איך להיות שחקן כדורסל מקצוען?

אם אתה רוצה להיות שחקן כדורסל מקצוען, תחילה עליך לשלוט בכישוריך הראשוניים, כמו כדרור וירי. בזמן שאתה מתאמן, עבוד על טכניקות שאתה כבר מכיר תוך הוספת תרגילים חדשים שיעזרו לך להצטיין. כדי להתחיל את הקריירה שלך, התעסק בספורט בבית הספר שלך כדי לפתח את כישורי הקבוצה ולהבחין במאמנים. המשך ללמוד אם אתה מחוץ לבית המשפט או מחוץ לו. אם אתה רוצה ללמוד עוד על תרגילים אתה אמור לרוץ או כיצד להשיג סוכן, המשך לקרוא את המאמר שלהלן!

אם אתה רוצה להיות שחקן כדורסל מקצוען
אם אתה רוצה להיות שחקן כדורסל מקצוען, תחילה עליך לשלוט בכישוריך הראשוניים, כמו כדרור וירי.

מדי שנה מגויסים 60 מקצוענים חדשים לכדורסל מקצועי. אם אתה משחק במשחק טוב וממשיך להתאמן, ייתכן שיהיה לך מה שנדרש כדי להצטרף לכמה מהשחקנים הטובים ביותר שיש לעולם להציע. קרא מאמר זה כדי לעזור לך להשיג את מטרתך להיות שחקן כדורסל מקצועי.

חלק 1 מתוך 3: השחזה של כישוריכם

 1. 1
  למד את כל כללי המשחק כמו גב היד שלך. ככל שתכיר טוב יותר את הספורט, כך תוכל לשחק טוב יותר, לדעת למה לצפות ואיך לעבוד על בעיות אפשריות. אתה יכול לשאול כמעט כל מי שמכיר את הספורט, אבל גם לבדוק אתרי אינטרנט, לשאול מאמנים ולהצטרף לקבוצה. לשחק, לשחק, ולשחק עוד קצת עד שזה הופך להיות חלק ממך.
  • להבין שכדורסל הוא ספורט פיזי ונפשי כאחד. שניהם חשובים ביותר. אם חסר לכם תחום אחד, התמקדו בניסיון להשתפר בתחום זה מבלי לשכוח את השני. לדוגמה, אם אתה צריך לעבוד על הכדרור שלך, אבל רק סיים לעבוד על הכדרור שלך, לכדרר עד החישוק מחצי מגרש ולירות לייפ.
 2. 2
  קבל את עצמך בצורה הפיזית הטובה ביותר האפשרית. לרדת לחדר כושר ולהתחיל להתאמן. שחקנים קטנים יותר יכולים לנצח את הכישרון הגדול ביותר אם הם יכולים לחרוג ולהתגבר על יריבם. מייקל ג'ורדן הוא מצוטט כמי שאמר כי השחקנים הטובים ביותר הם קלעו טובים, שחקני הגנה טובים, ואת שחקני קבוצה טובים. כדי להיות שלושתם, עליכם להיות בכושר נהדר. להלן מספר תרגילים שיעזרו לך:
  • שכיבות סמיכה. הרבה שכיבות סמיכה ובזנים שונים, כמו שכיבות סמיכה בקצות האצבעות. תתפלאו עד כמה תוכלו לכפות את הכדור טוב יותר אם יש לכם אצבעות חזקות. גם אם אתה חושב שאין לך ידיים מספיק גדולות בכדי לכפות את הכדור, זה יכול להיעשות אם יש לך אצבעות חזקות יותר.
  • אימוני ליבה. עבוד על חוזק הליבה שלך בעזרת כפיפות בטן, הרמת רגליים, קרשים, הארכות גב תחתון וכו '. אם יש לך גרעין חזק תוכל להכות מכה ועדיין לסיים חזק בחישוק.
  • קפיצה בחבל. נראה כמו פעילות מחורבנת, אבל זה עובד! קפצו על חבל כמה שיותר מהר, ארוך וקשה. ככל שתוכלו לעשות זאת טוב יותר, כך תוכלו לבצע עבודות רגליים מהירות יותר על המגרש.
  • קפיצה. הגדל את הקפיצה האנכית שלך. אם אתה מהיר, זריז ויכול לקפוץ, אתה יכול לקבל ריבאונדים אפילו על שחקן גבוה יותר. רוב הבחורים הסופר-גבוהים לא משקיעים כל מאמץ בריבאונדים מכיוון שהם לא חייבים. אתה יכול לנצח אותם אם אתה עובד בזה.
 3. 3
  לכדרר כמו מטורף. אם אי פעם תמצא את עצמך צריך להתרכז או להתמקד בכדרור שלך, אז אתה לא מספיק טוב בשביל להיות מקצוען. אתה אמור להיות מסוגל להרגיש איפה הכדור בכל עת, להיות בעל שליטה מושלמת עליו ולהיות מסוגל לעשות כל דבר שאתה יכול איתו בכל רגע
  • השקיעו טונות של זמן בכדרור הכדורסל. נסה לטפטף מעלה ומטה בבית המשפט או בכל מקום בו אתה מתרגל. דחף את עצמך לכדרר מהר יותר, נמוך יותר, קשה יותר ואף יותר מכל שליטה. תשפר את הניידות שלך על המגרש ואת היכולת שלך לשחק עם הטובים שבהם.
  • מאמנים רבים יגידו לכם לכדרר באמצעות קצות האצבעות בלבד. עם זאת, הסתכלו על שחקני כדורסל כמו כריס פול, שמשתמשים גם בכפות הידיים. יתכן שתגלה שכאשר אתה מבצע מהלכים מתקדמים יותר במשחקים ובאימון, יהיה הרבה יותר קל לעשות אותם אם אתה מתעלם מהמידע על הימנעות משימוש בכף היד.
 4. 4
  עבוד על כישורי הירי שלך. תסתכל על היורים הטובים ביותר במשחק ודגם את פעולותיהם. החזיקו את ידכם הימנית בחלק האחורי של הכדור, ואילו השמאל בצד המנחה אותה. נסה להתאמן על ידי שכיבה ויריית הכדורסל שלך ישר לאוויר, כך שהוא יחזור אל היד שלך. אתה יכול לעשות זאת במשך שעות, תוך האזנה למוזיקה, או סתם לא לישון. הכדור צריך להרגיש כמו חלק מהזרוע שלך, המשתרע לתוך החישוק.
  • זריקת זריקות עונשין עד שתוכל לעשות זאת בשנתך. אין שום סיבה שתפספס כל זריקה שאינה מוגנת. התאמן בצילום כשקר לך וכאשר אתה סובל לגמרי. אחרי ריצת קווים ועייפות כל כך שאי אפשר לראות ישר, זה הזמן המושלם לירות זריקות חופשיות.
  האם אוכל להתחיל לשחק כדורסל בגיל 18 ועדיין להיות מקצוען
  האם אוכל להתחיל לשחק כדורסל בגיל 18 ועדיין להיות מקצוען?
 5. 5
  השתמש ב"בקר "בעת הירי. ראשי התיבות הקטנים והמוזרים האלה הם כל מה שצריך לשים לב בראשך בעת הירי. הנה הפרטים:
  • B = איזון. ודא שאתה מאוזן לפני שאתה יורה.
  • E = עיניים. שים את עיניך על הסל בזמן שאתה יורה.
  • E = מרפק. שמור על המרפק כלפי גופך כשאתה יורה.
  • F = עקוב אחר. הקפד לבצע את הזריקה שלך; יד הירי שלך צריכה להיראות כאילו אתה עומד להושיט לתוך צנצנת עוגיות. למרות שאולי לא תוכל להיות בעל כוח מרפק, נסה תמיד.
 6. 6
  הוסף "c" ל"בקר "שלך. C מייצג ריכוז ומודעות. זה החלק החשוב ביותר בירי. התמקדו לאן שהכדור הולך, ולא הקדישו תשומת לב "גלויה" למי שמסביבכם או אם עליכם לירות / להעביר במקום. מודעות היא קצת "סמויה ומסובכת" - זה נקרא משחק "לא מודע" (כאילו טס על הטייס האוטומטי הפנימי שלך). עם זאת, אתה יודע על שחקנים אחרים ועל האפשרויות וההצגות, אך אינך מגלה דאגה כלפי חוץ או במודע כאשר "שומעים צעדים". אפשרויות הופכות לאינסטינקט על ידי תרגול ויישום.
  • הימנע מלחשוב יותר מדי על המראה האחורית או על פרנויה לגבי מה שמאחוריך או בכתמים העיוורים שלך. יתכן שתצטרך לעשות קצת זווית, ולא לכדרר ישר בדיוק, ואז לפתח את הראייה ההיקפית שלך כדי לצפות באזורים האלה מבלי להתמקד בהם במודע. חזון היקפי נלמד ומורחב / מורחב על ידי שימוש בו כמו בכל מיומנות / כישרון שצריך להיות אוטומטי ביישומו.
 7. 7
  למד לצלם ביד אחת. כדי לצלם ביד אחת בצורה נכונה, הקפד תחילה לכופף את הרגליים לכוח ואת הידיים למגע ולשים סיבוב על הכדור ("אנגלית").
  • תור את הידיים כלפי מעלה עם הקווים השחורים על הכדור. השתמש בכריות האצבעות והחזק את הכדור במרכז ביד הכתיבה בלבד. ודא שאתה יכול לראות אור דרך כל האצבעות שלך. זו העמדה האידיאלית שלך.
  • "מגע" כולל ירי / העברה קשה יותר או רך יותר בהתאם למצב ובאיזה צד של הסל אתה יורה / עובר בגלל בעיות שליטה בכדור. "Flex" טומן בחובו לא להיות נוקשה / נוקשה או מורחב יתר על המידה.
 8. 8
  התאמן בסיבוב הכדור ובשימוש ביד הלא דומיננטית שלך. מקומך יד מחוץ בצד של הכדור, להבין כי מצד בצד עלול לשים קצת שליטה שונה ואנגלית על הכדור. ואז תירה (עם CBEEF שלך) וודא שרוב הכוח מגיע מהיד הירי / כותב שלך.
  • אם אנגלית (או ספין) חדשה עבורך, זה ידרוש תרגול והתנסות כדי לראות כיצד זה משפיע על הצילומים שלך "מתפשטים" ובודקים את צילומי הבנקאות שלך. השפעה זו תלויה במגע שלך ובאיזה צד של הסל אתה יורה במקרה.
  • תרגול ספין משני צידי הסל. אם אתה לפחות דו-משרדי (משתמש בשתי ידיים), תרגל את שתי הידיים ככוח מול "היד מחוץ" לירי מחוץ לצד (בצד הלא-כותב של הסל).
 9. 9
  בצע תרגילים לשיפור כל היבט במשחק שלך. כל התרגילים שתוכלו להשיג יעזרו לכם להפוך לשחקן הטוב ביותר שאתם יכולים להיות. תרגול לא הופך מושלם, אבל תרגול מושלם משלים. הנה כמה תרגילים שתוכל להתחיל איתם:
  • תרגיל הסופרמן. אם יש לך בית משפט זה עובד טוב יותר, אם לא תצטרך להעריך את המרחקים. על מגרש התחל בקו בסיס אחד (מתחת לסל) ורץ לקו הניצב הראשון (קו הזריקה החופשית הקרוב ביותר), ואז זרוק ועשה 5 שכיבות סמיכה. לאחר מכן, עמד וברח חזרה לקו הבסיס המקורי, ואז רץ לקו הניצב הבא (קו המגרש 0,75). זרוק ועשה 10 שכיבות סמיכה והמשיך באותו רעיון לכל שורה במגרש, קדימה ואחורה, עד שתגיע שוב לשורה הראשונה. שוב, עדיף לירות לפחות 10 זריקות עונשין לאחר התרגיל בזמן שאתה עייף.
  • תרגיל ההרג. זהו תרגיל מלא של מגרש, למטה ומאחור. אם אתה ממש לא בכושר, התחל עם 4-6" למטה ובחזרה" תוך דקה אחת 8 שניות (החל מקו בסיס אחד רץ אל השני וחזור למקור). נשמע כמו מספיק זמן עד לרוץ 160 מטר (48,8 מ '). לאחר שבנית קצת כושר גופני, נסה 13 למטה ובחזרה תוך 68 שניות. שוב, תירה לפחות 10 זריקות עונשין תוך עייפות.
  • מקדחת באדי. בקש מחבר לתפוס כדורסל ולהתחיל בפינה של קו בסיס אחד, כשאתה שומר עליו. אם אתה מרגיש בנוח, שמור על הידיים מאחורי הגב. תני לו לכדרר באלכסון את המגרש איתך ואילץ אותו לשנות כיוונים כשהוא מכדרר את המגרש. יהיה עליך ללמוד כיצד "להחליק מדרגה" במגרש כדי להישאר קדימה ולכוון את האדם עם הכדור.
 10. 10
  תמיד להיות שחקן קבוצה בטוח. חפש את האיש הפתוח, והעביר את הכדור, גם אם אתה רוצה לעשות זריקה. ככל שהצוות שלך עושה טוב יותר, כך אתה עושה יותר טוב. אתה לא רק צריך להיות יורה, אלא גם שחקן קבוצה. אל תחזירו את הכדור; בסופו של דבר חברי הקבוצה והמאמנים האחרים שלך יתעצבנו ואתה יתויג כשחקן אנוכי, ויסכן את כל זה לספסל.
  • ומה שלא תעשו, אל תאבדו את הביטחון. אם אתה יורה, תירה עד שתקבל את המגע או את הקצב שלך! אם אתה משחק ב- D הגדול, נקה את דעתך עד שתוכל לצפות בתנועה. אכלו ארוחה עשירה בחלבונים ופחמימות, קחו אוויר, וחזרו אליה אם אתם מרגישים מיואשים. שום דרך לגדולה מעולם לא הייתה קלה.
שחקן עם מנת משכל כדורסל גבוהה מתמודד בכבוד עם כל מכשול ומכבד את האחרים במגרש בכל עת
שחקן עם מנת משכל כדורסל גבוהה מתמודד בכבוד עם כל מכשול ומכבד את האחרים במגרש בכל עת.

חלק 2 מתוך 3: התחלת הקריירה שלך

 1. 1
  התחל צעיר ככל האפשר לשחק בקבוצות ולהשתתף במחנות. יש תינוקות שנולדים כמעט עם כדורסל בידיים, ואלה הילדים שגדלים להיות המקצוענים. עדיף להתחיל כמה שיותר צעיר להיכנס כמה שיותר ניסיון. התחל צעיר וכדורסל יזרום דרך הוורידים שלך.
  • להיות בקבוצת בית הספר והקהילה זה נהדר, אך שקול להשתתף במחנות כדורסל כמו מחנה הכדורסל חמישה כוכבים, האקדמיה הלאומית לכדורסל ומחנה הכדורסל עלית חישוקים. תמורת כמה מאות דולרים בכל עונה, תעבוד עם הטובים שבטובים באזורך ותתחיל להשחיל מיומנויות ברמה גבוהה יותר.
 2. 2
  להיות כוכב בצוות התיכון שלך. כדי לשים לב לרמת המכללה (הצעד הבא שלך), אתה צריך לבלוט כמו כתם זהב בקבוצת הכדורסל של התיכון שלך. זה לא אומר להיות חזיר כדור - למעשה, לא להיות שחקן קבוצה זה משהו שיעבוד נגדך. זה פשוט אומר לקחת סיכונים, ללכת לזריקה, להזין את הכוחות של חברי הצוות שלך ולגרום לזה לקרות.
  • בנוסף להיותך שחקן נהדר, אתה גם צריך להיות אימון וקל לעבוד איתו. אם אתה מונע מאחרים לשחק במיטבם, לא תתגייס. ואם יש לך חולשות המאמן שלך מנסה לשפר אבל הגישה שלך מונעת ממך להקשיב, לא תתגייס. עבוד על כישוריך כשחקן, אך עבוד גם על כישוריך כחבר צוות וכמי שעוד לומד.
 3. 3
  שמור על ציוניך. אם אתה שחקן הכדורסל הטוב ביותר שאי פעם הלך על פני האדמה הזו אולי תצליח לברוח עם ציונים איומים, אבל רוב המכללות מחפשות שחקן שיכול גם לנהל את עצמם בלימודים. אתה לא צריך שיהיה לך A ישר, אבל אתה צריך להוכיח שאתה יכול להתמודד עם ללכת לבית הספר ולעסוק בספורט במקביל. זה נכון גם לגבי תיכון ו במכללה. האקדמאים שלך הם שמאפשרים לך לשחק.
  • וככל שהציונים שלך גבוהים יותר כך הסיכויים שלך לקבל מלגת כדורסל (או מלגה כלשהי, לצורך העניין) יהיו טובים יותר. אתה תהיה מודל לחיקוי וסטודנט למודל שכל מכללה תרצה לגייס.
 4. 4
  מעלה את מנת המשכל שלך בכדורסל. כשמאמנים מדברים על השחקנים שמושכים את העין שלהם, זה לא רק השלשה המתוקה שלהם או היכולת שלהם לכדרר את הכדור כאילו הוא בקושי נוגע ברצפה. הם מחפשים גם שחקנים עם מנת משכל גבוהה בכדורסל; כלומר, לא רק שהם טובים במשחק, אלא שהם מבינים ברמה מאוד מורכבת איך זה עובד. הם כל הזמן חושבים על כל הדרכים לבצע את הזריקה הבאה, כיצד להתגבר על מכשולים, והם עומדים בקצב ושומרים על קצב ריתמי ורגוע. יש בכדורסל הרבה יותר מסתם כדורסל.
  • חלק ממנת המשכל בכדורסל גבוהה הוא גם על "לצאת מהמשחק" לעולם. גם אם השופט מכנה זריקה שאתה לא מסכים איתה, אתה חוזר על הרצפה מיד באזור למשחק הבא. שחקן עם מנת משכל כדורסל גבוהה מתמודד בכבוד עם כל מכשול ומכבד את האחרים במגרש בכל עת.
 5. 5
  שימו לב למלגה. אם יתמזל מזלך, צופים עשויים להגיע אליך. אם לא, יש לך שתי אפשרויות בסיסיות:
  • דבר עם המאמן שלך. האם יש לו קשרים בכל הנוגע למכללות? האם הוא חושב שאתה חומר צופי? מה עליכם לעשות כדי לשים לב?
  • שלח מכתבים למאמנים בבתי הספר הרצויים שלך. הביע את התעניינותך בתכנית שלהם, ציין מדוע אתה מעוניין ומדוע אתה חושב שתהיה לך נכס טוב לתכנית שלהם. תן להם קלטת הדגשה והזמין אותם לבוא לראות אותך מנגן. הקפד לכלול את פרטי הקשר שלך לדיון נוסף.
 6. 6
  התחל לשחק ברמת המכללה. שחקנים מאוד, מאוד, מאוד, מאוד, מאוד לעתים רחוקות עוברים היישר מהתיכון ל- NBA. לרובם יש מכללה כלשהי או מסיימים את ארבע שנותיהם. במהלך תקופה זו תשחק נגד יריב בעל קליבר גבוה יותר ותחדד באמת את כישוריך בלחץ. זה תלוי בך במהלך תקופה זו אם ברצונך לסיים את לימודי המכללה או לנסות להשתתף במקצוענים לפני שהקריירה האקדמית שלך תסתיים.
  • מה שבמכללה, זה רעיון טוב לאמן מחוץ לעונה, להמשיך להשתתף במחנות, ותמיד, תמיד, תמיד להמשיך לשחק ולהישאר בכושר. למרות שהעונה לא נמשכת כל השנה, אם אתה מתייחס לכך ברצינות, שלך כן.
מצטט את מייקל ג'ורדן שאמר כי השחקנים הטובים ביותר הם קלעים טובים
מצטט את מייקל ג'ורדן שאמר כי השחקנים הטובים ביותר הם קלעים טובים, שחקני הגנה טובים ושחקני קבוצה טובים.

חלק 3 מתוך 3: הולך מקצוען

 1. 1
  שקול להשיג סוכן. אם אתה ממש ממש טוב ועוצבת ברצינות למשחק מקצועי, שקול להשיג סוכן. יש להם את הקשרים שאתה צריך כדי לשים לב לשמך ואולי להיות חלק מהטיוטה של השנה הבאה. הם ישיגו את שמך שם, ובתקווה, כסף בכיס שלך.
  • עם זאת, אם אתה מקבל סוכן במהלך הקריירה שלך בקולג ', אתה מאבד את זכאותך למכללה - גם אם אינך מגויס. שקול זאת בזהירות רבה לפני שתסכן את השנתיים הבאות בחייך.
 2. 2
  השתתף במחנות לפני הגיוס. עם סוכן נגרר, ככל הנראה תירשם למחנות טרום הדראפט ברמת ה- NBA. שם, תוכלו ליצור המון קשרים ולהכיר את שמכם ואת פניכם. אם אתה יכול להתמודד עם הלחץ, זו עשויה להיות החשיפה שאתה צריך כדי להפוך למקצוענים.
  • זה גם יעניק לך את ההזדמנות לקבל משוב על עמדת הטיוטה שלך, מי מסתכל עליך ומה פוטנציאל הגיוס שלך. הדבר היחיד שאתה יכול לעשות במצב זה הוא לשמור על קור רוח ולשחק במיטבך.
 3. 3
  היחתם. ישנם שני סיבובים בדראפט. בזה אחר זה השחקנים נבחרים על ידי קבוצות, גם אחד אחד. במילים אחרות, אתה מקבל הזדמנות אחת להתגייס. אם אתה מוכן לקבל את זה, נהדר. אם לא, אתה יכול לנסות להיות שחקן חופשי וללכת משם, או לא לשחק ב- NBA.
  • אם אתה בסדר עם זה למחצה, אתה יכול לנהל משא ומתן לשכר או לתנאי החוזה שלך, ולקצר אותו אם אתה מעוניין לעזוב מוקדם יותר. עם זאת, לא להיות מוכן לקחת את מה שניתן לך הוא די נדיר.
  • אם אתה בחירת דראפט בסיבוב השני, אתה לא יכול להגיע לסגל הלילה הפותח. דע למה אתה מסתמן ומה התנאים לפני שאתה מניח משהו.
 4. 4
  לחלופין, שחקו בליגה d או מעבר לים. אם לא נבחרת לדראפט או לא היית מרוצה מתוצאת האירועים, תוכל לשחק בליגת ה- D של ה- NBA או מעבר לים. ליגת ה- D דומה לליגות הקטנות ותוכלו, בתיאוריה, להימשך ל- NBA.
  • אולם מעבר לים זה סיפור אחר לגמרי ומכונה אחרת לגמרי. הסוכן שלך יעזור לקבוע ראיון עם זה ואתה יכול להיבחר ללכת למקום כלשהו אקזוטי (או לא כל כך אקזוטי) בשנה הבאה. אם אתה מוכן לעבור, זה יכול להיות הופעה די טובה.
 5. 5
  דעו כי מעטים מדהימים מצליחים לעשות זאת באופן מקצועי בכל ענף ספורט. הסיכויים שלך להפוך אותו לכל ענף ספורט פשוט אינם טובים. טווח אפס. בטח, זה אפשרי, אבל אתה רוב הסיכויים הם לא בדיוק לטובתך. למעשה, בערך 1% מכלל שחקני הקולג '(גברים ונשים, אם כי זה גבוה יותר מבחינה מיקרוסקופית לגברים) מגיעים למקצוענים. המשמעות היא שמתוכך ומ 99 אחרים, רק אדם אחד ייבחר. אם אתה לא מצליח, אתה נמצא בחברה טובה.
  • שפע של כוכבי כדורסל מוכשרים עדיין מתפרנסים מאימון התשוקה שלהם, מלמד במחנות או משחק במדינות שונות וליגות שונות. זה שלא עשית את זה בצורה מקצועית כמו שדמיינית לא אומר שאתה צריך לוותר על הקריירה שלך.

טיפים

 • מיד לאחר ריצה או ביצוע תרגילים, זריקות זריקה חופשית. זה יעזור לך להיות מסוגל לירות טוב יותר אחרי כמה פעמים במעלה ובמורד המגרש.
  צפו בהרבה משחקי כדורסל ב- NBA וליגות מקצועיות אחרות
  צפו בהרבה משחקי כדורסל ב- NBA וליגות מקצועיות אחרות; זה יעזור ללמוד מהלכים חדשים.
 • שתו הרבה מים לפני ואחרי המשחק.
 • אחד ההיבטים החשובים ביותר בכדורסל הוא שליטה בכדור, ללמוד כיצד לבצע טריקים ולהניע את הכדור לאן שתרצה. היו יצירתיים, אל תפחדו לירות בשלשה. נסו לשלוט בכדור בשתי ידיים, זה קל.
 • המפתח להיות שחקן כדורסל פרו הוא להתאמן קשה גם בימים גשומים.
 • אל תפחד לבקש עזרה! כולם זקוקים לעזרה בשלב זה או אחר.
 • צפו בהרבה משחקי כדורסל ב- NBA וליגות מקצועיות אחרות; זה יעזור ללמוד מהלכים חדשים.
 • תמיד תהיה מוטיבציה (נשאבת) למשחק. האזינו למוסיקה שתזרים אתכם ואז השמיעו אותה בראשכם תוך כדי נגינה.
 • ג'אגלינג יכול לשפר את האמביסטרקסיות שלך, תיאום עין-יד, תפיסת עומק, ראייה היקפית, איזון שרירי-ניוון, מהירות, תחת שליטה וריכוז לפעילויות כמו קליעה חופשית מכדורסל.
 • להקים קבוצת כדורסל זה לא רק הכישורים שלך. הראה שאתה מוכן, מתקשר היטב, נמצא בזמן, מכבד שחקנים אחרים ויכול להתמודד ולהשתמש בביקורת בונה כדי להיות טוב יותר.
 • תמיד נמתח לפני ואחרי המשחק.

שאלות ותשובות

 • מה אוכל לעשות כדי להתאמן בבית על מנת להשתפר?
  קבל כדור וקונוסים והגדר אותם. האם נעים כמו בין הרגליים ומאחורי הגב מוצלב. תרגלו את הטיפול שלכם.
 • איך אוכל להשיג גוף טוב לכדורסל?
  פשוט לשחק כדורסל זה פעילות גופנית טובה, אבל אתה יכול גם לשקול הרמת משקולות כדי לבנות צמיחת שרירים או תרגילים כמו שכיבות סמיכה ושכיבה.
 • כמה טוב עלי להיות כדי להגיע ל- NBA או לליגת ה- D?
  כלומר, אתה חייב להיות טוב במיוחד. רק 0,4 אחוזים מכלל גיל הזהב בתיכון משחקים כדורסל מכללות. תאר לעצמך כמה טוב אתה חייב להיות לשלוט ברמה זו. אתה צריך לשלוט במשחק שלך מסביב למקום שזה כמו לנשום. כשתגיע לליגת ה- NBA או ה- NBA D, אתה אחד משחקני הכדורסל הטובים ביותר ב- PLANET. ככה אתה חייב להיות טוב.
 • אני בת 16. התחלתי להתמקד במשחק כדורסל בגיל 14. האם אוכל להתמקצע?
  כמובן שכל עוד אתה נוקט בצעדים הנכונים ומבריק ברמת התיכון, אתה אמור להיות מסוגל להיות מקצוען.
 • איך אני נכנס ל- NBA מקנדה?
  אם אתה מספיק טוב, אתה יכול להתגייס לא משנה איפה אתה. לקבלת הסיכוי הטוב ביותר להבחין במגייסים, נסה לשחק במכללה אירופית.
 • איך אוכל לשפר את כישורי הכדורסל כילד תשע?
  התאמן בכדרור כדורסל בשתי ידיך מדי יום. זה הלחם והחמאה של המשחק. אתה צריך לטפל בכדור כדי לעשות משהו.
 • מה האופציה הטובה ביותר שלי אם אני לא גר בארה"ב אבל עדיין רוצה להגיע ל- NBA?
  צופים בודקים מדי פעם שחקנים ממדינות שונות, אך כדי לעזור לסיכוייכם, נסו לאירופה ושיחקו במכללה אמריקאית.
 • איך אני עושה מהלכים צולבים?
  כדי להשתפר בסוגים שונים של קרוסאוברים, נסה לעמוד במקום ולעשות לפחות 100-500 קרוסאוברים במלוא העוצמה, כך שהכדור יגיע לגובה הכתפיים שלך. לאחר שהתרגלו לכך, נסו לעבור מעלה ומטה בבית המשפט תוך כדי אותו הדבר.
 • איך אני מצלם עוד יותר כדי לקלוע שלשה?
  עבד על התלת ראשי והשריר הידיים שלך והתחזק אותם. השרירים האלה הם מה שמשתמשים ביותר בעת קליעת כדורסל.
 • האם אוכל להתחיל לשחק כדורסל בגיל 18 ועדיין להיות מקצוען?
  כמובן, אבל אתה תהיה מאחורי התפתחות מאחרים שהתחילו צעירים יותר, כך שתצטרך לעבוד קשה יותר על הכישורים שלך. יתרונות בראשם הם בדרך כלל בגיל 25-35, כך שיש לך זמן להגיע לשם.
שאלות ללא מענה
 • האם למכללות יש ניסויים פתוחים לכדורסל פרו?

תגובות (30)

 • amayer
  עזר לי לדעת באילו תחומים להתמקד במשחק שלי והטיפים שאני צריך כדי להתקרב להשגת היעדים שלי מחוץ לבית המשפט.
 • rcooper
  זה עזר לי כי אני כבר יודע לשחק וזה גורם לי להרגיש טוב יותר רק על ידי לימוד מיומנויות חדשות.
 • xrutherford
  אני מאוד רוצה להיות שחקן כדורסל מקצועי, אני חושב שהמאמר הזה עוזר. זה עוזר לי לדעת את הדברים שאני צריך לשלוט בהם ואת הדברים שאני צריך לדעת!
 • schmeleryolanda
  עזרתי המון, אני לגמרי מבין את זה.
 • nickallen
  אני רוצה להיות שחקן כדורסל טוב ולהיות הטוב מכולם. תודה.
 • wgraham
  לאחר קריאה זו למדתי את הצעדים הנכונים למקסימום יעילותי במגרש.
 • hhintz
  אני באמת חושב שאלו טיפים מעולים להתחלה.
 • will60
  מאמר זה מדהים ועזר לי כיצד להיות מקצוען בכדורסל. שוב תודה והמשיכו לכתוב את המאמרים האלה!:)
 • alynch
  נותן לי אומץ ולב לשחק ללא הפסקה גם אם אין תמיכה.
 • qpowlowski
  זה עזר לי לדעת את הצעדים שאני צריך להיות מקצוען, את הצורה שאני צריך להיות בה ולתרגל את מה שאני צריך.
 • catharinehermis
  הבן שלי מבקש להשיג מעמד כדורסל פרו. הוא אגדה מקומית בקנזס סיטי, טרייה מבית הספר התיכון וויאנדוט (2016), ונרשם ב- NCAA. הוא סיים את שנת הלימודים הראשונה שלו ב- UAPB!
 • hipolito46
  הדבר שעזר לי הוא לומר לי איך להתאמן ולעשות את הדברים שאני צריך לעשות כדי להיות מקצוען בכדורסל.
 • nward
  עזר לי מאוד. תהיתי לגבי השאלה הזו זמן מה. תודה.
 • dcox
  זה עזר לי כי אני עדיין מבולבל כשאני משחק כדורסל אז אני זקוק לעזרה מכם.
 • kylewilliams
  זה עזר לי להבין את המשחק והפך אותי לשחקן מצליח. אני מוכן לעלות על המגרש.
 • vdavies
  זה נחמד. אני מקווה שזה יכול לעזור לי לזכות בגביע בבית הספר שלי.
 • wquigley
  זה עזר לי להבין איך להיות שחקן כדורסל טוב יותר.
 • lucy64
  תודה על תמיכתך. עכשיו אני מוכן ל- NBA.
 • zach35
  אני עכשיו בחטיבת ביניים ואני עומד לשחק בבית ספר תיכון בהמשך. אני מקווה שעצות ועובדות אלו יעזרו לי להפוך לבלר הכי טוב שאני יכול.
 • effie75
  זה עזר לי כי למדתי דברים חדשים.
 • davistina
  זוהי דרך טובה להשיג את המידע.
 • jasenturner
  כדורסל הוא הספורט האהוב עלי ביותר; אבי שיחק כדורסל בסטנפורד. תמיד רציתי להשתפר בכדורסל, והמאמר הזה אמר לי איך.
 • trussell
  תודה רבה לך. זה עזר לי מאוד. תמיד רציתי להיות כוכב NBC ועכשיו אני יודע מה צריך כדי להיות אחד. אני מבטיח לעבוד קשה ולעשות כל מה שנדרש כדי להיות כוכב.
 • barteichmann
  זה עזר לי מאוד באפשרויות שלי לעשות.
 • andy20
  מאוד אינפורמטיבי ומפורט.
 • vmoore
  זה עוזר לי לדעת יותר על הקריירה שלי ב- NBA.
 • wheathcote
  זה עזר לי בהערכת הכתיבה שלי ממש טוב!
 • qbarrows
  זה עזר במה להתמקד.
 • astanton
  תודה על העזרה! מידע מועיל זה הביא אותי לטירוף לטורניר הכדורסל שלי!
 • gwatson
  זה עזר לי להבין מהי הליגה d.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיות אסטרונאוט?
 2. איך לתמוך בחקלאים בצורת?
 3. איך להגיע לעבודת חניה?
 4. איך להיות נשיא אירופה?
 5. איך להפוך לפוליטיקאי מצליח?
 6. איך להיות אדון?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail