איך לגרום למישהו לאהוב אותך שוב?

אם אתה רוצה לגרום למישהו לאהוב אותך שוב, השתדל לבלות איתם זמן איכות ולעשות דברים ששניכם נהנים כדי שתוכל להצית מחדש את הרומנטיקה שלך. למרות שאתה עלול להיות מודאג ממערכת היחסים שלך, נסה להשתעשע ולהתבדח כדי לשמור על דברים קלילים. אתה צריך גם להיות כנה עם בן / בת הזוג שלך לגבי הרגשות שלך, שיעזור להם לראות אותך עבור מי שאתה באמת. בזמן שאתה מנסה לבנות מחדש את מערכת היחסים שלך, חשוב להתמקד גם בלהיות הגרסה הטובה ביותר של עצמך שאתה יכול להיות. השתדל להיות נחמד, חיובי והתחשב. זכור שלפעמים אנשים נופלים מאהבה ואתה לא תמיד יכול להחזיר אותה, אבל ככה, גם אם הדברים לא מסתדרים, אתה עדיין תהיה מרוצה ממי שאתה. לקבלת טיפים נוספים ממחבר היחסים שלנו, כולל כיצד לבנות מחדש אמון שבור, קרא עוד!

איך אני גורם למישהו לאהוב אותי שוב אם הוא אוהב מישהו אחר עכשיו
איך אני גורם למישהו לאהוב אותי שוב אם הוא אוהב מישהו אחר עכשיו?

אפשר להחיות מחדש רגשות אהבה עם מישהו שהיה רחוק. למרות שאתה לא יכול לכפות את רגשותיו של מישהו כלפייך, אתה יכול לנקוט בצעדים לשיפור עצמך ומערכת היחסים. התמקדו במי שאתם ולהיות העצמי הטוב ביותר שלכם. לבלות יחד ולהיות מתחשבים ואדיבים. היו כנים ומוכנים להקשיב. דרך כל אלה, היה סבלני. אל תצפו לכך מכיוון שאתם רוצים שדברים יעבדו שהכל ייפול בצורה קסומה למקום, שכן האדם האחר עשוי לרצות או להזדקק לזמן.

שיטה 1 מתוך 4: יצירת קשר

 1. 1
  שאל את עצמך מדוע אתה רוצה את אהבתם. חשוב שתהיו מודעים לעצמכם להיכנס לזה. האם אתה רוצה שהם יאהבו אותך כי אתה מרגיש בודד, אתה מתגעגע אליהם, אתה רוצה להתחבר מחדש, או שאתה רוצה מישהו בחיים שלך? האם אתה מתחרט על מעשיך ורוצה להתמודד עם האשמה? האם אתה מרגיש מנותק ורוצה יותר קרבה?
  • דמיין את הנסיבות האידיאליות שלך. אם אתה יודע מה אתה רוצה מהם, תהיה לך סיבה טובה לחפש את אהבתם.
  • אולי תגלה שאין לך סיבה מצוינת. אולי אתה מתגעגע לכמה טוב הרגיש שאתה אהוב, אבל לא באמת רוצה לחזור ביחד. במקרה זה, השאר אותם בשקט.
  • היה ברור מדוע אתה רוצה אהבה ועזרה של אדם זה המניעים אותך לזכות בחיבתו.
  טיפ מומחה

  אל תקבל החלטה מתוך בדידות. המטפל בנישואין ומשפחה, משה רטסון, אומר: "אחרי פרידה, זה נורמלי להרגיש שאתה נפרד משאר העולם. עם זאת, לעולם אל לך לחזור יחד עם האקס שלך או להתחיל קשר חדש רק בגלל שאתה בודד. כל מערכת יחסים, חדשה או ישנה, צריכה להיות מבוססת על יסודות בריאים כמו כבוד, אהבה, בטיחות, תקשורת, ערכים ובגרות.

 2. 2
  דבר באופן אישי. אם לא דיברת קצת, ייתכן שתרצה להושיט יד. אמנם זה בסדר ליצור קשר באמצעות טקסט או הודעה, אך וודא שאתה מדבר באופן אישי. בדרך זו, שום דבר לא יכול ללכת לאיבוד בתרגום ואתה יכול להיות בנוכחות זה. אם הם מהססים לראות אותך, אז המתן זמן מה ונסה שוב. אם הם מסכימים לפגוש אותך, זה צעד ראשון ומבטיח.
  • ראה איך זה להיות איתם ואילו רגשות זה מעלה לשניכם. נראה סביר שתוכל לזכות בחזרה באהבתם?
 3. 3
  בדוק אם הם נמצאים באותו דף. אם אתה רוצה לגרום למישהו לאהוב אותך שוב, ודא שהוא לפחות פתוח לחזור לקשר אוהב איתך. אם הם מרוחקים או כועסים עליך, אל תקום את תקוותך. יתכן שתצטרך לתת מקום. אם הם אמרו לך שאהבה כלפיך לא תתרחש שוב, אל תנסה לשכנע אותם. כבד את ההחלטה שלהם ותן להם לדעת שאתה פתוח לקשר איתם.
  • אם הם ברורים שהם לא רוצים לאהוב אותך, אמור, "אני מכבד את ההחלטה שלך, גם אם אני מרגיש אחרת. אנא דע שזה מה שאני רוצה ואני משאיר את הדלת פתוחה אם אתה רוצה לשקול מחדש."
איך אוכל לגרום לאקס שלי לאהוב אותי שוב אם הם כבר קיבלו אדם אחר
איך אוכל לגרום לאקס שלי לאהוב אותי שוב אם הם כבר קיבלו אדם אחר?

שיטה 2 מתוך 4: זכייה בחיבתם

 1. 1
  להיות העצמי הטוב ביותר שלך. שים את כף הרגל הטובה ביותר קדימה והציג את כל התכונות הטובות ביותר שלך. הזכר להם את כל הדברים שנהגו לאהוב בך. חשוב על המאפיינים הטובים ביותר שלך ותן להם לזרוח! יכול להיות שהאדם סיפר לך מה הוא אהב בך בעבר, כמו החיוך שלך, השנינות שלך או החמלה שלך. עשה מאמץ נוסף בכדי להביא את התכונות הללו קדימה. להיות העצמי הטוב ביותר שלך יראה להם עד כמה אתה לא יכול לעמוד בפניו.
  • לדוגמא, אם אתה נוטה להיות אדם מצחיק והם נהנו מההומור שלך, הושיט יד עם בדיחה או סיפור מטופש.
  • אם אינך יודע את התכונות הטובות ביותר שלך, כתוב את המאפיינים שאתה חושב שאתה מגלם. לדוגמה, אתה יכול לכתוב אדיב, מתחשב, כן, סלחן, מצחיק, אכפתי, נדיב, אינטליגנטי ופתוח ראש.
 2. 2
  ליצור קשר עין. קשר עין חשוב ליצירת קשר עם מישהו אחר. והכי חשוב, עליכם ללמוד ליצור קשר עין נכון. אין "דרך נכונה" ליצור קשר עין באופן כללי. במקום זאת, כוון למגע העין של האדם. האם הם יוצרים קשר עין תכוף, פוגשים את העיניים ואז מסיטים את המבט או שומרים על מבט יציב? לחקות את הסגנון שלהם כך שהם ירגישו מחוברים אליך.
  • לדוגמא, אם האדם אוהב ליצור קשר עין מתמיד, הוא עשוי לחשוב שקשר העין החולף שלך מזלזל, בעוד שמי שמעדיף פחות קשר עין עלול למצוא את המבט היציב שלך מאיים.
 3. 3
  לבלות זמן ביחד. קשה להשיג אהבה של מישהו אם אתה שולח רק הודעות דוא"ל או דוא"ל. בילו זמן הרחק מדברים על מה השתבש או משתבש. בצע פעילויות שאתה יודע שאתה נהנה מהן. זכרו את המסעדות והסרטים האהובים עליהם ומצאו פעילויות שמאפשרות לכם לבלות בדברים מהנים ביחד.
  • אתה לא צריך לנסוע לאי טרופי כדי להתחבר מחדש. פשוט עשו משהו שעוזר לכם לבלות ולהרגיש קרובים, כמו לטייל או לטייל.
  • הראה את המחשבות שלך על ידי שחזור פעילויות שעשית ביחד בעבר שהיו בלתי נשכחות ומהנות. לדוגמא, חזור למסעדה מיוחדת או שכור את הסרט הראשון שצפית ביחד.
 4. 4
  לצחוק ולהיות שובב. הקפידו להשתעשע בנוכחות זו. תכננו פעילויות מהנות לעשות יחד. פנו אל האדם והזמינו אותו לפעילות מהנה, כמו להחליק על הקרח או לראות מופע אלתור. עשו פעילויות שמביאות צד מהנה ואוהב לשניכם. דבר על דברים שגורמים לאדם האחר לצחוק או לחייך.
  • היו מטופשים בכוונה או שובבים.
  • הזכר להם כמה כיף לך ביחד.
איך אוכל לגרום לעצמי להתאהב שוב במישהו אם אני מרגיש קהה לכל הרגשות
איך אוכל לגרום לעצמי להתאהב שוב במישהו אם אני מרגיש קהה לכל הרגשות?

שיטה 3 מתוך 4: שיפור התקשורת

 1. 1
  דבר בפתיחות ובכנות. כנות היא הבסיס של אמון ולעיתים קרובות, אהבה. להיות כנה יראה לאדם שאתה רציני, שהוא יכול לכבד ולחבב בך. עם זאת, בכנות זה לא רק לומר את האמת. אמור דברים בצורה שהאדם יבין אותם וייהנה מהם. לפעמים יושר אכזרי יכול להזיק יותר מתועלת, אז נסה כנות עדינה. אם האדם שואל אותך שאלה לא נוחה, ענה עליה בכנות, גם אם אתה יודע שהוא לא יאהב את התשובה. עם זאת, ייתכן שתרצה גם לדבר על מה שהשתנה.
  • אם עשית טעויות, הודה בהן. אמור כיצד גדלת מאז שעשית את הטעות ואיך תמנע מטעויות דומות בעתיד.
  • אל תפחד לשאול שאלות קשות.
 2. 2
  הביעו אהבה ללא תנאי. גם אם האדם פגע בך או פגע בך, תהיה ללא תנאי באהבתך אליו. הראה להם שלמרות שהזמנים עשויים להיות קשים והיחסים עשויים לנדוד, אתה תהיה מקור מתמיד לאהבה ותמיכה. אם האדם מהסס להביע את אהבתו, אל תהסס לתת את אהבתך. גם אם האדם מרגיז אותך או מאכזב אותך, אל תהסס באהבתך כלפיהם.
  • עם זאת, אם הם מבקשים ממך להשאיר אותם לבד או לתת להם יותר מקום, כבד את בקשתם. אל תעקוב אחריהם או תיתן להם יותר תשומת לב ממה שהיו רוצים. אתה לא רוצה לכבות אותם או להרגיז אותך מכיוון שאתה חורג מעל תשומת הלב והחיבה שלך.
 3. 3
  תאהב את עצמך. זכרו שמעל הכל עליכם ללמוד לאהוב את עצמכם לפני שאתם אוהבים אחר. חשוב על אילו היבטים בעצמך אתה מדכא או מתבייש להראות לעולם. אל תהסס להראות את האני האמיתי שלך לעצמך, לחברים, למשפחה ולאדם שממנו אתה רוצה אהבה. אפשר להם לראות אותך בשלמותך.
  • אם אתה מרגיש מפחד להיות פגיע או מרגיש שאתה לא אהוב, עבוד עם מטפל. הם יכולים לעזור לך לגלות את חוסר הביטחון שלך, לעבוד דרך הפצעים שלך ולבנות את ההערכה העצמית שלך.
אם האדם מהסס להביע את אהבתו, אל תהסס לתת את אהבתך
אם האדם מהסס להביע את אהבתו, אל תהסס לתת את אהבתך.

שיטה 4 מתוך 4: התמודדות עם העבר

 1. 1
  הודה בעוולות כלשהן. האדם עשוי להתרשם לשמוע שאתה מודה בכל דבר שעשית שפגע בו או פגע בו. במיוחד אם הם רואים בך עקשן, זה יכול לעזור להם לראות צד חדש בך שאולי לא שקלו, שיכול לפתוח את הדלתות לאהבה. הראה שאתה אדם גדול ממה שהיית קודם.
  • אמור, "אני יודע שעשיתי כמה טעויות, ואני מתחרט עליהן. הייתי שונה אז ולמדתי להיות אדם טוב יותר."
 2. 2
  לבנות מחדש אמון שבור. חלק גדול מתיקון האמון הוא סליחה. סלחו לעצמכם וסלחו להם. סלחו לעצמכם על הטעויות שעשיתם והקשיים שתרמתם בזוגיות שלכם. סלח לאדם האחר על הטעויות, השיפוטים או הבעיות שלו. ואז, התחל לסמוך על עצמך. אם רימת, דע שלא תעשה זאת שוב. כמו כן, סמכו עליהם. אם הם רימו, סמכו עליהם שלא יעשו זאת שוב.
  • אם אתה פוגע באדם האחר, אל תצפה להרוויח את אמונם מיד. הראה להם שאפשר לסמוך עליך על ידי כנות.
 3. 3
  הגדר את הכוונה לבצע שינויים. הגיע הזמן להיות צנוע. אם היחסים נמצאים בתנאים רעים בגלל טעות שעשיתם או הרגלים רעים, המשכתם שבן הזוג לא יכול היה להתמודד איתם, לקחת אחריות ולשקול את השקפתם. תחשוב אחורה על האחיזות שהם ביטאו ועבוד עליהם על דעת עצמך, מבלי לדרוש. תגיד שאתה מקשיב עכשיו למשוב שלהם ומוכן להשתפר. אמור לאדם שאתה מקבל השראה להיות טוב יותר בגללו.
  • לדוגמא, אם האדם התרחק או נפרד ממך בגלל ההתמכרות שלך, הפוך את זה לחלק מהמוטיבציה שלך להתפכח.
 4. 4
  עקוב אחר השינויים. לא מספיק שיהיו לך כוונות טובות, אתה צריך לעקוב אחריהן. היו ממוקדים בפתרונות בביצוע שינויים על ידי בחירה לשפר את מי שאתה כאדם ושותף. אם היית שותף רע, עשה מאמצים לתמוך יותר, להקשיב ולהתפשר. קח את היוזמה ליצור פתרונות, לצפות קשיים ולעבוד על צרות קיימות.
  • אל תגיד רק שתקבל טיפול להתמכרות. מצא מטפל, גש למרכז טיפולי או הירשם לשיקום בהקדם האפשרי.
  • לפתור בעיות ספציפיות. לדוגמא, אם אתה נוטה לאבד את העשתונות, הירשם לניהול כעסים ותרגל את כישוריך החדשים כדי שתוכל לתקשר אחרת.
  • לאחר שביצעת פעולה, שוחח איתם. אמור, "אני עושה שינויים בכדי לגרום לזה לעבוד. אני רוצה את זה, אז אני מוכן לעשות את מה שנדרש."

שאלות ותשובות

 • איך אני ניגש למישהו בבית הספר אם הוא סירב לתת לי הזדמנות שנייה כשאהבתי אותו?
  פשוט תקלו בזה ותנו להם זמן. אם אתה רוצה לדבר עם מישהו שאתה אוהב אבל שלא אוהב אותך בחזרה, אז תודיע לו שאתה לא רוצה שהדברים יהיו מסורבלים בין שניכם ותגיד להם שאתה תמיד שם אם הם רוצים לשקול מחדש.
 • איך אוכל לגרום לאקס שלי לאהוב אותי שוב אם הם כבר קיבלו אדם אחר?
  אולי לא תוכל "לגרום להם" לאהוב אותך שוב, אבל אתה יכול לנסות לספר להם מה אתה מרגיש כלפיהם. אם הם מרגישים כך, הם עשויים לסיים את הקשר הנוכחי שלהם ולחזור איתך. אבל הכינו את עצמכם לאפשרות של דחייה, שהיא התוצאה הסבירה יותר.
 • איך אוכל לגרום למישהו לאהוב אותי שוב אם הצעתי להם והם דחו אותי?
  אם הם דחו את הצעתך, הם לא רואים עתיד איתך. עדיף פשוט לקבל את זה ולעבור הלאה. אם תנסה "לגרום להם לאהוב אותך שוב", אתה מבזבז רק את הזמן שלך ושלם. תן לעצמך קצת זמן ומרחב. זה ממש קשה כרגע, אבל זה יהיה קל יותר.
 • מה אני עושה אם האקס שלי עדיין מאוהב בי, אבל עסוק מדי?
  כל מי שמאוהב בך באמת יתעדף אותך ויפנה לך זמן. דע את שוויך וודא שפעולות האקס שלך תואמות את המילים. זה נשמע לי כאילו האקס שלך רק רוצה שתהיה אופציה כשאתה בודד או משועמם. לכולנו יש מספר זהה של שעות ביום, ומי שמקדיש אותם למקום אחר לא ממש מאוהב בך, אלא פשוט מחרוז לך.
 • איך אני גורם למישהו לאהוב אותי שוב אם הוא אוהב מישהו אחר עכשיו?
  אולי לא תוכל "לגרום להם" לאהוב אותך שוב, אבל אתה יכול לנסות לספר להם מה אתה מרגיש כלפיהם. אם הם מרגישים כך, הם עשויים לסיים את הקשר הנוכחי שלהם ולחזור איתך. (אבל הכינו את עצמכם לאפשרות של דחייה.)
 • איך אני מתמודד עם חברים שתמיד מנסים לסדר לי חברים?
  אם פשוט נפרדת ממישהו ואתה לא מוכן לקשר, אז רק תגיד: "אני לא חושב שאני מוכן לקשר אחר כי פשוט נפרדתי ממישהו." אם אתה לא אוהב שהם עושים את זה מכל סיבה שהיא, אז פשוט בקש מהם להפסיק.
 • מה אם הם לא רוצים לאהוב אותי יותר?
  זה דבר קשה להתמודד איתו, אבל תצטרך להרפות. לא הוא לא. אם אינך יכול להתמודד עם זה, נסה להתרחק מהם. בדרך זו המוח שלך לא נמצא בהם כל הזמן, ויהיה קל יותר לשכוח ולעבור הלאה.
 • מה אני עושה אם החבר שלי לא נחמד אבל אני עדיין רוצה להיות חברים איתם?
  אם חבר שלך לא נחמד אליך ואתה עדיין רוצה להיות חברים אז פשוט תגיד להם שאתה מוכן לתת לחברות מערבולת נוספת. אבל היה מוכן שזה לא יעבוד שוב, כי אם חבר שלך לא יכול להיות מוטרד בשינוי, אז הדברים יישארו על כנם.
 • לאחר רמאות, איך אוכל לרכוש את אמונה של אשתי שוב?
  נסה את השיטות לבנות מחדש את אמון בן / בת הזוג שלך לאחר רומן.
שאלות ללא מענה
 • איך אוכל לגרום לעצמי להתאהב שוב במישהו אם אני מרגיש קהה לכל הרגשות?

תגובות (1)

 • sscott
  מאמר זה הביא כמה טיפים בעלי ערך רב. אני רוצה לתקן קשר ישן ולא ידעתי איך להתחיל, תודה רבה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail