איך לזייף להיות חולה בעבודה?

כך שעשוי לעבוד בזיוף טוב יותר אם תרצו לעזוב את העבודה מוקדם
הרעלת מזון נמשכת בדרך כלל יום אחד בלבד, כך שעשוי לעבוד בזיוף טוב יותר אם תרצו לעזוב את העבודה מוקדם.

אם אתה זקוק ליום חופש מהעבודה, העמדת פנים שאתה חולה יכולה להיות דרך קלה להירגע בבית. כאשר אתה רוצה להעמיד פנים שיש לך מחלה, התחל בזיוף תסמינים כמה ימים לפני שאתה רוצה להמריא. כאשר אתה מתקרב ליום המחלה המזויף שלך, התנהג יותר איטי ועצבני כדי להיראות כאילו מצבך מחמיר. בבוקר שאתה רוצה להמריא, צור קשר עם הבוס שלך כדי שיידע כמה חולה אתה מרגיש. רק היזהר לא לזייף מחלות לעתים קרובות מדי, אחרת אתה עלול להיתפס ולהיפטר.

שיטה 1 מתוך 3: זיוף תסמינים בעבודה

 1. 1
  התחל להתנהג חולה 1-2 ימים לפני היום שאתה רוצה להחמיץ. מכיוון שאתה בדרך כלל לא מרגיש את הסימפטומים הגרועים ביותר של מחלה מיד, העמד פנים שאתה לא מרגיש טוב יומיים לפני שאתה רוצה להתגעגע לעבודה. הזכר לעמיתים שיש לך סימפטום קל, כמו דגדוג בגרון או קלקול קיבה. ככל שהיום עובר, הביע ביטויים לא נוחים או התנהג איטי יותר כדי להיראות כאילו מצבך מחמיר.
 2. 2
  נשם דרך הפה והשתעל לעתים קרובות כדי להעמיד פנים שיש לך שפעת. תסמינים שכיחים של שפעת כוללים נזלת או סתום, שיעול, צמרמורות, כאבים ועייפות. הימנע מנשימה דרך האף שלך, כך שאתה נשמע מחניק כשאתה מדבר. שמור על רקמות בקרבת מקום, כך שתוכל לנשוף את האף לעתים קרובות כדי להפוך אותו לאמין יותר. כל כמה דקות, שיעול או ניקוי גרון כדי להיראות כאילו אתה כואב.
  • אם אתה רוצה להפוך את הקול שלך לעצב, הימנע מלשתות הרבה מים לפני שאתה יוצא לעבודה.
  • ללבוש כמה שכבות נוספות של בגדים גם אם זה חם לגרום לך להיראות שתפסת צמרמורת. זה יכול גם לגרום לך להזיע כך שנראה שיש לך חום.
  • שפעת יכולה להימשך עד שבועיים, אז וודא שאתה מסוגל להתחייב לסימפטומים מזויפים במשך יותר מיום אחד.
 3. 3
  שפשפי ג'לי נפט סביב העיניים שלך כדי להתנהג כאילו יש לך דלקת הלחמית. דלקת הלחמית, הידועה גם בשם עין ורודה, היא דלקת עיניים הגורמת לעיניים שלך להפוך לאדומות, להתנפח וליצור מוגלה. שפשפו את העיניים כדי שייראו אדומים יותר. ואז שפשף נפט מתחת לעפעף עם צמר גפן כדי שיראה כאילו העיניים שלך מזרימות ויוצרות מוגלה.
  • דלקת הלחמית יכולה להימשך עד שבועיים, כך שתצטרך להמשיך לזייף תסמינים במשך כמה ימים.
  • אל תשים שום ג'לי נפט ישירות לעין שלך, אחרת אתה עלול לגרום לגירוי ממשי. אם יש לך קצת בעיניים, שטוף אותו בהקדם האפשרי.
  העמדת פנים שאתה חולה יכולה להיות דרך קלה להירגע בבית
  אם אתה זקוק ליום חופש מהעבודה, העמדת פנים שאתה חולה יכולה להיות דרך קלה להירגע בבית.
 4. 4
  משפשפים את צלע הראש ופועלים ברגישות לאור כדי לדמות מיגרנה. מיגרנות הן כאבי ראש עזים העלולים לגרום לכאבי פיצול ולהפוך אתכם לרגישים לרעשים קלים ורמים. אם אתה רוצה לזייף מיגרנה, התחל לשפשף את הרקות ואת המצח שלך ולהביע הבעה לא נוחה כדי שייראה שיש לך כאב ראש. אם אתה צריך להסתכל ליד אורות, לפזול ולהתכווץ כך שייראה שאתה רגיש מהרגיל.
  • יתכן שתוכלו להגזים בכמה צלילים חזקים סביבכם. אם מישהו משמיע רעש מעט חזק, אתה יכול לומר משהו כמו: "אני מצטער, יש לי כאב ראש ממש גרוע. אכפת לך להיות קצת יותר שקט?"
  • אם יש לך מיגרנה, ייתכן שלא תוכל להתמקד באותה קלות בעבודה שלך, אז תהיה מעט פחות פרודוקטיבי לאורך כל היום.
 5. 5
  החזיקו את הבטן והמהרו לשירותים לעיתים קרובות בכדי לזייף הרעלת מזון. הרעלת מזון מתרחשת כאשר אתם בולעים חיידקים, והיא עלולה לגרום להקאות, לשלשולים ולהפרעות קיבה. כשאתה רוצה להעמיד פנים שיש לך הרעלת מזון, שמור על היד על הבטן כדי להיראות כאילו היא נסערת או שאתה חווה התכווצויות. כמה פעמים במהלך היום, ממהרים לשירותים ומחזיקים את הבטן כדי להיראות כאילו אתם עומדים להקיא או לשלשול.
  • הרעלת מזון נמשכת בדרך כלל יום אחד בלבד, כך שעשוי לעבוד בזיוף טוב יותר אם תרצו לעזוב את העבודה מוקדם.

  טיפ: אם אתה רוצה לגרום לזה להיראות אמין יותר שאתה מקיא, הביא איתך כוס מים לשירותים ושפוך אותו לאסלה. השמיע רעשי פיות בזמן שאתה שופך את המים לאסלה.

שיטה 2 מתוך 3: להופיע חולה בפני עמיתים לעבודה

 1. 1
  תלבש איפור כדי להפוך חיוור מראה עור שלך ונוזלי האף. לאנשים יש בדרך כלל שקיות מתחת לעיניים, אף אדום ומראה בהיר יותר כאשר הם חולים. התחל על ידי שימוש בעיפרון מצח כהה מתחת לעיניים ושילב אותו באצבע כדי להוסיף שקיות כהות. כדי לגרום לאף שלך להיראות אדמדם ונזוף, יש למרוח טיפת שפתון אדומה על האצבע ולעבד אותו לתוך העור שבאף. סיים את המראה שלך עם בסיס קל או אבקה כדי להפוך את הפנים שלך חיוורים.
  • אם אתה בדרך כלל מתאפר, אל תשים אותו ביום שאתה מזויף בכדי לגרום לך להיראות כאילו אתה לא מרגיש טוב.
 2. 2
  העמד פנים שאתה מותש להתנהג כאילו לא ישנת מספיק בלילה הקודם. להיות חולה גובה מחיר מהגוף, כך שהוא יכול לגרום לאנשים להיות עייפים ומותשים יותר. שפשף את העיניים כדי שיראה כאילו לא ישנת הרבה, והעמיד פנים שפיהוק לאורך כל היום. אל תנסה למשוך יותר מדי תשומת לב לעצמך מכיוון שזה אולי נראה שאתה מנסה למכור את זה יתר על המידה.
  • אם מישהו שואל אותך מדוע אתה כל כך עייף בעבודה, אמור לו משהו כמו: "לא הרגשתי טוב מאוד ולא הצלחתי להירדם."
 3. 3
  תן לזה להיראות כאילו אתה פחות מרוכז בעבודה. כשאתה חולה, בדרך כלל אתה קצת איטי ואיטי להגיב. כשמישהו מדבר איתך, אמור שהתגעגעת למה שאמרו ובקש ממנו לחזור על עצמו. כשתעבור את היום, בהה בחלל כדי להיראות כאילו אתה מאבד פוקוס. אתה יכול להיות גם קצת פחות פרודוקטיבי בזמן שאתה עושה את העבודה שלך כדי שזה נראה כאילו משהו אחר משפיע על העבודה שלך.
  • לדוגמה, אתה יכול לומר, "אני מצטער, אני לא מרגיש טוב. אתה יכול להגיד את זה שוב?"
  • אל תתעלם מאנשים לחלוטין מכיוון שזה יכול להופיע בגסות רוח ולא כמו שאתה חולה.
  אל תשים אותו ביום שאתה מזויף בכדי לגרום לך להיראות כאילו אתה לא מרגיש טוב
  אם אתה בדרך כלל מתאפר, אל תשים אותו ביום שאתה מזויף בכדי לגרום לך להיראות כאילו אתה לא מרגיש טוב.
 4. 4
  להיות קצת יותר רגיז מהרגיל. אנשים חולים תמיד נראים קצת יותר קמטים מהרגיל, כך שזה יכול לעזור לפעול בחלק. אם אתה בדרך כלל מחייך כל הזמן ומדבר עם אנשים אחרים, יש להביע ריק ולשמור על שקט סביב אחרים. התלוננו על דברים קטנים שלרוב לא מרגיזים אתכם, כמו שיש לכם כיסא חורק או משהו שלא עובד כמו שצריך במקום העבודה שלכם. אם אחרים מבחינים בכאביות שלך, התנצל על כך ואמר שאתה לא מרגיש טוב.
  • לדוגמה, אם מדפסת נתקעת בזמן שאתה משתמש בה, אתה יכול להתלונן באומרו, "הדבר הזה לעולם לא עובד! מתי אי פעם יתקן את זה?"

  אזהרה: התנהגויות עצבניות לא אומר להיות גס רוח או מנומס כלפי אנשים אחרים. הימנע מכעס מדי או אחרת אתה עלול להסתבך עם הבוס שלך.

 5. 5
  לאכול פחות כדי לדמות שיש חוסר תיאבון. בדרך כלל אתה לא אוכל אוכל כל כך הרבה כשאתה חולה כי זה לא יושב לך בבטן. ארזו או הזמינו ארוחה כרגיל, כך שזה לא נראה כאילו אתם מזייפים. כשמגיע הזמן לאכול, עשו זאת לאט וקחו נשיכות קטנות כדי להיראות כאילו אינכם רעבים. בזמן שאתה בולע אוכל, הביע הבעה לא נוחה או שפשף את הבטן כדי שאחרים יראו שאתה לא מרגיש טוב מאוד.
  • אם אתה רוצה להיראות חולה, העמד פנים שאתה מפטר אחרי שאתה בולע משהו או אם אתה קרוב לאוכל עם ריח חזק.

שיטה 3 מתוך 3: קריאת חולים

 1. 1
  פנה מוקדם לבוס שלך כדי שיוכלו לתכנן תוכניות להיעדרותך. נסה להתקשר לבוס שלך זמן קצר לאחר שאתה מתעורר מכיוון שקולך עדיין ישמע גס מהשינה. הימנע מהמתנה עד ממש לפני המשמרת שלך להתקשר אליהם מכיוון שלא יהיה להם זמן רב לתזמן מישהו אחר או להקצות מחדש את חובותיך להיום.
  • אתה יכול אפילו להגיע לתא הקולי של הבוס שלך כדי שלא תצטרך לדבר איתם ישירות.
  • אתה יכול גם לשלוח לבוס שלך דוא"ל שאומר שאתה חולה אם אתה לא רוצה לדבר בטלפון, אבל זה אולי נראה פחות אמין.
 2. 2
  תגיד שאתה מדבק או שהתסמינים שלך ישבשו את העבודה שלך. דבר לאט כך שזה נשמע שאתה מותש ולא מרוכז בכדי לגרום לתסמינים שלך להישמע אמינים יותר. אמור לבוס שלך שאתה לא מרגיש טוב ושאתה רוצה להישאר חולה בבית מכיוון שאתה יכול להעביר את המחלה לעמיתיך. הרחיקו את הטלפון מפיכם לשיעול כמה פעמים כדי לגרום לכם להיראות כאילו יש לכם כאב גרון אז אתם יותר משכנעים.
  • למשל, אתה יכול לומר, "כשהתעוררתי היו לי כאבי גרון ושיעול נורא. אני חושב שאולי חטפתי שפעת. אני לא רוצה שאף אחד אחר יחלה, אז אני חושב שזה רעיון טוב. אם הייתי נשאר בבית היום. "
  • תרגל את מה שאתה אומר כמה פעמים לפני שתבצע את השיחה כדי שתוכל להישמע אמינה יותר.
 3. 3
  הצע להשלים את העבודה מאוחר יותר כדי להראות שאתה עדיין אמין. תן לבוס שלך לדעת שאתה עדיין רוצה לעשות עבודה למרות שאתה חסר יום. אתה יכול להציע לפצות עבודה כשאתה חוזר או לשאול אותם אם אתה יכול לעשות משהו מהבית. זה יכול לעזור להראות לבוס שלך שאתה אמין ומוכן לעשות את העבודה גם כשאתה לא מרגיש טוב. פעמים רבות, הבוס שלך יגיד לך לעבוד אם אתה מרגיש את זה ברצון ותרצה שתתאושש במהירות.
  • אם אתה לא מציע לפצות על עבודה, זה נראה כאילו אתה מזייף את הסימפטומים שלך וייתכן שהם נוטים פחות להאמין לך.
  התנהג יותר איטי ועצבני כדי להיראות כאילו מצבך מחמיר
  כאשר אתה מתקרב ליום המחלה המזויף שלך, התנהג יותר איטי ועצבני כדי להיראות כאילו מצבך מחמיר.
 4. 4
  הישאר בבית בזמן שאתה מעמיד פנים שאתה חולה כדי שלא תיתפס. אמנם זה עשוי להיות מפתה לצאת ליום החופש שלך, אבל זה עלול להיות השלכות אם תיתפס. הימנע מלהיכנס למדיה החברתית או לפרסם תמונות של מה שאתה עושה ביום בו אתה מתנהג חולה בכדי לגרום לך להיראות כאילו אתה ממש במיטה ונח. אם הבוס שלך מתקשר אליך בהמשך היום, ענה עליו בהקדם האפשרי כדי שלא נראה שאתה מתעלם מהם.
  • להיתפס בזמן שאתה חולה עלול לגרום לפיטוריך.
  • הימנע מלספר לאנשים אחרים שאתה מזויף מכיוון שהם יכולים להודיע לבוס או לעבודה שלך.
 5. 5
  התנהג כאילו אתה עדיין מתאושש כשאתה נכנס לעבודה למחרת. למחרת שאתה נכנס לעבודה, אל תתנהג כאילו אתה עדיין נרפא לחלוטין. התנצל בפני הבוס שלך על החמצת יום, אך הודע להם שאתה מתחיל להרגיש טוב יותר. אתה עדיין עלול להשתעל כמה פעמים במהלך היום או לפעול מותש כדי להראות שלא התאוששת לחלוטין.

טיפים

 • אם אתה מזייף שאתה חולה לקחת יום בריאות הנפש או לנוח בגלל שאתה לחוץ, תהיה מראש עם הבוס שלך מכיוון שהם עשויים להבין את זה יותר ממה שאתה חושב.

אזהרות

 • אל תזייף להיות חולה יותר מדי פעמים או תוך פרק זמן קצר מכיוון שהבוס שלך עשוי להבין את זה ותוכל לפטר אותך.
 • הימנע מלהיות חולה בימים שבהם יש לך דברים חשובים לעשות כאלה, כגון השתתפות בפגישות או פגישה עם לקוח.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail