איך להישאר נאמנים במערכת יחסים?

כדי להיות נאמן במערכת היחסים שלך
כדי להיות נאמן במערכת היחסים שלך, קודם להבין מה זה אומר עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך.

רוב האנשים רוצים מערכת יחסים שמורכבת משני בני זוג שיש להם רק עיניים אחד לשני. עם זאת, אנשים רבים נכנסים למערכות יחסים מתוך כוונה להיות נאמנים ובסופו של דבר לסטות. נאמנות דורשת תקשורת ומאמץ מרוכז משני בני הזוג. יתרה מכך, נאמנות מוגדרת באופן שונה בין מערכות יחסים. כדי להיות נאמן במערכת היחסים שלך, קודם להבין מה זה אומר עבורך ועבור בן / בת הזוג שלך. לאחר מכן, התנגד למלכודות בגידה נפוצות ושאף לשמור על בריאות היחסים שלך.

שיטה 1 מתוך 3: שמירה על קשר בריא

 1. 1
  העבירו את צרכיכם לבן הזוג והכירו את צרכיהם. כל מערכת יחסים בריאה בנויה על בסיס תקשורת. בנוסף לשיתוף המחשבות, הרגשות, הדעות והחלומות שלך, כל אחד מבני הזוג צריך לבטא בגלוי את צרכיו הרגשיים. זה מונע ממך להרגיש לא ממומש ולחפש במקום אחר.
  • ערכו "בדיקות" קבועות בהן שני בני הזוג חולקים את צרכיהם במערכת היחסים. לאחר מכן, סיעור מוחות דרכים לענות על צרכים אלה יחד.
  • לדוגמא, אתה יכול לומר, "אני יודע שאתה לא מסכים עם הרצון שלי לחזור לעבודה, אבל אני באמת צריך שתתמוך בי." בן זוג בריא עשוי להגיב, "אני יכול לראות שזה חשוב לך. אעבור על פני הבעיות שלי ואעשה כמיטב יכולתי לתמוך בך. כיצד אוכל להראות את תמיכתי?"
 2. 2
  תרגלו פתרון סכסוכים בריא. אם אחד מבני הזוג או שניהם נרתעים מסכסוך, בריאות היחסים נפגעת. אל תדחוף בעיות מתחת לשטיח. להתמודד עם בעיות חזיתית בכדי למנוע מהם להצטבר ולאיים בנאמנות.
  • אם אחד מכם לא מרגיש שמע, תוכלו לפנות למישהו אחר לצורך אימות. הימנע מכך על ידי התמודדות עם הבעיות שלך כאשר הן מתרחשות.
  • ראשית, הכיר בפגיעה (למשל "נפגעתי כשאמרת..."). הציעו פיתרון (למשל "אודה לו אם..."). לאחר מכן, על בן / בת הזוג לאמת את רגשותיך ולעבוד איתך בכדי להמציא פיתרון מעשי.
 3. 3
  להיות אוהב וחיבה. עמוק בפנים, לכל בני האדם יש רצון מולד להשתייך. שני בני הזוג רוצים להרגיש אהובים ומטופלים במערכת יחסים. כאשר אתם מזניחים זה את זה בצורה זו, אתם מסתכנים בכך שהאחר יחפש מקורות חיצוניים כדי למלא את החלל הזה.
  • בין אם באמצעות הצהרות מילוליות (למשל "אני אוהב אותך, מתוקה.") לחיבוקים או נשיקות, הקפד להראות לבן / בת הזוג שאתה אוהב / ת אותם ואכפת להם.
  • אם בן / בת הזוג שלך לא אומר לך דברים מסוג זה, אז יידע / ה שאתה מעריך זאת אם הם יתחילו.
  מה הפירוש של להיות נאמן במערכת יחסים
  מה הפירוש של להיות נאמן במערכת יחסים?
 4. 4
  שמור על הניצוץ בחיים. סקס ממריץ אותך רגשית בדיוק כפי שהוא עושה פיזית, תוך שימת דגש על הכימיה והמחוברות שלך. אם אתה מקווה להישאר נאמן לבן / בת הזוג שלך ולהיפך, עליך לשמור על חיי מין פעילים ובריאים.
  • תבל את הדברים מדי פעם על ידי התחפשות לדייט מיוחד. לחלופין, הדליקו נרות והחזירו זה לזה שפשופים. אפשרות רומנטית נוספת עשויה לכלול השרייה ארוכה באמבטיה תוך האזנה למוזיקה.

שיטה 2 מתוך 3: התגברות על האיומים על נאמנותך

 1. 1
  תקשר את מצב מערכת היחסים שלך עם הרשת החברתית שלך. דרך מעשית למנוע עניינים ולאשר את המחויבות שלך כלפי בן זוגך היא על ידי פרסום מערכת היחסים שלך. כאשר מערכת יחסים נשמרת בסוד, חוסר ביטחון פורח. הראה לבן / בת הזוג שלך שאתה מחויב להיות נאמן בכך שאתה אומר לחברים, למשפחה, לעבודה ולמכרים שאתה "נלקח".
  • אתה יכול לעשות זאת על ידי עדכון מצב היחסים שלך ברשתות חברתיות כמו פייסבוק או פשוט הצגת השותף שלך במסיבות ובאירועים.
 2. 2
  בנו מעגל של חברים נאמנים וחיוביים. יש אמירה פופולרית כשמדובר בקבוצות חברתיות שאתה סכום של חמשת האנשים הקרובים אליך. פירוש הדבר שאם אתה מקיף את עצמך עם רמאים, יש סיכוי גדול יותר שאתה יהיה אחד כזה. נקה את המעגל החברתי שלך על ידי יצירת קשרים עם אנשים שחולקים את אותם ערכים כמוך.
  • אם לחברים ולבני המשפחה אין את אותם הערכים כמוך ובן הזוג שלך, מערכת היחסים שלך עלולה לסבול. הגדל את הסיכויים שלך להישאר נאמן על ידי היותך סביב אנשים שעושים את אותו הדבר.
 3. 3
  ליהנות מאינטרסים נפרדים והדדיים. בריא ו זוגות מאושרים למקסם על זמן איכות. אין דרך טובה יותר ליצור קשר עם בן הזוג שלך מאשר לשתף תחביבים או תחומי עניין. פעולה זו מגבירה את שביעות הרצון שלך ממערכת היחסים ומחזקת את הקשר שלך.
  • יחד עם זאת, זה גם בריא שיש אינטרסים אישיים. מצא גם תשוקה לעסוק בעצמך. לדוגמא, אתה ובן זוגך עשויים ליהנות מנסיעה משותפת, אך בטיולים יש לך אינטרס נפרד לבקר בגלריות אמנות.
  אם לחברים ולבני המשפחה אין את אותם הערכים כמוך ובן הזוג שלך
  אם לחברים ולבני המשפחה אין את אותם הערכים כמוך ובן הזוג שלך, מערכת היחסים שלך עלולה לסבול.
 4. 4
  שימו לב איך ולמי אתם פורשים. שיתוף בין העליות והמורדות של מערכת יחסים עשוי להיות שווה למהלך במעגלים רבים. גם נשים וגם גברים עושים את זה. עם זאת, התבכיינות על החסרונות של בן הזוג שלך יכולה לפתוח את הדלת בפני מישהו אחר.
  • הימנע מלפרוש למחזרים פוטנציאליים אחרים על בן / בת הזוג. מצא דרך בריאה יותר להפיג מתחים ולעבוד על בעיות, כמו לדבר עם בן / בת הזוג שלך או יומן. לחלופין, אתה יכול להישען על חבר תומך או בן משפחה. עם זאת, זכור שחברים או בני משפחה מסוימים אינם תומכים ואולי רק מחפשים הזדמנות להתלונן עליהם.
 5. 5
  היו אחראים לסמים ואלכוהול. אם אתה כבר סטה רגשית מבן / בת הזוג שלך, שימוש בחומרים עשוי להציע את הדחיפה הסופית שתוקעת אותך מעבר לקו. דלג על המשקאות והסמים ותוכל להימנע מתחושת חרטה מאוחר יותר.
  • אם אתה פונה לסמים ו / או אלכוהול כדי להתמודד עם הקשר, אולי עדיף להיפרד מהאדם מכיוון שזו אינדיקציה לכך שהקשר התקדם לנקודה שלילית מאוד.

שיטה 3 מתוך 3: הגדרת נאמנות במערכת היחסים שלך

 1. 1
  הגדירו את הערכים האישיים שלכם. הערכים שלך הם האמונות והעקרונות המניעים את חייך ואת החלטותיך. כשיש לך אחיזה מוצקה בערכים האישיים שלך, יש פחות סיכוי לסטות מהם. גלה מהם הערכים שלך כדי שתוכל לעמוד מולם - ובן הזוג שלך.
  • הקדיש זמן לחשוב על מאפייני המפתח החשובים ביותר עבורך. איך חבר יתאר אותך? לאילו נושאים אתה הכי מוכן לעמוד? אילו היבטים בחיים גורמים לך להרגיש מרוצה באמת?
  • מענה על כמה שאלות כאלה יכול לעזור לך לחשוף את הערכים האישיים שלך. דוגמאות לערכים עשויות לכלול כנות, חמלה, סליחה ומשפחה.
  אם אתה מקווה להישאר נאמן לבן / בת הזוג שלך ולהיפך
  אם אתה מקווה להישאר נאמן לבן / בת הזוג שלך ולהיפך, עליך לשמור על חיי מין פעילים ובריאים.
 2. 2
  חשוב על סוג הקשר שאתה רוצה. נאמנות יכולה להיות דברים רבים, החל מלהיות אינטימי פיזית עם מישהו שאינו בן זוגך ועד לתעדוף אנשים אחרים או דברים על פני בן / בת הזוג שלך. אתה יכול להפחית את הסיכויים שלך לסטות פיזית, רגשית או נפשית על ידי להבין מה אתה רוצה.
  • אחת הדרכים להבין מה אתה רוצה היא לסקור את מערכות היחסים שלך בעבר. מה היה חסר במערכות היחסים האלה? מדוע הם הסתיימו?
  • עכשיו, חשוב כיצד אתה אוהב את בני הזוג שלך (למשל דבקים, סומכים, עוברים אלילים וכו '). עכשיו, חשוב על סוג השותף שאתה רוצה (למשל יציב רגשי, אמיד, משפחתי).
 3. 3
  ערכו דיון גלוי עם בן / בת הזוג. אם אתה בקשר עם מישהו, שניכם חייבים לעבוד יחד כדי להרחיק את הבגידה. דאג לזמן לשבת ולדבר עם אהובתך על מה שנחשב ל"בוגד "בספרך.
  • אתה יכול לומר, "מכיוון שהחלטנו להיות בלעדיים, אני רוצה לוודא שכל הקלפים שלנו מונחים על השולחן. אני חושב שזה יחסוך לנו בעיות בהמשך אם נוכל להבהיר את הסחירות הלא-משא ומתן שלנו בכל מה שקשור לבגידה. מה עושה פירוש המילה 'בוגד' בזוגיות? "
  • שניכם צריכים לשתף את דעותיכם ולהגיע להסכמה לגבי מה שמסווג כמרמה או בגידה במערכת היחסים שלכם. לאחר דיון זה, שניכם יכולים לחוש ביטחון בידיעה שבן / בת הזוג שלכם יודעים אילו התנהגויות אתם מקובלים.
  • זכור שאם חילוקי הדעות שלך הם משמעותיים, יתכן שלא תוכל לבנות מחדש את מערכת היחסים שלך.

שאלות ותשובות

 • מה הפירוש של להיות נאמן במערכת יחסים?
  כל זוג מגדיר בעצמו מה המשמעות של "להיות נאמן" בזוגיות שלהם. עבור רבים זה עשוי להיות אמון מיני. עבור אחרים, המשמעות היא רק מפגשים מיניים מזדמנים עם אחרים שמחוץ למערכת היחסים הראשונית. נאמן פירושו להישאר בתוך הנורמות שנקבעו על ידי הזוג בזוגיות שלהם וליידע את האדם האחר מתי והאם הם מפרים זאת.
 • איך אנחנו יכולים להיות נאמנים לאלוהים?
  להיות נאמן לאלוהים מוגדר באופן אינדיבידואלי. זה יכול להיות כרוך בתפילה, אמונות או השתתפות בשירותי דת.
 • איך אני יכול להיות נאמן לחבר שלי?
  להיות נאמן לחבר שלך פירושו לסמוך עליהם ולהאמין להם גם כשאחרים אומרים עליו דברים שליליים. זה יכול להיות גם לעמוד בשבילם מול אחרים.
 • מדוע חשוב להיות נאמנים?
  חשוב להיות נאמנים מכיוון שמערכות יחסים בנויות על אמון. ישנה איכות של "אנו" המוקמת המבדילה את בני הזוג מאחרים. נאמנות יכולה להיות דברים שונים לזוגות שונים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail