איך ממשיכים להניק לאחר החזרה לעבודה?

המשמעות היא בניית מלאי של חלב אם מבוטא (EBM) והקמת תשתית לביטוי מוצלח של חלב אם בעבודה
המשמעות היא בניית מלאי של חלב אם מבוטא (EBM) והקמת תשתית לביטוי מוצלח של חלב אם בעבודה.

אם את אשת קריירה במשרה מלאה ורוצה להמשיך להניק כשאת חוזרת לעבודה, זה יכול להיות אתגר לא קטן. המרכיבים העיקריים לשמירה בהצלחה על ההנקה הכוללת כשאתה חוזר לעבודה הם נחישות, תכנון ותמיכה מצד בני משפחה וחברים. ללא אלה, קל להתייאש ולוותר זמן קצר לאחר החזרה לעבודה. המשך לקרוא כדי לגלות כיצד לנהל עבודה במשרה מלאה ותינוק חדש במקביל.

צעדים

 1. 1
  תכין את עצמך. לפני שחוזרים לעבודה, עליכם לתכנן מראש ולהתכונן מוקדם. המשמעות היא בניית מלאי של חלב אם מבוטא (EBM) והקמת תשתית לביטוי מוצלח של חלב אם בעבודה. אם תשקיע את הזמן והמאמץ בכדי לבצע זאת תחילה, זה יהיה פחות מאתגר ברגע שתשוב לעבודה. בנה מלאי של EBM עוד בחופשת לידה. זה מושג על ידי ביטוי חלב נוסף בין הזנות להקפאתו לשימוש מאוחר יותר. המאגר משרת את המטרה לספק לך חיץ שיעזור למזער את הלחץ כתוצאה מההתאמות בשבועות הראשונים עם חזרתך לעבודה.
 2. 2
  נהל את ה- ebm שלך. ניתן לשמור על EBM עד 3 חודשים במקפיא. בהנחה שאתה נמצא בעבודה שאינה מחייבת אותך לנסוע, מלאי קטן של 3 עד 4 ימים של הזנות יום (כ -4 עד 5 בקבוקים ביום) אמור להוות מאגר טוב לתינוק בן 3 חודשים. אם יש לך עבודה שדורשת ממך לנסוע מחוץ לבית, תזדקק למלאי גדול יותר ו ~ יותר תכנון והכנות מוקדמות. חשוב לסובב את החלב הקפוא שלך, כך שאף אחד ממנו לא יתבזבז. שלח כמה כל שבוע או כל יום עם התינוק שלך, והקפיא כל שבוע להחליפו.
 3. 3
  הכינו כמות מתאימה של כסף אלקטרוני. אתה אמור להיות מסוגל להתחיל להביע חלב אם לאחסון לאחר שהאספקה שלך מבוססת היטב סביב השבוע ה -2 עד השלישי לאחר הלידה, אם הנקה בלעדית כל הזמן. הזמן הטוב ביותר לבטא הוא בבוקר, בין הזנות, בערך 1 עד 1,5 שעות לאחר ההזנה. התחל בביטוי בהתחלה של שליש עד מחצית מההאכלה (כך שכאשר התינוק יתעורר, עדיין יהיה לך מספיק חלב כדי לספק) בכל פעם שניים עד 3 פעמים ביום. שלב את אלה בסוף היום לבקבוק מלא שתוכל להקפיא למועד מאוחר יותר. אם תעשה זאת, תוכל להניח בקבוק אחד בכל יום בזמן שאתה עדיין בחופשה. מבחינת נפח, יהיה עליכם לאמוד על פי התיאבון של תינוקכם. מד גס לתינוק בן 3 חודשים יהיה בין 120 ל -160 מ"ל להאכלה.
  אם את אשת קריירה במשרה מלאה ורוצה להמשיך להניק כשאת חוזרת לעבודה
  אם את אשת קריירה במשרה מלאה ורוצה להמשיך להניק כשאת חוזרת לעבודה, זה יכול להיות אתגר לא קטן.
 4. 4
  הרגלו את התינוק מוקדם לבקבוק. לאחר שההנקה מבוססת היטב, תצטרך להתחיל להרגיל את תינוקך גם להאכיל בקבוקים. תמיד יש מישהו אחר מלבד עצמך להאכיל בקבוק EBM שלך כדי למנוע בלבול של הקטן. זה עוזר אם האדם נותן טיפול מנוסה. לעשות זאת מוקדם יותר מאשר לחכות עד שאתה עומד לחזור לעבודה גם עוזר. זמן טוב להתחיל הוא כשלושה שבועות. כאשר התינוק מוזן בבקבוק, הביעו את חלבכם לאחסון. ברגע שהתינוק רגיל להאכיל גם מזון מהבקבוק וגם להאכיל ישירות מהשד, עליכם לשמור על היכרות זו על ידי כך שמאכילים את בקבוק התינוק פעמיים או שלוש בשבוע (ושוב, הביעו את חלבכם לאחסון כאשר זה קורה.).
 5. 5
  קבל תמיכה ממשפחתך וחבריך. חשוב להכשיר את המטפל כיצד לתת EBM ולהקים מערכת ששניהם יכולים להסכים עליה. לדוגמא, אם אתם משתמשים בשקיות חלב לאחסון ה- EBM שלכם, יהיה עליכם להסביר למטפל כיצד לנהל את שקיות החלב וגם את משך הזמן הדרוש בכדי להביא את החלב לטמפרטורה הנכונה. זה יכול להיות מעייף מאוד לעבוד יום שלם, להביע בצד ואז לחזור הביתה להניק את התינוק ישירות, ולכן חשוב למשפחה שלך להיות תומכת.
 6. 6
  מצא עזרה בעבודה. חשוב מאוד לקבל את תמיכת הממונה שלך מכיוון שתצטרך לתרץ את עצמך פעמיים עד שלוש פעמים ביום במשך 20 עד 30 דקות כדי להביע את חלב האם שלך. חשוב להבטיח לו שזה לא ישפיע גם על איכות העבודה שלך ועל המסירה שלך. אם ידוע לך על אמהות אחרות שיש להן או מבטאות כרגע חלב בעבודה, התחבר אליהן שכן הן יהוו רשת תמיכה חשובה לייעוץ ומשאבים. בררו מראש אם ישנו חדר הנקה זמין במשרד המשרד שלכם ואם כן, על איזה ציוד כבר ניתן לספק. אם אין חדר הנקה, שקול לבקש זאת מוקדם בחופשת הלידה שלך . אם זה לא אפשרי, תצטרך למצוא חדר נפרד ופרטי זמין. זה יכול להיות חדר ישיבות עם דלת הניתנת לנעילה שתוכלו להזמין מראש.
 7. 7
  השג את הציוד הנכון. הנה רשימה של ציוד חשוב שתזדקק לו:
  • משאבת חלב: ישנם סוגים רבים ומותגים בשוק. המתאימה ביותר תהיה משאבת חלב כפולה חשמלית, מכיוון שזה יהיה מחצית מכמות הזמן הדרושה לך להבעת חלב אם. משאבה חשמלית ורצועת שאיבה או רצועת שאיבה ללא ידיים, פירושו גם שלא תהיה לך זרועות וידיים כואבות בסוף היומיום ועדיין יהיו לך ידיים פנויות במהלך השאיבה כדי לקרוא דוח אם אתה לחוץ בזמן בעבודה או לשתות משהו או לנגוס. אם אתה יכול, מצא אחד שיכול לפעול גם על חשמל וגם על סוללות כך שתהיה לך גמישות מרבית בעבודה.
  • Tupperware: תלוי במשאבת השד שלך, ייתכן שתידרש ל- Tupperware לאחסן את המשפכים ולשמור עליהם סטריליים. בחלק מהמשאבות יש מכסים שנועדו לשמור על סטריליות, כך שלא תידרשנה Tupperware. Tupperware שימושי להובלת המשאבה לעבודה לאחר שעיקרתם אותה בבית.
  • בקבוקים: למרות שקיימות שקיות חלב בשוק, בקבוקים הם הדרך האמינה ביותר להובלת EBM. הדבר האחרון שתרצה למצוא כשאתה חוזר הביתה הוא שהתיקים פרצו או דלפו ובזבזת את זמנך בהבעת חלב. אם אתם מאחסנים EBM בשקיות חלב, העבירו את ה- EBM חזרה הביתה בבקבוקים ואז העבירו אותם לשקיות חלב בבית.
  • שקית קירור: שקית קירור קטנה עם שקיות קרח תשמור על קרירות החלב בדרך הביתה. אתה יכול להשיג את זה מחנויות שמוכרות ציוד קמפינג במקום לשלם פרמיה עבור ציוד מיוחד מיצרני המשאבות. אם אין לך מקרר בעבודה לאחסון EBM במהלך היום, כדאי לך לשקול לקנות מקרר בר קטן או מקרר חשמלי. אלטרנטיבה נוספת שהפכה לאחרונה לזמינה היא "מקרר ללכת" שהוא שקית קירור עם שקיות קרח משובצות שמבטיח לקרר נוזלים ולהשאיר אותם קרירים עד 12 שעות.
  • מעקר: יהיה צורך במעקר אם אתה הולך לשאוב יותר מפעם אחת ביום העבודה שלך. אם בחדר ההנקה במשרד שלך אין כזה, ייתכן שתרצה לקנות מעקר קטן. ישנם כמה מעקרים קטנים שיכולים להכיל 2 בקבוקים רגילים. אלטרנטיבה היא להשתמש בטבליות עיקור ושיש מיכל במשרד לאחסון הנוזל. היתרון בכך הוא שאינך צריך לחכות למחזורי עיקור ותוכל לשמור על כל הציוד שלך סטרילי לאורך כל היום על ידי השארתו שקועות בנוזל. אלטרנטיבה נוספת היא לקנות משפכים וחלקים נוספים, לעקר את כולם בבוקר ולשמור אותם ב- Tupperware עד שתהיה מוכן להשתמש בהם. שקיות לעיקור מיקרוגל הן גם אלטרנטיבה נוספת, שניתן להשיג בחנויות לתינוקות.
  • רפידות חזה: רפידות חזה הן הכרחיות בכדי לעזור לך למנוע תאונות וכתמי חלב מכוערים בעבודה. אם אתה מודאג מהסביבה ואינך מעוניין להשתמש בכריות חד פעמיות, שקול לקנות רחיצות.
  המרכיבים העיקריים לשמירה בהצלחה על ההנקה הכוללת כשאתה חוזר לעבודה הם נחישות
  המרכיבים העיקריים לשמירה בהצלחה על ההנקה הכוללת כשאתה חוזר לעבודה הם נחישות, תכנון ותמיכה מצד בני משפחה וחברים.
 8. 8
  תעשו חזרה. יכול להיות שימושי לקיים "יום חזרות" כמה שבועות לפני שחוזרים לעבודה. כ3-3 שבועות לפני שאתה אמור לחזור לעבודה, ייתכן שתרצה ללכת לעבוד ליום שלם. זה יעזור לתינוק ולמטפל להתרגל ליום שלם של האכלת בקבוקים, ולהתרגל לעבודה ולאיזון הזמן הדרוש להבעת חלב. זה מועיל במיוחד אם זו הפעם הראשונה שאתה עושה זאת. הניסיון יעזור לך לבדוק את המערכת שלך ולבדוק את הציוד שלך. אם יש לך בעיות או שאלות, עדיין יהיה לך קצת זמן לטפל בהן לפני שאתה חוזר לעבוד במשרה מלאה. אתה יכול גם לשקול לקחת יום חופש בכל שבוע כשאתה חוזר לראשונה לעבודה. היום הטוב ביותר לעשות זאת הוא בימי רביעי. אם חזרת לעבודה לאחר 3 חודשים בלבד של חופשת לידה, יתכן ותינוקך עדיין לא ישן בלילה וזה יספק לך הפסקה מבורכת לאחר 2 לילות של שינה מופרעת. לקחת את חופשת אמצע השבוע יאפשר לך זמן להתאושש ולנוח ולהשיב את אספקת החלב שלך אם זה הופרע בגלל הלחץ בעבודה. אין לתכנן שליחויות או מטלות ליום עצמו, התמקדו רק במנוחה ובהאכלת התינוק ישירות מהשד.
 9. 9
  תכנן ותזמן את הימים שלך בזמן העבודה. חסום זמן ביומן שלך בין הפגישות באופן מפורש כדי להביע את חלבך. אם לא תעשה זאת, אתה עלול להיתפס לעבודה ולא תוכל למצוא את הזמן הנכון להתנצל בעת הצורך.
 10. 10
  לעשות פשרות. יתכן שיהיה עליך להיות מוכן לכמה פשרות כדי שהביטוי בעבודה לא ישפיע על עבודתך. במקום לארוחת צהריים עם עמיתים, ייתכן שתצטרך לבצע ריבוי משימות על ידי ארוחת צהריים תוך כדי הבעה. היה ברור מה אתה רוצה מראש ומה אתה מוכן להחליף כדי שזה לא יהפוך לנקודת לחץ בשבילך.
  אם שמירה על אספקת חלב אם בעבודה מפריעה להנאתך מאמהות ולהתקשרות עם ילדך
  אם שמירה על אספקת חלב אם בעבודה מפריעה להנאתך מאמהות ולהתקשרות עם ילדך, שקול ברצינות אם עליך להפסיק.
 11. 11
  הישאר רגוע. שים לב שלחץ בעבודה ישפיע על אספקת החלב שלך. חשוב להקל בזה ולא להציף את העבודה. חשוב גם לשתות הרבה נוזלים ולאכול טוב (משהו שאולי נוטים להתעלם ממנו כשאתה ממש עסוק), אז קח מים וכמה חטיפים בהישג יד כדי לשמור על אנרגיות ועל ייצור החלב שלך. אם אספקת החלב שלך מופרעת עקב לוחות זמנים לעבודה ולחץ, מלאי הבית שלך כמו גם יום החופש שלך יהיו מאגרים שימושיים שיעזרו לך לבסס את הקצב שלך.
 12. 12
  שמור על דברים בפרספקטיבה. כדי לקיים זאת לאורך חודשים רבים, עליכם להיות רגועים וליהנות מכך ולא לראות זאת כחובה או התחייבות. אם שמירה על הנקה כשאתה חוזר לעבודה מוסיפה לך לחץ רב ושולחת את רמות הלחץ שלך דרך הגג, המשך פעולה זו תוביל לכך שאתה תהפוך לאמא מטורפת ועמוסת אשמה. אם שמירה על אספקת חלב אם בעבודה מפריעה להנאתך מאמהות ולהתקשרות עם ילדך, שקול ברצינות אם עליך להפסיק. אם תיקח את זה יום אחד בכל פעם, המשימה תיראה פחות מרתיעה ובסופו של דבר תעמוד ביעד שלך. ישנן דרכים רבות להיות אמא נהדרת וכולן מתחילות באחת שמחה ונינוחה!

שאלות ותשובות

 • האם גלולות למניעת הריון יפחיתו את אספקת חלב אם?
  מרבית אפשרויות המניעה על בסיס הורמונים ישפיעו במידה מסוימת על ההיצע. גלולות למניעת הריון משנות את רמות ההורמונים בגוף האישה. מכיוון שייצור חלב אם הוא גם תהליך הורמונלי, גלולות למניעת הריון רבות יכולות להקטין את ייצור חלב האם. יש כמה כדורים בשוק שהם פחות מסוכנים אם אתה לא רוצה להשפיע על ההיצע שלך, אבל כל אמא שונה. שוחח עם אוב / ג'ין שלך עם מומחה הנקה לגבי האפשרויות שלך כדי שתוכל לקבל את ההחלטה הטובה ביותר בעצמך.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail