איך עורכים מסיבות שינה כמו בלוק מאסי?

כל מי שמרים את עיניו אל מאסי בלוק מ"סרט הקליק "
כל מי שמרים את עיניו אל מאסי בלוק מ"סרט הקליק ", או רוצה להיות כמוה צריך לדעת לערוך מסיבת תרדמה כמוה.

כל מי שמרים את עיניו אל מאסי בלוק מ"סרט הקליק ", או רוצה להיות כמוה צריך לדעת לערוך מסיבת תרדמה כמוה. להלן השלבים כדי שתדע מה לעשות:

שיטה 1 מתוך 2: לפני השינה

 1. 1
  בחר תאריך ושעה לשינה שלך. למאסי יש את שלה בכל יום שישי, וזה יום טוב גם לך להיות. ככה זה לא מפריע לבית הספר או לכנסייה למחרת. הקפידו לבחור יום שישי שאתם יודעים שכל הקליק שלכם יכול להגיע למסיבה.
 2. 2
  הכינו הזמנות חמודות! כתוב רשימה של האנשים בקליקה שלך (בדרך כלל 3-5 אנשים) שתרצה להזמין. ואז, הזמינו. אלה יכולים להיות בפייסבוק, דואר אלקטרוני, טקסט, טלפון, צ'אט, או פנים אל פנים, אך דואר אלקטרוני או דואר הם בדרך כלל הטובים ביותר. הזמנות בדואר אלקטרוני יכולות לפעמים להיות דביקות, אז אם תבחרו להשתמש בהן, השתמשו במותג מהודר כמו פפירוס ושלחו אותן החוצה.
 3. 3
  בחר את החדר בו תארח את השינה. בחר חדר גדול כדי שתוכל לעשות מגוון דברים. בחר אחד רחוק מחדר ההורים שלך כדי שלא תעיר אותם. אל תשאיר את זה בחדר השינה שלך, מכיוון שדברים אישיים יתעסקו איתם או שלא במקומם. כמו כן, אי אפשר להתאים את כל הקליקה שלך למיטה שלך. מקום רע אחר שיש בו בסלון שלך. זה אולי נראה מושלם מכיוון שיש בו טלוויזיה, ספות, שטיח, כל הדברים האלה, אבל זה הופך את המסיבה שלך לפחות פרטית כי כאשר אתה וחבריך עשויים לרכל ההורים שלך עלולים לאכול לידך. מקום מצוין לישון בביתכם הוא מרתף מרוהט.
 4. 4
  נקו את החדר בו החלטתם לערוך את המסיבה שלכם. העבירו את כל הרהיטים שיפריעו לישון החוצה או לקצוות החדר. אבק את הרהיטים הנותרים ואבק את השטיח / הריצוף. הניחו כמה נרות אפונה או לבנדר מתוקים על שולחן קטן או דלפק. הרחיקו אותו מאזור השינה בחדר. הניחו כמה שמיכות נוחות על הרצפה סביב החדר. סגור את הדלתות לחדר כדי לשמור עליו ללא נגיעה.
  • זכרו, אסור לסרטים! מאסי אמרה במפורש ב"הפלישה לחטפני הנערים "כי תקליטורי DVD אינם מוגבלים בשינה. ובכל זאת, שמור על השלט רחוק, אלא אם כן אתה רוצה לראות טלוויזיה.
 5. 5
  גלגל את שקי השינה בחישוק ויצירת גלגלים. גיבוש זה מקל על הדיבורים וההפצה של נקודות רכילות. אם לא סיפקתם את שקי השינה האחרים, שימו כרטיסי מקום למקום שבו כל האחרים צריכים לשים את התיקים שלהם. הפוך את שלך ל"ראש "החדר, להיות מארח ואלפא. שים את בטא ממש לידך.
 6. 6
  שיהיה אוכל מדהים. הניחו את כל החטיפים הטובים ביותר על שולחן גדול בחדר הראשי. אכל קערת חטיפים לכל אורח מלא במועדפים. שאל מראש איזה סוג משקאות הקליק שלך אוהב. וודאו שיש לכם חטיפים בריאים וג'אנק פוד. כולם צריכים סוכר כדי להישאר ער. אם אתה יכול להרשות לעצמך לקבל מגשי סושי גדולים (בהתאמה אישית למה שהקליקה שלך רוצה), שים אותם בקערות צבעוניות וחמודות. אם אינכם יכולים להרשות לעצמכם חלק מהאוכל היקר, נסו גבינה וקרקרים, שקית שרימפס מ- HEB, ולמשקאות נסו מי ויטמין או ספרייט עם בקבוק או גרנדין. אפשרויות משקה נהדרות הן סודה איטלקית או לימונדה צרפתית.
 7. 7
  להכין! ברגע שיש לך את כל האספקה שלך, הכין תחנות שונות. תחנת ספא, תחנת אכילה, תחנת משחק ותחנת שינה. החברים שלך יאהבו עד כמה אתה מסודר! התכנסו חבורה של מגזינים, אתם לא רוצים שחבריך ישתעממו. אם יש לך בריכה בבית שלך, אמור לכולם להביא בגד ים.
 8. 8
  בחר בגדי שינה ממש חמודים. אם אתה באמת רוצה להיות כמו מאסי בלוק, לך לישון בחלוק דמוי סאטן ובמסיכת שינה.
 9. 9
  הפוך את חדר האמבטיה לרענן. שים נרות ריחניים דולקים בחדר האמבטיה, שים גליל נייר טואלט חדש על המחזיק, ודא כי מיכל הסבון מלא ושמור מגבות טריות בחדר האמבטיה. שימו רק שמפו, מרכך ושטיפת גוף שאתם רוצים שהאורחים ישתמשו בהם במקלחת / אמבטיה. הימנע מבלבול בכך שאינך גורם לאורחים להרגיש עומס יתר על ידי טונות של מיכלי שמפו ישנים וגסניים. כמו כן, תנו לחדר האמבטיה ספריי של ספריי לחדר שיתאים לניחוח הנרות. וודא שאתה קרוב לשירותים, כך שהוא מאפשר הפסקות קלות בחדר הרחצה וללא מיהר.
העבירו את כל הרהיטים שיפריעו לישון החוצה או לקצוות החדר
העבירו את כל הרהיטים שיפריעו לישון החוצה או לקצוות החדר.

שיטה 2 מתוך 2: במהלך השינה

 1. 1
  היו מנומסים ביותר כלפי ההורים. חייכו, ותגידו להם שיהיה לכם לילה טוב. הביטו בעיניים כשאתה מדבר.
 2. 2
  ודא שאף אחד לא מנסה להכריע אותך כאלפא. וודאו שאין דרמה וכולם מרוצים. וודא שאף אחד לא משועמם אי פעם ושתשתתף בכול פעילות (יש לרשימה שימוש במקרה של חיסול מוחי).
 3. 3
  לך לישון בסביבות חצות. אתה צריך ללכת לישון בזמן הזה כדי שתוכל להתעורר מוקדם ולהיות שמח ועליז. תכנן אזעקת טלפון רוטטת בכיס שלך (או בקרבת מקום בשק השינה שלך אם אין כיסים), כך שתוכל לקום קודם לשים ארוחת בוקר על צלחות ולוודא שאתה נציג. אם מישהו לא רוצה לישון בשלב זה או לא יכול לישון, תן לו לראות טלוויזיה או להאזין למוזיקה. וודאו שהם לא מפריעים לישון המוקדם.
 4. 4
  תתעורר קודם. אתה צריך להיות למעלה למעלה, לפחות 30 דקות. התעוררו בשעה 8:00 בבוקר והתאפרו. להתלבש ואז ללכת למטבח. הכינו ארוחת בוקר או הכינו אותה והניחו אותה על מגש הגשה. אם מותר לך לאכול מחוץ למטבח, קח אותו לחדר השינה. אם לא, הגדירו את כלי הכסף והצלחות המתאימים לארוחה והניחו את כולם על שולחן ארוחת הבוקר. לכו תעירו את כולם אם הם כבר לא ערים. ודא שאתה בבגד אחר מאשר אתמול ושלא עשית שימוש חוזר בשום חלק ממנו. נעליים + תיק מעצבים כלול.
 5. 5
  תכנן בוקר מרגיע. ודא שאתה לא סתם יושב ומחכה שיעזבו! או להיות בפייסבוק כקבוצה, לרכל, ב- Wii או משהו אחר. והכי חשוב, אתה צריך לעשות משהו מהנה וקל. אין הרבה מלאכות בבוקר, מכיוון שהן יהיו מעייפות ומבולבלות.
 6. 6
  תן טובות מסיבות כאשר האורחים שלך עוזבים. כדאי שיהיו לך טובות מסיבות כלשהן, בין אם זה יהיה קנה בחנות, כמו ליפגלוס, או לא, כמו מלאכה שעשית. כשההורה / האפוטרופוס / הנהג בא לאסוף את כולם, לכו את האורחים שלכם למכונית ונופף / מחבק שלום לכל אחד.
כך שהוא מאפשר הפסקות קלות בחדר הרחצה וללא מיהר
וודא שאתה קרוב לשירותים, כך שהוא מאפשר הפסקות קלות בחדר הרחצה וללא מיהר.

אחרי השינה =

 1. נקה את הבית חזרה למקום בו הוא היה. שים את כל שאריות המקרר או המטבח. ודא שכל הזבל או האשפה מוכנסים לפח המיחזור / אשפה. אם אתה עייף, קח תנומה.
 2. בהמשך הלילה, פייסבוק או ציוץ על השינה המדהימה. למשל "היה שינה מדהימה עם ___, ___ ו- __! אוהבת אתכם!". למחרת תוכל לשלוח הודעות על כך לחברים שלך ולומר "חח, זה היה כל כך כיף! בשבוע הבא נוכל ללכת __ (החלקה על הקרח, סרטים, קניות וכו ')!!".
ודא שאתה בבגד אחר מאשר אתמול ושלא עשית שימוש חוזר בשום חלק ממנו
ודא שאתה בבגד אחר מאשר אתמול ושלא עשית שימוש חוזר בשום חלק ממנו.

טיפים

 • בחר רק אנשים מהקליקה הרגילה שלך. וודאו שכולם חברים ומכירים טוב מאוד.
 • אם מישהו בקליקה שלך אלרגי למזון, אל תגיש אותו בכלל. אלרגיות לאגוזים שכיחות מאוד, לכן אל תגישו אגוזים.
 • ודא שאתה נראה נהדר. חפרו במיטב המעצבים שלכם כדי להרשים את הקליקה שלכם.
 • אם יש לכם את הכסף - קנו שמיכות קשמיר.
 • וודאו שהאוכל כולו דל שומן

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail