איך לקלקל את אשתך?

אמנם הטיפול בכל התכנון הוא דרך טובה לקלקל את אשתך
אמנם הטיפול בכל התכנון הוא דרך טובה לקלקל את אשתך, אבל לתת לה להשתלט היא דרך נוספת לקלקל אותה.

אחרי שאתה מתחתן, אתה עדיין צריך להשקיע עבודה במערכת היחסים שלך כדי לשמור על הרומנטיקה בינך לבין אשתך. דרך נהדרת לשפר את מערכת היחסים שלך היא לקלקל אותה מדי פעם. ישנן דרכים רבות שתוכל להמשיך לעשות דברים רומנטיים עבור אשתך גם לאחר שנים של נישואים. תקשר את הרגשות שלך על ידי אמירה לה שאתה אוהב אותה ומחמיא לה ככל שתוכל. עשו תנועות אוהבות כמו להביא לה מתנות אקראיות, לבשל עבורה ולהעניק לה עיסוי מרגיע. לבסוף, המשך "לצאת עם אשתך על ידי לקיחתה למקומות החביבים עליה ולנסות דברים חדשים יחד.

שיטה 1 מתוך 4: לתקשר עם הרגשות שלך

 1. 1
  תגיד לה שאתה אוהב אותה כל יום. זה פשוט מאוד, אבל אנשים רבים מתעלמים ממנו. אחד הדברים הרומנטיים ביותר שאתה יכול לעשות עבור אשתך הוא להזכיר לה כמה אתה אוהב אותה ומה היא אומרת עבורך. אל תניח שהיא כבר יודעת. תגיד לה לעתים קרובות כדי שלא תשכח.
  • השתמש גם בגרסאות של "אני אוהב אותך". משהו כמו "אני אוהב איך שאתה תמיד שם בשבילי" או "אני אוהב שאתה החבר הכי טוב שלי" הם דרכים נהדרות להראות את הערכתך.
  • שיחות טלפון או הודעות טקסט אקראיות רק כדי לומר "אני אוהב אותך" הם גם הפתעה נחמדה.
 2. 2
  החמיאו לה כמה שיותר. שותפים רומנטיים צריכים לבנות זה את זה, ודרך נהדרת לעשות זאת היא עם מחמאות. תפנק את אשתך על ידי הזנת ההערכה העצמית שלה. היא תרגיש טוב יותר עם עצמה, וכנראה שתרגיש קרוב יותר אליך בגלל שגרמה לה להרגיש מוערכת.
  • הפתיע אותה במחמאות קטנות כדי להראות לך שמבחינים בדברים. אם היא תצא מחדרך עם תסרוקת חדשה, עצור ואמר, "אה, אני אוהב את המראה החדש!"
  • נסו להיות ספציפיים עם המחמאות שלכם. אם היא שואלת אם השמלה שלה נראית טוב, אל רק תגיד "כן". אמור, "זה גורם לעיניים שלך להראות קורנות."
 3. 3
  תודה לאשתך בכל פעם שהיא עושה משהו בשבילך. לעולם אל תגרום לאשתך להרגיש שאתה לא מעריך את מה שהיא עושה בשבילך. תודה לה תמיד כשהיא עובדת בבית, מבשלת, עוזרת לך או משקיעה מאמצים במערכת היחסים. בדרך זו היא תמיד תדע שאתה מעריך את מה שהיא עושה בשבילך.
  • תחשוב על זה שהוא אדיב. סביר להניח שיהיה לך נימוסים טובים סביב אנשים אחרים, אז למה שלא תהיה לך את אותה הנימוסים הטובים סביב אשתך?
  • שילוב טוב של תודה / מחמאה הוא, "תודה שהכנת ארוחת ערב הערב, אתה תמיד מבשל את הסטייק בדיוק כמו שאני אוהב אותו." חפש הזדמנויות אחרות לתת מחמאות מסוג זה.
 4. 4
  תגיד לה שהיא יפה. תן לאשתך תזכורות קבועות שאתה חושב שהיא יפה כדי לשמור עליה מאושרת. הידיעה שאתה עדיין מוצא אותה יפה לאורך השנים תעניק לה דחיפה של ביטחון ואושר.
  • שים לב תמיד אם היא מתלבשת או משקיעה יותר עבודה בבגד. החמיאו לזה במיוחד כדי שהיא תדע שראיתם את המאמץ שלה.
  • ערבבו בין האמירה שהיא "נראית" יפה והיא "יפה". המשמעות הראשונה היא שהיא לובשת בגד יפה או לקחה קצת זמן להתאפר; השני אומר שהיא יפהפייה באופן טבעי. השתמש בכל ביטוי בזמן המתאים.
  • אם אשתך יורדת למטה בשמלה חדשה לליל הדייט שלך, אמור, "וואו! את נראית יפה בזה!"
  • הפתיע אותה עם תזכורות קטנות. אם היא נרגעת על הספה במכנסי טרנינג, אמור לה שהיא יפה כדי שהיא תדע שאתה נמשך אליה ולא משנה מה היא לובשת.
 5. 5
  התרברב עליה בפומבי כך שהיא תרגיש מוערך. להחמיא לה באופן פרטי זה טוב, אבל אל תשמור את הרגשות שלך רק בין שניכם. אם כולכם יוצאים עם חברים או משפחה, ספרו לכולם על ארוחה נהדרת שהיא בישלה, על קידום שקיבלה או על כל הישג אחר שאתם יודעים שהיא גאה בו. בדרך זו היא תדע שאתה גאה לספר לאחרים עליה.
  • אם אתה יוצא עם חברים, דרך טובה להתרברב בשבילה היא לומר: "היא צנועה מכדי לספר לכולם, אבל אני רוצה שכולכם תדעו שהיא עומדת בפרס מכר רב בעבודה." זה יראה לה שאתה גאה בהישגיה.
  • קבל את העיתוי הנכון מתי אתה עושה זאת. לדוגמא, אם חברך מדבר על פרידה, זה לא הזמן הנכון להתפאר בבן / בת הזוג שלך.
 6. 6
  כתבו את תווי האהבה שלה והשאירו אותם במקום בו היא תמצא אותם. לא הכל צריך להיות מילולי. כתיבת פתקי אהבה קצרים היא דרך נהדרת להפתיע את אשתך ולומר לה כמה אתה מעריך אותה. הפתיע אותה על ידי השארת אותם ברחבי ביתך כדי שתוכל להיתקל בה. מציאת ההודעות הקטנות האלה כשהיא לא מצפה לכך תשמח אותה כשאתה אפילו לא שם.
  • ערבב איפה שאתה משאיר את ההערות. השאר כמה במקומות ברורים שאתה יודע שהיא תמצא בקרוב, והשאיר אחרים במקומות לא צפויים שהיא אולי לא תראה מיד. ההפתעה תגרום לה לצחוק.
  • ההערות האלה לא צריכות להיות ארוכות. פשוט, "שיהיה לך יום נהדר!" חבוי בארנקה כדי למצוא אחר כך בעבודה בטוח יעלה חיוך על פניה.
כתיבת פתקי אהבה קצרים היא דרך נהדרת להפתיע את אשתך ולומר לה כמה אתה מעריך אותה
כתיבת פתקי אהבה קצרים היא דרך נהדרת להפתיע את אשתך ולומר לה כמה אתה מעריך אותה.

שיטה 2 מתוך 4: ביצוע מחוות אהבה

 1. 1
  בצע מטלות בית כדי להפחית את עומס העבודה שלה. בעוד שמטלות לא יכולות להיות סקסיות, בני זוג רבים רואים בבן הזוג שלהם יותר עבודות בית כאות לאהבה. אם אשתך עושה חלק גדול יותר מעבודות הבית, קח ממנה חלק מהעבודה. לעשות יותר מטלות כדי להפחית את עומס העבודה שלה. זה יראה לה שאתה רוצה שהיא תירגע יותר ועושה צעדים שיעזרו לה לעשות את זה.
  • הפתיע אותה באופן אקראי על ידי חזרה מהעבודה מוקדם וניקיון הבית או בישול ארוחת ערב לפני שהיא חוזרת הביתה. היא תעריך את היכולת לחזור הביתה ולהירגע.
  • חשוב על משך הזמן שאתה מבלה בצפייה בטלוויזיה או במנוחה כשאתה חוזר הביתה מהעבודה. סביר להניח שתוכלו להקריב רק מעט מאותו זמן ולעשות יותר דברים ברחבי הבית. יהיה תמורה גדולה כשאשתך תראה את המאמץ הנוסף שלך.
 2. 2
  לבשל לה ארוחה אם אתה לא מבשל בדרך כלל. בישול ארוחה מאפשר לאשתך להירגע בזמן שאתה עובד, והיא תעריך את המאמץ הנוסף שלך. בחרו ארוחה שאתם יודעים שהיא אוהבת והכינו לה אותה. שניכם תוכלו ליהנות מכריכה ארוחה נחמדה.
  • לאירוע מיוחד, אתה יכול אפילו לעזוב את העבודה מוקדם כדי שתוכל להתחיל בהכנת הארוחה לפני שהיא חוזרת הביתה. ואז היא תיכנס להפתעה נחמדה.
  • אם אתה לא מבשל לעתים קרובות, אל תשגע יותר מדי ונסה לעשות משהו קשה. שמור על זה פשוט כדי שתדע שזה ייצא טוב.
 3. 3
  תן לה מתנות אקראיות כדי להראות שאתה חושב עליה. מתנות אלה לא צריכות להיות גדולות או יקרות. הם רק אסימונים קטנים כדי להראות שחשבת עליה. אשתך תשמח לדעת שהיא צצה לראשך בזמנים אקראיים לאורך היום.
  • לדוגמא, אם אתה עובר ליד חנות הגלידה האהובה עליה בדרך הביתה, עצור ותביא לה משהו. היא תעריך את הפינוק הבלתי צפוי.
  • אם היא מזכירה שהיא רוצה משהו אך עדיין לא קנתה לעצמה, אז פעל קודם וקבל אותה כמתנה "סתם בגלל".
 4. 4
  הקשב לאשתך בזמן שהיא מדברת איתך. אשתך צריכה להרגיש בנוח לדבר איתך, אז תודיע לה תמיד שאתה מקשיב. אם עבר זמן מה ששניים ניהלת שיחה עמוקה באמת, אז תביא לה להיפתח קצת. שאל אותה איך היה היום שלה, איך היא מסתדרת, ואם היא מאושרת. ואז הקשיב לתגובות שלה. תן לה לדבר בלי להפריע כדי שהיא תדע שאתה מקשיב.
  • זה אולי לא נשמע רומנטי במיוחד, אך חשוב מאוד לשמור על הקשר שלכם זה לזה. אם אשתך מרגישה שאתה אף פעם לא מקשיב לה, היא עלולה להתחיל להתרעם על היחסים.
 5. 5
  פנק אותה בעיסוי אקראי כדי שתוכל להירגע. זו דרך נהדרת לפנק את אשתך. אחרי יום ארוך התחל לשפשף את הגב והצוואר כדי להקל על הלחץ שלה. גם אם אתה לא באמת יודע לתת עיסוי, פשוט לעבוד על השרירים האלה ירגיש טוב ומרגיע.
  • אל תלחץ חזק מדי אלא אם כן היא תבקש ממך. זכור, אתה רוצה לשמור על זה מרגיע.
  • אל תנסה לקבל מין מיד. פשוט תן לאשתך את העיסוי כדי שתירגע. אם היא רוצה שהדברים יתקדמו יותר, אז זה יקרה באופן טבעי.
אמנם היכרויות עם אשתך עשויות להישמע מוזרות
אמנם היכרויות עם אשתך עשויות להישמע מוזרות, אך זו דרך טובה לחשוב כיצד לשמור על קשר חזק שלך.

שיטה 3 מתוך 4: היכרויות עם אשתך

 1. 1
  צאו לדייטים קבועים בכדי לשמור על כיף הזוגיות שלכם. אמנם היכרויות עם אשתך עשויות להישמע מוזרות, אך זו דרך טובה לחשוב כיצד לשמור על קשר חזק שלך. כשיצאת לראשונה, ניסית להרשים ולזכות בה. תמשיך לחשוב ככה. דרך נהדרת להיכנס לחשיבה זו היא להמשיך לצאת לדייטים קבועים. הקדישו לילה אחד בשבוע והוציאו אותה כמו שיצאתם שוב. הזמן לבד זה יעזור לבנות את מערכת היחסים שלך ולהשאיר אותה מהנה.
  • רעיונות המתנה טובים הם הדברים שאתה יודע שהיא אוהבת. המסעדה או הבר האהובים עליה, למשל, הם תמיד בחירה טובה.
  • הסתעפו גם אתם. נסו פעילויות חדשות שטרם עשיתם כדי לשמור עליה לנחש ולחוות יחד דברים חדשים.
 2. 2
  חפש אירועים מרגשים באזור שלך שאליהם אתה יכול ללכת. עצור את התאריכים שלך מלהיות מעופש על ידי לפקוח על דברים חדשים לעשות. אם להקה מגיעה לעיר או שיש יריד רחוב מקומי, שנה את שגרת הדייטים שלך והלך. חוויות חדשות יכולות לקרב את שניכם.
  • הישאר ספונטני. אם תכננתם ללכת למסעדה המועדפת עליכם אך לעבור בדרך יריד משאיות אוכל, אל תחששו לעצור ולקבל במקום אחר משהו אחר לארוחת הערב. זה ישמור על ההתרגשות במערכת היחסים שלכם.
  • מדיה חברתית היא דרך נהדרת להתעדכן על אירועים באזורכם. עקוב אחר הברים והמקומות המקומיים כדי לראות אילו מופעים או להקות הם מארחים.
  • יש ערים שמוציאות חוזרים שמכריזים על אירועים קרובים. שימו לב גם לאלה.
 3. 3
  תן לה גם לתכנן את התאריכים שלך. אמנם הטיפול בכל התכנון הוא דרך טובה לקלקל את אשתך, אבל לתת לה להשתלט על זה דרך נוספת לקלקל אותה. לשנות את הדברים על ידי כך שהיא מתכננת את הכל. היא תיהנה להיות אחראית ותעריך שוויתרת בשבילה עבורה.
  • אל תפריע לתכנון שלה אלא אם כן היא מבקשת את התשובה שלך. אחרת, תן לה לתכנן מה היא רוצה לעשות.
 4. 4
  המשך במראה הגופני שלך כדי להרשים אותה. בעוד שיש יותר ממערכות יחסים מאשר מראה, המשך להשקיע מאמץ במראה שלך. אם לבשת מכנסי טרנינג כל יום לאחרונה, חזור לתכנן את התלבושות שלך. אם השמת מעט משקל, התחל לבקר שוב בחדר הכושר. כל זה מראה על מאמץ שאשתך תעריך.
  • הפתיע את אשתך עם הופעתך מדי פעם. בליל הדייט שלך, התחפש יותר ממה שאתה עושה בדרך כלל כדי להשקיע קצת יותר מאמץ.
  • דעו מה היא אוהבת והתאימו את המראה שלכם לזה. אם היא אוהבת אותך עם מעט זיפים, למשל, לך כמה ימים בלי להתגלח בשבילה.
אז למה שלא תהיה לך אותה נימוס טוב סביב אשתך
סביר להניח שיהיה לך נימוסים טובים סביב אנשים אחרים, אז למה שלא תהיה לך אותה נימוס טוב סביב אשתך?

שיטה 4 מתוך 4: לפנק אותה

 1. 1
  הזמינו לאשתך הפעלה בספא כדי שתירגע. אם אשתך עבדה קשה לאחרונה, טיול בספא עשוי להיות הבחירה הטובה ביותר להצעיר אותה. היא יכולה לקבל עיסוי מקצועי, טיפולי טיפוח עור וטיפולים טיפוליים אחרים כדי להרגיש מצוין. אם חיפשת דרך לפנק את אשתך, זו התחלה נהדרת.
  • זה יכול להיות לאירוע מיוחד כמו יום הולדתה, או סתם מתנה אקראית אם תרצו להפתיע אותה.
  • אם שניכם רוצים להיקשר קצת יותר, הפכו אותו לטיול ספא זוגי. ככה שניכם יכולים להירגע יחד.
 2. 2
  קח אותה למסע קניות. אם אשתך אוהבת קניות, זו בחירה מצוינת לקלקל אותה עוד יותר. הפתיע אותה יום אחד ותגיד שאתה לוקח אותה לחנות. תן לה לבחור כמה דברים שהיא רוצה ולהתייחס אליה בזה. היא תרגיש כאילו אתה באמת מטפל בה.
  • אם אתה רוצה לקבל עוד תוכנית, בחר פריט ספציפי שאשתך בחנה עליו. אם אתה יודע שהיא רוצה שמלה חדשה, אז קח אותה לחנות האהובה עליה ותגיד לה לבחור אחת.
  • זכור לזכור את התקציב בזמן הקניות. אל תבזבז יותר ממה שאתה מסוגל.
 3. 3
  הקדישו יום שלם לעשות כל מה שהיא רוצה. במקום לנחש מה אשתך רוצה, היא עשויה להעדיף להיות אחראית לחלוטין. תן לה להשתלט על ידי מתן לה "אני יום". לשרת כל מה שהיא רוצה, לבשל לה, להוציא אותה, או פשוט לשבת ולראות איתה סרטים. הכל תלוי בה.
  • אם אשתך בדרך כלל מעדיפה שתתכנן תוכניות, אז יש לך כמה רעיונות בחשבון אם היא לא יכולה להחליט מה היא רוצה לעשות. אם אתה יודע שהיא אוהבת באולינג, הציע זאת כפעילות הראשונה שלך. ואז תן לה להשתלט.
  • זכרו, אל תתלוננו על מה שהיא מציעה. אם היא רוצה לצפות בסרט מרושל, אז קבל אותו. היום הוא עליה.
 4. 4
  תכננו חופשה מפנקת אם אתם יכולים להרשות לעצמכם. התרחקות מהחיים יכולה להיות דרך נהדרת עבורך ואשתך להתחבר שוב. אם אתם יכולים להרשות לעצמכם, תכננו חופשה לשניכם. בחר מיקום שאתה יודע שהיא תאהב, ובדוק את הפעילויות והאטרקציות המקומיות. תכנן לוח זמנים שיעשה את כל הדברים שהיא אוהבת. אשתך תרגיש שמטפלים בה בסוף הטיול.
  • היעד תלוי במה שאשתך אוהבת. אם היא אדם על חוף הים, יש לך שפע של אפשרויות ליעדים על חוף הים. אם היא מעדיפה תחושה כפרית יותר, נסו להזמין בקתה בהרים לסוף השבוע.
  • זכרו שיש הרבה אפשרויות לחופשות משתלמות. הפלגות שנמשכות רק כמה ימים או טיול של סוף שבוע בחוף הים הסמוך הן מפלטות נחמדות שלא חייבות לשבור את התקציב.
 5. 5
  צאו לטיול יום נחמד לאופציה משתלמת יותר. חופשות גדולות אינן בתקציב של כולם, אך עדיין תוכלו לצאת לטיול נחמד כדי להראות לאשתכם זמן טוב. טיולי יום הם דרך נהדרת לקבל הפסקה מהחיים מבלי לבזבז הרבה כסף או לקחת חופש מהעבודה. בחר מיקום במרחק כמה שעות מהבית שלך. צא מוקדם, בילה את היום בחקר ואז חזור בזמן למיטה.
  • אפשרויות טיול יום טוב הן ללכת לחוף הים, ביקור ביקב או בכרם, או סתם נסיעה ארוכה דרך מקום עם נוף נחמד. היו יצירתיים ובחרו משהו שאתם יודעים שאשתכם תיהנה ממנו.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail