איך אפשר לדעת אם גבר מלא בזה?

ייתכן שהגבר שלך לא יהיה רציני כמו שהוא טוען אם הוא לא שוקל את התוכניות שלך כשהוא עושה את זה
ייתכן שהגבר שלך לא יהיה רציני כמו שהוא טוען אם הוא לא שוקל את התוכניות שלך כשהוא עושה את זה.

פגשת בחור חדש ואתה נמצא בראש העולם. אתה תוהה, עם זאת, אם הוא מרגיש לגביך כך. אולי שמתם לב להתנהגות רישומית בקצה שלו או שאתם חושבים שהוא אולי מסתיר משהו. אתה יכול לדעת אם הוא מלא בזה על ידי חיפוש סימני אזהרה נפוצים ובדיקה מקרוב על התנהגותו. לאחר מכן, הקדיש זמן להערכת מערכת היחסים כדי לראות אם כדאי להמשיך.

שיטה 1 מתוך 3: חיפוש סימני אזהרה

 1. 1
  שימו לב אם עתידו כרוך בכם. גברים שרציניים במערכת יחסים מדברים על העתיד ועל התפקיד שלך בו. גברים שאינם נמנעים מהנושא כמו המגפה. סביר להניח שהוא לא מתכנן לבלות יותר מדי זמן איתך אם הוא לא יכלול אותך בזמן הקרוב.
  • למשל, אם הוא מסרב לדבר אם הוא רוצה ילדים או מאמין בנישואין, הוא כנראה לא נמצא בו לאורך זמן. הוא כנראה רק מתכנן להישאר בינתיים, למרות מה שהוא עשוי לומר לך.
 2. 2
  צפה אם הוא מתכנן תוכניות בלי לדון איתך קודם. הוא אולי יגיד לך שהוא רוצה מערכת יחסים רצינית, אך מעשיו יכולים להוכיח אחרת. אנשים הרואים עצמם כזוג בדרך כלל מבצעים צ'ק- אין עם האדם האחר לפני שהם מתכננים תוכניות. או, לפחות, הם הודיעו לאדם האחר. ייתכן שהגבר שלך לא יהיה רציני כמו שהוא טוען אם הוא לא שוקל את התוכניות שלך כשהוא עושה את זה.
  • דגל אדום האחר המשמעותי שלך מלא זה אם הוא הולך לסופשבוע ואיננו לספר לכם על זה. לחלופין, אם הוא מתכנן תוכניות משמעותיות שעלולות להשפיע עליך ולא יידע אותך עליהן. אתה לא גורם במוחו אם הוא לא מתחשב בך בעת ביצוע התוכניות האלה.
 3. 3
  תחשוב אם הוא מניח שתלווה אותו למקומות. האם אתה ה"גו-טו "שלו כשמדובר להביא תאריך איפשהו? אם לא, יש סיכוי שהוא לא מתעניין במערכת היחסים ככל שתרצה. לא אמורה להיות שאלה, במיוחד במצב תאריך, שאתה התג שלו. הוא כנראה מלא בזה אם יש.
  • ייתכן שתרצה לשקול מחדש את מערכת היחסים שלך אם הוא לוקח אינטרסים רומנטיים אחרים לפונקציות, במיוחד אם אתה חושב שאתה בלעדי.
  הוא אולי יגיד לך שהוא רוצה מערכת יחסים רצינית
  הוא אולי יגיד לך שהוא רוצה מערכת יחסים רצינית, אך מעשיו יכולים להוכיח אחרת.
 4. 4
  שאל את עצמך אם הוא מסתיר ממך סודות. אנשים שאין להם מה להסתיר הם די שקופים. אלה שנראים כל הזמן סודיים, לעומת זאת, כנראה מלאים בזה. הוא לא צריך להסתיר שום דבר, אלא אם כן הוא משקר לגבי מה שהוא מרגיש כלפיך.
  • למשל, אם הוא לא רוצה להגיד לך איפה הוא היה או מה הוא עושה כשאתה לא ביחד, לא רוצה לדבר על חבריו או על המעגל החברתי שלו, או שאתה מגלה דברים שהוא עשה לאחר מעשה, הוא יכול להיות שלא האדם שקיווית שהוא.
  טיפ מומחה

  אם אתה כל הזמן מתרץ לאחרים על התנהגות בן הזוג שלך, זה סימן טוב שאתה מקריב יותר מדי מערכות יחסים.

 5. 5
  שימו לב אם אתם מבלים עם חבריו. אדם שלא מפחד להביא את האינטרסים הרומנטיים שלו מול חבריו הוא מישהו שרציני לגביהם. מהצד השני, אם אתה אף פעם לא מסתובב או אפילו לא מכיר אותם, אתה לא יכול להיות מישהו שהבחור רוצה שיראו איתו מולם.
  • אי-פגישה עם חבריו יכולה להיות סימן לכך שהוא רואה אנשים אחרים, אינו רציני כלפיך או נבוך ממך. אולי תרצה לשקול מחדש את מערכת היחסים שלך אם זה המקרה.
  • זה נכון רק אם הסכמתם על מערכת יחסים בלעדית והתראיתם במשך תקופת זמן ראויה. בן הזוג שלך לא יכול להיות מעוניין להכיר לך חברים ובני משפחה אם הוא לא מכיר אותך מספיק זמן.
 6. 6
  קבע אם המשפחה שלו יודעת עליך. יתכן שהצגת אותו בפני כל מי שאתה מכיר, כולל בני משפחתך. הוא, לעומת זאת, אולי רק הכיר לך את דגי המחמד שלו. יכול להיות שהוא לא יהיה רציני כמוך או שלא יחשוב שאתה חשוב מספיק כדי להציג בפני משפחתו אם הוא עדיין לא עשה זאת.
  • שאל אותו אם אתה עומד לפגוש את משפחתו. אם הוא מסכים, יתכן שהוא האדם המתאים עבורך. אם לא ואם הוא ימנע מהנושא לחלוטין, ייתכן שהגיע הזמן להמשיך הלאה אם אתה מחפש משהו רציני יותר.
  • שוב, זכור כי פגישה עם ההורים (ובני משפחה אחרים) בשלב מוקדם במערכת יחסים היא נדירה. אם אתה והביו שלך רק התחלת לצאת, תן לזה כמה חודשים לפני שתלחץ עליו לפגוש את המשפחה.
 7. 7
  שימו לב אם הוא לוקח אתכם למקומות האהובים עליו. לכל אחד יש מסעדה, בר או מקום בילוי מועדף. למעשה, זה יכול להיות המקום בו נפגשת לראשונה. יתכן שהוא לא ירצה להיראות איתך בפומבי או לקחת אותך למקום שהוא נוהג לפקוד אם הוא לא לוקח אותך לשם.
  • שאל אותו מדוע הוא לא רוצה לחלוק איתך את המקומות המועדפים עליו. אתה יכול לומר, "אני יודע שאתה אוהב ללכת לבר ההוא ברחוב. מדוע לא נלך לשם בקרוב?" סביר להניח שיש סיכוי טוב שהוא לא מחפש התחייבות איתך אם הוא מסרב בעקביות.

שיטה 2 מתוך 3: חקירת התנהגותו

 1. 1
  תבדוק אם הוא באמת מקשיב לך ועוסק בשיחה. האם אתה מרגיש שאתה תמיד מדבר והוא רק מקשיב כי הוא צריך? האם הוא מצמצם כמה הוא באמת דן איתך? זה יכול להיות סימן לכך שהוא לא באמת האדם שהוא מציג את עצמו שהוא.
  • לדוגמה, הוא רשאי לחלוק רק את המינימום המותר של מה שהוא צריך בכדי לשמור על מערכת היחסים שלך. הוא כנראה לא ממש מעוניין להכיר אותך אם הוא לא שואל אותך שאלות או לא מחפש את דעתך.
  דגל אדום המשנה המשמעותי שלך מלא בו הוא אם הוא ייעלם לסוף השבוע ולא יספר לך על כך
  דגל אדום המשנה המשמעותי שלך מלא בו הוא אם הוא ייעלם לסוף השבוע ולא יספר לך על כך.
 2. 2
  בדוק אם הוא מבצע צ'ק-אין איתך כל יום. בחור שמעוניין בך באמת רוצה לדעת מה שלומך ואיך היה היום שלך. הוא רוצה לשמוע ממך כל יום, או לפחות כל יום אחר. אם הוא יכול ללכת כמה ימים או אפילו שבוע מבלי לשמוע ממך, יתכן שהוא לא אמיתי במה שהוא מרגיש כלפיך.
 3. 3
  צפה אם הוא מקבל את הפריטים שלך בביתו. זוגות שמבלים זמן רב אחד בבית השני, בדרך כלל משאירים שם פריטים חיוניים. מברשות שיניים, מברשות שיער, ביגוד ופריטים אחרים מקובלות בדרך כלל אם האדם רוצה לפנות עבורך מקום בחייו. אם לא, היחסים עשויים להיות פחות רציניים ממה שאתה רוצה.
  • השאירו משהו אצלו ותראו איך הוא מגיב. אם הוא יחזיר לך את זה בפעם הבאה שהוא יראה אותך, שאל אם זה בסדר להשאיר את זה שם. אם הוא אומר לא, יתכן שיהיו לו אינטרסים רומנטיים אחרים בביתו כל הזמן, או שהוא לא מחויב כמוך.
 4. 4
  צפו בהתנהגותו כשהוא מדבר איתכם. אתה יכול לספר הרבה על אדם לפי שפת הגוף שלו ואיך הם מדברים. תסתכל עליו מקרוב בפעם הבאה שאתה שואל אותו שאלה לגבי הקשר. אתה יכול לגלות הרבה רק על ידי תשומת לב.
  • אם הוא משנה את סיפורו, נראה לא נעים או עצבני, חוזר על אותה שאלה או רק מוכן להקשיב לצד שלו, יש סיכוי שהוא מלא בזה.
 5. 5
  שים לב איך הוא מגיב כשאתה חולה. האופן שבו הוא מתנהג כשאתה מרגיש תחת מזג האוויר אומר הרבה על מה שהוא מרגיש בקשר. הוא אמנם לא יכול לעשות את אותם הדברים שהיית עושה אם הוא היה חולה, אבל מה שהוא עושה או לא עושה, יכול להגיד לך כמה אכפת לו.
  • למשל, אם הוא מביא לך אוכל או פשוט בא להתכרבל איתך, יש סיכוי טוב שהוא באמת דואג לך. הוא לא יכול להיות מושקע אם הוא מתרחק.

שיטה 3 מתוך 3: הערכת הקשר

 1. 1
  היו מודעים לתזמון. אם היחסים ביניכם חדשים יחסית, לא כל כך נדיר שלזוגות יש יעדים ותוכניות עתידיות המשתנים. באופן דומה, לזוגות חדשים יותר עשויים להיות מעגלים פנימיים שונים לחלוטין של משפחה וחברים. כשאתה ובן זוגך מפתחים מחויבות עמוקה יותר למערכת היחסים וזה לזה, זה משתנה.
  • אם החבר שלך מתנגן לגבי תוכניות ומטרות או שלא הכיר לך את אהובתו, זה לא בהכרח אומר שהוא לא בינך. החליטו אם אתם ביחד מספיק זמן (יותר מכמה חודשים). זה עשוי לעזור גם לשאול אם תייגת את מערכת היחסים שלך כ"בלעדית ".
  אדם שלא מפחד להביא את האינטרסים הרומנטיים שלו מול חבריו הוא מישהו שרציני לגביהם
  אדם שלא מפחד להביא את האינטרסים הרומנטיים שלו מול חבריו הוא מישהו שרציני לגביהם.
 2. 2
  זהה את סדרי העדיפויות שלך. כל מערכת יחסים דורשת ארגון מחדש של החלקים בכדי לגרום לכל העבודה לעבוד. למרות שבן זוגך עשוי להראות כמה מהסימנים הללו, ייתכן שתרצה לשאול את עצמך אם הם מפרים עסקאות או שאתה יכול ללמוד לחיות איתם. התלבט מה אתה רוצה מתוך מערכת היחסים והאם בן / בת הזוג הנוכחי נותן לך את זה.
  • ערוך רשימה של ההיבטים החשובים ביותר של מערכת יחסים מנקודת המבט שלך. לאחר מכן, רד ברשימה והערך היכן בן / בת הזוג שלך עומדים על כל מאפיין.
 3. 3
  תקשר עם בן / בת הזוג שלך. מערכות יחסים אינן חד צדדיות, ולכן גם קבלת ההחלטות שלך לא צריכה להיות. בחר זמן מתאים לשבת עם בן / בת הזוג שלך ולשתף את ההזמנות שלך. יתכן שהוא יוכל להסביר כמה מהבחירות או ההתנהגויות שלו ולהניח את דעתך.
  • אתה יכול לומר, "אני מאוד מודאג מכך שאחרי שלושה חודשים לא פגשתי אף אחד מחבריך. אתה יכול להסביר למה?"
  • הקשיב באופן פעיל לבן / בת הזוג שלך ותן לו את ההזדמנות לחלוק את הצד שלו בדברים לפני שתגיב.
 4. 4
  קבל החלטה. לאחר שדיברתם עם בן / בת הזוג בנושא, תצטרכו להגיע למסקנה. בן הזוג שלך מלא בזה? אתה חושב שהוא רציני כלפיך? חשוב להקשיב לאינסטינקטים שלך בנושא זה. הם יכולים לתת לך רמזים כיצד להתקדם.
  • ייתכן שתחליט לסיים את הקשר עכשיו, או לדחות את ההחלטה למועד מאוחר יותר. לדוגמה, אם אתה חושב שאולי היחסים שלך עדיין צעירים, אתה יכול לחכות כמה חודשים כדי לראות אם חלק מהחששות שלך מסתדרים בעצמם.

תגובות (1)

 • hmorissette
  זה גרם לי להבין שבזבזתי 8 שנים על מערכת יחסים חד צדדית. כל האמור לעיל היה נכון. הלקח נלמד. אקרא את שלטי האזהרה בפעם הבאה! המדריך מדהים; כל כך הרבה טיפים שימושיים בכל הנושאים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail