איך להקפיא מאפינס?

עטיפת מאפינס בודדים תעזור לשמור על אוויר מעל פני המאפינס
עטיפת מאפינס בודדים תעזור לשמור על אוויר מעל פני המאפינס.

הקפאת מאפינס היא דרך נהדרת להכין אצווה גדולה. כשאתם אופים או קונים מאפינס, זכרו כי תוספות לא צריכות לבזבז. אתה פשוט צריך לוודא שהם מוגנים מפני אוויר והטמפרטורות הקיצוניות של המקפיא. במאמץ קטן תוכלו להאריך את חיי המאפינס שלכם וליהנות מהם למשך חודשים ארוכים.

חלק 1 מתוך 3: אריזת מאפינס להקפאה

 1. 1
  וודאו שהמאפינס מקוררים לחלוטין. אם אתם מתכננים להקפיא מאפינס תוצרת בית, עליכם לתת להם זמן רב להתקרר. חשוב שאלה יהיו בטמפרטורת החדר, אז הוציאו אותם מהתבנית והניחו אותם על מדף קירור. כדי לקבוע אם הם מקוררים, יש לחוש בתחתית כל חום.
  • קירור המזונות לפני הקפאתם עוזר להם להקפיא מהר יותר, מה ששומר על טריותם.
  • קירור מוחלט מפחית גם את הסיכוי שתעלו את הטמפרטורה במקפיא שלכם, מה שעלול לגרום למזונות אחרים במקפיא להתקלקל מהר יותר.
 2. 2
  עוטפים כל מאפין בנייר כסף או מעטפת מקפיא. כשאתם מקפיאים מאפינס אתם רוצים להרחיק מהם כמה שיותר אוויר. אחת הדרכים הטובות לעשות זאת היא לעטוף כל אחת בנייר כסף או עטיפה במקפיא, כגון ניילון כבד.
  • עטיפת מאפינס בודדים תעזור לשמור על אוויר מעל פני המאפינס. אם הם מכניסים למיכל ללא עטיפה פרטנית, חייב להיות אוויר בין המאפינס, מה שיכול לקדם גבישי קרח ושריפת מקפיא.
 3. 3
  מכניסים את המאפינס העטופים לכלי אטום. יש מגוון רחב של מיכלי כי יעבוד, כולל שקיות הקפאה ו מכולות מזון מפלסטיק. רק וודא שמה שאתה משתמש בו הוא אטום ושהוא יכול להתמודד עם הטמפרטורות הנמוכות במקפיא.
  • עדיף להשתמש במיכלים המסומנים לשימוש במקפיא, מכיוון שאתה יודע שהם יספקו הגנה על המאפינס שלך.
  • אם אתה יודע שתצטרך רק כמה מאפינס בכל פעם, שקול לארוז אותם בקבוצות קטנות. זה יאפשר לך להוציא את מה שאתה צריך רק כשאתה זקוק להם.
 4. 4
  הסר כמה שיותר אוויר מהמיכל. כמה מיכלים אטומים, כמו שקיות מקפיא מפלסטיק, יאפשרו לכם להסיר את האוויר שמקיף את המאפינס. סחטו את האוויר שאפשר לפני שתסגרו את המכולות, והקפידו לא לשטוף את המאפינס תוך כדי.
  • הוצאת אוויר רב ככל האפשר תעזור לך לצמצם את הסיכון של גבישי קרח ושריפת מקפיא על המאפינס שלך.
 5. 5
  תייג את המיכל. רשמו איזה סוג של מאפינס אתם מקפיאים ואת התאריך שהקפאתם אותם ישירות על מיכל המקפיא. זה יאפשר לך לעקוב אחר מתי אתה צריך להשתמש במאפינס על ידי ויאפשר לך לזהות איזה סוג של מאפינס הוא מבלי לפתוח את המיכל.
אם יש לך הקפאה עמוקה, שים את המאפינס בתוכו
אם יש לך הקפאה עמוקה, שים את המאפינס בתוכו.

חלק 2 מתוך 3: הכנסת מאפינס למקפיא

 1. 1
  מניחים את המאפינס באזור במקפיא שיש לו טמפרטורה יציבה. שים אותם בחלק האחורי של המקפיא שלך, הרחק משינויי הטמפרטורה המתרחשים ליד הדלת. אם יש לך הקפאה עמוקה, שים את המאפינס בתוכו. זה ישמור עליהם בטמפרטורה נמוכה ויציבה, וזה נהדר לאורך החיים שלהם.
 2. 2
  שמור על מאפינס קפואים מתחת ל -18 מעלות צלזיוס (-18 מעלות צלזיוס). חשוב לשמור על טמפרטורה יציבה ונמוכה מספיק במקפיא. זה ימזער את הסיכוי להפשרה חוזרת והקפאה מחדש, העלולים ליצור קרח על פני המאפינס.
 3. 3
  הסר רק את מספר המאפינס בו תשתמש מיד. אם אתם רק רוצים מאפין או 2 אבל הקפאתם תריסר, אל תוציאו את כל החבילה מהמקפיא. לאפשר לחלק מהמאפינס להפשיר ואז להקפיא מחדש יפגע באיכותם ובאורך החיים שלהם.
אם אתם מתכננים להקפיא מאפינס תוצרת בית
אם אתם מתכננים להקפיא מאפינס תוצרת בית, עליכם לתת להם זמן רב להתקרר.

חלק 3 מתוך 3: שימוש במאפינס קפואים

 1. 1
  השתמש במאפינס קפואים תוך 3 חודשים. אמנם ניתן להאריך את חיי המאפינס במידה רבה עם הקפאה, אך הם לא יחזיקו מעמד לנצח. הקפידו להשתמש במאפינס תוך מספר חודשים, שכן לאחר מכן הם עלולים להתחיל להישרף במקפיא וטעמם עלול להתחיל להתדרדר.
  • אמנם משך הזמן המדויק של מאפין יכול להשתנות בהתאם לסוג המאפינס, אך ברוב המקרים מאפים באופן כללי נמשכים רק כמה חודשים במקפיא לפני שהם מקבלים שכבה של קרח ומקפיא.
 2. 2
  להפשיר מאפינס קפואים באריזת המקפיא שלהם. שומרים את המאפינס באריזת המקפיא שלהם בזמן ההפשרה. זה יעזור למזער את כמות הלחות שנוצרת על פני המאפינס כשהם מפשירים.
  • אם אתה לא רוצה להשתמש בכל המאפינס, הוצא כמה מהמיכל שבו הם מכניסי ושם אותם בשקית אחרת או מיכל בזמן שהם מפשירים.
 3. 3
  מחממים מאפינס מופשר. מאפינס שהוקפאו בעבר יטעמו הרבה יותר טוב ויהיה להם מרקם טוב יותר אם הם מחוממים. ניתן להכניס את המאפינס המופשר על תבנית לתנור של 135 מעלות צלזיוס למשך כ -10 דקות, או להכניס את המאפינס הקפואים ישירות לתנור של 177 מעלות צלזיוס למשך 10 עד 15 דקות.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להקפיא סלסה?
 2. איך לבשל אמנון?
 3. איך מכינים קאפקייקס?
 4. איך מכינים קדירת טונה?
 5. כיצד לבדוק עוגה כדי לראות אם היא נעשית?
 6. איך מכינים סירופ מייפל?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail