איך לחסוך כסף בארוחות בחוץ?

זה גם אומר שאתה יכול לחסוך עוד יותר כסף על ידי קניית משקאות בבית במקום במסעדה
זה גם אומר שאתה יכול לחסוך עוד יותר כסף על ידי קניית משקאות בבית במקום במסעדה.

כולם אוהבים לצאת לארוחה. בין אם אתם משיגים חברים שלא ראיתם זמן מה, ובין אם אתם יוצאים לדייט ראשון, ארוחה טובה במסעדה טובה קשה לנצח. עם זאת, כאשר לכלכלה העומדת יש השפעה עצומה על ההוצאות ועל החיים החברתיים, זה יכול להיות קשה להצדיק את ארוחות הערב הגדולות האלה כשאתה משרבט וחוסך לכל שאר המותרות בחיים. אם אתם אוכלים מסורים שפשוט לא יכולים לוותר על ארוחות הגורמה האלה, ישנן דרכים בהן תוכלו עדיין לאכול בחוץ מבלי לפוצץ את התקציב.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת עסקאות

 1. 1
  השתמש במדיה החברתית. בימינו, מסעדות רבות משתמשות בפלטפורמות מדיה חברתית כדי לפרסם הנחות ומבצעים מיוחדים כדי לפתות לקוחות רבים יותר לפקוד את משרדיהם. זה יכול להיות תפריט קבוע או הצעה לימים מסוימים בשבוע, אבל בסופו של דבר אתה משלם הרבה פחות עבור הארוחה שלך, או שתקבל מנה נוספת או שתייה נזרקת.
  • נסה פלטפורמות מדיה חברתית כמו פייסבוק, אינסטגרם, צופיות וכו '.
  • אנשים רבים משתמשים ב- Yelp כדי לקרוא ביקורות על עסקים, אך ניתן למצוא מבצעים גם שם. המסעדה עשויה להציע מבצע אם אתה "מבצע צ'ק-אין" ב- Yelp או באפליקציה דומה.
  • כשאתה בודק את פלטפורמות המדיה החברתית, הקפד להירשם לעדכונים מהמסעדות המועדפות עליך (או מכל קטגוריות של מסעדות שאתה מעוניין בהן). לאחר שתירשם למספר מהודעות פלטפורמה אלה, אמור להיות לך זרם קבוע של עסקאות שמגיע באופן קבוע.
  • תוכל גם למצוא מבצעים מקוונים בדף האינטרנט האישי של המסעדה.
  • אתה יכול גם לנסות אתרי הנחות מקוונים כמו Groupon או Livingsocial.
 2. 2
  הירשם להצעות דוא"ל מהמסעדות המועדפות עליך. מסעדות רבות ישלחו עלוני דוא"ל הכוללים הצעות ללקוחות המוערכים שלהם שנרשמים. הודעות דוא"ל אלה כוללות לעיתים קרובות קופונים ומבצעים מוזלים אחרים שניתן לממש במסעדה.
  • עבור לדף האינטרנט של המסעדה כדי לראות אם יש אפשרות להירשם לניוזלטר בדוא"ל.
  חלקו מנה ראשונה עם האדם שאיתו אתם אוכלים כך ששניכם יחסכו מעט כסף
  חלקו מנה ראשונה עם האדם שאיתו אתם אוכלים כך ששניכם יחסכו מעט כסף.
 3. 3
  תלושי קליפ מעיתונים. חפש בעיתון המקומי שלך קופונים למסעדות המועדפות עליך. זה עובד עבור אוכל מהיר ואפילו עבור מסעדות חובבות יותר שמפרסמות בעיתון המקומי.
  • אתה יכול למצוא הצעות כמו "לקנות אחד לקבל אחד בחינם" או אחוז הנחה מהארוחה שלך. כל ההצעות הללו יעזרו לכם לחסוך כמה דולרים בעת סעודה בחוץ.
  • בדרך כלל עיתונים מקומיים הם הטובים ביותר למציאת קופונים שמיש לאכילה בחוץ, ולא עיתונים לאומיים.
  • אתה יכול לשקול לקנות כמה מהעיתונים כדי להצטייד בקופונים מכיוון שעיתונים הם יחסית לא יקרים. העלות הנוספת עבור הניירות יכולה להיות מנוגדת בסכום שתחסוך בקופונים.
  • אתה יכול גם לבקש מחבריך ושכניך לתת לך את העיתונים שלהם לאחר שיסיימו לקרוא אותם. אז אתה יכול לקבל את הקופונים בחינם.

שיטה 2 מתוך 3: חיסכון בכסף בזמן המסעדות

 1. 1
  הזמנה מתפריט הצהריים. מסעדות רבות מציעות מבצעי צהריים נהדרים. אם אינך מפחיד בשעה ביום בה אתה אוכל את הארוחה העיקרית שלך, נסה להחליף את תפריט ארוחת הערב לתפריט הצהריים. ארוחות הצהריים יכולות להיות זמן איטי יותר עבור מסעדות ולכן הן שמחות להוריד את מחירן כדי למלא את השולחנות.
  • תפריטי הצהריים הם לעתים קרובות גם מעט מנות קטנות יותר, כך שמסביר חלקית את המחירים הנמוכים.
  • אפילו לכמה מהמסעדות הטובות ביותר בעיר יש תפריטי צהריים עם תגי מחיר מדהימים, מה שאומר שתוכלו לבדוק במסעדות המובילות בפחות דולרים.
 2. 2
  הביאו אלכוהול משלכם. כשאתה אוכל בחוץ, לעתים קרובות אתה מוציא יותר כסף על יין מאשר על האוכל, אז למה לא לחתוך את חשבונך על ידי הבאת בקבוק יין משלך? המון מסעדות מאפשרות לכם להביא משלכם בימים אלה, אז קחו אותם להצעה שלהם. בדרך כלל עליכם לשלם דמי שעם של כמה דולרים, אך זה יהיה חלק קטן ממחיר בקבוק היין במסעדה.
  • להביא משלך פירושו גם שאתה יכול לבחור יין שאתה יודע שתאהב, במקום לבחור מתפריט יינות שמעולם לא ניסית.
  • הקפד לאשר זאת עם המסעדה מבעוד מועד מכיוון שלא כל המסעדות מאפשרות להביא משלך. זה יכול להיות מביך אם תביא יין משלך למקום שאין בו מדיניות BYOB.
  העלות הנוספת עבור הניירות יכולה להיות מנוגדת בסכום שתחסוך בקופונים
  העלות הנוספת עבור הניירות יכולה להיות מנוגדת בסכום שתחסוך בקופונים.
 3. 3
  קבל את זה ללכת. יש מסעדות שמציעות אפשרויות טייק אווי זולות יותר במחיר מוזל מכיוון שהן לא משרתות אתכם. כאשר אתה בוחר לוותר על אכילה במסעדה, הדבר משאיר את השולחנות פתוחים ללקוחות אחרים בתשלום, כך שהמסעדה תוכל להרוויח יותר כסף.
  • זה גם אומר שאתה יכול לחסוך עוד יותר כסף על ידי קניית משקאות בבית במקום במסעדה.
  • אתה יכול לנסות להתקשר כדי לראות אילו מסעדות מציעות הנחות מסוג זה.
  • המשמעות היא גם שאתה שומר בטיפ, מכיוון שלא יהיה לך שרת (ייתכן שבכל זאת תרצה להשאיר טיפ קטן שיועבר לאלה שבמטבח).
 4. 4
  חפש הזדמנויות של הרגע האחרון. אם מתחשק לכם לארוחת הרגע האחרון אולי יהיה לכם מזל במסעדות שיש בהן הרבה שולחנות ריקים. יש מסעדות שמציעות מבצעים יומיומיים כדי לפתות אנשים מהרחוב, ואתה יכול להיות מזל לזהות משהו נהדר כשאתה עובר. זו יכולה להיות ארוחה מוגדרת בת שתי מנות או בחירה מוגבלת מתפריט הא-לה-קארט, אבל אם אתה אוהב את מה שאתה רואה, אתה יכול להתכנס פנימה ולחסוך הון.
  • חלק מהעסקאות היומיות הללו כוללות כוס יין או אפילו חצי בקבוק יין עם כל ארוחה שהוזמנה, כך שבאמת תוכלו לתפוס מציאה.
  • זו יכולה להיות דרך נהדרת לגלות מסעדה חדשה או לנסות מקום יקר בדרך כלל לתקציב הצנוע שלך.
 5. 5
  תאכל לפני שאתה יוצא. דרך נוספת לחסוך כסף כשאוכלים במסעדה היא לאכול משהו בבית לפני שאתם פונים למסעדה. בדרך זו לא תרעבו במסעדה, כך שלא תצטרכו לשבור את הבנק כדי להשביע את רעבונכם.
  • זה נותן לכם את המיטב משני העולמות - ארוחה זולה בבית (חיסכון בכסף) וארוחה מפוארת קטנה במסעדה, כך שתוכלו עדיין ליהנות מחוויית האוכל.
דרך נוספת לחסוך כסף כשאוכלים במסעדה היא לאכול משהו בבית לפני שאתם פונים למסעדה
דרך נוספת לחסוך כסף כשאוכלים במסעדה היא לאכול משהו בבית לפני שאתם פונים למסעדה.

שיטה 3 מתוך 3: לאכול בזול

 1. 1
  הימנע מבשר אדום. בשר אדום ידוע לשמצה כי הוא יקר יותר מסוגי בשר אחרים כמו עוף או הודו. נסה להימנע מבשר אדום או במקום זאת להזמין נתחי בשר זולים יותר במידת האפשר - כמו חזה בקר או ירכי עוף.
  • אפשרויות צמחוניות הן בדרך כלל זולות יותר בעת סעודה בחוץ.
 2. 2
  שתף מנה ראשונה. רוב המסעדות מגישות מנות שהן הרבה יותר ממה שאדם אחד זקוק לארוחה אחת. ולמרות שזה יכול להיות נחמד שיש שאריות לקחת הביתה, זה גם נחמד שיש חשבון זול יותר במסעדה.
  • חלקו מנה ראשונה עם האדם שאיתו אתם אוכלים כך ששניכם יחסכו מעט כסף.
  • לפעמים מסעדות מוציאות תשלום בגין פיצול מנה ראשונה, אך היא עדיין תעלה בסופו של דבר פחות מהזמנת ארוחה שנייה שלמה.
  • תוכלו גם לפצל מתאבנים, צדדים וקינוחים עם חבריכם לארוחה.
 3. 3
  דלג על המשקאות. משקאות תמיד יקרים במסעדות, במיוחד אם אתם שוקלים משקה אלכוהולי. אחת הדרכים לצמצם את חשבונך ברצינות היא על ידי הימנעות ממשקאות מהודרים, אלכוהוליים או אחרים.
  • הזמינו מים במקום. רוב המסעדות (אפילו רשתות מזון מהיר) יאפשרו לכם לקבל מים בחינם עם הארוחה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail