איך ללמוד בחו"ל בחינם?

התקשר למשרד הסיוע הכספי כדי לוודא שאתה יכול ליישם את הכספים הללו לתכנית ללימודים בחו"ל
אם אתה כבר בסיוע כספי דרך המכללה שלך, התקשר למשרד הסיוע הכספי כדי לוודא שאתה יכול ליישם את הכספים הללו לתכנית ללימודים בחו"ל.

לימודים בחו"ל יכולים להיות הזדמנות נהדרת להכיר אנשים חדשים ולשקוע בתרבות לא מוכרת ומרגשת. על ידי מאתגר את עצמך לנסות דברים חדשים וללמוד על אנשים אחרים, אתה יכול להשפיע מאוד על האופן שבו אתה רואה את העולם. אף על פי שההשפעה המתמשכת של לימודים מעבר לים עשויה להיות רבה, זו לעיתים קרובות חוויה יקרה ברגע שמשקיעים במחיר הטיסה, הדיור ובעלות המזון והבידור. למרבה המזל, ישנם מספר בתי ספר ותוכניות שם המאפשרים לך ללמוד בחו"ל תמורת כסף מועט או ללא, כך שתוכל לחוות את החוויה הנפלאה ללא עומס כלכלי.

שיטה 1 מתוך 3: מציאת התוכנית המתאימה

 1. 1
  הגש בקשה לאוניברסיטה במדינות כמו נורבגיה או יוון כדי להימנע מתשלום שכר לימוד. אוניברסיטאות ציבוריות רבות באירופה גובות מעט או מעט כסף עבור סטודנטים בינלאומיים כדי להשתתף. בתי ספר בגרמניה, איטליה, צרפת ואוסטריה, למשל, נוטים לגבות שכר לימוד מינימלי עד ללא שכר לימוד.
  • התחל בדפדוף בין רשימת בתי הספר בחו"ל המשתתפים בתכניות ההלוואות לסטודנטים הפדרליות כדי למצוא אפשרות זולה כאן: https://studentaid.ed.gov/sa/prepare-for-college/choosing-schools/types/international# בתי ספר משתתפים.
  • שים לב שייתכן שתצטרך ללמוד את שפת המדינה כדי להשתתף בשיעורים בחו"ל.
  • אף על פי שרבים מבתי הספר הללו אינם גובים שכר לימוד, ייתכן שיהיה דמי רישום שיש להיזהר מהם.
  • קחו בחשבון את עלות הנסיעה, הלינה והאוכל כאשר אתם מחליטים על בית הספר הטוב ביותר להגיש בקשה.
 2. 2
  חפש תוכנית לימודים בחו"ל המוצעת דרך בית הספר שלך. תוכניות לימודים רבות בחו"ל מנוהלות על ידי אוניברסיטאות המקוות לעודד את תלמידיהן ללמוד שנה או סמסטר בחו"ל. התייעץ עם היועץ הראשי שלך ועם הלימודים שלך בחו"ל או עם משרד החינוך העולמי בקמפוס כדי ללמוד על העלות של תוכניות שונות בחו"ל. שאל על סיוע פיננסי והזדמנויות מלגות, ונסה להשיג נקודת התחלה בתהליך הבקשה.
  • הקפד למלא טופס FAFSA מדי שנה, מכיוון שכסף מתוכנית הסיוע הפדרלית הזו יחול על לימודים מעבר לים.
  תוכל להשתמש במלגת הספורט שלך למימון תוכנית לימודים בחו"ל
  אם אתה כבר לומד במכללה, תוכל להשתמש במלגת הספורט שלך למימון תוכנית לימודים בחו"ל.
 3. 3
  מצא תוכנית לימודים בחו"ל המציעה אירוח ביתי. במקום לחיות באוניברסיטה, תוכנית עם אירוח ביתי מאפשרת לך לחיות עם משפחה מעבר לים. לא רק שתלמדו יותר על השפה והתרבות על ידי שהייה אצל משפחה מקומית, אלא שתספקו לכם ארוחות יומיומיות ודיור. במקרים רבים עלות השהות אצל משפחה תהיה זולה יותר מתשלום עבור דיור בקמפוס.
  • אם יש לך אפשרות לבחור בין שהייה בקמפוס או בבית, בקש תמיד השוואה של העלות של כל אחד מהם.
  • אירוח ביתי רב מאפשר לך להשלים את הכביסה ללא תשלום, ומבטיח שמספקים לך ארוחות מדי יום.
  • שקול את היתרונות והחסרונות של אירוח ביתי לפני שקדמת לחיים במעונות. אם העלות היא לא הגורם היחיד, חשוב אם ברצונך להיות מוקף בעמיתים רבים יותר במעונות, או אם חווית הטבילה המלאה מתאימה לך.

שיטה 2 מתוך 3: הגשת מועמדות למלגה

 1. 1
  בדוק אם אתה יכול ליישם את מלגת המכללה שלך ללימודים בחו"ל. אם אתה כבר בסיוע כספי דרך המכללה שלך, התקשר למשרד הסיוע הכספי כדי לוודא שאתה יכול ליישם את הכספים הללו לתכנית ללימודים בחו"ל. בעוד שרוב בתי הספר יאפשרו לך לעשות זאת, ייתכן שיהיה עליך לספק תקציב צפוי לשהותך בחו"ל, או לעמוד בדרישות קדם ספציפיות אחרות.
  • שוחח עם יועץ הסיוע הכספי שלך כדי לתכנן את התקציב שלך בחו"ל, גם אם בית הספר שלך לא דורש זאת. לימודים בחו"ל יכולים להיות יקרים, אפילו בעזרת סיוע כספי, לכן הקפידו לתכנן מראש כיצד להשתמש בצורה הטובה ביותר בכספיכם.
 2. 2
  הגש בקשה למלגה פדרלית. תוכניות סיוע פדרליות רבות קיימות לסטודנטים הזקוקים לסיוע כספי בלימודים במכללה או בלימודים מעבר לים. יש מדינות זרות שמספקות מימון לסטודנטים, גם אם הם מגישים מועמדות ממדינות אחרות, למשל באמצעות שירות החילופי האקדמיה הגרמני.
  • אם אתה לומד שפה זרה כמגמה ראשונה, שקול להגיש מועמדות לתכנית המלגה ללימודי שפות זרות ולימודי שטח, הממומנת על ידי משרד החינוך האמריקני.
  • תוכניות סיוע פדרליות רבות קיימות לאזרחי ארה"ב, כולל תוכנית החינוך לביטחון לאומי, תוכנית פולברייט ותוכנית המלגות של בנימין א. גילמן.
  תוכניות לימודים רבות בחו"ל מנוהלות על ידי אוניברסיטאות המקוות לעודד את תלמידיהן ללמוד שנה או סמסטר בחו"ל
  תוכניות לימודים רבות בחו"ל מנוהלות על ידי אוניברסיטאות המקוות לעודד את תלמידיהן ללמוד שנה או סמסטר בחו"ל.
 3. 3
  הגש בקשה למלגה אקדמית. נסה להגיש מועמדות למלגות נוספות המבוססות על זכויות במכללה שלך, או הגש בקשה ישירות דרך האוניברסיטה בחו"ל בה אתה מעוניין ללמוד. לעתים קרובות, בתי ספר יציעו מלגות נסיעה מלאה לכמה תלמידים יוצאי דופן. אם אתה לומד תואר מתקדם, שקול להגיש מועמדות לחוקר רודוס למשל, כדי לזכות במלגת נסיעה מלאה ללימודים בחו"ל.
 4. 4
  הגש בקשה למלגת אתלטיקה. אם אתה מצטיין בספורט מסוים, נסה להגיש בקשה למלגה ישירות דרך בית ספר בחו"ל כדי לשחק בקבוצת הקולג 'שלהם. אם אתה כבר לומד במכללה, תוכל להשתמש במלגת הספורט שלך למימון תוכנית לימודים בחו"ל. שאל את היועץ הספורטיבי או הפיננסי שלך אם אתה יכול ללכת מחוץ לעונה שלך, או לחפש בית ספר שיאפשר לך לשחק בחו"ל.

שיטה 3 מתוך 3: תקצוב הכסף שלך

 1. 1
  כתוב תקציב נסיעות. צרו תקציב לזמנכם בחו"ל כדי להימנע מבזבוז יתר. חשוב על סכום הכסף שתצטרך להוציא מדי שבוע וחודש עבור דיור, אוכל, שכר לימוד, ציוד לבית ספר, נסיעות, הסעות והוצאות מחיה אחרות כדי ליצור תקציב חודשי שתוכל לעקוב אחריו.
  • שקול להשתמש במחשבון תקציב מקוון כדי לעזור לך להבין את ההוצאות שלך לפני שאתה הולך.
  • קח בחשבון את כל הנסיעות שאתה מתכנן לצאת ללימודים בחו"ל, וכתוב תקציב נסיעות נפרד לכל נסיעה שתרצה לצאת.
  התייעץ עם היועץ הראשי שלך ועם הלימודים שלך בחו"ל או עם משרד החינוך העולמי בקמפוס כדי ללמוד על העלות
  התייעץ עם היועץ הראשי שלך ועם הלימודים שלך בחו"ל או עם משרד החינוך העולמי בקמפוס כדי ללמוד על העלות של תוכניות שונות בחו"ל.
 2. 2
  לבשל ארוחות בבית כדי להימנע מהוצאות כסף במסעדות. אם אתם שוהים עם משפחה מארחת, נסו לאכול איתם כמה שיותר ארוחות כדי להוזיל את העלויות ולבלות זמן איכות עם המארחים שלכם. אם אתה יכול לבשל לבד, מצא חנות מכולת מקומית בה תוכל לקנות חומרים להכנת ארוחות זולות כמו אורז ופסטה.
  • למרות שזה טוב להפחית בעלויות המזון, ודא שאתה אוכל תזונה מאוזנת היטב. הקפד לכלול פירות וירקות בארוחות שלך כל יום כדי להישאר בריאים בזמן שאתה גר בחו"ל.
 3. 3
  מצא עבודה שתוכל לבצע מרחוק. בדוק אם אתה יכול למצוא עבודה לפני שאתה יוצא לחו"ל כדי להבטיח זרימה קבועה של הכנסות. שקול עבודה כסופר או כבלוגר נסיעות. בדוק אם אתה יכול למצוא עבודה המאפשרת לך לחקור את הארץ בה אתה שוהה, כמו להיות צלם. ישנן משרות רבות שמיועדות במיוחד לעובדים העובדים בחו"ל, אז נסה לחפש כמה שעשויים לעניין אותך.
  • שקול לבחור עבודה כמו עיצוב גרפי שתוכל לבצע ממחשב נייד. זה נותן לך את החופש לחקור בתי קפה מקומיים ולהשלים את עבודתך תוך כדי נטילת התרבות סביבך.
 4. 4
  קבל עבודה בעבודה כמורה לשפה. אם אתה שולט בשפה של המדינה בה אתה שוהה, חשוב על ללמד סטודנטים מקומיים את שפת האם שלך. לא זו בלבד שמאפשרת לך לעסוק עם סטודנטים מקומיים, אלא היא מאפשרת לך להבין עוד יותר את השפה שלך וכיצד היא קשורה לשפה שתשמע סביבך במהלך חוויתך מעבר לים.
  • חפש משרה חלקית בבתי ספר באזורך, או חשוב לעבוד במתנ"ס בקרבתך.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail