איך הופכים לספק שוק איכרים?

כיצד אוכל ליצור קשר עם הספק אם אני מחפש את הסחורה שלהם בשוק האיכר
כיצד אוכל ליצור קשר עם הספק אם אני מחפש את הסחורה שלהם בשוק האיכר?

שווקי החקלאים, שהיו פעם הדרך האופיינית למכור תוצרת במשך מאות שנים, הפכו שוב לחלק חשוב בקניות האוכל של הקהילה המקומית. הם המקום למצוא תוצרת מקומית טרייה, להתעדכן באנשים מהקהילה, לחלוק אוכל נהדר ולקחת הביתה פינוקים עונתיים שהסופרמרקטים לא בהכרח עתידים למכור. ואם אתה רוצה להיות חלק משוק איכרים מקומי, ולמכור בעצמך אוכל ביתי או אוכל ביתי או מצרכים ביתיים, אז תצטרך לעשות קצת תכנון בכדי להבטיח שהמאמצים שלך יהיו יעילים באותה מידה שהם רווחיים.

צעדים

 1. 1
  הכינו רשימת ביקורת של כל מה שתזדקקו לו על מנת להיות מוכנים. זה מקל על ההבטחה שהכל נעשה או נבחר, ונארז כדי למנוע בהלה של הרגע האחרון. להיות חלק משוק איכרים פירושו עבודה קשה. יהיה עליכם להכין תוצרת לקראת היום, להעביר אותה בבטחה ולהקים אותה מוקדם בבוקר לפני שהלקוחות מגיעים. ייתכן שתצטרך גם לשאת עמדה או תצוגה משלך, תלוי במה שהשוק המקומי מספק. במהלך היום תצטרך להיות נוכח ומקסים לאורך כל היום, ואפילו הפסקת הצהריים שלך עשויה להיות כריך ממהר בזמן שאתה יושב מאחורי התוצרת שאתה מוכר. עם זאת, עבודה קשה זו שווה את זה - אתה מקבל תשואות טובות יותר עבור קמעונאות תוצרת המזון שלך מאשר השתתפות במכרז המזון ובסיטונאות לרשת סופרמרקטים. והאינטראקציה החברתית מהנה, תוססת ואמיתית.
  • זה רעיון טוב להתיידד במהירות עם השוק, מכיוון שאנשים אלה יכסו עבורך כשאתה זקוק להפסקה בחדר האמבטיה או אם אתה צריך לרוץ כדי לקבל שינוי. בתורם, הם יצפו ממך לאותה כיסוי.
  • האם אתה מתכנן לעשות זאת לבד או עם חבר או בן זוג? קל יותר כאשר לפחות שניים מכם חולקים את המאמץ.
 2. 2
  החליטו מה אתם הולכים למכור. שוקי האיכרים נוטים למכור תוצרת טרייה (כל מיני ירקות ופירות, אגוזים וזרעים וכו '), מוצרי בשר טריים שהומתו, דגים טריים, מאפים ביתיים או אומנים, שתייה (חמה או קרה) ואוכל ביתי כמו ריבות. וג'לי, פטה - פטהות (ממרח בשר), טרינים - טוהרינס (בשר קצוץ ומבושל, דגים או ירקות להגשה קרה), מטומטם, חמוצים, רטבים, תבלינים וכו '. כמה דברים שכדאי לזכור כוללים:
  • פרסם שאתה מגדל אוכל בצורה מיוחדת כדי להגדיל את הערעור והערך שלו ללקוחות. כגון, האם אתה מגדל אורגני או קונבנציונאלי?
  • דאגו להסעה המתאימה להוצאת האוכל לשוק. זה לא טוב לגדל יבול מקסים של אפונה ודלעות ולא להצליח להביא אותם לשוק מחסור בטנדר, נגרר או מכונית גדולה. אם אין לך תחבורה הולמת, האם יש מישהו אחר שיוכל וישמח לעזור?
  • למכור מוצרים מתעשיית הקוטג'ים המיוחדים בלבד - אם אלה יכולים למכור טוב - כגון סבונים תוצרת בית, מוצרי יופי, מוצרי עור או עץ, עשבי תיבול, מוצרים תפורים או סרוגים, בגדים וכו '- או חסוך להם חלק מהדוכן בזמן שאתה עדיין מוכר. פריטי מזון.
   היזהרו משווקי איכרים שהם מאוד טהורים לגבי הנמכר ולכן מעדיפים רק אוכל טרי; הכל תלוי איפה אתה גר ומה אנשים מחשיבים הופך לשוק איכרים.
 3. 3
  קבל הסמכה מטעם מועצת הבריאות במחוזך או באזורך. אם אתה ספק מזון (שרוב האנשים הם), סביר להניח שתצטרך לקבל הסמכה אם אתה מגיש אוכל. דע אילו חוקים קיימים ביחס לגידול, ייצור, הגשה ו / או מכירת מזון. בתחומי שיפוט רבים יש חוקים נוקשים נגד מכירת מוצרי מזון ממטבחים ביתיים, אם כי מתוך הכרה ברצונם הגובר של אנשים למכור ולקנות מוצרי אוכל ביתיים, חלק מההגבלות הללו מתחילות להיות רגועות שוב. אם אתה צריך להשתמש בשטח מטבח מסחרי, האם אתה יכול לארגן קואופרטיב שישתף אותו עם אדם אחר או קבוצת אנשים אחרים שמוכרים בשוק?
  • דע כיצד להימנע מסכנות פוטנציאליות בעת הכנת אוכל ביתי באמצעות נהלים נכונים, כגון עיקור בקבוקים ושימוש בחום גבוה וכו '. אם אינך בטוח, קרא את סוג המזון לפני שתחליט שתכלול אותו כחלק מהדוכן שלך. - אין טעם לקבל ריבות וסלסה - אם אתה לא יכול להיות מוטרד לעבור את הטרחה של עיקור ואיטום כמו שצריך.
  • אם אתה מוסמך מטעם מועצת בריאות או סוכנות דומה, צפה שהפקידים יגיעו לבדיקות כאשר השוק פועל. שמור על הכל מסודר, מסודר ונקי, בעזרת כיסויי ראש מתאימים, כפפות גומי / פלסטיק. אם יש לך הפרות כלשהן, ייתכן שתתבקש לעזוב, לפחות עבור אותו שוק אחד, עד שהכל יסתדר.
 4. 4
  צרו קשר עם הבעלים, המאסטר או מארגן השוק. אדם זה (או אולי אפילו ועדה) יגיד לך מהם הכללים להפוך לחלק מהשוק. במקרים מסוימים זה יהיה רשמי למדי, ותצטרך להגיש לראיון כדי לשכנע את שאר הבעלים והמפעילים שאתה משתתף ראוי, שעלול למכור תוצרת איכותית. גלה האם יש קואופרטיב שאתה יכול להצטרף אליו - קואופרטיבים מספקים כוח במספרים המסייעים גם לכיסוי שיווק ומכירות והפצה גם מעבר לשוק.
  • יש להכין מראש מכירת מכירות. אתה הולך להסתדר טוב יותר, אם תציג כבטוח וכבר החלטת מה זה אתה רוצה לתרום לשוק.
  • בדוק את התחרות הפוטנציאלית לפני שתלך. למרות שרוב שווקי החקלאים הם בעלי רוח שיתופית, אין טעם להיות הדוכן החמישה עשר שמוכר פירות יער מכיוון שלא יהיו מספיק לקוחות להסתובב. חשוב על דרכים להוסיף ערך לייצור שלך - אם זה נושא, כגון הפיכת גרגרים אלה למילקשייק פירות יער. או אולי להפוך את הדוכן שלכם לשיעור בישול, ולהראות לאנשים 101 דרכים לעשות דברים עם גרגרי היער שהם קנו מכם או מאחרים, והכל תמורת תשלום קטן.
  • צפו מהשוק לספק לכם גם מידע כלשהו. שאל כמה לקוחות יש, אילו תנודות עונתיות קיימות, האם יש עלויות לאחזקת דוכן (כמו למשל לשלם, גם אם אינך מתייצב פעם אחת) ואיזה ביטוח ניתן לכיסוי אחריות ציבורית.
  • האם השוק נמצא בחסות או בחוץ? בשווקים מסוימים קיימת מערכת של בחוץ כשמזג האוויר נאה, אך נע בחסות, אם הוא קשה. חוסר כיסוי עשוי להשפיע על החלטתך להשתתף.
 5. 5
  הכן את הדוכן שלך או דוכן השוק. לאחר שתתקבל כחלק משוק החקלאים, תכנן כיצד תציין את מרכולתו. האם יהיה לכם שולחן עם כיסאות, מעמד, אוהל או סתם המוצר שלכם יושב על משהו פשוט כמו נגרר או חבילות חציר? תלוי מה תחליט שתהיה שיטת התצוגה שלך, יהיה עליך להשיג או לרכוש את הפריטים. אולי תצטרך; כסאות מתקפלים, שולחן מצוק, אוהל תצוגה, חופה או מטריה גדולה, סטנדים, מפות שולחן, מחזיק כסף ומחשבון. במקרים מסוימים ייתכן שתוכל לקבל עסקאות בכרטיסי אשראי, לכן שקול ציוד כגון מכונת ניידת או מכשיר נייד.. זכור כי מזומנים הם בדרך כלל המלכים בשוק האיכרים, ורבים מספקים כספומטים למשיכת מזומנים, כך שאולי לא תרצה ללכת להוצאה הנוספת הזו.
  • לא משנה מה תבחרו לשמור בכסף שלכם, וודאו שהוא מאובטח ותמיד בעיניכם. ספקים רבים בוחרים לשאת מזומנים בתיק בטלן שנלבש סביב המותניים. אם אתה חדשני, אתה יכול אפילו לחלק את תיק הבטנה למטבעות ושטרות ולהחליף כסף.
 6. 6
  הכן יום לפני השוק. לא יהיה לך זמן לארוז או לבחור ביום השוק - בדרך כלל זה כל מה שאתה יכול לעשות כדי לצנוח מהמיטה ולהגיע לשם נחמד מוקדם. הגישה הטובה ביותר היא להכין את כל התוצרת ולארוז את המכונית או הטנדר בערב הקודם, מוכנים לחופשה מוקדמת. היוצא מן הכלל לכך עשוי להיות, אם אתה שמח ללכת להיות מוקדם מאוד בלילה הקודם - ולקום מוקדם מאוד לאפות או להכין אוכל ממש לפני היציאה.
  • במקרים רבים, הכי קל לאפות יום קודם, ואם האוכל יכול להתמודד עם זה, אפילו מוקדם יותר מזה. נסה להקפיא כמה מוצרים ולהפשיר אותם ערב קודם.
  • אריזת סחורה הדורשת זאת.
  • בחר תוצרת יום קודם והטען אותה בקופסאות או במיכלים אחרים מוכנים לשימוש. שמור במקום קריר ומוכן לטעינה מהירה רגע לפני שאתה עוזב.
  • אם השוק דורש לרשום את מרכיבי המזון המוכן, להכין תגים או תוויות בימים שלפני. מומלץ לעשות זאת בין אם השוק דורש זאת ובין אם לא, שכן לקוחות אוהבים לדעת מה יש במזון שלהם. אם אתה מייצר תוויות במחשב, שמור אותן בתיקייה לשימוש עתידי - זה יאיץ את הדברים כשאתה מייצר שוב את אותו מוצר.
  • חבר את הקרוואן לרכב שלך במוכנות. אם תצטרך לסגת עם נגרר, נסה להפוך אותו (להפוך אותו 180 מעלות) ולחזור אותו לכונן במהלך אור היום, כאשר קל יותר לראותו. לחלופין, השאר אותו ברחוב מול ביתך, אם זה בטוח.
  • ארגן את השינוי. תזדקק לשינוי רב, אז פנה לבנק אם עוד לא הספקת.
 7. 7
  התחל לישון מוקדם! שווקי החקלאים בדרך כלל הם בשבת או ביום ראשון, כך שלמרות שמדובר בערב שישי או שבת, נסו להגיע למיטה בסביבות השעה 21:00. אתם תצטרכו את כל האנרגיה שתוכלו להגיע עד שהבוקר יגיע.
 8. 8
  תתעורר מוקדם בבוקר השוק. צאו מוקדם במיוחד, אם זו הפעם הראשונה שלכם; כדי שתוכל להגדיר הכל. ככל שתתנסו יותר, תלמדו קיצורי דרך שקונים לכם קצת יותר זמן במיטה, אך למתחילים, עדיף להתחיל מוקדם כדי שתוכלו לתקן כל דבר שאולי לא ילך כמו שצריך בפעם הראשונה.
 9. 9
  הפעל את הלקוחות שלך. אמור תמיד "היי" או " בוקר טוב!" לאנשים שהולכים מול ביתן שלך. היו מוכנים לדון בתוצרת שלכם בפרטים, על מקורותיה, על התשוקה שלכם אליה וכמה שהיא טרייה. המטרה של שוק איכרים היא היכולת לחתוך את המתווך ולנהל קשר ישיר עם הלקוחות כדי שיוכלו לתפוס את האהבה והטיפול שהושקעו בייצור המוצרים שאתה מציע. היו מוכנים להשקיע זמן בצ'ט - זה חלק חלק מהמעורבות בשוק האיכרים.
  • חייכו, גם אם אין מצלמות בסביבה. לקוחות אוהבים להיכנס לדוכן שיש בו אנשים ידידותיים המאוישים בו.
  • להיות גאה במה שאתה עושה. אתה חלק משיקום המזון המקומי המיוצר ונמכר ישירות לצרכנים ללא כל חוסר היעילות וההתרחקות שהביאה לידי ביטוי את רשת מכירות המזון הגדולה יותר. אתה עוזר לבנות קהילה, ליצור פרנסה לעצמך ואולי לאחרים, ואתה עוזר לאנשים לאכול את האוכל הבריא שמגיע להם.
האם אוכל למכור סלסה טרייה בשוק איכרים
האם אוכל למכור סלסה טרייה בשוק איכרים?

טיפים

 • ארזו ערכת חירום למקרה שמשהו יקרה.
 • אם יש לך פרסים על המוצר שלך, הבא אותם והציג אותם כך שכולם יוכלו לראות אותו. כשאנשים רואים שקיבלתם פרס, הם ירצו לקנות אותו לעצמם.
 • יש אנשים שנמצאים ביותר משוק אחד לעונה, לפעמים שלושה או ארבעה. קל אם אתה זכיין או חלק מקואופרטיב - אם זה מה שאתה רוצה לעשות, אל תהסס לבדוק דרכים להרחיב את טווח ההגעה שלך.
 • כשאתה הולך לשוק, תביא טונות של מים. במהלך החודשים החמים יותר, זה יכול להגיע עד 41 מעלות צלזיוס או 40 מעלות צלזיוס ואתה יכול להתייבש במהירות. אם אתם גרים איפשהו שמתחמם כל כך, תמיד כיסו אתכם ואת התוצרת שלכם בחופה כלשהי - הלקוחות יעריכו גם את הצל.
מהם העמלות בגין הפיכתם לספקי שוק איכרים
מהם העמלות בגין הפיכתם לספקי שוק איכרים?

אזהרות

 • הביאו את ההימור לקשירה ומשקולות בכדי להכביד על החופה שלכם - לפעמים הרוח חזקה כל כך שהיא עלולה להעיף את חופתכם!
 • תתלהב, תחייך. אל תתכופף או תשלב ידיים כאילו אינך מעוניין מאוד לפגוש לקוחות חדשים. לפעמים יש אנשים שמצלמים את השוק ואתם לא רוצים להיתפס למראה משועממים! צפה בשפת הגוף שלך באופן כללי - אתה לא רוצה לתת אותות שאתה לא מעוניין שהלקוחות יתקשרו לביתן שלך, או נראה כאילו אתה מתעלם מהם.
 • היו מוכנים לגשם, סופות רעמים, רוח ושמש לוהטת. הביאו מאוורר חשמלי אם הוא יעבוד במקום בו אתם מוצבים.
 • להיות ספק זה הרבה עבודה. אתה צריך להשקיע את כל זה, וכנראה שתישחק במהירות. אבל עם הזמן אתה גדל כושר גופני ולומד דרכים להתמודד כך שזה ייראה בקרוב הרבה יותר קל.
 • יהיה עליך להיות מוכן בערב הקודם, כדי לקבוע את מקומך מוקדם. זה יכול להיות 5 או 6 בבוקר!
מהי הדרך הטובה ביותר למכור קציצות בשוק איכרים אם אין לי גנרטור שיחמם אותם
מהי הדרך הטובה ביותר למכור קציצות בשוק איכרים אם אין לי גנרטור שיחמם אותם?

דברים שתזדקק להם

 • אוהל, חופה, מטריה גדולה
 • שולחן תצוגה, שולחן מצוק, שולחן מתקפל, קופסאות מוערמות
 • ליצר
 • שלטים ותוויות
 • רישיונות או הסמכה (היכן שרלוונטי)
 • רכבי תחבורה, נגרר
 • החלף וחבילת טיטולים לשאת את כספך על גופך
 • מחשבון, אולי מחובר לדלפק
 • תיקי נשיאה (אופציונלי)

שאלות ותשובות

 • אילו אישורים אני צריך כדי להיות ספק של שוק חקלאי?
  בדרך כלל תצטרך רישיון עסק דרך העיר, והיתר מחלקת בריאות במחוז.
 • מהי הדרך הטובה ביותר למכור קציצות בשוק איכרים אם אין לי גנרטור שיחמם אותם?
  מבשלים אותם ערב קודם ועוטפים אותם בנייר כסף, ואז ממש לפני שאתה עוזב מכניסים אותם למיקרוגל או לתנור ומחממים אותם שוב. ואז עטוף אותם שוב בנייר כסף כדי להבטיח חום או הכניס אותם לשקית איטום טמפרטורה.
 • מהם העמלות בגין הפיכתם לספקי שוק איכרים?
  בדרך כלל אין תשלום מעבר לשכר הדירה שאתה משלם עבור התא, בדרך כלל כ 15 € לחודש עבור דוכן 10x10.
 • איך אוכל לקבל אישור מהמשעמם הבריאותי אם אני ילד?
  תזדקק למבוגר כדי להשיג אותו עבורך, ותצטרך להשגחת מבוגר. אינך יכול לנהל עסק באופן חוקי אם אתה ילד.
 • האם אוכל למכור סלסה טרייה בשוק איכרים?
  שוחח עם מארגן שוק החקלאים הספציפי שלך כדי ללמוד את התקנות שלו.
 • האם אוכל למכור צמחים בשוק האיכר?
  סביר להניח, כן, אתה יכול למכור צמחים בשוק. בדוק תחילה את כללי השוק אם כי על מה ניתן ומה לא יכול למכור.
 • כיצד אוכל למכור מיצים תוצרת בית ללא מקרר זמין?
  אתה יכול לקנות בקבוקי מיץ מבודדים בצבע כהה (הם בדרך כלל נשארים קרים כ-15 עד 24 שעות, שומרים על המיץ טרי ואור אינו הורס את האנזימים), ומכניסים אותם למקרר ממש נחמד המצויד בקרח.
 • האם אוכל לבשל חביתות טריות בכספי?
  כן, אתה יכול להכין אותם להזמנה, או לאחסן אותם כראוי כדי להבטיח שאף חיידק לא זיהם את המוצר.
 • כיצד אוכל לקבל מספר תעודת זהות?
  ניתן להגיש בקשה למספר זיהוי מס באתר מס הכנסה.
 • בוורמונט מהם הכללים למכירת מאפים בשוק איכרים? האם אתה יכול לאפות בבית אם אתה גר בדירה?
  בוורמונט תוכל להרוויח עד 7460 אירו באמצעות "מאפייה ביתית", אך עדיין תצטרך להירשם במשרד העירוני שלך. הם יעצו אם אתה זקוק למשהו אחר (הדרישות עשויות להשתנות לפי מחוז).
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל להירשם לשוברים לשווקי פארמר?
 • האם אני צריך לוח תעודת בריאות כדי למכור בירה בשוק האיכרים?
 • כאשר אני מוכר אוכל בריא שנעשה בעבודת יד לאנשים, האם יש צורך באישורים מסוימים?
 • האם אני צריך רישיון למכור מיץ אורגני בשוק האיכרים?
 • כיצד אוכל ליצור קשר עם הספק אם אני מחפש את הסחורה שלהם בשוק האיכר?

תגובות (6)

 • lailabeahan
  אני חושב למכור אוכל לטיני אירופאי בשוק איכרים ורציתי לדעת את הפרטים. אני מאוד אוהב איך המדריך תמיד כולל הוראות שלב אחר שלב. עבור מישהו שהוא מאוד ויזואלי כמוני, זו דרך מאוד ברורה ונקייה ללמוד. תודה למי שמרכיב את המידע הזה.
 • nfeest
  עצות ורעיונות מעולים לארגון!
 • kendra34
  בהיותי חוקר בפעם הראשונה בתחום הזה, נהנתי מהמאמר. זה נותן מושג די טוב כיצד להפוך לספק בשוק איכרים.
 • fmarks
  מידע מועיל.
 • mauriciohetting
  זה היה קורס רענון עבורי וזה נעשה היטב.
 • devintorphy
  אני כל כך מעריך את זה! תודה לך על מאמר זה. אני מרגיש כמעט מוכן לגמרי ובעל ידע רב יותר כיצד להתחיל ולמה לצפות.
מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד להתכונן לראיון עבודה סוציאלית?
 2. איך להיות מדען חקלאי?
 3. איך יש חנות חקלאית מצליחה?
 4. איך למצוא עבודה בחווה אורגנית?
 5. כיצד לפתור סכסוכי התנגשות של בעלי חיים?
 6. איך לתמוך בחקלאים בצורת?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail