3: פתח את תחומי העניין שלך

 1. 1
  לקרוא ספר. קרא כמה ספרים. תמיד יהיה לך ספר טוב בבית שאתה קורא. ספרים יכולים להיות שובר קרח נהדר ויכולים לעורר שיחה במסיבות. בנוסף, מישהו שקורא היטב תמיד מושך. ככל שתקרא יותר, כך תדע יותר, ותפתח יותר נקודת מבט ייחודית על העולם.
  • אם אנשים קוראים לך חנון, פשוט תצחקי מזה. הכל מגניב אם אתה מגניב אותו.
  • הקריאה גם תקל עליכם לדבר עם מגוון אנשים, ולא רק עם מעגל חברתי אחד צר. אנשים מגניבים באמת יכולים לדבר כמעט עם כל אחד.
 2. 2
  המשך לעקוב אחר האירועים הנוכחיים אינך צריך לקרוא כמה עיתונים ביום, אך הבנה בסיסית של המתרחש בעולם תתן לך מוניטין של חכמה וידע, שניהם תכונות אטרקטיביות. תהליך זה יכול להיות פשוט כמו לעבור לחדשות Google ולקרוא שניים או שלושה מהסיפורים הגדולים ביותר בכל יום.
  • אתה לא צריך להישמע כמו יודע הכל כדי להעלות משהו מעניין ורלוונטי. אנשים יחשבו שזה מגניב שיש לך זמן לחשוב על העולם - לא רק על עצמך.
  • אם אין לך מושג מה קורה בעולם, אתה תראה חסר מושג - וזה פשוט לא מגניב.
 3. 3
  התחל להיות פעיל פיזית. להיות בכושר גופני ופעיל כבר מגניב. גם אם אתה לא אתלט גדול, ללכת לחדר כושר או לרוץ יכול לגרום לדם שלך לזרום ויכול לשפר את מבנה הגוף שלך. להיות פעיל פיזית גם יפתח את הביטחון שלך, וזה מאוד מגניב.
  • ספורט הוא גם דרך נהדרת להכיר חברים חדשים ולקשר עם אנשים אחרים. הצטרף לקבוצת ספורט או שתיים בבית הספר שלך, וראה כמה חברים חדשים אתה מכיר.
  • פעילות גופנית משחררת גם אנדורפינים שגורמים לך להרגיש טוב יותר, משפר את מצב הרוח הכללי שלך והופך אותך מושך יותר לבלות איתם.
 4. 4
  רדף אחר תחומי העניין שלך. בין אם אתה מצטרף למועדון בבית הספר ובין אם אתה עוסק בשיעור תסריטאות בקהילה שלך, פעולה שאתה אוהב לא רק תהפוך אותך למעניין יותר, אלא גם יכול לעזור לך להכיר חברים חדשים. אל תתביישו לעסוק בתחומי העניין שלכם, גם אם חלק מהדברים שאתם אוהבים עשויים שלא להיחשב באופן מסורתי כ"מגניב ".
  • אם תצטרף למועדון, בסופו של דבר תוכל להיות בעל תפקיד מנהיגות בארגון, וזה מאוד מגניב.
 5. 5
  להרים מיומנות. ככל שתוכל לעשות יותר, כך תהיה קריר יותר. למד כיצד לתקן מכונית, לבנות שולחן, לסיים סיפון או אפילו לבשל את הסטייק המושלם. אם יש לך מיומנות, אתה לא רק תועיל לאחרים, אלא שאנשים יחשבו שזה מגניב שלקחת יוזמה לעשות משהו.
  • לאחר ששלטת במיומנות, תוכל אפילו ללמד אותה למישהו אחר. עכשיו זה אחלה.
 6. 6
  פתח את האינטרסים שלך בעצמך. למרות שניתן לפתח תחומי עניין מסוימים, כמו ספורט קבוצתי, בצורה טובה יותר בקבוצות, חלק מלהיות מגניב הוא היכולת להשקיע זמן בלמידת דברים לבד. כל מי שנוח לו לבלות לבד ואפילו אוהב לבזבז לבד הוא הרבה יותר מגניב מאדם שכל כך להוט מבחינה חברתית שהוא נואש תמיד לבלות עם אנשים.
  • הקדיש זמן ללימוד נגינה על גיטרה, להרים שפה חדשה או סתם לרשום את מחשבותיך ביומן. זה יעזור לך להבין מי אתה ותהיה קריר יותר בתהליך.
  • אם אתה תמיד בסביבה, אנשים יקחו אותך כמובן מאליו. אבל אם אתה לפעמים עסוק כי אתה תופס זמן לבד, אז אנשים יעריכו אותך יותר כשאתה בסביבה.
אם אתה רוצה להיות בחור ממש מגניב
אם אתה רוצה להיות בחור ממש מגניב, אז אתה צריך לדעת להקסים את כולם בנוכחותך.

שיטה 3 מתוך 3: לעשות רושם טוב

 1. 1
  יש שפת גוף נכונה. למרות שמגניב צריך לבוא מבפנים, אנשים יכולים להניח הנחות לגביך אם שפת הגוף שלך מעידה על כך שאתה לא בטוח ולא בטוח בעצמך. כדי להיות שפת גוף מגניבה, פשוט עמדו גבוה, שמרו על ראש גבוה וכתפיים פתוחות והראו שאתם גאים שתופסים מקום.
  • אל תתכופף, אחרת תיראה כאילו אתה משתוקק.
  • אל תשלב את זרועותיך מעל חזהך, אחרת תיראה לא נוח וחסר ביטחון. במקום זאת, שמור על זרועותיך או השתמש בהן כדי לסמן תוך כדי דיבור.
  • אל תתעסק עם הידיים או הבגדים שלך, אחרת תיראה חסרת ביטחון.
 2. 2
  שמור על היגיינה טובה. פגשת אי פעם בחור מגניב שמריח זיעה ולעולם לא מצחצח שיניים? לא חשבתי כך. התקלחו כל יום, השתמשו בדאודורנט כדי לכסות את ריח הגוף, לצחצח ולהשתמש בחוט דנטלי שיניים פעמיים ביום ולשטוף את השיער באופן קבוע. נשא איתך כמה נענע או מסטיק כדי להיפטר מריח רע מהפה. הקפידו גם לשטוף את הבגדים באופן קבוע.
 3. 3
  תשמור על העור שלך. שטפו את הפנים במים חמים ושפשפו קרם לחות אחר כך. אם יש לך עור יבש, לחות במוצר המיועד לעור יבש. הימנע ממוצרים עם ניחוחות אם העור שלך רגיש. לעור שמן ושילוב, השתמש בקרם לחות ללא אלכוהול ומיועד לעור שמן / שילוב. לבעיות באקנה, Clearasil מציע מספר מוצרים הנעים בין שטיפות פנים לקרמים פצעונים.
  • צפו במה שאתם אוכלים ושותים. תזונה בריאה ושתייה מרובה של מים נהדרים גם לגוון העור שלך. מאכלים שמנים ושומניים יהפכו גם את עורכם לשמנוני ושומני יותר.
 4. 4
  היה אסרטיבי. אל תפחד לתפוס מקום כשאתה יושב או כשאתה מסתובב. אל תפחד להיות חזק יותר, למרות שזה ייצור לחץ חברתי כלשהו. כשאתה מדבר, האט את דבריך כדי להראות שאתה מעריך את מה שאתה אומר ואתה לא חושש שתנתק. צור קשר עין טוב וחסר פחד.
  • במקביל, דע מתי לתת לאנשים אחרים להתמקד במרכז הבמה. אתה לא יכול לטעון את עצמך 100% מהזמן.
 5. 5
  שיהיה לך סטייל מגניב. וודא שהבגדים שלך מתאימים כראוי ובעצם נראים לך טוב. נסה למצוא צבעים או דוגמאות שנראים במיוחד טוב עם גוון העור שלך, וללבוש אותם הכי הרבה. אפילו ארון בגדים פשוט כמו חולצת טריקו וג'ינס הוא בסדר כל עוד הוא מתאים ומתאים לך.
  • אם אתה צריך לקנות בגדים, השקיע רק בכמה פריטי לבוש של בגדים יקרים ואיכותיים יותר במקום לקנות הרבה בגדים בינוניים וזולים. דוגמה לכך היא הוליסטר.
  • התנסו בסגנונות שונים, ונסו למצוא את זה שמשחק את נקודות החוזק והזהות שלכם, בין אם אתם מוכנים ובין אם אתם הולכים יותר למראה נדנדה או היפסטר.
  • לאחר אמצעי סגנון מגניב ללבוש מה שאתה אוהב לא משנה כמה מגוחך אתה עשוי להיראות. אם אנשים לועגים לבגדים שלך ואתה מפסיק ללבוש אותם רק כדי לרצות אנשים, אז אתה לא מגניב.
 6. 6
  עיצבו את השיער. זה שיש לך בגדים יפים לא אומר שאתה יכול לשכוח מהשיער שלך. וודאו שזה בסגנון שמתאים לכם ושנוח וקל לתחזוקה. שטפו את השיער באופן קבוע, ואם הוא קצר, נסו תסרוקות שונות.
  • אם אתה צריך להסתפר או רוצה סגנון חדש, השיטה הטובה ביותר היא לזלול על מעצב שיער מומחה פעם אחת, לצלם את התספורת ההיא ולבצע אותה במקומות זולים בהמשך. אם הם מעצבים את השיער שלך בצורה מסוימת שאתה אוהב, תראה להם איך ליצור מחדש את המראה שלך בעצמך.
 7. 7
  אל תשכח לחייך. אתם עשויים לחשוב שזה לא מגניב לחייך, או שרק מטלטל מגחך מאוזן לאוזן ללא סיבה, אלא ההפך הוא הנכון. אם אתה נחמד ומחייך לאנשים, הם ירגישו בברכה וירצו להכיר אותך. אם אתה מגניב מכדי להגיד היי, אז אתה פשוט תסתובב בעצמך בפינה בזמן שלכולם יהיה זמן טוב.
  • חיוך עושה רושם מתמשך. גם אם אנשים לא מכירים אותך טוב, הם יאהבו אותך אם תחייך אליהם. ואם לא תחייך אליהם, הם יחשבו שאתה מטומטם או טמבל לפני שהם בכלל יכירו אותך.
הדרך הטובה ביותר להיות בחור ממש מגניב היא להיות מוכן לצחוק על עצמך כדי להפגין את הביטחון שלך
הדרך הטובה ביותר להיות בחור ממש מגניב היא להיות מוכן לצחוק על עצמך כדי להפגין את הביטחון שלך.

טיפים

 • אל תפחדו מכלום. תהיה ספונטני!
 • לגרום למישהו לחייך זה לא רק מגניב אלא גם מושך מאוד עבור אנשים רבים. בחור עם חוש הומור טוב מאוד מגניב.
 • אנשים אוהבים לבלות עם חבר'ה מגניבים כי הם גורמים להם להרגיש טוב, לצחוק ולחייך.
 • אל תעשן. אנשים שונאים עשן שנושף בפניהם. זה מוביל לריח רע מהפה, גורם לבגדים שלך להריח כמו עשן והוא בסך הכל לא בריא.
 • עשה משהו עם הסגנון שלך שגורם לך להתבלט, בלי לעבור מעל לראש.
 • הכלל מספר אחד להיות מגניב הוא פשוט ופשוט לדעת שאתה הכי טוב. אתה לא צריך לומר את המלים המדויקות האלה אלא להראות לכולם שאתה חושב על עצמך מאוד והם ילכו.
 • אל תשנה את האישיות שלך עם כל אישה או גבר שונים שאתה נמשך אליהם. נסו להישאר נאמנים לעצמכם, אך פנו לאישים שונים.
 • נסו להיות ייחודיים, לבשו סגנון משלכם. להיות חביב ומיטיב עם אחרים.
לא קל להיות בחור ממש מגניב
לא קל להיות בחור ממש מגניב.

הפוך להצהרת סגנון. גם זה מגניב.

 • אל תפחד לדבר עם אנשים שאתה נמשך אליהם. תן לכולם כבוד.
 • כדי להיות ממש מגניב, אתה צריך להימנע מכינוי אנשים "מפסידים", אם כן, אולי בסופו של דבר אתה נראה כמו רופף יותר!
 • לעולם אל תסגור אחרים. זה יפחית את המוניטין הציבורי שלך וישפיע על האופן בו אחרים רואים אותך.

אזהרות

 • אל תפגע בכל אישה שאתה נתקל בה. זה ישאיר אותך עם מוניטין שלילי.
 • דעו שלא כולם יאהבו אתכם, זה הרגיל. אתה לא יכול לרצות את כולם. הקפד לקבל אנשים שדוחים אותך מכל סיבה שהיא.
 • העתקת הסגנון של אנשים אחרים היא בסדר, אבל רק בדרך לפיתוח הסגנון האישי שלך. כל סגנון או התנהגות אישיים שמקורם במקור בהתבוננותכם באנשים אחרים, אך בסופו של דבר עליכם לבחור את מה שאתם רוצים לאמץ כשלכם.
 • אל תיתפס קטנוניות או יריבות. הפיתרון הטוב ביותר הוא להתעלם מסוג זה של דרמה ולעבור למשהו ששווה יותר לזמן.
 • בחורים מגניבים לא מכניסים אנשים אחרים להרגיש טוב יותר עם עצמם. גם אם אנשים מסוג זה פופולריים בשלב מסוים, הם בסופו של דבר יאבדו חברים וכבוד.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail