איך לעשות הרפתקה?

איך אוכל לחוות הרפתקאות כשאני עסוק מדי בלימודים
איך אוכל לחוות הרפתקאות כשאני עסוק מדי בלימודים?

תקוע בתא כל היום עם הנוף הפנורמי ההוא של מסך מהבהב וחצי קיר מכוסה בבד? מרגיש כאילו נעוריך נעלמו? או סתם מוכנים למשהו, כל דבר אחר? שיהיה לך הרפתקה! אתה לא צריך לטפס על הר. אוורסט או הפלג בודד ברחבי העולם כדי לערוך הרפתקה מגשימה ומתגמלת (אם כי אלה כנראה יעשו את הטריק). תנו לדמיון שלכם להיות המדריך שלכם, היכונו (אך אל תתכוננו יתר על המידה), אל תחכו לזמן המושלם ופשוט עשו זאת!

חלק 1 מתוך 3: מציאת האני ההרפתקני שלך

 1. 1
  הגדירו לעצמכם הרפתקה. אנשים נוטים לחשוב על הרפתקה כמשהו מסוכן או מסוכן; אם זה נותן לך הפסקה, אולי תחשוב על זה כעל "משהו מהנה, ייחודי וסטייה מהשגרה שלך."
  • מה שמתאים להרפתקה תלוי בך - נקודות המבט, הרצונות, החוויות שלך וכן הלאה. הרפתקה של אדם אחד עשויה להיות שגרה של אחר. אל תדאג כיצד אחרים עשויים להגדיר זאת; אם זה מרגיש כמו הרפתקה בשבילך, זה אחד.
 2. 2
  חפשו השראה. גם אם עליכם לקבוע את הרפתקאותיכם בעצמכם, בחינת חייהם ההרפתקניים של אחרים יכולה לעזור להבהיר את יעדיכם, רצונותיכם וגבולותיכם.
  • קרא ספרי סיפורים מפורסמים בחיים האמיתיים. בחן אותם לא רק לפעילויות המתוארות אלא לחוויות המהפכות של המחבר / הרפתקן.
  • דבר עם חברים ומשפחה. אתה יכול לזכות לא רק ברעיונות ובהשראה אלא בהערכה טובה יותר למישהו שאתה חושב שאתה כבר מכיר כל כך טוב. מי יודע, ייתכן שדודו הגדול והמשעמם סטו חווה כמה הרפתקאות מרתקות באותו היום.
  • תגלה שמה שאחרים מגדירים כהרפתקה משתנה גם כן. האם זה קפיצת בסיס? ביקור במדינה זרה עם מילון כיס, ללא מסלול נסיעה וללא קביעת טיסה חזרה? הולכים לערב מיקרופון פתוח ומנסים את היד שלך בסטנד אפ? לעשות קמפינג בפארק לאומי? עוזבים את העבודה? אין שום בושה "ללוות" את אחד מרעיונות ההרפתקאות שלהם אם הוא מכה איתך.
 3. 3
  לדמיין. על מה אתה חולם? אילו פעילויות אתה עושה כשאתה מפנטז על היכולת לעשות כל מה שאתה רוצה? בצע סיעור מוחות הרפתקני, ואל תשים גבולות של מעשיות או היתכנות לרעיונות שלך בשלב זה.
  • התעלם מהקול "תהיה מציאותי" בתוך ראשך. זה חלק ממה שמונע ממך להרפתקאות.
  • ערוך רשימת "לנסות". דרג אותם מהכי בר השגה למאתגרים ביותר אם תרצה בכך. סמן אותם כשאתה מנסה אותם.
  איך יש לי הרפתקה בשדה עשב גדול
  איך יש לי הרפתקה בשדה עשב גדול?
 4. 4
  דע מדוע אתה אומר "לא" או "לא עכשיו ". אם אתה מרגיש שהפכת ל"משעמם "עם הגיל, יתכן שאתה משתוקק לנוחות שבחיזוי בחייך הקדחתניים. מערבבים את זה עם הפחד הכל כך נפוץ מכישלון ויש לכם מתכון לחיים לא הרפתקניים.
  • האם אתה מעכב או נמנע מלעקוב אחר חלומותיך ההרפתקניים מחשש לתרחיש הגרוע ביותר? התעמת איתו בראש וכתוב "רשימת המקרים הגרועים ביותר" לכל הרפתקה. לאחר שכתבת אותם, שקול באופן רציונלי עד כמה הם מרוחקים. השווה אותם לסיכון שלך להיות בתאונת דרכים בדרך לעבודה או לחלות בסרטן, אם אתה חייב.
 5. 5
  אל תפחד מהפחד שלך. אומץ הוא שליטה בפחד, ולא ביטולו. פחד הוא חלק ממה שהופך הרפתקה להרפתקה.
  • שלט בפחד שלך לא רק לצאת להרפתקה, אלא להיכשל בה. אתה מכיר את האמרה על כך שהמסע חשוב יותר מהיעד? ובכן, לקחת על עצמך את האתגר של לימוד גלישה חשוב ומשתלם יותר באופן אישי, מאשר אם אתה יכול להישאר על הלוח שלך ולרכוב בגל גדול.

חלק 2 מתוך 3: לצאת לשם (וחזרה)

 1. 1
  תכנן את הלא מתוכנן. אל תחכה לזמן המושלם לצאת להרפתקה, כי הזמן המושלם לעולם לא יגיע. זה רק תירוץ שאנשים מציגים בכך שהם לא הולכים.
  • עשו קצת פחות תכנון ממה שנוח לכם לעשות. ארזו את המזוודה כרגיל, ואז הכריחו את עצמכם לארוז מחדש באמצעות מזוודה בגודל חצי. צאו לנסיעה ללא מטרה בראש וללא GPS. צא לצניחה חופשית בלי לצייר את צוואתך.
  • מחק את הציפיות שלך. אל תניח שאתה יודע מה יקרה כשתעבור חוג טרפז או תצא לחו"ל כמתנדב להקלה על אסונות. אתה הולך להיות מופתע בלי קשר לכמה שאתה חושב שאתה יודע למה לצפות. חבק את חוסר הוודאות הזה.
 2. 2
  אמור "כן. " כאשר תוצג לך הזדמנות, נצל אותה. בפעם הבאה שמישהו יבקש ממך לעשות משהו שתדחה רפלקסיבית, קבל במקום זאת את ההצעה. עבור לחוויית הנהיגה של NASCAR במסלול המרוצים. הירשם למחזמר הבא של התיאטרון הקהילתי שלך.
  • אל תהיה מגוחך, עם זאת. אם מישהו מבקש ממך לעזור לו לשדוד בנק או להחליף בני זוג למשך חודש, זה עשוי להיות קצת יותר מדי הרפתקה. הגדר גבולות על סמך מגבלות פיזיות או אחריות חיונית שיש לך, אך הגדר את הרף קצת יותר רחוק ממה שאתה עושה בדרך כלל.
 3. 3
  חפש רשתות תמיכה. אף אחד לא אמר שהרפתקה חייבת להיות עניין בודד. תרמיל ברחבי דרום אירופה או לצאת לשייט רפטינג עם חבר.
  • הצטרף למועדון הרפתקאות. תוכלו לקבל רעיונות ותמיכה להרפתקאות שלכם, כמו גם לחץ עמיתים מועיל לצאת ולעשות דברים.
  • כאשר אתה יוצא להרפתקאות, מצא דרכים לשמור על קשר עם יקיריהם. רק בגלל שהרפתקני עבר נאלצו "להחשיך" לאורך זמן זה לא אומר שאתה חייב. תנו להם לחוות קצת את ההתרגשות בהרפתקה שלכם, ובתורם לתת לכם תמיכה להמשיך בזה.
  איך יש לי הרפתקה כילד שאינו אמיץ או בטוח בעצמו
  איך יש לי הרפתקה כילד שאינו אמיץ או בטוח בעצמו?
 4. 4
  לעשות טעויות. שים את השליטה שלך על הפחד שלך מכישלון לפעולה. נניח שלא תהיה גולש טוב בתחילת הדרך. אל תפחד לבקר בצרפת כי אתה בטוח שהפריזאים הנודניקים האלה ילעגו לצרפתים האיומים שלך. אולי חלקם יעשו זאת, אבל אז מה? להתערבב בו ולהמשיך הלאה עם ההרפתקה שלך.
 5. 5
  בחר "לשחות" כאשר אתה יכול "לשקוע". אל תיכנע לדחף שלך "ידעתי שאני לא יכול לעשות את זה" כאשר הדברים נעשים קשים. אל תפסיק להרפתקה שלך כי זה קשה - זה אמור להיות.
  • אם אתה משתולל מהבמה באותו לילה קומדי של מיקרופון פתוח, חזור בפעם הבאה והתחל עם סדק בטכניקת הבהלה העלובה של הקהל. (איש לא אמר שזה "איך לעשות סטנדאפ קומדיה".)
 6. 6
  חגגו את ההרפתקה שלכם. לא משנה כמה מוצלח הניסיון שלך לרכיבה על שוורים, גאה בהישג שלך והתלהב לספר לאחרים על ההרפתקה שלך.
  • זכרו, ההרפתקה עצמה חשובה יותר מהתוצאה.
  • התאם את ההרפתקה הבאה שלך. אל תנוח על זרי הדפנה. להכות בברזל בעודו חם. היכונו להכות פריט אחר ברשימת "לנסות" בזמן שאתם עדיין מתחממים בזוהר של האחרון.
  • הדרך הטובה ביותר להפיק את המרב מלהיות הרפתקה היא להרפתקה נוספת.

חלק 3 מתוך 3: מציאת הזדמנויות להרפתקאות

 1. 1
  תהיו הרפתקנים בחיי היומיום שלכם. פעילויות כאלה אולי לא ראויות לספר או לסרט, אבל הן יכולות להיות מהנות, קלות ושינוי קצב נחמד.
  • נסו מטבח חדש - מערב אפריקה, ארגנטינאית, פקיסטנית, מקום כלשהו שמעולם לא שמעתם עליו בעבר.
  • קשטו חדר בביתכם עם נושא מועדף או לוח צבעים מודגש. צבע פסטל שונה על כל קיר ועיצוב Care Bears בחדר האוכל שלכם? זו הרפתקה!
  • לך לבית רדוף רוחות. אם אתם הרפתקנים יותר מכך, מצאו אחד בו תוכלו ללון.
  • כבה את הטלפון שלך והמשך ללא אינטרנט למשך שבוע. או אפילו יום לצורך העניין. בדוק אם אתה יכול להשלים את השגרה היומית שלך בלעדיהם.
 2. 2
  בצע הרפתקאות. לצאת מאזור הנוחות שלך, במיוחד אם יש לך חרדה מלהיות מול קהל, היא אחת הדרכים להרפתקה.
  • הירשמו לשיעור ריקודי בטן. שים את הדבר הזה לשימוש!
  • לכו לערב מיקרופון פתוח במועדון קומדיה ועלו על הבמה.
  • התחל להקת מוסך ולשחק כמה הופעות. בטח, אולי זה לא הסתדר כשניסית את זה בתיכון, אבל למה לא עכשיו? זה גם נותן לך סיבה טובה לנקות את המוסך שלך.
  • בקש לשיר את ההמנון הלאומי באירוע ספורט מקומי. אם הקול שלך פשוט נורא מכדי לעשות צדק במדינה שלך, קבל זוג חברים שיצטרפו אליך ותשים את הזמר הכי טוב מול המיקרופון.
  כיצד אוכל לצאת להרפתקה כנער תקוע בבית בזמן מחסה במקום
  כיצד אוכל לצאת להרפתקה כנער תקוע בבית בזמן מחסה במקום?
 3. 3
  טיילו בעולם ההרפתקאות. ליד הבית ומצדו השני של הפלנטה מחכות אינספור הרפתקאות.
  • צאו לנסיעה ברכבת של מספר ימים בארץ זרה. ואל תבלה את כל הטיול בתא שלך. צאו וחוו תרבות אחרת.
  • בקר בעיר הולדתו של אב קדמון רחוק. דרום איטליה? סין הכפרית? מסתור אפלצ'י במערב וירג'יניה? לכו ותחוו קצת היסטוריה משפחתית ועולם אחר.
  • חפש באינטרנט את התמונה היפה ביותר של מקום עלי אדמות שתמצא... ולך לשם. הדפיס את התמונה והשווה אותה לדבר האמיתי.
 4. 4
  עשה קצת פעולה בהרפתקאות שלך. אם לנסות ברביקיו קוריאני או לחפור מיכל פלסטיק עם סיכויים וסיומות לא מאיית לכם הרפתקאות, קחו אותו ברמה גבוהה יותר.
  • צאו לצניחה חופשית. כן, אחת הקלאסיקות, אבל עדיין די ממהרת.
  • לכו לצלילת צוקים. עוד נפוץ, אבל לכל הפחות זה אומר שאתה נמצא בחוף יפה איפשהו.
  • התאמן לקראת ונכנס לטריאתלון. אם זה מעבר ליכולת הפיזית שלך, התחל בקטן יותר. אם ריצת 5k היא הרפתקה עבורכם, לכו על זה ותהיו גאים.

שאלות ותשובות

 • איך יש לי הרפתקה בשדה עשב גדול?
  השתמש בדמיון שלך! אתה יכול להיות פיראט בים או נסיכה שאבדה ביער. השתמש ביצירתיות שלך כדי למצוא משהו שקשור למרחב. שחרר את ילדך הבין.
 • כיצד אוכל לצאת להרפתקה כנער תקוע בבית בזמן מחסה במקום?
  אני נער, ובעוד שאנחנו תקועים בבית, התחלתי להרפתקאות. הצעד הראשון שעשיתי היה לקחת את תרמיל בית הספר שלי, להשליך את כל הדברים בבית הספר ולהפוך אותו לתיק גב הרפתקני. מילאתי אותו בחבל, ערכת עזרה ראשונה, מחברת, כובע בייסבול, אולר כיס. אפילו הכנסתי את החומר שלעולם לא אשתמש, אבל הרגשתי כאילו הרפתקן אמיתי יישא. היום התחלתי עם משהו פשוט. לקחתי הליכה של 2-3 דקות לשדה קטן. ביליתי את עשר הדקות הבאות בחיפזון וחקירה. אני מציע לארוז תרמיל וללכת לפארק שכונתי, או לשדה, או פשוט לטייל. אתה חייב למצוא משהו שיניע את ההרפתקה הבאה שלך ויצמד לכללי ההסגר.
 • איך אוכל למצוא את הזמן והכסף להרפתקה?
  גזור טלוויזיה ומדיה חברתית. על ידי סדר עדיפויות בשגרה היומיומית שלך וקיצוץ חוסר ההכרח, אתה תופתע מכמה זמן יש לך באמת. באשר לכסף, חפשי בגוגל "איך לנסוע בזול". יש טונות של אפשרויות.
 • איך יש לי הרפתקה כילד שאינו אמיץ או בטוח בעצמו?
  בחר הרפתקה קטנה - כמו לדבר עם מישהו בבית הספר שאתה לא מכיר טוב - ולעבוד את דרכך להרפתקאות גדולות יותר. כשתראה שההרפתקאות הקטנות עוברות טוב, תרגיש בטוח יותר לעשות פעילויות נועזות יותר. (עם זאת, הישאר בטוח!)
 • איך יש לי הרפתקה אם ההורים שלי מוגנים יתר על המידה?
  חצרות אחוריות הן מקומות טובים להרפתקה אם יש לך דמיון טוב. אם אתה רוצה הרפתקה שהיא לא רק דמיונית, לטייל בשביל מחוספס מטורף עם כמה חברים זה כיף מאוד. שיטוט בנחל במעלה הנהר ביום קיץ חם הוא גם הרפתקה נהדרת, או אולי צף בצינורות במורד נהר. שייט בקיאקים הוא הרפתקני. בעצם כל דבר בחוץ, הרחק מהציוויליזציה, ועם החברים שלך. אם ההורים שלך מוגנים יתר על המידה, הראה להם עד כמה אתה וחבריך מוכנים ואחראים. הם יסמכו עליך יותר, ואולי לא יקפידו כל כך לראות אותך כל הזמן.
 • כיצד אוכל למצוא אנשים לצאת איתם להרפתקאות אם אף אחד מחבריי לא רוצה ללכת?
  אתה יכול להצטרף למועדון המוקדש לטיולים והרפתקאות, או אם אתה באמת לא יכול למצוא מישהו, אתה יכול לצאת להרפתקה לבד (רק תיזהר וודא שמישהו יודע לאן אתה הולך).
 • איך אוכל לחוות הרפתקאות כשאני עסוק מדי בלימודים? אני קם בגיל 5 וחוזר בגיל 5. לא הרבה אני יכול לעשות לצד שיעורי בית וכו '. פיטר פן תמיד היה ספר אהוב עליי והרפתקאותיו גורמות לי להיות כל כך מדוכא כי אני יודע שלעולם לא יהיו לי אותם. עזרה?
  צר לנו ללמוד שיש לך כל כך הרבה מה לעשות כל כך צעיר. תלמידי בתי ספר רבים נמצאים באותה סירה כמוך, עם מעט זמן בלילות השבוע. מוצע שתתכנן בסוף השבוע ותקבע אחר הצהריים או בוקר להרפתקאות שלך. עשו משהו אחר לגמרי שלא קשור לבית הספר, שמאפשר לדמיון שלכם להשתולל. עבודת הלימודים שלך תרוויח על כך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail