איך להיפטר מציפורניים צהובות?

כדי להיפטר מציפורניים צהובות, התחל על ידי ליטושן כדי לשייף את השכבה העליונה וחשוף את הציפורן הנקייה שמתחת. אם הם עדיין צהובים, נסה לחתוך לימון לשניים ולמרוח אותו על הציפורניים שלך למשך 30 שניות. לאחר ששפשפת כל מסמר, השאיר אותם להתייבש למשך 10 דקות. לחלופין, מרחי שכבה דקה של משחת שיניים הלבנה על הציפורניים הצהובות שלך כדי להיפטר מהכתמים. לאחר מכן, השתמש בקצות האצבעות שלך או במברשת שיניים ישנה כדי למרוח את משחת השיניים על כל שטח הציפורניים והשאיר למשך 10 דקות לייבוש. לאחר שטיפתם, מרחי קרם לחות על הידיים והציפורניים כדי למנוע התייבשות. לטיפים נוספים, כולל כיצד להשתמש בשמן עץ התה כדי להיפטר מציפורניים צהובות, המשך לקרוא!

כולל כיצד להשתמש בשמן עץ התה כדי להיפטר מציפורניים צהובות
לטיפים נוספים, כולל כיצד להשתמש בשמן עץ התה כדי להיפטר מציפורניים צהובות, המשך לקרוא!

ציפורניים מוכתמות וצהובות יכולות להיות לא מושכות במיוחד, במיוחד כשאתה רוצה לתת לציפורניים זמן נשימה בין הלק. ללקק, לטפל ולמנוע ציפורניים מצהיבות בגלל לק זה די קל, ודורש רק כמה פריטים ביתיים פשוטים וכמה טיפולים נבונים.

חלק 1 מתוך 2: טיפול בציפורניים מצהיבות

 1. 1
  הסר לק. השתמש בצמר גפן ספוג במסיר לקים כדי להסיר את כל הלקים שקיים על הציפורניים שלך. כל שעליך לעשות הוא לשפשף כל ציפורן עם צמר גפן עד שכל הלק נמס לחלוטין.
  • על מנת לטפל באופן מלא בציפורניים מצהיבות, הציפורניים עצמן צריכות להיות חשופות, ללא שכבות פוליש או לכה. לאחר הסרת כל הלק, תוכלו לראות באופן מלא את האזורים המוכתמים בציפורניים.
 2. 2
  חפצי ציפורניים. השתמש בלוח ליטוש חצץ דק כדי לשייף קלות את השכבה העליונה ביותר של כל הציפורניים שלך. שפשפו בעדינות את לוח המבריקה על פני הציפורן, הזיזו את הלוח ישר קדימה ואחורה בניצב לציפורן. חיבוק קל זה יכול להסיר את השכבה העליונה והמוכתמת של הציפורן שלך, תוך חשיפת הציפורן הלא מוכתמת והנקייה שלך מתחת.
  • סובב את הציפורן שמאלה וימינה כדי לוודא שאתה מרפרף גם את דפנות הציפורן שלך, לא רק את החלק העליון והאמצעי.
  • רקחו כל ציפורן למשך כ -10 שניות. אתה רוצה להיזהר שלא להסיר יותר מדי שכבות של הציפורן שלך.
 3. 3
  למרוח לימון על הציפורניים. חותכים לימון לשניים ושפשפים את פנים הלימון על הציפורניים. התמקדו בשפשוף הלימון על כל ציפורן למשך כ- 30 שניות עד דקה. לאחר שנשפשף את כל הציפורניים בלימון, אפשר לציפורניים לספוג את מיץ הלימון ולייבש כ -10 דקות. לאחר שהציפורניים שלך ספגו את מיץ הלימון, מרחי קרם לחות על הידיים והציפורניים כדי למנוע התייבשות.
  • מיץ הלימון יכול להבהיר את ציפורניכם באותה צורה בה הוא יכול להבהיר את השיער כשהוא מרוסס עליו ונחשף לשמש.
  • אתה יכול גם לסחוט מיץ לימון לקערה ולהשתמש בצמר גפן כדי למרוח את המיץ ישירות על הציפורניים שלך.
  מרחי שכבה דקה של משחת שיניים הלבנה על הציפורניים הצהובות שלך כדי להיפטר מהכתמים
  לחלופין, מרחי שכבה דקה של משחת שיניים הלבנה על הציפורניים הצהובות שלך כדי להיפטר מהכתמים.
 4. 4
  לשפשף את הציפורניים עם מי חמצן וסודה לשתיה. מערבבים כפית אחת של מי חמצן עם 2,5 כף סודה לשתיה עד שיש לכם תערובת דמוית רסק. השתמש במברשת שיניים ישנה ורכה עם זיפים כדי למרוח ולמרוח את הדבק על הציפורניים שלך. משפשפים את הציפורניים בתערובת זו כ3-3 דקות ואז שוטפים אותה במים נקיים. הקפידו על לחות לאחר השימוש בתמיסה זו. מי החמצן יייבש את הידיים.
  • שקול להוסיף כמה טיפות של מיץ לימון לעיסה זו כדי להעניק לתערובת עוד יותר כוח הלבנה.
  • לחלופין, אתה יכול גם ליצור השרייה על ידי הוספת מי החמצן ותערובת הסודה לשתייה לכוס אחת של מים, ולהשרות את הציפורניים במשך כ5-10 דקות.
 5. 5
  החל משחת שיניים הלבנה על הציפורניים שלך. החל שכבה דקה של משחת שיניים המכילה מי חמצן על כל הציפורניים המצהיבות שלך. השתמש בקצות האצבעות שלך או במברשת שיניים ישנה ורכה עם זיפים כדי למרוח את משחת השיניים על פני השטח של הציפורניים שלך. אפשר למשחת השיניים לשבת על הציפורניים שלך במשך כ -10 דקות ואז שטפי את משחת השיניים במים נקיים.
  • לאחר שטיפת משחת השיניים, יש למרוח קרם על הידיים והציפורניים כדי לשמור על לחותן.
 6. 6
  הלבנו את הציפורניים בעזרת טבליות תותבות. זרוק 2-4 שולחנות ניקוי תותבות מומסים לקערת מים והספיג את הציפורניים במים למשך כ- 15 דקות. לאחר 15 דקות השתמשו במגבת נייר כדי לייבש את הידיים ואז למרוח קרם כלשהו.
  • אתה יכול להשרות את הציפורניים בפתרון זה כמה פעמים בחודש, אך הקפד להשרות אז כאשר הציפורניים שלך חשופות וללא לק.
 7. 7
  שמן עץ התה. אם הציפורניים שלך מצהיבות בגלל פטריית ציפורניים ולא שימוש מתמיד בלק, שמן עץ התה יכול לעזור בשינוי צבע. מרחו כמה טיפות שמן עץ התה הטבעי על כל ציפורן פעמיים ביום והשתמשו בקצות האצבעות כדי לעסות את השמן לכל חלקי הציפורניים.
  • שמן עץ התה הוא חומר חיטוי ונלחם באופן טבעי בפטרייה, שעשויה לסייע במאבק בהצהבת הציפורניים.
  כדי להיפטר מציפורניים צהובות
  כדי להיפטר מציפורניים צהובות, התחל על ידי ליטושן כדי לשייף את השכבה העליונה וחשוף את הציפורן הנקייה שמתחת.
 8. 8
  התייעץ עם איש מקצוע רפואי. אם הציפורניים שלך מצהיבות מאוד, או שהצביעה הצהובה לא משתפרת באף אחת מהשיטות הללו, ייתכן שיש לך איזושהי זיהום בציפורניים או תסמונת ציפורניים צהובות. איש מקצוע רפואי יוכל להעריך כראוי את מצבך ועשוי לרשום קרם תרופות או תוספי תזונה לטיפול בציפורניים המצהיבות שלך.
  • תוספי אבץ משמשים בדרך כלל לטיפול בציפורניים מצהיבות.

חלק 2 מתוך 2: מניעת ציפורניים מצהיבות

 1. 1
  למרוח שכבת בסיס. החל שכבת בסיס שקופה של לק על כל הציפורניים שלך לפני שאתה מורח את הלק הצבעוני שלך. השכבה הדקה של שכבת הבסיס משמשת כמחסום לצבעי הברק הצבעוני שיכול להכתים את הציפורניים ולהצהיב אותן. הניחו למעיל הבסיס להתייבש כ -5 דקות לפני שתמשיכו לצבוע אותם בעזרת הלק הצבעוני שלכם.
  • מעיל בסיס משמש גם כעוגן להחזקת הלק הצבעוני.
 2. 2
  הימנע מלק כהה. לקים כהים (שחור, סגול, כחול, אדום) כוללים פיגמנטים שיכולים להבהיב את ציפורניכם אם ללק יש מגע ישיר עם הציפורניים. מריחת שכבת בסיס יכולה לסייע במניעת כתמי צבע אלה, אך באופן כללי, נסה לבחור מדי פעם בצבעים פולניים בהירים יותר.
  • שימוש בצבעי לק בהירים יותר או שקופים יותר יכול לתת לציפורניים הפסקה מהצבעים הקשים שנמצאים בלכות כהות יותר.
  אם הציפורניים שלך מצהיבות בגלל פטריית ציפורניים ולא שימוש מתמיד בלק
  אם הציפורניים שלך מצהיבות בגלל פטריית ציפורניים ולא שימוש מתמיד בלק, שמן עץ התה יכול לעזור בשינוי צבע.
 3. 3
  ללכת בלי לק. נסו לתת לציפורניים הפסקה לחלוטין מלק. אפשר לציפורניים שלך להיות ערומות ולנשום כ3-4 ימים כל כמה שבועות. מעבר ללא לק למספר ימים יאפשר לציפורניים שלך להיחשף באופן טבעי לאוויר לפני שייצבע שוב.

אזהרות

 • הקפד להתייעץ עם רופא אם הציפורניים המצהיבות שלך אינן משתפרות או פוחתות לאחר שניסית שיטות אלה. נושא חמור יותר (אולי זיהום או מחלה אחרת) יכול להיות הגורם לציפורניים הצהובות שלך.

שאלות ותשובות

 • איך אוכל לעשות עיצובי ציפורניים טובים?
  אתה יכול להשתמש במדבקות, או להתאמן ביד יציבה, או להכין דפוס פשוט של שברון באמצעות רצועות סרט דקות.
 • מה עלי לעשות אם הציפורניים שלי הפכו צהובות גם כשאני לא לובשת לק?
  סביר להניח שיש לך זיהום פטרייתי בציפורניים. פנה לרופא בנושא כך שתוכל לקבל טיפול לכך.
 • האם אוכל להשתמש בשמן זית במקום בשמן עץ התה?
  לא, השמן חייב להיות שמן עץ התה, אתה אמור להיות מסוגל למצוא שמן עץ התה בחנות המכולת המקומית שלך.
 • לבשתי פולנית שקופה עם נוצצים ומעיל עליון והיא הפכה צהובה. למה זה קרה?
  כשאתה לובש לק יותר מדי זמן, הציפורן האמיתית שלך יכולה להפוך לצהובה. כדי לטפל בזה, הסר לק עם מסיר חיזוק ואל תלבש אותו זמן מה (1 - עם זאת שבועות רבים נדרשים). או, זה יכול להיות רק המותג. הקפד לנער את הלק לפני השימוש, גם זה עוזר.
 • האם עלי להשתמש במים פושרים רק כדי לשטוף את תמיסת הלימון?
  מים פושרים מומלצים אך יכולים להיות בכל טמפרטורת מים.

תגובות (6)

 • delta37
  תודה! מאמר זה פירט פתרונות שונים שהועילו.
 • keely89
  לימון ומשחת השיניים עזרו לי ביותר!
 • lily46
  נחמד! זה באמת עזר לי מאוד.
 • bodealberto
  תודה על הפרטים, זה אכן עזר.
 • viviannewyman
  מאמר שימושי מאוד - משחק מילים רע לא נועד (אולי).
 • annasaunders
  נתן לי רעיונות חדשים שיעזרו בשיפור הניקיון שלי.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail