איך למצוא את הילדה הנכונה?

אם אתה רוצה למצוא את הבחורה המתאימה לך, התחל בהצטרפות למועדון, התעסק בספורט, השתתף בכנסייה או ללכת למסיבות כדי לפגוש בנות עם תחומי עניין דומים. אם ברצונך להקל על מציאת מישהו בעל תחומי עניין וערכים דומים, נסה שירותי היכרויות מקוונים המאפשרים לך לחפש אנשים לפי תחומי עניין. כשאתה פוגש מישהו מעניין, בקש ממנה לצאת לדייט ופנה זמן להכיר. שאלו כלאחר יד שאלות על יעדיה, ערכיה וכל דבר אחר שחשוב לכם. הקפד לשתף דברים גם בעצמך! לקבלת טיפים נוספים, כמו להחליט אם היא האחת, המשך לקרוא!

איך אני מוצא את הילדה הנכונה ואדע שהיא הילדה הנכונה
איך אני מוצא את הילדה הנכונה ואדע שהיא הילדה הנכונה?

לא למצוא את הבחורה המתאימה לזוגיות נהדרת. איך מגלים את ה"אחד "עבורך? לדעת מי אתה, להבין מה אתה רוצה ולחפש במקומות הנכונים הם כל הגורמים המרכזיים במציאת הגברת הנכונה שלך.

חלק 1 מתוך 3: הכנת עצמך

 1. 1
  תחיה חיים מלאים. ניהול חיים מעניינים ומספקים יהפוך אותך למושך יותר עבור בני זוג פוטנציאליים. אחרי הכל, האם היית רוצה לצאת עם מישהו שלכאורה אין לו תחומי עניין, תחביבים או חברים? הפוך לאדם מעוגל על ידי בילוי עם חברים, עיסוק בתחומי העניין שלך ופיתוח תחביבים חדשים. ככה, כשסוף סוף תפגוש את הילדה הנכונה, יהיה לך הרבה מה להציע לה בתמורה.
 2. 2
  היו בטוחים בעצמכם. אינך יכול לצפות מאדם אחר שיאהב אותך עד שתאהב את עצמך. אמנם לכולם יש את חוסר הביטחון שלהם, אבל לתת להם להפיק את המרב מכם רק יהפוך אתכם לבלתי מושכים כלפי בני זוג פוטנציאליים. אם אתה מוצא שאתה לא יכול להתגבר על חוסר הביטחון שלך, בקש מחבר להצביע על התכונות שלך. אם זה לא יעיל, עבוד על בניית הביטחון שלך עם יועץ, מטפל או חבר מהימן בכמורה.
  • כתוב ביומן חיובי. עקוב אחר ההישגים שלך, מחמאות שאנשים נותנים לך וכל מחשבה טובה שיש לך על עצמך לאורך כל היום. מחשבות שליליות על עצמך אולי לא נעלמות לחלוטין, אך התמקדות רבה יותר בחיובי בחייך תשפר את תחושת הערך העצמי שלך.
  • עודד את עצמך. אישור חיובי מדי יום יכול לעזור לך להיות בטוח בעצמי. לכמה רגעים בכל יום, הסתכל על עצמך במראה ואמור לעצמך משהו מעודד, בין אם זה משהו שאתה מאמין בעצמך או משהו שתרצה להאמין לגבי עצמך. אתה יכול אפילו לכתוב את האישורים שלך ולמקם אותם במיקומים נגישים, כמו בארנק שלך או בדף הפתיחה של הטלפון הנייד שלך.
  • תסלח לעצמך. בינתיים, זכרו שאף אדם אינו מושלם, וכולם עושים טעויות. היו בטוחים וסלחו לעצמכם כשאתם מפגינים חוסר שלמות.
 3. 3
  הימנע מייאוש. נזקקות היא דרך טובה להדוף שותפים רומנטיים. ומי שנמשך לייאוש הם כנראה לא המועמדים הטובים ביותר לקשר בריא. כשאתה פוגש בחורה, אל תעזוב מיד את שארית חייך כדי להיות בה בכל קריצה, ואל תפציץ אותה באינסוף שיחות וטקסטים.
  • כשאתה מנסה יותר מדי למצוא את הבחורה המתאימה, אתה גם מגדיר את הציפיות שלך גבוה מדי. חיה חיים מספקים ואל תחשוב כל כך איך לא פגשת את התאומה הנפש שלך. אהבה מוצאת את מי שלא מסתכל.
 4. 4
  קבע את התכונות שאתה מחפש. יהיה לך קל יותר לזהות בן זוג פוטנציאלי טוב כשאתה פוגש אותה אם כבר קבעת את המאפיינים שאתה מחפש אצל בן / בת זוג. האם עליה להיות דתייה, משכילה, מצחיקה, חביבה עם בעלי חיים או אוהבת ילדים? על ידי הידיעה מה אתה מחפש, תוכל להיות טוב יותר לזהות התאמה טובה כשתפגוש אותה.
 5. 5
  החליטו על מפסקי העסקה שלכם שנפטרו. לכל אחד יש תכונות או התנהגויות שהן פורצות עסקאות בכל מה שקשור למערכות יחסים, בין אם הם מבינים זאת ובין אם לאו. הקדיש זמן לחשוב על מאפיינים שאתה ממש לא רוצה אצל בן / בת הזוג האידיאלי שלך. עבור רבים, חוסר יושר הוא פורץ העסקה, בעוד שאחרים עשויים להתנגד לאכזריות, דעות קדומות, שימוש לרעה בסמים או חוסר אמביציה. הכרת פורצי העסקים שלך חשובה לא פחות בקביעת התאימות כמו לדעת מה מושך אותך, ויכולה לחסוך לך זמן מבוזבז ומאמץ רב במערכת יחסים ללא מוצא.
  טיפ מומחה

  המומחה שלנו מסכים: שוברי העסקים של כולם שונים, אז חשוב מה באמת הכי חשוב לך. עם זאת, כמה נקודות סכסוך נפוצות כוללות דת, היכן תגורו, בין אם אתם רוצים להביא ילדים לעולם, ואפילו את הדעות הפוליטיות שלכם. יכול להיות שיש לך העדפות לגבי תכונות האישיות של האדם ובחירות סגנון החיים שלו, כמו חוש ההומור, הנכונות לטיול, תחביבים או אפילו סוג הדיאטה שאתה מקיים.

 6. 6
  הישאר גמיש. רק בגלל שהחלטת אילו תכונות מושכות אותך, אין זה אומר שבן הזוג האידיאלי שלך יחזיק בכל אחת מהן. למעשה, לעתים קרובות אנשים מופתעים לגלות אהבה במקום שהכי פחות מצפים לה. חשוב על האטרקציות שלך כקו מנחה, ולא כלל קפדני.
 7. 7
  אל תשפט ספר לפי הכריכה שלו. חיפוש בן / בת זוג עם מבנה גוף מסוים, צבע שיער או תווי פנים הוא אחת הדרכים המהירות ביותר למצוא גב 'שגויה. אפילו המראה הטוב ביותר דוהה עם הזמן, ולמרות שכימיה חשובה, אם יש לך רק כימיה פיזיקלית משותפת, היחסים שלך נידונים מההתחלה.
איך אני מוצא את הילדה הנכונה אם אני בת עשרה
איך אני מוצא את הילדה הנכונה אם אני בת עשרה?

חלק 2 מתוך 3: חיפוש אחר אהבה

 1. 1
  מקסם את ההזדמנויות שלך. אל תשאיר את החיפוש אחר אהבה באופן גורף; אתה לא יכול לצפות להיתקל באישה המושלמת מביקור אקראי בחנות המכולת או אפילו בזמן שקנית משקה בבר. חפש במגוון מקומות על ידי השתתפות בשיעור שמעניין אותך, הצטרפות למועדון, השתתף בכנסייה, ביקור באתרי היכרויות מקוונים או אפילו קבל עיוורים.
  • אל תשים את כל הביצים שלך בסל אחד. אמנם אתה יכול ללמוד שיעור אמנות או להשתתף בכנסייה חדשה, אבל זה לא אומר שאתה לא צריך לבדוק גם את מימי ההיכרויות המקוונות או מגוון אפשרויות אחרות לפגוש נשים חדשות.
 2. 2
  חפש במקומות הנכונים. אתה אמור למקסם את ההזדמנויות שלך לפגוש נשים חדשות, אך אל תבזבז את זמנך בפגישה איתן במקומות שלא מעניינים אותך. אם אינך דתי, אולי לא תרצה לפגוש נשים בכנסייה, ואם שתייה מהווה עבירה על עבורך, סביר להניח שאתה לא רוצה לחפש בן זוג פוטנציאלי בבר. כמו כן, בקר במקומות שמעניינים אותך. האם אתה חנון מדע בדיוני? מדוע לא לפגוש נשים בחנות ספרים או בכנס מלחמת הכוכבים? או אולי אתה חובב אומנויות. מה דעתך לחפש בן זוג פוטנציאלי בשיעור אמנות או במוזיאון?
 3. 3
  להפגין עקשנות. אם בהתחלה אתה לא מצליח, נסה, נסה שוב. רק בגלל שלא פגשת את הנשים האידיאליות שלך באתר הכרויות מקוון אחד, בליינד דייט או בשיעור ריקודים, אין זה אומר שהיא לא תחכה לך באתר הבא. אל תוותרו על דרך אחת לפגוש נשים רק בגלל שהיא לא הצליחה בפעם הראשונה או בפעמיים. העולם מלא באנשים, ומציאת בן / בת הזוג המתאים הוא מאוד משחק מספרים בו תפגשו לעיתים קרובות הרבה שגויים שגויים לפני שתמצאו את גברת צודקת.
איך אדע שהיא צודקת אם אני רק צעירה בתיכון
איך אדע שהיא צודקת אם אני רק צעירה בתיכון?

חלק 3 מתוך 3: זיהוי הילדה הנכונה

 1. 1
  להזמין אותה לצאת. כמו שאומרים, לעולם לא תדע אלא אם תנסה. כשאתה פוגש אישה שנראית לך מעניינת ומושכת, אל תפחד לבקש ממנה דייט. אל תניח שהיא מחוץ לליגה שלך או תחכה שהיא תבצע את הצעד הראשון. מה הגרוע ביותר שיכול לקרות? היא אומרת לא ואת עוברת למישהו אחר. רק להיות ישיר וכנה בהצעה שלך.
  • בהתבסס על השיחה הקודמת שלך, אתה יכול לבחור לשאול בצורה כנה: "היי, אתה נראה אדם ממש מעניין. אולי תרצה לתפוס משקה בהמשך השבוע?" או בנימה רומנטית: "אני חייב לומר שכשראיתי אותך מעבר לחדר, העיניים שלי נדלקו. וכשהתחלנו לדבר, הם נדלקו עוד יותר. האם תרצה להיפגש אחר כך לשתות?"
 2. 2
  שמור על זה מזדמן. משקאות בסדר לדייט ראשון, ובקשתה לטיול מהיר תפעיל פחות לחץ על המצב. אתה בהחלט לא רוצה לשבת בארוחה בת שבע מנות עם מישהו שרק פגשת, במיוחד אם ברור שהכימיה לא נמצאת שם עד להופעת המנות הראשונות. בחרו הגדרה מוכרת לנוחות מרבית, ומקום שנוח לשניכם להגיע אליו.
 3. 3
  למדו זה על זה באמצעות שיחות חולין. מכיוון שאתה בטח יודע מעט על האדם, עליך לחפש דרך אגב יסודות משותפים. זכור להיות האדם שלך. אל תעמיד פנים שאתה אוהב אוכל מסוים או שאתה יודע הכל על סרט שמעולם לא ראית רק כדי להרשים את התאריך שלך.
  • שאל שאלות פתוחות לגבי התאריך שלך. לדוגמא, "אז מה גרם לך להתעניין בטיפוס על סלעים?" האם שאלה יעילה יותר מ"אז, אתה מעוניין בטיפוס על סלעים? "
  • שוחח על הסביבה הקרובה שלך. אל תהיה כל כך קלישאתי לדבר על מזג האוויר, אלא דן בכל מה ששניכם קורה לעשות. אם אתה עוסק בספורט, למשל, אתה יכול להגיד משהו כמו: "וואו, אתה ממש טוב. אני אדע לאן לבוא בעתיד אם ארצה לבעוט לי את התחת. אתה משחק כאן לעתים קרובות?"
  • התייחס לתגובות התאריך שלך. אם היא מזכירה פעילות שהיא באמת אוהבת, למשל, ואתה יכול להתייחס אליה, אל תפחד לחלוק את החוויה הדומה שלך.
 4. 4
  זהה דגלים אדומים. לפעמים זה יכול להיות קשה לדעת אם מישהו שאתה מעוניין בו מפגין התנהגות חשודה, במיוחד בשלבים המוקדמים של מערכת יחסים. דרך טובה לאתר שוברי מבצעים היא לשאול הרבה שאלות במהלך התאריכים הראשוניים שלך. מהן המטרות העתידיות שלה? האם היא אוהבת ילדים? האם היא ביחסים טובים עם מערכות היחסים הקודמות שלה? מכיוון שכבר ביססת את הרצונות, הצרכים והמפסקים שלך, אתה יכול לדעת ביתר קלות אילו תכונות לחפש ולשאול.
  • שאל דברים כמו "יש לך אחים?" ו"איפה אתה רוצה להיות בעוד חמש שנים? "
  • אמנם חשוב ללמוד על בן / בת הזוג שלך, אך אל תציף אותה בזרם מתמיד של שאלות. עבוד אותם לשיחה לאט ומתאים.
 5. 5
  חפש מטרות וערכים משותפים. בדיוק כמו שאתה רוצה לזהות את פורצי העסקים שלך, אתה גם רוצה לגלות אם אתה ובן זוג פוטנציאלי מחזיקים ביעדים וערכים משותפים. שוב, מכיוון שכבר החלטתם מה אתם מחפשים, תוכלו להיות מוכנים יותר לזהות את המשותף. האם אתה חולק חוש הומור דומה? האם המטרות העתידיות שלך תואמות? האם היא מחזיקה בערכי ליבה דומים לשלכם? מענה לשלוש שאלות אלו יספק רמז מצוין לשאלה האם עתיד משותף עשוי להיות אפשרי או לא.
 6. 6
  אל תמהר לזוגיות. למרות שאולי אתה מעוניין לגלות כל מה שיש לדעת על אישה ולקבוע אם היא מתאימה לך, אל תמהר לקשר. אמנם לא צריך להקדיש יותר מדי זמן כדי לברר אם אתה חולק יעדים וערכים מרכזיים, אך אינך צריך לענות על כל שאלה בפגישה הראשונה. הקדישו זמן להכיר זה את זה באופן טבעי, ושאלו שאלות מפתח עם התקדמות היחסים.
  • כמו כן, אל תמהרו במעבר בסימן המשיכה הראשון והאינטרסים המשותפים. לפעמים הצבעים האמיתיים של האדם מתגלים רק לאחר שההתרגשות של תקופת ההיכרות הראשונית הסתיימה. לא רק שחשוב לצאת עם כיף בלי לדאוג להתחייב לפני שאתה מכיר באמת את בן / בת הזוג שלך, אלא שזוגות שבסופו של דבר מצליחים להיות מאוהבים הם בדרך כלל לא אלה שמתחייבים בעודם מכוכבים ובעיני משיכה הורמונלית.
  • בדיוק כמו שאתה רוצה לקחת זמן להכיר את בן / בת הזוג הפוטנציאליים שלך, מומלץ גם לקחת את זה לאט כשמדובר בקשר הפיזי שלך. הכירו זה את זה וגלו אם אתם באמת אוהבים את אישיותם של אחרים לפני שאתם מעבירים את היחסים שלכם לרמה פיזית.
 7. 7
  קבל דחייה והתקדם. אי אפשר לכפות את מערכות היחסים הטובות ביותר. אם היא לא מתקשרת או מסכימה לדייט אחר, אל תתנו לדחייה להשפיע על הביטחון וההתמדה שלכם. רק תאמין שהיא לא הייתה הבחורה המתאימה עבורך, ותהיה אסיר תודה שלא בזבזת שבועות, חודשים או שנים עם האדם הלא נכון.
כשתפגוש סוף סוף את הילדה הנכונה
ככה, כשתפגוש סוף סוף את הילדה הנכונה, יהיה לך הרבה מה להציע לה בתמורה.

טיפים

 • אתה יכול לקחת דעות, אך ודא שאתה זה שמקבל את ההחלטה האם בחורה מתאימה לך.
 • אתה לא מושלם; אז אל תבקש ממנה להיות.
 • תמיד יהיו בעיות; אל תמהר להניח שהיא לא האחת.
 • אם אתה חייב לשנות משהו לגבי עצמך כדי שהיא תקבל אותך, היא לא האחת. עם זאת, אם היא תעודד אותך לשנות מאפיין שלילי (אך אינה דורשת זאת), היא עשויה להיות השפעה חיובית על חייך.

שאלות ותשובות

 • איך אני מוצא את הילדה הנכונה ואדע שהיא הילדה הנכונה?
  סבלנות היא המפתח כאן. אל תצפו למצוא אותה מיד, מכיוון שאף אחד לא באמת מצליח בפעם הראשונה. אתה תדע שהיא הבחורה הנכונה כשיש לה אולי כמה מהתכונות שאתה מחפש או כולן, נהנית מדברים שאתה נהנה וגורמת לך להרגיש שאתה צף.
 • כיצד אוכל לדעת אם היא האישה המתאימה לי להתחתן?
  אם היא אוהבת אותך על כל התכונות הטובות שלך כמו גם על הפגמים שלך, ואם אתה אוהב אותה על כל התכונות הטובות שלה כמו גם על הפגמים שלה, היא הנכונה בשבילך. היא לא חייבת להיות מושלמת. למרות שאתה עלול להתמודד עם קשיים ותקופות קשות, אם שניכם תישארו יחד דרך כל זה ותאהבו גם אחרי הכל, אז תהיה לכם מערכת יחסים נהדרת.
 • איך אדע שהיא צודקת אם אני רק צעירה בתיכון?
  אתה לא. המשך לפגוש אנשים חדשים כדי ללמוד עוד על עצמך, ואם פעם אחר פעם אתה חוזר לאותה בחורה, אולי היא מתאימה לך.
 • האם זה טבעי שאדם אחד יהיה טוב בשמירה על מערכת יחסים למרחקים ארוכים, ואילו האדם השני לא טוב בזה? כיצד אוכל להתגבר על נושא כזה?
  לכל אחד יש העדפות שונות, והאם שניכם מסוגלים להתראות הרבה או לא זה אחד מהם. לפעמים אנשים טובים עם מערכות יחסים למרחקים ארוכים, ופעמים אחרות הם לא, וזה נורמלי. דברים כאלה הם גורמים החשובים יותר, אז שקול להתקרב. אם לא, אולי הקשר לא אפשרי כרגע שניכם רוצים.
 • אני בן 30 ואני מאוהב באישה בת 22. האם פער הגילאים הזה ישפיע על מערכת היחסים שלנו / הנישואין האפשריים?
  זה באמת תלוי ברמות הבגרות ובחוויות החיים. חלק מהנשים בת 22 חיו חיים מוגנים מאוד, וחלקן חוו חוויות רבות שאפשרו להן לצמוח ולהיות חכמות יותר משנותיהן. הבדל הגיל לא בהכרח יעכב את מערכת היחסים שלך אם אתה מרגיש שיש לך הרבה במשותף.
 • איך אני מוצא את הילדה הנכונה אם אני בת עשרה?
  כרגע, אתה לא צריך למצוא את "הילדה הנכונה". אתה אפילו לא מכיר את עצמך עדיין, אז אתה לא יכול לדעת מי הולך להיות מתאים לך. מה אתה צריך לעשות עכשיו אם נפגש ומדבר עם הרבה אנשים שונים. שמור על עצמך פתוח.
 • אני בחור בן 18 שרוצה למצוא בחורה שאני אוהב, אבל הפחד שלי מבגידה וחוסר נאמנות כל הזמן משפיעים עליי למצוא אותה. אתה יכול לעזור?
  אולי תוכל לחפש דרכים להתגבר על הפחדים שלך מבגידה וחוסר נאמנות על ידי דיון עם מטפל מקצועי. בזמן הייעוץ, אולי תוכל לכתוב יומן מדוע יש לך את הפחדים הללו (כהפניה לזכור לעתידך), כיצד התגברת עליהם בעבר וכל מה שהמטפל שלך מציע. התרכז קודם בפתרון הבעיה בעצמך, ואז תוכל לחפש בן / בת זוג.
 • יש לי חברה. אני בכיתה ה '. אני קוריאנית והיא סינית, האם זה בסדר?
  הרקע האתני שלך אינו קובע את האהבה, ולכן זה בהחלט בסדר. עם זאת, בכיתה ה 'אתה בטח צריך לדאוג יותר ללמוד יותר על מי שאתה ולא לצאת.
 • יש לי מוחץ שמתעניין בחברתי הטובה ביותר, ומלבד המחץ שלי, יש בחורה אחרת שחולקת הרבה תחומי עניין שלי. האם היא המתאימה לי?
  אם למחץ שלך יש רגשות כלפי חבר שלך ולא אתה, כנראה שעדיף להמשיך הלאה. אין שום דרך לדעת בוודאות אם הבחורה שמשתפת את תחומי העניין שלך היא המתאימה לך, אבל הדרך הטובה ביותר לגלות היא להכיר אותה טוב יותר.
 • האם עלי להתחתן עם אישה עם שיער סגול?
  האם אתה אוהב אותה? האם היא נראית כמו האישה המתאימה לך בדרכים החשובות ביותר? האם אתה תואם? צבע השיער של האדם לא אמור להשפיע על החלטתך להתחתן איתם.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail