איך להתחיל שגרת הרמת משקולות בבית?

אז החלטת שזה בעצם הזמן על מנת להתחיל בשגרת הרמת משקולות בבית
אז החלטת שזה בעצם הזמן על מנת להתחיל בשגרת הרמת משקולות בבית.

אז החלטת שזה בעצם הזמן על מנת להתחיל בשגרת הרמת משקולות בבית. זה חיוור, גוף עליון ללא מילוי כמו גם אלה בזרועות רזה הם כדי להיות שונים בפועל. אתה יכול לרכוש התחלה מיידית - לפחות לאחר שתבדוק את העקרונות הללו כדי להבטיח שאתה מבין בדיוק מה שאתה צריך וגם אסור להשיג.

שיטה 1 מתוך 2: תכנון האימון שלך

 1. 1
  לך רופא. אם אתה מעל גיל 40, סובל מעודף משקל, לא מסוגל מאוד או שיש לך סוג כלשהו של בעיות בריאותיות כלליות; באותה נקודת, אתה באמת צריך לראות רופא לפני שתתחיל שגרת הרמת משקולות. זה לא מסמל שאתה לא יכול להמשיך, אלא רק לקבל אישור קודם. יתכן והרופא שלך מתכוון לעבוד בכמה בדיקות או אפילו להציע לך להתחיל בערך מסוים.
 2. 2
  קבל את הכלים הנכונים. כדי להתחיל בשגרת הרמת משקולות נדרשים כלים מסוימים. עם זאת, אם אתה מתכוון לעבוד נוסף בהשוואה לכמה קבוצות רקמות שריריות, עדיף שיהיה להם נגישות להרבה יותר מאשר משקולת.
 3. 3
  שקול להירשם למועדון בריאות כדי לנצל את המכשירים שבדרך כלל נמצאים שם. הצוות בהחלט יסייע לכם להבין שגרת אימוני כוח די טובה גם לתואר הכושר הגופני המעודכן שלכם.
 4. 4
  ארגן את לוח הזמנים של האימון שלך. הרמת משקולות לבניית שרירים דורשת מהלך מסוים. יתכן שלא תצפו בכדי שתוכלו לפעול כשבוע שלם ותקפידו על תגמול רב מדי. להלן רשימת דרכים להתכוון לשגרה שלך:.
 5. 5
  הפעילו את כל קבוצות השרירים לפחות פעם בשבוע.
  • נסה לבצע 3-4 אימונים בשבוע שלם (ובכל זאת ייתכן שיהיה עליך שיהיה עליך להתחיל רק עם כמה מקומץ השבועות המלאים הראשונים).
 6. 6
  אל תעבוד שום סוג של צוות רקמות שרירים הרבה יותר מ 2-3 רגעים בשבוע.
  • שיהיה לך רגע אחד לפחות בין הפגישות, שבו אתה מבצע פעילות גופנית אירובית או לא מבצע כלשהו.
 7. 7
  להרגע. הרפיה ומתיחות חיוניים לא פחות מפעילות גופנית במשטר הרקמות השריריות נלחצות למעשה במהלך כל המפגש, ואז הגוף הפיזי משקיע את 24-48 השעות הקרובות בשיקום ויצירה. אתה צריך לתת מחזור זה או אפילו עמידות בהחלט לא תהיה הזדמנות ליצור.
 8. 8
  לכסות כל אחת מצוותי השרירים. אל תזניחו את הגב. כל השרירים צריכים להיות חסונים למעשה כדי לסייע זה לזה ולהימנע מטראומה בזמן שאתה ממש מתאמן. אלה צוותי קבוצת השרירים העיקריים וכן חלק מהתרגילים המתפקדים בכולם:.
  • חזה: לחץ על החזה, לחץ על הספסל, שכיבות סמיכה.
  • כתפיים: דחיפה עילאית, הרמות.
  • שרירים: תלתלים
  • תלת ראשי: הרחבות תלת ראשי
  • שרירי הבטן: משבר אופניים, מחנק הפוך
  • גב: מכשירי שורה, הרחבות גב
 9. 9
  התחל בשגרת הרמת משקולות המספקת משקולות קלות על מנת שתוכל לקבל שימוש בשימוש בשגרה וכן להתרכז באדיבות (כלומר, לבצע את התרגילים הגופניים בצורה מושלמת ובטוחה ובטוחה, עם הכל במקום הנכון).
כדי להתחיל בשגרת הרמת משקולות נדרשים כלים מסוימים
כדי להתחיל בשגרת הרמת משקולות נדרשים כלים מסוימים.

שיטה 2 מתוך 2: במהלך האימון

 1. 1
  קח משקל שמשמעותו שתוכל להשיג רק 3 אוספים של 4-8 מפיצים המספקים מנוחה של 1-2 דקות בין הסטים. כל דבר הרבה יותר בוודאי יפגע בקבוצות השרירים ולכן על המבנה להשקיע את כל הרגעים בתיקון, ובוודאי שלעולם לא ירכוש לבנות.
 2. 2
  קח משקל קל יותר. השתמש בזה שמאפשר לך לבצע 1-3 אוספים עם 10 חזרות המספקים חצי בכדי להשאיר דקה אחת בין האוספים. זה מרמז על התחלה בקולקציה אחת כחובבנית, וגם גידול של עד 3 סטים בגלל העובדה שאתה מתחזק יותר בהרמת המשקולות שלך.
 3. 3
  תנוח מספיק. השרירים שלך צריכים לנוח או שאתה עלול להיפצע קשה.

טיפים

 • זה נראה כמו טון עם משיכות נרחבות אך כשתתחיל בשגרת הרמת משקולות אתה בהחלט תצטרך את זה וגם אחרי זה הספציפיות הולכות להגיע עם קבלת קומץ אימונים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail