איך מכינים ציפוי קשת לעוגות?

אם אתה רוצה ציפוי לבן במקום ציפוי קשת
הערה: אם אתה רוצה ציפוי לבן במקום ציפוי קשת, המשך לצנף את הציפוי שלך על עוגה גדולה ולפרוס אותו, או צנף את הציפוי על גבי הקאפקייקס.

עוגות קשת הן העוגות המהממות ביותר שרבים יכולים לחשוב עליהן. הם נהדרים לכל סוג של מסיבה וילדים אוהבים אותם. מדריך זה ייראה לכם כיצד להכין עוגת קשת, אפיית עוגיות קשת, ואת דובדבן קשת איפור.

רכיבים

עוגת קשת בענן

 • 6 ביצים בינוניות
 • משקל הביציות בקמח לגידול עצמי
 • משקל הביציות בחמאה או מרגרינה
 • משקל הביציות בסוכר
 • 3 כפיות של תמצית וניל
 • חלב 50 מ"ל
 • ג'ל צבע מאכל אדום חזק
 • ג'ל צבע מאכל כתום חזק
 • ג'ל צבע מאכל צהוב חזק
 • ג'ל צבע ירוק חזק של אוכל
 • ג'ל צבע מאכל כחול חזק
 • ג'ל צבע מאכל סגול חזק
להכין עוגות קשת ולהכין ציפוי קשת
מדריך זה יראה לכם כיצד להכין עוגת קשת, להכין עוגות קשת ולהכין ציפוי קשת.

ציפוי קשת

 • 150 גרם חמאה לא מלוחה
 • 500 גרם אבקת סוכר, אבקת סוכר, צבע מאכל אדום (כל סוג שהוא)
 • צבע מאכל כתום (כל סוג שהוא)
 • צבע מאכל צהוב (כל סוג שהוא)
 • צבע מאכל ירוק (כל סוג שהוא)
 • צבע מאכל כחול (כל סוג שהוא)
 • צבע מאכל סגול (כל סוג שהוא)
 • כ- 50 מ"ל חלב
 • 0,5 כפית תמצית וניל

שיטה 1 מתוך 3: הכנת עוגת קשת

הוציאו את הקאפקייקס והמארזים מתבנית המאפינס והתקררו לחלוטין לפני שאתם שמים על ציפוי הקשת
הוציאו את הקאפקייקס והמארזים מתבנית המאפינס והתקררו לחלוטין לפני שאתם שמים על ציפוי הקשת!

מתכון זה משתמש בשיטה שבה כמות הקמח, החמאה והסוכר נקבעת על פי משקל הביציות. נניח שיש לך 6 ביצים שמשקלן 350 גרם יחד. אז יהיו לך 350 גרם סוכר, חמאה וקמח!

 1. 1
  שקלו את הביצים שלכם ואז מדדו את המשקל הזה בסוכר וחמאה. מקציפים בעזרת מטרפה חשמלית את החמאה והסוכר יחד עד שהם בהירים ותפוחים. המשמעות היא שמשלבים אוויר בתערובת. התוצאה צריכה להיות בצבע לבן שמנת
 2. 2
  מוסיפים את הביצים אחת אחת תוך כדי הקצפה. הקציפו כל אחד לתערובת ביסודיות לפני הוספת התערובת הבאה. אתה צריך את החלמונים והלבנים. התוצאה צריכה להיות מעט יותר נוזלית וצהובה.
 3. 3
  מקציפים את תמצית הווניל לתערובת. אתה לא צריך לקבל את זה, אבל זה מוסיף טעם וניל נחמד. אם אתה רוצה טעם נקי יותר הוסף פחות תמצית וניל.
 4. 4
  מקפלים פנימה את הקמח. עשו זאת בתנועות עדינות ומעגליות כדי שהאוויר לא ייפלט מהתערובת. מקפלים עד להטמעה מלאה של הקמח. הערה: אם אין לכם קמח לגידול עצמי, תוכלו להוסיף רגיל עם כפית אבקת אפייה אחת לכל 100 גרם קמח רגיל.
 5. 5
  אל תוסיף את החלב אם התערובת היא בעלת עקביות עבה וחלקה. אם הוא מעט יבש או סמיך מדי, הוסיפו את החלב עד שהוא מגיע לעקביות יפה.
 6. 6
  מחלקים את התערובת לשש קערות. בעזרת צבעי המאכל שלך צבע כל שישית מהתערובת בצבע שונה. נסו לחלק את התערובת באופן שווה בין קערות ולערבב את הצבע פנימה עד לקבלת צבע אחיד ומלא.
 7. 7
  משמנים ומרפדים 6 מגשי אפייה עגולים בגודל 20-21 ס"מ בחמאה ובנייר שומן. כעת הוסיפו צבע של התערובת לכל אחת והחליקו את החלק העליון.
 8. 8
  הפעל את התנור ל -180 מעלות צלזיוס או סימן גז 4. הכניס את התערובת לתנור ואפה במשך 20-25 דקות עד שמבחר שננעץ באמצע העוגה יוצא נקי. # * הערה: החלף מגשים במרווחים כדי להבטיח בישול אחיד לכל עוגה. יתכן שתצטרך לבשל קצת יותר מאחרים.
 9. 9
  מצננים כל אחד לגמרי לפני הדובדבן! תהנה.

שיטה 2 מתוך 3: הכנת עוגות קשת

 1. 1
  פעל לפי ההוראות לעוגת קשת גדולה לעיל, אך השתמש רק בשתי ביצים. זה אומר שיהיה לך פחות תערובת כי אנחנו מכינים עוגות! עקוב אחר המתכון עד שתגיע לחלק הצביעה!
 2. 2
  השתמש בכפית כדי להכניס את התערובת למארזי הקאפקייקס. עשו כפית סגול בתחתית, ואז כחול, ואז ירוק, ואז צהוב, ואז כתום ואדום למעלה. הצבעים יהיו מרובדים זה על גבי זה ולא אמור לדמם זה את זה. כדאי למלא בתערובת כ- 12 מארזי עוגות.
 3. 3
  אופים 15-20 דקות בטמפרטורה של 180 מעלות צלזיוס או סימן גז 4. כשהצבע האדום מעל השחים מעט, הוצא אותם מהתנור. הוציאו את הקאפקייקס והמארזים מתבנית המאפינס והתקררו לחלוטין לפני שאתם שמים על ציפוי הקשת! (ראה למטה).
קאפקייקס בלבד - אני מקווה שאם אתה מכין קאפקייקס הכנת פחות קרם חמאה ולא חלוקת שום ציפוי לבן
קאפקייקס בלבד - אני מקווה שאם אתה מכין קאפקייקס הכנת פחות קרם חמאה ולא חלוקת שום ציפוי לבן.

שיטה 3 מתוך 3: הכנת ציפוי קשת

 1. 1
  מערבבים רק את החמאה למשך 2 דקות, עד לריכוך מוחלט באמצעות מערבל חשמלי.
 2. 2
  מוסיפים את אבקת הסוכר 3 כפות בכל פעם, עדיין מערבבים בין כפות.
 3. 3
  כשכל אבקת הסוכר הוסיפה, הכניסו את הווניל והחלב. מערבבים בגובה עוד 3 דקות.
 4. 4
  מחלקים שליש גדול ממנו ומניחים אותו בקערה נפרדת כשקרם החמאה מוכן. כעת חלקו את השאר ל -6 קערות שונות. צבע כל קערה בצבע אחר של הקשת, אבל השאר את השליש שלקחת קודם לכן לבן. הערה: אם אתה רוצה ציפוי לבן במקום ציפוי קשת, המשך לצינור את הציפוי שלך על עוגה גדולה ולפרוס אותו, או צנף את הציפוי על גבי הקאפקייקס.
 5. 5
  כעת הציפוי נצבע, המשך לשלב הבא אם אתה מכין עוגה גדולה, ועבר לשלב 8 אם אתה מכין עוגות.
 6. 6
  לשים שכבה דקה של קרם חמאה לבן בין כל עוגה לערום אותם אחד על השני. שמים שכבה דקה יותר של לבן מסביב לעוגה. זהו מעיל פירור וימנע ציפוי מחוספס. הקפיאו את העוגה למשך 20 דקות לפני השלמת השלב הבא. כעת עליכם להכניס את קרם החמאה בצבע שונה ל -7 שקיות צנרת שונות עם קצה גדול ועגול. החל מסגול בתחתית, צינור קו שעולה כששית במעלה העוגה. הקו הזה הולך להיות עבה כמו העוגה הסגולה שמתחתיו. עבוד בדרך במעלה העוגה עד שתגיע לאדום. עכשיו, באמצעות סכין פלטה, להחליק את כל הצבעים. בעזרת שרידי קרם החמאה הלבן, צינור מלמעלה ומחליק בעזרת סכין פלטה. קשטו את העוגה שלכם עם זילופים או קישוטי קשת.
  • דלג על שלב זה אם אתה מכין עוגות.
 7. 7
  עוגות בלבד - אני מקווה שאם אתה מכין עוגות הכנת פחות קרם חמאה ולא חלוקה על שום ציפוי לבן. אם יש לך, צבע את זה עכשיו. חלקו את 6 צבעי הדובדבן לשקיות צנרת עם קצה עגול. החל מסגול, צנור עיגול על גבי הקאפקייק. יש למלא את המעגל וצריך לעבור כל החלק העליון של הקאפקייק. לאחר מכן, קבלו את הדובדבן הכחול שלכם וצנחו עיגול מעט קטן יותר על גבי הסגול. חזור על כך בצבעים שונים ובעיגולים קטנים יותר כך שיהיה לך צורת חרוט על גבי הקאפקייק שלך. צנחו ככה את הציפוי על כל הקאפקייקס. אתה יכול לקשט עם זרזי קשת!
 8. 8
  תהנה! יש לאחסן את העוגה / ים בטמפ 'החדר ויש לאכול אותה בתוך 10 ימים!
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail