איך לקרר שמפניה?

כדי לקרר שמפניה, התחל לוודא שהטמפרטורה במקרר שלך היא בין 40 ל -7 מעלות צלזיוס. לאחר מכן הניחו את הבקבוק בצורה אופקית בחלק האחורי של המקרר, שהוא בדרך כלל החלק הכי מגניב, למשך שעתיים לפחות. לחלופין, אם אתם ממהרים, מלאו דלי בקרח ובכמות נדיבה של מלח, שיוציאו את החום מהבקבוק. לאחר מכן, שפכו חצי כוס מים לדלי כדי שהקרח יצוף. לבסוף, הניחו את השמפניה בדלי למשך 5 דקות להתקררות. לטיפים כיצד לקרר שמפניה וינטאג 'בדלי, המשיכו לקרוא!

אפשר לקרר שמפניה בדלי קרח או להניח בקבוק שמפניה במקרר
אפשר לקרר שמפניה בדלי קרח או להניח בקבוק שמפניה במקרר.

שמפניה היא משקה שהכי טוב להגיש צונן. אפשר לקרר שמפניה בדלי קרח או להניח בקבוק שמפניה במקרר. למרות שאתה צריך לשתות אותו קר, שמפניה לעולם לא צריכה להיות מוגשת על קרח מכיוון שזה משפיע על הטעם והריח. עם מעט דיוק, זה די פשוט לקרר שמפניה לשלמות.

שיטה 1 מתוך 3: קירור בדלי קרח

 1. 1
  צמרמורת וינטג 'צוננת בין 54 ל -14 מעלות צלזיוס יש להגיש שמפניה וינטאג ' המגיעה עם שנים המודפסות על התווית בין 54 ל -14 מעלות צלזיוס. טמפרטורה זו מושגת בצורה הטובה ביותר באמצעות דלי קרח. לדלי קרח יש בדרך כלל טמפרטורה קצת יותר חמה ממה שהיית מקבל במקרר שלך.
 2. 2
  ממלאים דלי בחצי קרח וחצי מים. קח דלי גדול מספיק כדי להכיל בקבוק שמפניה. ממלאים את הדלי בקרח. הכניסו את בקבוק השמפניה לקרח, כך שרק קצה הבקבוק בולט החוצה.
  • אתה יכול להשתמש במד חום קטן כדי לבדוק את הטמפרטורה של דלי הקרח שלך. אתה יכול להוסיף עוד קרח כדי לקרר את הדלי יותר. ניתן להוסיף גם כמות קטנה של מים אם הדלי צריך להתקרר.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: כאשר אתה מצנן שמפניה, מילוי הדלי בחצי קרח וחצי מים יעזור לקור להעביר לבקבוק השמפניה מהר יותר מאשר אם היית משתמש רק בקרח לבד.

 3. 3
  השאירו את בקבוק השמפניה בדלי למשך 20 עד 30 דקות. פשוט תן לבקבוק השמפניה לשבת בדלי. אתה יכול להגדיר טיימר בטלפון שלך או פשוט לפקוח עין על השעון.
 4. 4
  פופ את הפקק והגיש. לאחר שחלפו 20 עד 30 דקות, תוכלו להעיף את הפקק על בקבוק השמפניה. הקפד לכוון את קצה הבקבוק מכל חפץ יקר לפני שתקפוץ לפקק. להגשה, הטו את הבקבוק בזווית של 45 מעלות, החזיקו את הכוס ביציבה ביד השנייה ומלאו אותה בשלוש רבעי הדרך בשמפניה.
לבסוף, הניחו את השמפניה בדלי למשך 5 דקות להתקררות
לבסוף, הניחו את השמפניה בדלי למשך 5 דקות להתקררות.

שיטה 2 מתוך 3: מצמרר במקרר

 1. 1
  בדקו את טמפרטורת המקרר והתאימו לפי הצורך. כדאי לאחסן שמפניה שאינה וינטאג 'במקרר. מותגי שמפניה שאינם וינטג 'צריכים להתקרר מעט יותר מזני הבציר. זכרו, שמפניה שאינה וינטאג 'היא שמפניה שאין עליה שנה מודפסת על התווית. יש לאחסן זאת בין 40 ל -7 מעלות צלזיוס. השתמש במד חום כדי לבדוק את הטמפרטורה של המקרר שלך. הפוך את הטמפרטורה במקרר למעלה או למטה לפי הצורך.
 2. 2
  מכניסים את בקבוק השמפניה למקרר. אתה רוצה להניח את הבקבוק בצורה אופקית. כדאי גם לשאוף לבחור מקום קריר וחשוך במקרר לאחסון הבקבוק, למשל ליד הגב.
 3. 3
  השאירו את הבקבוק במקרר למשך כמה שעות. אם אתם מגישים שמפניה במסיבה, זה דורש תכנון קדימה. ודא שאתה מתכנן להכניס את בקבוק השמפניה למקרר למשך כמה שעות לפני שהאורחים מגיעים.
 4. 4
  הימנע מאחסון שמפניה במקפיא. יש אנשים שתומכים באחסון שמפניה במקפיא כדי לקרר אותה מהר יותר. שיטה זו אינה מומלצת. זה יכול להרוג את הבועות בשמפניה, מה שעלול להשפיע על טעמו ומרקמו.
  • אם אתה רוצה לאחסן את השמפניה שלך במקפיא, אל תתן לה לשבת יותר מ -15 דקות.
קרח מסחף שלג הוא כנראה קר מכדי לקרר שמפניה בבטחה
קרח מסחף שלג הוא כנראה קר מכדי לקרר שמפניה בבטחה, מכיוון שהוא בדרך כלל מתחת לקפוא.

שיטה 3 מתוך 3: שימוש בשיטות צינון מהיר

 1. 1
  הוסף מעט קרח לדלי. אם אתה בקמצוץ וצריך לקרר שמפניה במהירות, אתה יכול להוסיף מלח לקרח כדי להאיץ את תהליך הצינון. המלח שואב חום מתוך הבקבוק שמפניה, מה שהופך אותו להתקרר מהר. כדי להתחיל, הוסף מעט קרח לדלי מים. הוסיפו מספיק קרח שאחרי הוספת כחצי כוס מים תוכלו להטביע בקבוק שמפניה.
 2. 2
  יוצקים כמות נדיבה של מלח על הקרח. קח מיכל מלח ופתח את המכסה. נענע במהירות את המיכל מעל הקרח והכניס כמות נדיבה לדלי.
 3. 3
  מוסיפים מים. כחצי כוס מי ברז בדרך כלל יעשו זאת. יהיה עליך להוסיף מספיק שהקרח צף במים, כמו דגני בוקר בחלב.
 4. 4
  השאירו את הבקבוק למספר דקות. השמפניה תתקרר במהירות בשיטה זו. אתה צריך להשאיר את הבקבוק רק בקרח למספר דקות. זה אמור להתקרר מספיק בערך 3 עד 5 דקות.
 5. 5
  הגישו את השמפניה שלכם. זכור לכוון את הבקבוק מפני חפצים שבירים בעת ביטול הפקק של השמפניה. הטה את הבקבוק בזווית של 45 מעלות בעת ההגשה ומלא כוס כשלושת רבעי הדרך מלאה.

טיפים

 • תכנן מראש את ההתכנסויות שלך על ידי כך שדליים וקרח יהיו מוכנים לשימוש או על ידי שיהיה לך מספיק זמן לקרר את השמפניה במקרר.

שאלות ותשובות

 • האם זה מזיק לבקבוק שמפניה צונן שלא נפתח להתחמם שוב?
  זה לא מזיק, אבל זה עלול להשפיע על טעם השמפניה. התכוון לשתות את השמפניה שלך זמן קצר לאחר המצמררת אותה.
 • האם אתה יכול לקרר בבטחה בקבוק שמפניה בסחף שלג. אם כן, כמה זמן כדאי להשאיר את זה שם?
  קרח מסחף שלג הוא כנראה קר מכדי לקרר שמפניה בבטחה, מכיוון שהוא בדרך כלל מתחת לקפוא.
 • אם אני מכניס את שמפניית הברוט שלי למקרר למשך שעתיים-שלוש, האם זה יהיה בסדר?
  מומלץ בערך 4 שעות, אך בדרך כלל 2 - 3 שעות מספיקות.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail