כיצד להשתמש בטמפון ללא כאבים?

שימוש בטמפונים יכול להיות מעט לא נוח כשאתה לא רגיל לזה, אבל עם קצת תרגול תוכל לעשות את זה בקלות וללא כאבים. שב על האסלה ונסה להירגע ולקחת את הזמן כדי שהשרירים שלך לא יהיו קפוצים. התחל בפיזור שפתי השפה שלך ביד הלא דומיננטית שלך והחזק את המוליך טמפון ביד הראשית שלך. החלק בעדינות את המוליך לנרתיק שלך, מכוון לעצם הזנב. עצור כשאצבעותיך נוגעות בשפתיי הנרתיק שלך. לאחר מכן, דחף את צינור המוליך הקטן לתוך הגדול יותר, שידחוף את הטמפון לקצהו. אם אתה משתמש בטמפונים ללא מוליך, פשוט השתמש באצבע שלך כדי לדחוף את הטמפון במעלה הנרתיק שלך. כל שעליך לעשות עכשיו הוא לשלוף בעדינות את המוליך. אתה לא צריך להרגיש את הטמפון לאחר שהסרת את המוליך. אם אתה יכול,פשוט דחף את הטמפון שלך עוד קצת למעלה. לקבלת עצות נוספות, כולל כיצד להסיר את הטמפון שלך, המשך לקרוא.

אם אתה משתמש בטמפון ללא מוליך
אם אתה משתמש בטמפון ללא מוליך, תניח את קצה הטמפון בפתח הנרתיק שלך תוך שאתה מחזיק את בסיס הטמפון עם האגודל והאצבע האמצעית.

אם אתה לא רגיל לזה, שימוש בטמפון יכול להיות מביך ואפילו קצת כואב. בעזרת תרגול והשכלה מסוימים - כולל טיפים וטריקים להכנסה והסרה - תוכלו ללמוד כיצד להשתמש בטמפונים במהירות וללא כאבים.

חלק 1 מתוך 3: הכנה להכנסה

 1. 1
  היו מודעים לסיכונים. משתמשי טמפון נמצאים בסיכון לחלות בתסמונת הלם רעיל (TSS), שעלול להיות קטלני. אם אתה נתקל באחת מהתופעות הבאות כאשר אתה לובש טמפון, הסר את הטמפון ופנה לרופא מיד:
  • חום של 39 מעלות צלזיוס (38,89 מעלות צלזיוס) ומעלה
  • הקאה
  • שלשול
  • כאבי שרירים
  • פריחה דמוי כוויות שמש עם עור מתקלף, במיוחד בכפות הידיים ובסוליות
  • סחרחורת, סחרחורת או בלבול נפשי
  • עור חיוור ודביק (מאותת על ירידה בלחץ הדם)
 2. 2
  שקול כוס מחזור. כוסות מחזור הן כוסות קטנות וגמישות העשויות גומי סיליקון או לטקס. טמפונים ומפיות סניטריות סופגים את הזרימה שלך; כוסות מחזור תופסים ומחזיקים אותו, כמו איך כוס מחזיקה מים. מכיוון שכוסות מחזור לא סופגות את הזרימה שלך, הן מתהדרות בסיכון נמוך יותר ל- TSS.
  • מחדירים כוסות מחזור באופן דומה להכנסת טמפונים ללא מוליכים (כלומר עם האצבעות).
  • אתה יכול ללבוש כוס מחזור למשך 12 שעות - הרבה יותר זמן מהארבע עד 8 השעות הנפוצות לטמפונים.
  • חסרונות: זה יכול לקחת זמן למצוא כוס שמתאימה לך ולזרם שלך, וההסרה יכולה להיות מסובכת - במיוחד אם אתה נמצא בציבור, כי ייתכן שתצטרך לשטוף את הכוס בכיור השירותים לפני שתחדיר אותה מחדש.
 3. 3
  בחר בטמפון הספיגה הקל ביותר לזרימה שלך. אם יש לכם זרימה קלה, אל תקנו טמפונים סופגים במיוחד. אם הזרימה שלך נעה בין אור לנורמלי, קנה קופסה אחת מכל אחת מהן והשתמש בטמפון המתאים במידת הצורך. השתמש בטמפונים עם ספיגת סופר רק אם הזרימה שלך כבדה מאוד.
  • יש יצרנים המציעים חבילות מרובות המכילות טמפונים קלילים ונורמליים, או נורמליות וסופר, או אפילו קלות, רגילות וסופר.
  • השתמש בטמפונים רק ברגע שאתה כבר מדמם. אל תכניס אותם לקראת תקופתך או לספוג שום דבר אחר.
  • סביר יותר כי TSS יתרחש כאשר משתמשים בטמפונים סופגים במיוחד.
 4. 4
  דע איפה פתח הנרתיק שלך. נשים צעירות רבות חוששות משימוש בטמפונים פשוט משום שהן חסרות ידע לגבי האנטומיה שלהן. זו לא אשמתם; זה פשוט לא משהו שמלמדים או דנים בדרך כלל. פתח הנרתיק שלך ממוקם בין פי הטבעת לשופכה. בצע את הצעדים הבאים כדי למצוא בקלות את פתח הנרתיק שלך:
  • עומדים זקופים, מניחים רגל אחת למעלה על כיסא (גם האסלה בסדר).
  • אוחז במראה כף יד או קומפקטית ביד הדומיננטית שלך, הזז אותה בין הרגליים למטה כדי שתוכל לראות את האזור הפרטי שלך.
  • בידך הלא דומיננטית, פרשי בעדינות את שפתי השפתיים שלך (הקיפולים הבשרניים סביב פתח הנרתיק שלך). תלוי בגודל השפתיים שלך, ייתכן שיהיה עליך למשוך אותן מעט כדי לראות את הנרתיק ואת השופכה. אם אתה צריך למשוך אותם, היה עדין מאוד מכיוון שהם מורכבים מממברנה רגישה ועלולים להיקרע אם נפרדים בצורה גסה מדי.
  • המשך להחזיק את שפתי השפתיים פתוחות, הזז את המראה כך שתראה בבירור את האזור שמתחת לקפלים.
  • עכשיו אתה אמור לראות חריץ שמעליו חור קטן. החור הקטן הוא השופכה שלך; החריץ הוא פתח הנרתיק שלך.
 5. 5
  תרגול עם האצבע. יתכן שתועיל לתרגל עם האצבע לפני שתנסה להכניס טמפון. התייחס לאצבע שלך כמו לטמפון על ידי החזקתו ישר, אך לא נוקשה, מצא את פתח הנרתיק והחלק אותה בעדינות פנימה.
  • אל תכריח את האצבע שלך להישאר ישרה; תן לזה לנוע עם העקומה הטבעית של הנרתיק שלך.
  • אתה עשוי למצוא תועלת להניח טיפה קטנה של חומר סיכה על בסיס מים על האצבע לפני היד.
  • היה עדין במיוחד אם יש לך ציפורניים ארוכות, מכיוון שהן עלולות לשרוט את העור העדין של אזור איברי המין שלך.
 6. 6
  קרא את ההוראות המצורפות לטמפונים שלך. הטמפונים שאתה קונה צריכים להגיע עם תווית הוראות מפורט בתוך הקופסה. התלוש צריך לכלול איורים של אופן הכנסת הטמפונים. קרא את ההוראות כדי להכיר את התהליך.
 7. 7
  לבקש עזרה. אם אתה באמת מתקשה למצוא את פתח הנרתיק שלך ולהבין כיצד לשים טמפון, בקש מחברה או קרובת משפחה להראות לך כיצד לעשות זאת. אם אינך מרגיש בנוח לעשות זאת, הרופא שלך אמור להיות מסוגל לעזור לך או ליצור אותך בקשר עם מישהו שיכול לעזור לך.
 8. 8
  התייעץ עם רופא. אם, גם לאחר שניסית את הטיפים והטריקים במאמר זה, אתה עדיין חווה כאב בעת החדרת טמפון (או כל דבר אחר, לצורך העניין) לנרתיקך, פנה לרופא. יתכן שאתה סובל ממצב שניתן לטפל בו; אם זה המקרה, הרופא שלך יכול להשיג לך את העזרה שאתה זקוק לה.
  • מצב כזה שגורם לכאב בנרתיק ובסביבתו נקרא vulvodynia.
אם אתה משתמש בטמפונים ללא מוליך
אם אתה משתמש בטמפונים ללא מוליך, פשוט השתמש באצבע שלך כדי לדחוף את הטמפון במעלה הנרתיק שלך.

חלק 2 מתוך 3: הכנסת הטמפון

 1. 1
  תירגעו וקחו את הזמן. אם אתה חרד, יש לך סיכוי גבוה יותר לכווץ את השרירים שלך, מה שיקשה על הכנסת טמפון. נסה להרגע. לא סביר שתפגע בעצמך אם תלך לאט ובעדינות.
  • לך לאט ושים לב לגופך.
  • אם אתה פשוט לא יכול להכניס את הטמפון, אל תכפה אותו. השתמש במקום מפית סניטרית ואז נסה שוב מחר. אל תכה את עצמך; לרוב הנשים לוקח קצת זמן להרגיש בנוח בשימוש בטמפונים.
 2. 2
  שטפו ידיים היטב. הקפד לייבש אותם לאחר מכן.
 3. 3
  הסר את הטמפון מאריזתו. לאחר הוצאת הטמפון מאריזתו, ודא שהוא אינו פגום בשום צורה שהיא. משוך את החוט קלות כדי לוודא שהוא מאובטח. אם אתה משתמש בטמפון עם מוליך, ודא שהחוט תלוי מחוץ לקנה.
  • אם אתה חייב להניח את הטמפון לפני הכנסתו, ודא שאתה מניח אותו על משטח נקי.
 4. 4
  משוך את תחתיתך והגיע למצב נוח. איזו עמדה תבחר להכניסה תלויה באנטומיה הייחודית שלך ובטעם האישי שלך. נערות רבות יושבות על האסלה ברגליים פזורות כשמכניסים טמפון. אם זה מרגיש לא נעים לך, עמד זקוף והניח רגל אחת על כיסא או על מושב האסלה / מכסה. אפשרות נוספת היא כריעה.
  • ישיבה על האסלה עם הרגליים בנפרד בזמן ההכנסה עשויה להיות עדיפה עלייך במקומות ציבוריים. הצבת רגל אחת מעל האסלה עשויה לדרוש ממך להסיר את מכנסיך לחלוטין מרגל אחת בדוכן קטן עם רצפה שעלולה להיות מלוכלכת.
 5. 5
  פרש את שפתי השפה שלך באמצעות היד הלא דומיננטית שלך. שפתי השפתיים שלך הן הקפלים הבשרניים המקיפים את פתח הנרתיק שלך. התפשט בעדינות בידך הלא דומיננטית והחזק אותם שם כשאתה מכניס את הטמפון לפתח הנרתיק שלך.
 6. 6
  תפס נכון את המוליך. החזיק את המוליך עם האגודל והאצבע האמצעית באחיזת האצבעות (החלק הצר או המחולק של המוליך לכיוון מרכזו). מקם את האצבע המורה בקצה המוליך - זהו הצינור הצר יותר שממנו חוט הטמפון אמור להיות בולט החוצה.
  • אם אתה משתמש בטמפון ללא מוליך, תהליך ההכנסה כמעט זהה, למעט האצבע שלך היא המוליך. החזיקו את הטמפון עם האגודל והאצבע האמצעית בבסיסו (בצד עם המיתר). יתכן שתמצא תועלת לשים מעט חומר סיכה על בסיס מים על קצה הטמפון; זה יעזור לו להחליק לתוך הנרתיק שלך ביתר קלות.
 7. 7
  החלק את מוליך הטמפון לנרתיק שלך בכיוון עצם הזנב. אתה רוצה להחזיק אותו במקביל לפתח הנרתיק שלך; אל תנסה לדחוף אותו כלפי מעלה. עצור כאשר האצבעות שלך - שעדיין צריכות להחזיק את המוליך במרכזו, או "אחיזת אצבעות" - נוגעות בשפתיים של הנרתיק שלך.
  • אם אתה מתקשה להכניס את המוליך לנרתיק שלך, נסה לסובב אותו בעדינות כשאתה דוחף אותו כלפי מעלה אל פתח הנרתיק שלך.
  • אם אתה משתמש בטמפון ללא מוליך, תניח את קצה הטמפון בפתח הנרתיק שלך תוך שאתה מחזיק את בסיס הטמפון עם האגודל והאצבע האמצעית.
 8. 8
  השתמש באצבע המורה שלך כדי לדחוף את צינור המוליך הקטן לתוך הגדול יותר. זה ישחרר את הטמפון לנרתיק שלך. בשלב זה אתה עלול לחוש לחץ קל בבטן / דופן האגן שמסמן שהטמפון נמצא במקום. כאשר זה מרגיש כאילו הטמפון לא יכול להיכנס הלאה, עצור.
  • עבור טמפון ללא מוליך, תשתמש באצבע המצביעה שלך כדי לדחוף את בסיס הטמפון, להנחות אותו למעלה ודרך פתח הנרתיק שלך. האצבע שלך תלך בעקבות הטמפון לנרתיק שלך, עד שהטמפון כבר לא יתקדם. לאחר שהטמפון עבר את פתח הנרתיק שלך, ייתכן שתמצא את זה מועיל לעבור לאצבע האמצעית שלך מכיוון שהוא ארוך יותר ובזווית טובה יותר על היד שלך.
 9. 9
  בדוק כדי לוודא שהטמפון נמצא במקום. לאחר שהכנסת את הטמפון, קם על מנת לוודא שהוא נמצא במקום. אתה לא צריך להרגיש את הטמפון לאחר שהסרת את המוליך. אם אתה יכול להרגיש את זה, סביר להניח שאתה צריך לשבת ולדחוף את זה למעלה מעט יותר פנימה באמצעות האצבע שלך.
 10. 10
  הסר את המוליך. וודא שהטמפון נמצא לגמרי מחוץ למוליך לפני שתשלף את המוליך מהנרתיק שלך. אתה צריך להרגיש שהטמפון עוזב את המוליך, אך אם לא, סימן נוסף הוא שלא תוכל לדחוף את צינור המוליך הקטן יותר לתוך הגדול יותר.
  • אם זה מרגיש כאילו המוליך עדיין מחזיק את הטמפון, נפנף אותו בעדינות כשאתה מוציא אותו מהנרתיק שלך. זה אמור לעזור לשחרר את הטמפון מהמוליך.
 11. 11
  שטפו ידיים ונקו.
אל תיבהל - הטמפון שלך לא יכול ללכת לאיבוד בתוכך
טיפ מומחה טריק מומחה: אם מחרוזת הטמפון שלך נשברת, אל תיבהל - הטמפון שלך לא יכול ללכת לאיבוד בתוכך.

חלק 3 מתוך 3: הסרת טמפון

 1. 1
  דע מתי לשנות או להסיר את הטמפון שלך. עליך להחליף טמפון לפחות כל 8 שעות. בהתאם לזרימה שלך, ייתכן שיהיה עליך להחליף את הטמפון בתדירות גבוהה יותר - למשל, כל 3 עד 5 שעות במהלך זרימה כבדה. כיצד ניתן לדעת מתי עליכם להחליף טמפון:
  • אם אתה מרגיש רטיבות בתחתונים, סביר להניח שהטמפון שלך דולף. כדי למנוע כתמים או נזילות לבגדים החיצוניים שלך, כדאי ללבוש מכנסיים (רפידה קטנה ודקה) בשילוב עם הטמפון שלך.
  • בזמן הישיבה על האסלה, תנו למיתר משיכה קלה. אם הטמפון זז או מתחיל לגלוש ממך, הוא מוכן להחלפה. אתה עלול לגלות שהטמפון שלך אפילו גולש החוצה מעט מעצמו; זהו סימן נוסף לכך שהוא מוכן לשינוי.
  • אם יש דם על חוט הטמפון, זה סימן שהטמפון רווי ויש לשנות אותו.
 2. 2
  להרגע. אם אתה לחוץ סביר להניח שתקמץ את שרירי הנרתיק שלך, מה שיקשה על הסרת הטמפון.
 3. 3
  היכנס למצב הנכון. שבו על האסלה, או עמדו עם רגל אחת למעלה על מושב האסלה. אם אפשר, קח את כל העמדות בה היית כאשר הכנסת את הטמפון.
  • ישיבה על האסלה תוך כדי שליפת חוט הטמפון מבטיחה שכל דם שיוצא עם הטמפון ייפול לאסלה, במקום על הבגדים או על הרצפה.
 4. 4
  הושיט יד בין הרגליים ומשוך בחוט הטמפון. וודא שאתה שולף את הטמפון באותה זווית בה הכנסת אותו.
  טיפ מומחה

  טריק מומחה: אם מחרוזת הטמפון שלכם נשברת, אל תיבהלו - הטמפון שלכם לא יכול ללכת לאיבוד בתוככם. כדי להוציא אותו, מורחים כמות נדיבה של חומר סיכה על קצות האצבעות. לאחר מכן, נסה להחליק את האצבעות לתוך הטמפון ומסביבו כדי שתוכל לשלוף אותו החוצה.

 5. 5
  אל תמשוך חזק מדי. אם אתה מתקשה להסיר את הטמפון, התנגד לדחף למשוך חזק בחוט. זה יכול להוביל להתנתקות המיתר מהטמפון. זה יכול גם לגרום לך כאב אם הסיבה שהטמפון תקוע היא שהוא יבש מדי.
 6. 6
  אל תיבהל אם זה לא יוצא בקלות. אם אתה מוצא שהטמפון קשה מאוד להסרה, אל תיבהל. זה לא אבוד בבטן! אם אינך מצליח להסיר את הטמפון שלך אך אתה יכול לראות את המחרוזת, יש כמה דברים שאתה יכול לעשות:
  • משוך בעדינות את החוט בזמן שאתה נושא כלפי מטה כאילו יש לך תנועת מעיים. לנענע את המיתר בזמן שהוא נושא כלפי מטה אמור לעזור לטמפון לנוע לפחות מעט בתעלת הנרתיק. ברגע שהטמפון קרוב מספיק לפתח הנרתיק שלך כדי שתוכל לתפוס אותו באצבעותיך, לנענע בעדינות ולאט לאט את הטמפון מצד לצד באצבעותיך כשאתה מושך כלפי מטה עליו.
  • אם אתה באמת מתקשה להוציא את הטמפון, תוכל לשקול להשתמש בשטוף נרתיקי (נקרא גם שטיפה נשית). שטיפה בנרתיק תרסס מים לתוך הנרתיק שלך, להרטיב ולרכך את הטמפון, ויהיה קל יותר לשלוף אותו. אם תבחר בשיטה זו, הקפד לבצע את ההוראות שעל האריזה אם אתה רוכש ערכת מקלחת מבית המרקחת. אם אתה משתמש בשטיפה ביתית, ודא שאתה משתמש במים מעוקרים.
  • אם אינך מוצא את הטמפון, הכנס את האצבע לנרתיק והעביר אותה סביב הקירות בתנועה מעגלית. אם אתה מרגיש את חוט הטמפון, אתה יכול להכניס אצבע אחרת ולתפוס את החוט בין שתי האצבעות ולהקל על הטמפון.
  • אל תתבייש לראות רופא אם אינך מוצא את הטמפון ו / או נראה שלא מוציא אותו מהנרתיק שלך.
 7. 7
  השלך את הטמפון המשומש באחריות. לאחר שהסרתם את הטמפון, עטפו אותו בנייר טואלט וזרקו לפח הזבל. אל תשטוף את הטמפון. יישומים מסוימים עשויים להיות ניתנים לשטיפה (זה יהיה כתוב על האריזה), אך טמפונים אינם נשטפים. הם יכולים לסתום שירותים, ולכן חשוב מאוד לזרוק אותם לפח.
  • אם אתה נמצא בשירותים ציבוריים, ככל הנראה יהיה פח שתויג במיוחד לסילוק טמפונים ומפיות סניטריות. הנחת הטמפונים והמפיות הסניטריות בכלי קיבול אלה היא השיטה הבטוחה ביותר לסילוקם.
 8. 8
  רחץ את ידיך.
איך לדעת מתי אתה צריך להחליף את הטמפון
איך לדעת מתי אתה צריך להחליף את הטמפון: אם אתה מרגיש רטיבות בתחתונים, סביר להניח שהטמפון שלך דולף.

טיפים

 • טמפונים רגילים לא אמורים לפגוע בכניסה, אבל אם אתם חוששים לרוחב והייתם רוצים משהו דק יותר מהגודל הסטנדרטי, יש יצרנים שמציעים טמפונים דקים יותר. לטמפונים אלה לעיתים קרובות יש שמות כמו דק במיוחד, נוער, מלוטש או רזה. זה צריך להיות ברור על התווית.
 • כדי להקל על ההכנסה, הניחו טיפה קטנה של חומר סיכה על בסיס מים על קצה הטמפון לפני הכנסתו לנרתיק.
האצבע שלך תלך בעקבות הטמפון לנרתיק שלך
האצבע שלך תלך בעקבות הטמפון לנרתיק שלך, עד שהטמפון כבר לא יתקדם.

אזהרות

 • אם אתם חווים תסמינים דמויי שפעת, כולל חום, סחרחורת, כאבים, הקאות או שלשולים בזמן השימוש בטמפון, זה יכול להיות סימן שיש לכם TSS. אם אתה נתקל באחת מהתופעות הללו, הסר את הטמפון ופנה לרופא מיד.
 • ודא תמיד כי יכולת הספיגה של הטמפון תואמת את הזרימה שלך - ספיגת אור לזרימת אור (בתחילת ובסוף תקופתך), ורגילה עד סופר בימים כבדים יותר. שימוש בכושר ספיגה גבוה מהנדרש יכול להגדיל את הסיכון לחלות ב- TSS.
 • אם אריזת הטמפון שלך קרועה, אל תשתמש בה.
 • הקפד לשטוף ידיים לפני ואחרי השימוש בטמפון או ביצוע תרגילי תרגול בהם אתה נוגע באיברי המין שלך. כישלון לעשות זאת עלול להוות סכנה בריאותית גם לך וגם לאנשים אחרים.
 • לעולם אל תשאיר טמפון ליותר מ 8 שעות. השארת טמפון זמן רב יותר מהזמן שנקבע יכולה לגרום לך יותר סיכוי לחלות בתסמונת הלם רעיל (TSS).
 • תמיד תהיה עדין, ולעולם אל תכריח את הטמפון לנרתיק שלך או החוצה ממנו.
 • אם אתה ישן עם טמפון, הקפד להגדיר אזעקה שתוציא אותה לאחר 8 שעות, או מה שמספר השעות המרבי על האריזה של הטמפון שלך אומר.
 • רעלים חיידקיים, כולל כאלה שעלולים לגרום ל- TSS, יכולים לחדור לזרם הדם דרך קרעים מיקרוסקופיים בדפנות הנרתיק; זו הסיבה שחשוב במיוחד להיות עדין כשאתה מכניס את הטמפון שלך.
 • אם אתם פעילים מינית, אל תקיימו יחסי מין עם טמפון, מכיוון שהדבר עלול לגרום לדחיסה של הטמפון בתוך הנרתיק, מה שמקשה על ההסרה.

שאלות ותשובות

 • מה עלי לעשות אם ניסיתי להכניס טמפון במשך שבועות, אך לא מצליח להשיג אותו?
  ראשית, השתמש רק בטמפון בתקופתך. נסו לא להילחץ, ותנו לעצמכם להירגע. כשאתה זורם בכבדות שלך, נסה להכניס אותו שוב, מכיוון שכעת אמור להיות לו שימון מספיק כדי להקל עליו. אם זה פשוט לא נוח מדי, נסוג ונסה בפעם אחרת. זכרו, אינכם חייבים להשתמש בהם.
 • אני חושב שהכנסתי את הטמפון בצורה נכונה אבל כשאני מנגב, יש נייר טואלט דם. למה?
  זה כנראה בגלל שהיה עודף דם בחלק החיצוני של הנרתיק כשהכנסת את הטמפון. שימוש במגבון סניטרי לח או בנייר טואלט לח אמור לעזור לכם לנקות את עודפי הדם.
 • מה עלי לעשות אם המחרוזת נשברת?
  נסה להסיר את הטמפון בעזרת האצבעות כדי למשוך בעדינות בבסיסו. אם זה לא עובד, פנה להסרת הרופא שלך.
 • הכרית שלי לא נוחה אני תמיד מחזיק אותה ודם יוצא. האם זה נורמלי?
  ייתכן שאתה משתמש בפנקס שאינו הספיגה הנכונה. הכרית בה תרצו להשתמש תספוג את הזרימה שלכם ותשמור עליכם יבשים. לחלופין, ייתכן שאתה משאיר את הכרית זמן רב מדי והיא סופגת יתר על המידה.
 • האם הטמפון יספוג את המים כשאני הולך לשחות?
  לא, כי הטמפון נמצא בתוכך. המיתר עשוי להירטב (אם אתה לובש אחד עם חוט) אבל זה צריך להיות החלק היחיד שסופג מים בזמן שאתה שוחה.
 • אני חושב שהכנסתי את הטמפון נכון, אבל זה כואב ואנשים שאלו למה אני הולך מצחיק.
  יכול להיות שפשוט הזווית את זה בצורה מוזרה בזמן שהכנסת אותו. הדרך הטובה ביותר לדעת מהו המיקום הנוח ביותר עבור גופך היא להתנסות בדרך בה אתה מכניס אותו, כדי למצוא מה הכי מתאים לגופך. אל תעזוב את הבית כשהוא מרגיש לא נעים, מכיוון שייתברר שלא נוח לך. עד שתקבל את המיקום הנכון, לבש רפידות כשאתה בחוץ.
 • האם אוכל לשחות עם טמפון?
  כן אתה יכול. כשאתה שוחה עם טמפון, לא תשאיר שביל דם, ולא תצטרך לדאוג לכרית רטובה, אם זה מה שאתה לובש לחלופין.
 • האם קשה לבתולה להשתמש בטמפון?
  זה יכול להיות לא נוח לכל אחד, אבל אם אתה מכניס את הטמפון לזווית הנכונה זה לא אמור להזיק, בלי קשר אם אתה בתול או לא.
 • האם אני יכול לעשות פיפי עם טמפון?
  כן. פתח הנרתיק ופתח השופכה הם שני חורים שונים. זה מאפשר לך להשתין באופן חופשי בזמן שיש לך טמפון.
 • האם הטמפון יכול לנשור?
  לא, אם הכנסת אותו נכון, אין סיכוי שהוא ייפול.

תגובות (13)

 • mmartin
  זו הפעם הראשונה שלי להשתמש בטמפון, ואתר זה נתן לי הוראות ספציפיות ומפורטות כיצד להכניסו!
 • icie87
  אני לא כל כך טוב בלהכניס טמפון, אבל מאמר זה עזר לי מאוד. תודה לך, מדריך, שעשית את זה כך שכל מי שלא יודע להשתמש בזה יודע עכשיו.
 • phunt
  זה די מועיל בשבילי. לא הייתי מודע לשימוש בטמפונים, זה עזר לי ללמוד כיצד להשתמש בהם בבטחה.
 • handjune
  זה באמת עזר! חבר שלי התחיל להשתמש בהם ואמר שזה הרבה יותר נוח מאשר רפידה, אז חשבתי שזה הזמן להתחיל. זה באמת עזר כיצד לעשות זאת.
 • reynoldsray
  תודה על הטיפ! יכול להיות שיהיה לי האומץ ללכת עם זה. תודה רבה לך!
 • lauryntrantow
  מועיל מאוד, תודה!
 • krodriguez
  זה היה נהדר ועכשיו אני מבין הרבה יותר!
 • veumlue
  חשבתי שמשהו לא בסדר כי כואב לי מאוד כשניסיתי לשלוף טמפון, אבל זה היה פשוט יבש מדי, תודה.
 • kwaters
  זה עזר לי להכניס סוף סוף טמפון! אתר תודה!
 • kirstincarter
  מאמר זה עזר לי להיות מסוגל להבין טוב יותר כיצד להכניס טמפון. כן, אני עדיין עצבני, אבל לא כמו שהייתי קודם. אני מתכנן לעקוב אחר ההוראות האלה אם בסופו של דבר אצטרך להשתמש בהן בחופשה אם אנו הולכים לצינורות ואני מקבל את המחזור.
 • jadams
  אני יכול להכניס טמפון.
 • hansenjarrell
  למד כיצד להוציא אותו ואיך לא לדאוג ולא להילחץ מכניסתו.
 • duncan76
  אני חושב שהקטע של לא להילחץ היה החלק הכי מועיל מכיוון שכאשר הכנסתי טמפון לראשונה, הייתי כל כך עצבני שהיה כואב מאוד להכניס אותו ולהוציא אותו.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail