איך להתחיל לשתות קפה?

כדי להתחיל לשתות קפה, נסה להכניס את טעמו של הקפה לתזונה עם מזונות כמו גלידת קפה ועוגת קפה. לחלופין, נסו שתייה קלה ומתוקה כמו לאטה או קפה קר עם שמנת וסירופ פשוט. אתה יכול גם להכין כוס קפה טפטוף חם עם שמנת וסוכר כדי לעזור להפחית את המרירות. ברגע שמתרגלים לטעם, דגימו תערובות קפה שונות כדי לקבל מושג לגבי העדפותיכם האישיות.

כדי להתחיל לשתות קפה
כדי להתחיל לשתות קפה, נסה להכניס את טעמו של הקפה לתזונה עם מזונות כמו גלידת קפה ועוגת קפה.

ליהנות מקפה לא מתאים לכל אחד. אין צורך למהר בתהליך זה אם אתה באמת רוצה לפתח הערכה לקפה. דעו כי תוכלו ליצור תלות בקפה שיכולה להשפיע על שגרת היומיום שלכם. קפה טוב הוא משהו לפתח טעם, אך לא להתעלל בו.

שיטה 1 מתוך 4: הכנסת טעם הקפה ללשונך

 1. 1
  אכלו גלידת קפה. גלידה בטעם קפה היא פינוק טעים שאינו מצריך הערכה לשתיית קפה. גם בעלי חכים רגישים יכולים בדרך כלל ליהנות מכף גלידה בטעם קפה.
  • על ידי אכילת גלידת קפה אתם נהנים מקפה מעורבב עם גלידה. אם אתה נהנה מזה, אתה יכול ללמוד להתחיל לשתות קפה.
 2. 2
  תיהנו מבירה בטעם קפה. בדומה לרעיון ליהנות מגלידת קפה, בירה בטעם קפה עובדת באותו אופן. מאז המהפכה של בירה מלאכה בעשור האחרון, שום דבר לא פרוע מדי בשביל בירה. מרכיב פופולרי לסבל של סתיו מאוחר הוא קפה. נסה זאת רק אם אתה אוהב מגוון של בירות שונות ואתה בגיל חוקי.
  • מבשלה באיכות טובה תערבב קפה מבושל קר לבירה ותוכלו לטעום אותו.
  • זה לא מתאים לכל אחד, אבל זה יכול לדחוף אותך לכיוון הנכון.
 3. 3
  נסו עוגת קפה אמיתית. כן, יש עוגת קפה אותנטית שיש בה למעשה קפה. כמה קונדיטורים עברו על עוגת הקראמבל הרגילה ובעצם הכינו עוגה עם קפה בתוכה. הטעם חזק אך מתוק. חמאה מומסת מעורבת בקמח היא זרז נהדר להנאה מכל סוג של טעם.
  • אתה יכול גם לרכוש עוגת קראמבל קפה רגילה; זהו שילוב מדהים עם כוס קפה אמיתית.
אם אתה נהנה מזה, אתה יכול ללמוד להתחיל לשתות קפה
אם אתה נהנה מזה, אתה יכול ללמוד להתחיל לשתות קפה.

שיטה 2 מתוך 4: לנסות משקאות קפה שונים

 1. 1
  התחל עם שמנת וסוכר. אחת הדרכים הראשונות שרוב האנשים שותים את הקפה שלהם היא עם שמנת וסוכר. הכמות של כל אחד משתנה מאדם לאדם. הוסיפו חפיסה או כף סוכר ואת השמנת לבחירתכם.
  • קרם פופולרי לקפה הוא חצי וחצי. אתה יכול גם להשתמש בחלב רגיל, חלב שקדים או חלב סויה. הימנע משמרי קפה מאבקת קפה, מכיוון שהם עלולים להצטבר כשמוסיפים אותם לקפה.
  • אתה יכול גם לסובב מקל קינמון בקפה שלך. זה יעזור להפחית את המרירות ולהפוך את הטעם לקפה למתוק יותר.
  • התאם את הפרופורציות לטעמך.
 2. 2
  נסה לאטה. לאטס הם בדרך כלל משקה אספרסו עם חלב. זהו משקה פופולרי בגלל טעמיו הנימוחים והמתוקים. לאטה מורכבת מזריקה אחת או שתיים של אספרסו מעורבב עם שישה עד שמונה גרם חלב מאודים.
  • במדינות דרום אירופה וריאציה פופולארית לכך נקראת קפה קון לצ'ה (קפה עם חלב). זה מומלץ גם מכיוון שקפה, חלב וסוכר מאודים יחד. התוצאה היא משקה מוקצף וטעים.
 3. 3
  נסה משקאות קר. יש אנשים שפשוט לא אוהדים שתייה חמה. אם אתה רוצה לנסות כוס קפה קר רגיל, הזמין קפה קר או מכבש קר. הוסיפו שמנת וסירופ פשוט לפי טעמכם. כמעט כל דבר שתזמינו בבית קפה ניתן לשים מעל קרח. חובבי קפה רבים מייאשים זאת מכיוון שזה מוריד מהטעם. תעשי מה שאת חייבת לעשות!
  • בקש המלצה מבריסטה אם אתה סקרן לנסות לשתות מעל קרח.
 4. 4
  שתו קפוא. קפה, כמו כל סוגי המשקאות והמשקאות האחרים, ניתן להגיש קפוא. ישנם סוגים שונים של משקאות קפה קפואים כמו Frappuccino של סטארבקס. זה יאהב במיוחד את חובבי הגלידה בטעם קפה. סגנון זה מוגש מתוק, עם קצפת מעל, ולפעמים טעם לבחירתכם מוזרק למשקה.
  • יש הרבה וריאציות שהכינו בתי הקפה הקטנים יותר לפרפוצ'ינו.
על ידי אכילת גלידת קפה אתם נהנים מקפה מעורבב עם גלידה
על ידי אכילת גלידת קפה אתם נהנים מקפה מעורבב עם גלידה.

שיטה 3 מתוך 4: הכנת כוס ג'ו משלך

 1. 1
  רכשו סוגי קפה שונים. אם יש לך גישה לחברת קליית קפה מקומית, שאל אותם על תערובות פופולריות. היו פתוחים וכנים שאתם רוצים להתחיל לשתות קפה אך אתם חדשים בחוויה. הסבירו מה ניסיתם ומה אתם אוהבים / לא אוהבים ובקשו עצות.
  • אם אין לך גישה לצליית קפה, נסה לנהל שיחה על קפה עם בריסטה בבית קפה או עם מישהו שעובד במכולת.
 2. 2
  החליטו איך תבשלו אותו. יש הרבה דרכים שונות לחלוט קפה. אחת הדרכים הטובות ביותר ליצור אצווה היא באמצעות מכבש צרפתי או שפך. מכונות קפה מסוג זה אינן נותנות לקפה לשבת על גבי מבער במשך תקופה ארוכה, ולכן הן משמרות את הטעמים ולא שורפות את הקפה.
  • קנו מכבש צרפתי קטן לדגימת מבשלות שונות. מכונות הקפה הללו ייצרו מעט יותר משמונה גרם כוס קפה.
 3. 3
  השווה את הקפה שלך. עכשיו, אחרי שהבנתם איך אתם אוהבים לשתות את הקפה שלכם, הכינו מספר כוסות של תערובות קפה שונות. אפשר להם להתקרר לפני הדגימה. אכלו אוכל נייטרלי כמו לחם כדי לנקות את החיך בין הטעימה.
  • אל תתמקד בתוויות או בשמות בזמן הטעימה. נסה להפוך את הטעימה שלך למוטה ככל האפשר.
 4. 4
  שתו קפה כשתרצו. שוב, נסו לא לפתח תלות בקפה. ראו בקפה משקה מיוחד במקום צורך להתחיל את היום. המשך בפיתוח בלוטות הטעם שלך והתנסה בדרכים שונות להכנת קפה.
  • מצא את הדרך שלך! הערכת קפה יכולה להיות דרך מורכבת. היצמד ללבך והימנע ממגמה אם אינך מסכים.
בדומה לרעיון ליהנות מגלידת קפה
בדומה לרעיון ליהנות מגלידת קפה, בירה בטעם קפה עובדת באותו אופן.

שיטה 4 מתוך 4: הבנת היתרונות הבריאותיים

 1. 1
  הקטין את הסבירות שלך לתמותה מוקדמת. האירופי איגוד הלב שנערך מחקר מקיף בקרב שותי קפה שלא שתו קפה. מה שהם מצאו היה שאלה שצרכו 1-5 כוסות קפה ביום היו קשורים לסיכון נמוך יותר לתמותה. הם אפילו הסיקו כי גם קפה המכיל קפאין וגם נטול קפאין דומים להפחתת התמותה שלך.
 2. 2
  הפחת את הסיכון לשבץ מוחי. מחקר אחר של איגוד הלב האירופי מצא כי 1-2 כוסות קפה ביום מקטינות את הסבירות לחלות בשבץ מוחי. המחקר מצא כי צריכת קפה מפחיתה גם את הסיכון לצורות אחרות של מחלות לב וכלי דם.
 3. 3
  הפחית את הסיכון לחלות בסוכרת. מחקר אחר מצא כי צריכת קפאין וקפה מפחיתה את הסיכויים לחלות בסוכרת מסוג 2. זה לא חל על שותי הקפה שמוסיפים סוכר או שותים צורות של קפה ממותק.
 4. 4
  הפחית את הסיכון לדיכאון. במחקר זה נעשה שימוש בקבוצות גדולות של נשים ללא תסמיני דיכאון ועקב אחר צריכת הקפה שלהן. התוצאות מצאו כי הנשים ששותות כוס קפה או פחות, היו בסיכון גבוה יותר ללקות בדיכאון. לאלה ששתו שלוש עד חמש כוסות נמצא כי יש פחות סיכון לדיכאון.
  • מחקר זה נבדק רק על נשים וייתכן שתוצאותיו שונות לגברים.

טיפים

 • לדלל את הקפה בקרח.
 • נגמל מכמויות חלב.
 • נסה טעמים זמינים שונים, למשל, מוקה, וניל או קרמל, עד כמה שם.
 • אם אתה שמח או מסתפק בגרסה החלשה יותר, הישאר עם זה.

אזהרות

 • אם אתה מתחיל לשתות כמויות רבות של קפה בתחנת דלק, הלכת רחוק מדי.

שאלות ותשובות

 • מדוע אמא שלי סובלת מכאב ראש כשהיא שותה קפה? (היא בריאה לחלוטין, והיא יכולה לאכול כל דבר בטעם קפה, היא פשוט לא יכולה לשתות קפה.)
  קפאין מצמצם זמנית את כלי הדם סביב המוח - כאשר הם מתרחבים שוב, זה גורם לכמה אנשים לכאב ראש. תרופות מסוימות יכולות גם לגרום לכאבי ראש בשילוב עם קפאין.
 • הם הגדירו את המדרגות כאילו רצו שתמכרו מכיוון שהם עשו צעדים כיצד לקבל עזרה. זו לא שאלה, זו דאגה.
  בקשת המלצות אינה מסמלת התמכרות. אם אני אומר לספרן המקומי שלי שאני אוהב את יצחק אסימוב ורוצה לקרוא ספרי מדע בדיוני נוספים כמו שלו, זה לא אומר שיש לי התמכרות מסוכנת. אם אהבתם סוג כלשהו ורוצים עוד כמוהו, זה טבעי לחלוטין לבקש המלצות.
 • האם זה ירפא את הדיכאון שלי?
  לא, קפה לא ירפא את הדיכאון שלך. שתייה מרובה או מאוחרת יותר ביום יכולה להפריע לשינה שלך, מה שעלול להקשות על ההתמודדות עם דיכאון.
 • מדוע שתיית קפה תפחית את הסיכוי לחלות בסוכרת מסוג 2?
  התרכובות הכימיות בקפה (במיוחד חומצה קפאית) חוסמות הצטברות של חלבון הקשור לסוכרת מסוג 2, על פי מחקרים באוניברסיטה.
 • האם ילד בן 13 יכול לשתות קפה?
  כן. רק אל תשתה את זה הרבה, שכן מים, חלב ומיץ הם אפשרויות מזינות הרבה יותר עבור אדם צעיר.

תגובות (1)

 • oscar19
  זה באמת עזר, תודה!
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך אוכלים צוקים?
 2. איך אוכלים קוויאר?
 3. איך אוכלים קיוואנו (מלון קרני)?
 4. איך אוכלים מלון מר?
 5. איך אוכלים לימון?
 6. איך לשתות אמרטו?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail