איך ללמוד ביום אחד?

אם אתה מנסה ללמוד ביום, תחילה עיין בהערותיך והדגיש מידע חשוב, ואז חזור על מושגי מפתח בקול רם כדי שייצמדו. נסה לכתוב מחדש מידע או להשתמש במכשירים ממונוניים לעובדות ורעיונות שאתה צריך לשנן, או להכין כרטיסי פלאש כדי שתוכל לבחון את עצמך על מונחים והגדרות. אם אתה יכול, מצא מקום שקט ללמוד בו לא יפריע לך, כמו הספרייה, וכבה את הטלפון שלך כדי שלא תהיה מוסחת. לקבלת הצעות נוספות כיצד ללמוד ביום אחד, כמו להכין תוכנית או ליצור מדריך לימוד, המשיכו לקרוא!

לקבלת הצעות נוספות כיצד ללמוד ביום אחד
לקבלת הצעות נוספות כיצד ללמוד ביום אחד, כמו להכין תוכנית או ליצור מדריך לימוד, המשיכו לקרוא!

לפעמים אתה מוצא את עצמך עם יום אחד בלבד לפני מבחן גדול. אולי התמהמהת או נגמר לך הזמן. עם משמעת ומיקוד, אתה עדיין יכול להצליח בבחינה שלך עם יום אחד בלבד להתכונן. אמנם עדיף תמיד להתכונן למבחן לפחות שבוע מראש, אך לפעמים החיים מפריעים. ישנן כמה דרכים להבטיח את הביצועים הטובים ביותר שלך במבחן עם יום לימוד אחד בלבד.

חלק 1 מתוך 3: יצירת סביבת לימוד חזקה

 1. 1
  מצא מקום חדש ללמוד. למד איפשהו הרחק מהסחות דעת, כמו המיטה שלך או החברים שלך. מעבר למרחב פיזי חדש יאפשר לך להתמקד אך ורק במשימה העומדת על הפרק.
  • דאג למצוא מקום שאליו לא תצטרך לעבור לזמן מה. חדר שקט, ספרייה, בית קפה או שולחן העבודה שלך הם אפשרויות אידיאליות.
 2. 2
  הביאו את כל החפצים הדרושים. ערוך רשימה של יסודות הלימוד שלך לפני שאתה עוזב כדי שלא תשכח כלום. זה עשוי לכלול את ספר הלימוד שלך, פתקים, מחשב, חטיפים, פוסט-סייט, הדגשות וכל דבר אחר שתזדקק לו.
  • דאג לא להביא דבר העלול להסיח את דעתך.
 3. 3
  תכבה את הטלפון שלך. אלא אם כן אתה זקוק לו כדי ללמוד, נסה לכבות את הטלפון לתקופות ארוכות בכל פעם שאתה לומד. זה יאפשר לך להיות ממוקד זמן רב יותר בלי לעצור, ומקטין את הסיכויים שאתה מוסח.
 4. 4
  להחליט עם מי ללמוד. עם פרק זמן כה מוגבל, כנראה שעדיף ללמוד לבד. עם זאת, לפעמים מועיל לעבוד עם קבוצה קטנה על מנת להשוות הערות ולדבר דרך מושגים יחד. אם תחליט שקבוצת לימוד תעזור לך, דאג לבחור בחברים לכיתה שהם חכמים לפחות כמוך כדי שלא יאטו אותך.
  • הקפידו ללמוד עם חברים. קל להסיח את דעתך אם אתה לומד רק עם חברים טובים. ודא שקבוצת הלימוד שלך כוללת כמה חברים שאתה מכיר רק מהשיעור.
כיצד אוכל להצליח ללמוד ללא לחץ יום אחד לפני הבחינות
כיצד אוכל להצליח ללמוד ללא לחץ יום אחד לפני הבחינות?

חלק 2 מתוך 3: חקר טכניקות לימוד יעילות

 1. 1
  עיין בהערות שלך. אם אין לך משלך, דאג שיהיה לך עותק של ההערות ממישהו שאתה סומך עליו. קריאה מחדש של ההערות שלך חשובה, אבל זה לא מספיק. עברו והבליטו מילות מפתח ומושגי מפתח או השתמשו ב- post-its כדי לסמן חלקים חשובים.
  • נסה לכתוב סיכומים של הערותיך לכל פרק או מושג מרכזי. כתוב אותם במונחים הפשוטים ביותר על גבי נייר נפרד. סיכומים אלה יכולים לעזור בהנחיית יום הלימוד שלך.
  • קרא את ההערות שלך בסדר כשאתה סוקר אותם. זה יאפשר לך לוודא שאתה מכיר כל פיסת מידע בפני עצמה, ולא חלק מסדרה.
 2. 2
  תגיד את זה בקול. ודא שאתה אומר את המידע בקול רם כשאתה בודק אותו. יהיה קל יותר לזכור אם המוח שלך שומע ומבטא ולא רק קורא את המידע.
  • נסה ללמד פרק או מושג לתלמיד דמיוני. זה יאלץ אותך לבטא את הנושא באופן מלא. יהיה ברור אם יש לך אחיזה בחומר אם לא תנסה להסביר אותו למישהו אחר. אתה יכול לעשות זאת גם עם קבוצת לימודים או שותף.
 3. 3
  השתמש בטריקים בשינון. כשאתה מכין הרבה שינון ברגע האחרון, זה יעיל אם תשתמש בכמה טכניקות שינון.
  • כתיבה מחדש של מידע שוב ושוב עשויה לעזור לו להישאר במוחך. הקפד להעתיק את העובדה או הרעיון לפחות שלוש פעמים כדי ששיטה זו תפעל.
  • השתמש במכשירים מזכירים. מכשירים מזכירים הם טכניקות שעוזרות למוח שלך לשמור על מידע. יצירת חרוזים, ראשי תיבות ושירים שתוכלו לשייך לחומר תעזור לכם להיזכר בו.
 4. 4
  הכינו כרטיסי פלאש. כתוב מונחים והגדרותיהם המלאות על סט של כרטיסי פנקס או כרטיסי רמז. זה יאפשר לך לבדוק את עצמך לאורך כל היום. הם שימושיים גם ביום הבדיקה, מכיוון שתוכל לסקור אותם באוטובוס, או בתור לארוחת צהריים.
 5. 5
  השתמש בספר הלימוד שלך בצורה יעילה. פשוט קריאה מחדש בספר הלימוד שלך לא תעזור לך לשמור על מידע, במיוחד כשיש לך יום אחד בלבד ללמוד. חפש סיכומי פרקים ומילות מפתח מודגשות תוך כדי סקירה ושים לב למבואות ולמסקנות של הפרקים, מכיוון שהם בדרך כלל מכילים מידע מסכם חיוני.
  • חפש שאלות ביקורת בסוף הפרקים, או בחלק האחורי של ספר הלימוד שלך. חשוב לבדוק את עצמך במידת האפשר בכדי לאמוד טוב יותר את מה שאתה עדיין צריך לעבוד עליו.
 6. 6
  צור מדריך לימוד. מדריך לימוד הוא דרך יעילה להכריח אותך לבדוק את כל החומר שלך. זה יכול להיות שימושי לחפש במהלך יום הבדיקה רענון מהיר. הקלד רשימה של כל החומר שאתה צריך לכסות, כולל מונחי מפתח, תאריכים ומושגים. לאחר מכן, חזור ומלא את כל האזורים באמצעות ההערות שלך, בין אם הוקלד או בכתב יד. הכנסת רעיונות אלו למילים שלך וכתיבתם תעזור למלט אותם במוחך.
  • חבר או חבר לכיתה אולי יצרו מדריך לימוד משלו, אותו אתם עשויים להתפתות להשאיל כשאתם קצרים בזמן. עם זאת, פעולת יצירת מדריך הלימוד שלך תאלץ אותך להכניס את המידע למילים שלך והעתקת החומר תעזור לו להישאר במוחך.
 7. 7
  למד למבחן שאתה עורך. גם עם מצוקת זמן, עליך לוודא שאתה מתכונן כראוי למבחן, בהתאם לפורמט הנדרש. עיין בתכנית או בהערות הכיתה שלך כדי לקבוע באיזה פורמט המבחן יתקבל. אם אינך בטוח, הקפד ליצור קשר עם חבר לכיתה כדי שתלמד את הדבר הנכון.
  • עבור בדיקות אמריקאיות, שאלות בדרך כלל יוקדש פרטים קטנים ועובדות, כמו גם אוצר המילים והגדרות. יכולות להיות שאלות לגבי רצפים ושלבים. שאלות שנשאלות לגבי הדמיון והשוני בין הדברים נפוצות גם במבחני רב ברירה. אמנם זה עשוי להיות קשה לשנן את כל הפרטים הזעירים עם פרק זמן מוגבל, אך התמקד בתחומים ספציפיים במקום בניסיון לכבוש את כל הנושא.
  • למבחני חיבור או תשובה קצרה תתבקש להבין היטב נושאים ורעיונות רחבים. נסה להכין כמה שאלות לדוגמא על סמך ספר הלימוד והתכנית. הזמן לעצמך למשך 15 דקות וכתב מתווה מפורט לכל שאלה, כאילו אתה מתכוון להפוך אותו לחיבור מלא. הקפד לשנן כמה מונחי מפתח ודוגמאות שבהם תוכל להשתמש לתמיכה בשאלות החיבור שלך במהלך המבחן בפועל.
כיצד אוכל ללמוד לשלושה מבחנים ביום אחד (מדעים
כיצד אוכל ללמוד לשלושה מבחנים ביום אחד (מדעים, מתמטיקה ואנגלית)?

חלק 3 מתוך 3: הכנת תוכנית לימוד

 1. 1
  דע בדיוק מה מכוסה. ודא שאתה ברור לגבי מה אתה נבדק. זה עשוי לכלול טווחי תאריכים, תיאוריות מדעיות ספציפיות או משוואות מתמטיות. אם אתה לא בטוח, בתור חבר לכיתה כדי לוודא על איזה חומר אתה נבדק. זה חיוני להצלחה שלך, במיוחד עם מעט מאוד זמן להפסיד.
 2. 2
  הכינו לוח זמנים. חלק את השעות ביום והחליט במה תתמקד מתי. דאג שתאפשר לעצמך זמן לישון.
 3. 3
  ערוך רשימה של כל מה שאתה צריך לדעת. עיין בתכנית הלימודים או בכל חלקי העזרה שמסר לך המורה שלך. בררו מה בדיוק מכוסה וצרו רשימה משלכם של החומר שעליכם לבדוק.
 4. 4
  קח הרבה הפסקות. וודא שאתה מאפשר לעצמך הפסקות תכופות כדי שלא תישרף. שקול לעבוד 45 דקות ואז לקחת הפסקה של 15 דקות. במהלך ההפסקה שלך, אתה מוזמן לבדוק את הדוא"ל שלך, להשתמש בטלפון שלך, או לקום ולהסתובב.
  • אחת הדרכים ליצור לעצמך לוח זמנים להפסקה היא שיטת 50/10. למדו בחריצות במשך 50 דקות, ללא הסחות דעת. אחראי על עצמך. אם אתה עוצר או מוסחת, הפעל מחדש את 50 הדקות. ברגע שעברתם 50 דקות לא מוסחות לחלוטין, צאו להפסקה של 10 דקות. זה יאלץ אותך להיות הרבה יותר פרודוקטיבי כשאתה לומד.
 5. 5
  קבעו מושגים עיקריים. צור רשימה של המושגים התיאורטיים או הקטגוריים העיקריים וודא שאתה מבין אותם. בזמן שאתה לומד ברגע האחרון, חשוב שתבין תחילה את המושגים הגדולים ביותר. אמנם אתה יכול להיבדק על פרטים קטנים, אך ראשית חשוב לתפוס את התיאוריות הגדולות כדי לתת לעצמך הקשר לעובדות הקטנות יותר.
  • ארגן מונחים ועובדות על פי קבוצות גדולות יותר אלה. זו טכניקה שנקראת "chunking". קל יותר לשנן מושגים בודדים כאשר אתה מכניס אותם למערכת יחסים גדולה יותר
 6. 6
  עיין בתכנית הלימודים שלך. בדרך כלל, המורה שלך מחלק תוכנית לימודים בתחילת השנה או הסמסטר המפרטת את כל החומר שיוסקר בקורס. עיין בחזרה בתכנית הלימודים כדי לוודא שלא החמצת אף תחום לימוד.
  • אתה יכול גם להשתמש בתכנית ההדרכה להנחיית הלימוד שלך. יש סיכוי טוב שהפרופסור שלך ארגן את החומר בצורה ספציפית להנחיית הלמידה שלך. השתמש בתכנית הלימודים בכדי לעזור לך למצוא דרכים להסתכל על חומר הקורס מנקודת מבט גדולה יותר, ולהבין כיצד לארגן בצורה הטובה ביותר את המסה הזו של מידע.
  טיפ מומחה

  שקול לתזמן מחדש את הבחינה שלך אם יש לך אפשרות. במבחנים כמו LSAT, לילה אחד לא מספיק ללמוד. אם אתה לוקח את המבחן קר או שאתה מכין עם שבוע או שבועיים בלבד, אתה לא הולך להבקיע גבוה ככל שתוכל. אתה באמת צריך כשלושה חודשים כדי ללמוד למבחן כזה, אז אם אין לך מספיק זמן להתכונן, עליך לתזמן אותו מחדש.

טיפים

 • וודאו שיש לכם חטיפים בריאים והרבה מים. אכילה טובה מסייעת לתפקוד המוח ותעזור לכם לשמור על מידע תוך כדי הלימוד.
 • ישן כמה שיותר שינה. רק עם יום אחד ללימודים יתכן שלא תוכלו לישון כמה שהייתם רוצים. עם זאת, המוח שלך עובד הכי טוב כשנחים היטב.. תוכל להתמקד טוב יותר ביום הבדיקה אם לא משכת כל הלילה.
 • ביצועי הבדיקה שלך ישתפרו ככל הנראה כשיש לך יותר מיום לימוד אחד. במידת האפשר, נסה לתכנן שבוע קדימה בפעם הבאה שתערוך בחינה.
 • הישאר רגוע. לחץ רק יקשה על המיקוד וההפקה.
 • חלק את הזמן שיש לך לפי נושאים (לשיעור קל, עשרים דקות, למשל). הגבל את עצמך לאומדן הזמן הזה לכל אחד.
 • התרכז בעת הלימודים. טווח הקשב האנושי עובד בצורה הטובה ביותר לתקופות של חצי שעה עד 45 דקות.
 • למד פרק אחד וקח הפסקה של 10-15 דקות בלבד או פחות.
 • שיא. לא כל הספר, אלא רק מילות המפתח.
 • למחרת, התעוררו מוקדם ועברו על מילות המפתח המודגשות. אם סיימת עם מוקדם אז ישן שוב.
 • מדיטציה לפני הלימודים או כשאתה מרגיש עייף. מדיטציה מרגיעה את דעתך ותוכל להתמקד בלימודים שלך היטב.
 • האזנה למוזיקה אינסטרומנטלית עשויה לעזור להתמקד.
 • חשוב לעשות הרבה יוגה כדי להירגע. זה יעזור להקל על שרירי הגב הנוקשים שלך מישיבה במצב סקוואט.
 • רשמו הערות שימושיות שניתן ללמוד לפני בחינות.
 • המפתח ללימוד קשה הוא מחויבות עצמית. זכור תמיד שאם אתה לא מצליח להתכונן לבחינות, אתה מתכונן להיכשל. מצא מקום שקט ללמוד בו, ללא הסחות דעת.
 • קח הפסקות. למדו שעה אחת ואז קחו הפסקה של 10 דקות. בהפסקות, האזינו למוזיקה או פשוט הסתובבו. הגדירו לעצמכם מטרה.
 • למד תחילה את הנושאים והנושאים הקשים יותר, כך שאתה מוטיבציה לסיים את השאר.
 • הכנת תרשימי זרימה ומפות חשיבה מסייעת גם ללומדים הוויזואליים.
 • אל תיבהל. זה רק יגרום למתח ובסופו של דבר תשכחו מכל מה שלמדתם. בהפסקות, האזינו למוזיקה אינסטרומנטלית רכה או מדיטציה. יוגה גם מאוד מועילה. זה ישמור על המוח שלך רגוע ותלמד מהר יותר.
 • אל תיתן יותר מדי לחץ. תנוח קצת אחרת אחרת זה לא יעבוד.
 • חשוב על מה לעשות לאחר בחינה. זה יגרום לך להיות פחות מתוח על ידי הורדת תשומת הלב הנוספת מה- D-Day.
 • האזן למוזיקה כדי לעזור לך להתמקד.
ישנן כמה דרכים להבטיח את הביצועים הטובים ביותר שלך במבחן עם יום לימוד אחד בלבד
ישנן כמה דרכים להבטיח את הביצועים הטובים ביותר שלך במבחן עם יום לימוד אחד בלבד.

אזהרות

 • אל תישאר ער כל הלילה. השינה שהחסירה תהיה להתגנב לך כאשר אתה לוקח את הבחינה - אתה תהיה הרבה פחות ממוקד ויותר נוטה לעשות טעויות.
 • כשאתה לדחוס למבחן, אתה מנסה לשים הרבה מידע לתוך המוח שלך בבת אחת, ומקווה כי אתה יכול להקיא אותו בזמן הנכון (כאשר אתה לוקח את המבחן.) אתה תהיה בסופו של דבר לשכוח את מה שלמדת בפגישת הדחיסה שלך, וזה יכול לפגוע בך בהמשך (למשל, כשבאים מחצבי גמר וגמר.) עדיף ללמוד קצת כל יום לאורך כל הסמסטר. ככה באמת תלמד את זה.
 • אל תדון עם חברים ברגע האחרון; בסופו של דבר תבלבלו את עצמכם. פשוט שאל אותם שאלות שאתה לא מכיר.

שאלות ותשובות

 • המוח שלי לא מרוכז, גם כשאני לומד. מה אני יכול לעשות?
  נסה להשיג פנקס רשימות וכתוב את כל מה שעולה על רוחך. זה יעזור לנקות את המוח שלך כך שתוכל להתמקד בלימודים שלך.
 • כשאני מאזין למוזיקה אני לא יכול להתרכז בלימודים. מה עליי לעשות?
  זה מצביע על כך שזה לא כלי עזר שימושי לשימוש במוזיקה בזמן הלימודים. אל דאגה, זה לא עובד עבור כולם. אם אתה באמת רוצה להאזין למוזיקה, השתמש רק במוזיקה אינסטרומנטלית כי אין לה מילים והיא תמנע ממך לשיר יחד. ייתכן שתגלה כי מוזיקה עובדת בימים מסוימים או במקצועות מסוימים, אך לא בימים אחרים או בנושאים אחרים. עם זאת, לא להזיע את זה יותר מדי; להתרכז בלימודים יותר מאשר להבין בחירות מוסיקה!
 • איך אוכל להיפטר מעייפות בזמן הלימודים?
  נסה לקחת הפסקות של 10 עד 15 דקות כל שעתיים. במהלך אותה תקופה, הסתובב, נמתח או בצע קפיצות. זה עוזר למוח שלך לרענן את עצמו ומונע ממך להרגיש עייף.
 • כיצד אוכל ללמוד לשלושה מבחנים ביום אחד (מדעים, מתמטיקה ואנגלית)?
  זה כנראה קצת קשה, אבל לא בלתי אפשרי. ראשית, הכינו לוח זמנים לניהול זמנכם וחלקו אותו בצורה שתוכלו לכסות הכל. בזמן שאתה עושה מתמטיקה זכור לשמור על פוקוס ולפתור הכל. דרג את הנושאים מקלים לקשים ותן להם זמן בהתאם. זכור לתת לעצמך הפסקות וודא שאתה מרחיק את כל הסחות הדעת שלך בזמן שאתה לומד. לבסוף, כשאתה מרגיש שסיימת, עיין בדברים החשובים והשתמש בכרטיסי פלאש כדי לעזור לזכור את מה שלמדת.
 • איך תדעו האם אתם מוכנים לחלוטין למבחן?
  עיין בהערות שלך לאט לאט במהלך היום. סדר כמה צעצועים ממולאים ישנים או תמונות של כוכבי הפופ האהובים עליך על מיטתך והעמיד פנים שאתה מלמד קהל את מה שלמד כרגע. אם אתה יכול להסביר את המושגים, הסכומים או מה שזה לא יהיה ל"חברי הקהל "האלה מבלי לבדוק שאתה הערות, אז אתה טוב ללכת. אם לא, אתה יכול לחזור ולתקן. ביצוע מבחני תרגול היא דרך נהדרת נוספת לגלות עד כמה אתה מוכן.
 • אני לא לוקח הפסקה בזמן הלימודים. האם זה בסדר?
  תלוי כמה זמן אתה לומד. שעה-שעתיים זה בסדר. אבל אם זה ארוך מזה, אתה באמת צריך לקחת הפסקה מדי פעם. קום, זז. אם לא, המוח שלך יתיש ובסופו של דבר ישכח את כל מה שלמדת.
 • כיצד אוכל להצליח ללמוד ללא לחץ יום אחד לפני הבחינות?
  הגבל את הלחץ על ידי הגדרת ציפיות סבירות, כמו סקירת מושגי מפתח בלבד במקום ניסיון ללמוד מחדש את כל החומר בלילה אחד. הגדר טיימר להפסקה של עשר דקות פעם בשעה ולקבל מנוחת לילה טובה יום לפני הבחינה.
 • מה עלי לעשות אם מוחי מרגיש מתוח מכדי ללמוד?
  עליכם להתמקד במנוחה לפני שתלמדו - מתח רק יקטין את יכולות הביצוע שלכם. עבוד על כמה טכניקות נשימה והדמיה להרגעת נפש וגופך לאחר יום מלחיץ. דמיין את עצמך במקום שאתה אוהב, כמו חוף ים, ודמיין את המצב הזה לכמה דקות עד שאתה מרגיש שאתה מתחיל להירגע. ברגע שהמוח שלך מרגיש רגוע יותר, אתה יכול להתחיל ללמוד.
 • במהלך הבחינות, איך אוכל לזכור את הדברים שלמדתי לקראת הבחינות?
  אם אתה בטוח שקראת היטב ומוכן לחלוטין, אז צא לטייל לפני הבחינה. במהלך הבחינה לעסו מסטיק, התמקדו, נשמו, ובטחו כי התכוננתם היטב. אל תאבד את הפוקוס אם אינך יכול לענות על שאלה, המשך לשאלה הבאה וחזור אליה מאוחר יותר - אולי כבר זכרת לתשובה עד אז.
 • כיצד אוכל לשפר את הזיכרון שלי?
  נסה ללמוד בקול. זה יכול לעזור לרשום מושגים במוחך מהר יותר, מכיוון שאנו שומרים יותר על משהו שאנו שומעים וקוראים מאשר על משהו שקראנו רק.

תגובות (30)

 • felipe11
  זה ממש הכרחי לעבוד עם תוכנית לימוד. בעבר הייתי מבולבל מה לעשות קודם, אך מאמר זה הציע מגוון נושאים. אני חושב שזה מה שהיה חסר לי. תודה.
 • kennahayes
  זה עזר לי כיצד ללמוד יותר מקורס אחד בזמן מוגבל וכיצד למנוע הסחות דעת, תודה!
 • neil93
  אני למעשה תלמיד מבריק בבית הספר שלי, אבל בכל פעם שמדובר בהכנה של יום אחד של ספר שלם, אני דואג לו, והמוח שלי פשוט קופא. המדריך למעשה עוזר לי בכל נושא.
 • daisy78
  עוזר לי איך ללמוד לבחינה ביום אחד. לעזור לי היה כשאני צריך לרשום את כל ההערות שאני צריך כדי ללמוד לבחינה. ואז אני צריך לכתוב מחדש את השינון במוח שלי ולעשות את זה שוב כדי להקל עלי את הבחינה.
 • fritschdelpha
  מאמר זה עזר לי מאוד, הוא גורם לי להיות חזק ועוזר להגביר את הריכוז, כמו גם את הביטחון העצמי. תודה.
 • wintheiserjessi
  נתן טיפ וטריקים מדהימים כיצד ללמוד לשבוע הגמר, אבל המפתח העיקרי היה להישאר רגוע, כי יש לך את זה!
 • wilber20
  זה היה מאוד מועיל, אם כי חלק מהרעיונות היו תהליכים ארוכים והיות עסוק מקשה על הלימוד מראש, אך גם שיש הרבה שיעורי בית בלילה של המבחן מלחיץ. בסך הכל זה עוזר, אבל זה יותר מדי ללילה אחד.
 • carmenmatthews
  זה באמת עזר לעשות כמיטב יכולתי בבחינה. אני תמיד מתייחס למדריך כשאני צריך ללמוד משהו בצורה יעילה.
 • bethany12
  אני לומד קשה, אבל כשזה מגיע לכתוב את מה שלמדתי, אני שוכח. הטיפים כאן באמת עזרו לי כי אחרי הבחינה דנתי עם חברי עם התשובות שלי ונראה שאני טועה ואז רמת הביטחון שלי יורדת.
 • tonyshaw
  מאמר נהדר. זה עזר לי לערימות להבין יותר כיצד ללמוד למבחן. יש לי מבחן מחר ומכיוון שזה קשה, לא למדתי עד היום. תודה רבה.
 • dleannon
  אני בכיתה י"א ומעולם לא ממש הצלחתי ללמוד. סוף סוף למצוא משהו שנותן לי טיפים ממש טובים עוזר לי מאוד, ואני מרגיש שאני יכול לעשות יותר דברים עכשיו!
 • kingosborne
  אתר זה מדהים ואני מתפלל שהוא יצליח לאורך כל הדרך. זה עוזר לאנשים רבים בחינם. עבודה נהדרת.
 • dubuquefoster
  מאמר זה שיפר למעשה את הריכוז שלי בלימודים ועזר לי לראות בלימודים סימן להצלחה.
 • crooksrico
  יש לי מבחן בפיזיקה ביום רביעי, שעושה לי שלושה ימים ללמוד. השיטות שלך נשמעות מועילות, אז אני אנסה את זה כי אני מאוד זקוק לשמור על ציוני. תודה.
 • dibbertlyla
  אני אדם די מסובך - כשיש לי זמן אני לא עושה כלום, אבל כשיש יום לפני המבחן, אני האדם הכי פעיל על פני כדור הארץ.:D אז אני מקבל ציון בסדר.
 • khall
  זה עזר לי בכך שאמרתי לי כיצד עלי לשנן ולארגן את לימודיי ותכני הלימוד. כל כך עוזר!
 • wiegandstephon
  היה לי מתח והייתי במתח אז ראיתי את המאמר הזה ועשיתי את זה. זה באמת עזר לי מאוד, תודה!
 • whunter
  הטיפ שעזר הכי הרבה היה לתכנן את לוח הזמנים של הלימודים שלי ולהיות אחראי, נחוש וממוקד ללמוד טוב יותר וקודם לסמסטר הבא שלי. תודה.
 • grayduncan
  מההשערה שלמעלה הצלחתי להתכונן למבחן שלי למחרת בקלות. על ידי הסברתי את המושג לסטודנט דמיוני הצלחתי להיזכר בקלות.
 • grayson17
  לא הצלחתי ללמוד ולהתרכז, אך מאמר זה עזר. עכשיו אני מוכן למבחן שלי מחר.
 • rreynolds
  יש לי שתי בחינות מחר ושתיים למחרת, זה עזר קצת. אני לא מצליח לגרום לאנשים להצטרף אלי, אבל אני אוהב את הרעיונות.
 • willisroberts
  יש לי מחר את בחינת הלוח הסופי בכיתה י"ב. עשיתי את הטעות שנעצרתי במשך 8 ימים. לא הייתי בטוח אם אוכל ללמוד ביום אחד ולא ידעתי איך לעשות זאת. זה הראה לי איך להצליח ביום.
 • stromanvicenta
  זה עזר לי מאוד. אני לא הראשון בכיתה שלי, אבל אעבור עם ציונים טובים. אהבתי את זה, תודה רבה.
 • noeliatillman
  הכל במאמר זה כתוב ונאמר היטב, אם כי זה הרגל רע ללמוד בשעה האחרונה. בסופו של דבר כולנו עושים את זה מתישהו. אני מודה לעורך שנתן לי עצות כיצד לנצל את הרגע האחרון בצורה הטובה ביותר.
 • amberrobinson
  לקבוע לוח זמנים טוב מאוד עזר לי מאוד. אני צריך לחלק את הזמן כראוי ולהשתמש בו בחוכמה.
 • freddie24
  אני מתכונן ללמוד לבחינה. אני מחפש כמה טיפים, והמאמר הזה פשוט מדהים. תודה.
 • kerlukejasmin
  זה היה מאוד מועיל כי אני מתכונן לבחינות הלוח שלי. זה נתן לי מושג ברור ללמוד.
 • mkerluke
  תודה. דברים נהדרים. למדתי הכל, אבל אני לא בטוח שאני מוכן. יש לי ביטחון אבל אני חושב, האם יש לי ביטחון יתר. בכל מקרה אעשה כמיטב יכולתי.
 • ycook
  ממש נבהלתי, כיוון שיש לי מבחן ענק מחר. אבל עם המדריך הזה. יש לי שוב תקווה. תודה.
 • ufeil
  אני עומד בבחינה השנייה שלי, וזה מאוד חשוב לציון הסופי שלי. יש לי עוד הרבה לסיים היום, ולא ידעתי איך. בזכות המדריך, אני יכול עכשיו להבין מה לעשות.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail