איך לעשות אמנות ציפורניים תלת מימד?

הכנת עיצובים תלת מימדיים על ציפורניים דורשת כמה חומרים מיוחדים לציפורניים והרבה סבלנות
הכנת עיצובים תלת מימדיים על ציפורניים דורשת כמה חומרים מיוחדים לציפורניים והרבה סבלנות, אך התוצאות שוות את זה.

הכנת עיצובים תלת מימדיים על ציפורניים דורשת כמה חומרים מיוחדים לציפורניים והרבה סבלנות, אך התוצאות שוות את זה. עיצובים תלת ממדיים יכולים לנוע בין פשוט למורכב והגבול היחיד הוא הדמיון שלך. כמה מעיצובי הציפורניים הפופולריים ביותר בתלת מימד כוללים קשתות, פרחים פשוטים וורדים. אתה יכול ללמוד ליצור עיצובים אלה ולהעניק לעצמך או לחבר מניקור תלת ממדי מקצועי למראה מקצועי.

שיטה 1 מתוך 3: הכנת קשתות

 1. 1
  צור שתי צורות אובליות. טבלו תחילה את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל כדי ליצור כדור אקרילי. הניחו את הכדור על הציפורן או על גיליון פלסטיק מונע מדבקות או על פיסת נייר אלומיניום. השתמש במברשת כדי לעצב את הכדור לאליפסה. לאחר מכן השתמש במברשת כדי ליצור את הקצוות המעוגלים לשני קצוות מחודדים.
  • חזור על תהליך זה כך שיהיו לך שני אליפסות עם קצוות מחודדים.
 2. 2
  כופף את הצורות לשניים. לאחר מכן, יהיה עליכם להפוך את הצורות הסגלגלות לקצוות קשת. לאחר שיצרת שתי צורות אובליות עם קצוות מחודדים, השתמש במברשת כדי לקפל את הצורות לחצי כך ששני הקצוות המחודדים יתואמו. החלק את המברשת מתחת לקצה המחודד של אחת הקשתות והשתמש במברשת כדי להרים את הקצה המחודד ולהביא אותו לקצה המחודד השני.
  • אתה יכול ליצור שניים או ארבעה קצות קשת עבור הקשת שלך. שני קצות קשת יהוו קשת בסיסית יותר, בעוד שארבעה קצוות יביאו לקשת מורכבת ומהודרת יותר.
  • ייתכן שתרצה לאפשר לצורות הסגלגלות להתייבש חלקית לפני שתתחיל לכופף אותן, אך אל תחכה זמן רב מדי או שלא תוכל לכופף אותן. רק המתן מספר שניות לאחר יצירת הצורות.
  • כשסיימת לכופף את שתי הצורות, קירב את החלקים זה לזה. מקם את שני קצוות החרטום כך שהנקודות שלהם מיושרות ופונות זו לזו.
 3. 3
  הכינו נקודה מרכזית. כדי לחבר את קצות הקשת תצטרך להכין את הנקודה המרכזית של הקשת. נקודה זו תעלה על הנקודות של שני חלקי הקשת כדי לחבר אותם. טבלו את המברשת שלכם בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל. לאחר מכן, הניחו את הנקודה בין שני קצוות החרטום כך שהיא תכסה את הנקודות שלהם.
  • צרו את הנקודה לפי הצורך.
  אתה יכול למרוח אותו על הציפורן שלך אם לא יצרת אותו על הציפורן
  אתה יכול למרוח אותו על הציפורן שלך אם לא יצרת אותו על הציפורן.
 4. 4
  סיים את הקשת עם חתיכת סרט מרכזי. כדי לסיים את החרטום שלך, תצטרך ליצור חתיכה מרכזית בצורת מלבן שנראית כמו מלבן קטן. טובלים את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל כדי ליצור כדור. לאחר מכן הניחו את הכדור על משטח עבודה מפלסטיק שאינו מקל והתחילו לעצב אותו למלבן.
  • כשאתה מעצב את המלבן, נסה לבצע כיפוי בחלקו המרכזי של המלבן כך שהקצוות הארוכים מעט מורמים. אתה יכול לעשות זאת על ידי לחיצה למטה במרכז ודחיפת הקצוות הארוכים בעזרת המברשת.
  • מקם את החלק המלבני מעל הנקודה המרכזית כך שהצד הכורע פונה כלפי מעלה והקצוות הארוכים המורמים מיושרים עם חלקי הקשת. תוחבים את הקצוות הקצרים של החלק המלבני מתחת לנקודה המרכזית.
 5. 5
  הניחו את הקשת על הציפורן. אם לא יצרת את החרטום כבר על מסמר, יהיה עליך להעביר אותו למסמר כשאתה מוכן למרוח אותו. הניחו לקשת להתייבש מספר שניות לפני שתעבירו אותה.
  • טובלים את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריליק ופשוט מקבלים כמות קטנה מכל אחד על המברשת. הניחו את הנקודה האקרילית הזו על הציפורן.
  • השתמש באצבעותיך כדי להרים את החרטום ולהעביר אותו אל הציפורן. לחץ כלפי מטה על הקשת כדי לאבטח אותה במקומה. לאחר מכן הניחו לאקריליק להתייבש מספר דקות.
  • אם אתם מודאגים מכך שהקשת לא תידבק, אז תוכלו להוסיף עוד קצת אקריליק מתחת לקשתות הציפורן כדי להפוך אותה לבטוחה במיוחד.
 6. 6
  מקשטים את החרטום לפי הצורך. אתה יכול ללבוש את הקשת כמו שהיא או להשתמש לק כדי לקשט את הקשת. לדוגמא, תוכלו לצבוע את הקשת בעזרת לק או להשתמש בלק כדי להוסיף עיצוב, כמו נקודות.
  • הקפידו לאפשר לק להתייבש לחלוטין לפני שאתם נוגעים בקשת.

שיטה 2 מתוך 3: הכנת פרחים

 1. 1
  צור חרוז אקרילי. יהיה עליך להכין חרוז אקרילי כדי ליצור עלי כותרת של הפרח. להכנת חרוז טבלו תחילה את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל. זה ייצור חרוז אקרילי על המברשת. הניחו את החרוז האקרילי על הציפורן או על משטח עבודה שאינו מקל, כמו פיסת נייר אלומיניום.
  • השתמש במברשת דקה ליצירת פרחים קטנים. זה יאפשר לך לקבל נקודה קטנה יותר של אקריליק על המברשת וליצור פרטים עדינים יותר.
  • אפשר לחרוז להתייבש כמה שניות לפני שתתחיל לעצב אותו. החרוז צריך להיראות מט ולא מבריק לפני שתתחיל לעבוד איתו.
  • אתה יכול להשתמש באבקת אקריליק לבנה רגילה או להשתמש באבקת אקריליק צבעונית כדי ליצור את הפרח שלך. אתה יכול גם להשתמש בשני צבעים שונים כדי ליצור עיצוב שיפוע. לשם כך, התחל לטבול את המברשת שלך בנוזל אקרילי, ואז לטבול אותה בצבע אחד של אבקת אקריליק ואז אחר. פשוט נסה להשיג כמות קטנה של הצבע השני על המברשת, כך שהצבע השני יסמן את הראשון.
  הניחו את החרוז האקרילי על הציפורן או על משטח עבודה שאינו מקל
  הניחו את החרוז האקרילי על הציפורן או על משטח עבודה שאינו מקל, כמו פיסת נייר אלומיניום.
 2. 2
  לחץ את הטיפה כדי ליצור עלי כותרת של פרח. השתמש במברשת כדי ללחוץ את החרוז בצורה של עלי כותרת של פרח. לחץ על החלק העליון של החרוז, שיטח אותו החוצה, ואז השתמש במברשת כדי לדחוף את הצדדים לפי הצורך עד ליצירת צורה של עלי כותרת של פרח.
  • צרו קצה אחד של עלי הכותרת כך שהוא יגיע לנקודה. זה ישמש כחלק המרכזי של עלי הכותרת, שייפגש עם עלי הכותרת האחרים שתיצור.
  • הכין לפחות שלושה עלי כותרת באותו אופן. אם אפשר, צור עלי כותרת נוספים אלה לצד הראשון, כך שלא תצטרך להזיז אותם מאוחר יותר.
  • שמור כמה מגבות נייר בהישג יד לייבוש המברשת שלך בין עלי כותרת. זה יעזור להבטיח שבחרוזים שאתה יוצר אין יותר מדי נוזלים.
 3. 3
  הניחו חרוז במרכז עלי הכותרת. טבלו את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל כדי ליצור חרוז. זה יהווה את החלק המרכזי של הפרח. הנח את החרוז במרכז עלי הכותרת שלך כדי להשלים את הפרח.
  • אפשר לחרוז להתייבש כמה שניות ואז לחץ מעט כלפי מטה על החרוז כדי לאבטח אותו במקומו.
 4. 4
  מרחו את הפרח על הציפורן. לאחר שהנחתם את החרוז המרכזי, הפרח שלכם הושלם. אתה יכול למרוח אותו על הציפורן שלך אם לא יצרת אותו על הציפורן. טבלו את המברשת שלכם בנוזל אקרילי ואז באבקת אקריליק. הנח את הנקודה הזו על הציפורן שלך ואז הנח את הפרח שיצרת על גבי הנקודה ולחץ בעדינות כלפי מטה.
  • וודאו שהפרח התייבש לפני שאתם מעבירים אותו. זה אמור לקחת רק כמה דקות.

שיטה 3 מתוך 3: יצירת ורד תלת ממדי

 1. 1
  יוצרים עלי כותרת ורדים עם מעט אבקת אקריליק. טבלו את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל כדי ליצור חרוז. מברשת אליפסה היא הטובה ביותר ליצירת ורדים. נסה להשתמש במברשת קולינסקי בגודל 6 אליפסה במידת האפשר. הניחו את החרוז האקרילי על משטח עבודה שאינו מקל, כגון על פיסת נייר אלומיניום. לחץ את החרוז עד שהוא יוצר עלה ורד.
  • ליצירת צורת עלי כותרת של ורד, לחץ ועצב את החרוז לצורת חצי ירח עם מעט עקומה לחלק המרכזי (החלק הפנימי של עלי הכותרת). כשאתה לוחץ ומעצב את עלי הכותרת, נסה להפוך את החלק המרכזי של עלי הכותרת לקצת יותר דק מהחלק החיצוני.
  • הפוך שנייה עלה כותרת של ורד באותו אופן.
  תוכלו לצבוע את הקשת בעזרת לק או להשתמש בלק כדי להוסיף עיצוב
  לדוגמא, תוכלו לצבוע את הקשת בעזרת לק או להשתמש בלק כדי להוסיף עיצוב, כמו נקודות.
 2. 2
  החל את שני עלי הכותרת הוורדים הראשונים על הציפורן שלך. שני עלי הכותרת הראשונים יהוו את הקצוות החיצוניים של הוורד. לאחר שהכנתם שני עלי כותרת תוכלו להתחיל להרכיבם על הציפורן. הרם את אחד מכותרת הכותרת והניח אותו על הציפורן. וודא שאתה מעצב את עלי הכותרת כך שהוא מתעקל במרכז והקצה החיצוני מורם מעט.
  • השתמש במעט נוזלים אקריליים ואבקה בחלקו הפנימי של עלי הכותרת כדי לעזור לו להידבק.
  • החל את עלי הכותרת השנייה באותו אופן, אך וודא כי עלי הכותרת חופפים מעט. תמשיך שכבת עלי כותרת על הציפורן בצורה זו כדי ליצור את צורת הוורד.
 3. 3
  הכינו והוסיפו עלי כותרת ורדים נוספים. המשך להכין עלי כותרת ורדים והניח אותם על הציפורן עד להשלמת הוורד שלך. ככל שתשכבו עלי כותרת נוספים במרכז הוורד, יהיה עליכם להקטין את עלי הכותרת מעט יותר כך שיתאימו כראוי. נסו להקטין את גודל עלי הכותרת עם כל שכבה עד שהם כמחצית מגודל עלי הכותרת איתם התחלתם.
  • צרו והוסיפו עלי כותרת ורדים נוספים אחד או שניים בכל פעם. זה ימנע מהם להתייבש לחלוטין ויאפשר לעצב אותם על הציפורן. אם לוקח לך זמן ליצור עלה כותרת אחד, רק הכין ומרוח אחד בכל פעם כדי למנוע מהתייבשות עלי הכותרת.
  • השתמש במעט נוזלים ואבקת אקריליק בכדי לעזור לעלי הכותרת להיצמד לציפורן.
 4. 4
  יוצרים את הניצן המרכזי. כדי לסיים את הוורד שלך, יהיה עליך ליצור ניצן מרכזי. זו תהיה החלק האחרון שתיצור ותוסיף לעיצוב. טבלו את המברשת בנוזל האקרילי ואז באבקת האקריל כדי ליצור חרוז. ואז הניח את החרוז על משטח הידבקות שלך ושטיח אותו לרצועה ארוכה.
  • החלק הזה יצטרך להיות דק יותר בקצה אחד ועבה יותר בקצה השני, אך הוא לא יהיה בצורת חצי ירח כמו עלי הכותרת האחרים.
  • לאחר שיצרתם את הרצועה, התחילו לגלגל אותה ליצירת ניצן הוורד. השתמש במברשת כדי להרים את אחד הקצוות הקצרים של הרצועה ואז גלגל את הרצועה פנימה כדי ליצור צורה ספירלית או ניצן.
  • הוסף מעט נוזל אקרילי ואבקה למרכז הוורד לפני שמורחים את ניצן הוורד. לאחר מכן, הרימו את ניצן הוורד והניחו אותו במרכז הוורד.

דברים שתזדקק להם

 • נוזל אקרילי
 • אבקת אקריליק
 • מברשות
 • נייר אלומיניום
 • לק ציפורניים

שאלות ותשובות

 • מהם החומרים הנכונים? האקריליק מתייבש מהר מדי מכדי לעשות זאת.
  תפאורה תלת-ממדית קטנה כמו אבני חן קטנות עם גב שטוח (אבני חן ללא נקודה בתחתית), חתיכים (עיגולים, ריבועים, יהלומים, קונכיות וצורות קטנות אחרות), מדבקות נפוחות, פרחים לחוצים ואפילו חוטים ניתנים לחיבור עם חלק עליון שקוף. מעיל. אך הנחת פוליש צלול קבוע מעל גבי אבני חן עשויה לפעמים להעיב על הברק והנצנוץ. עם פריטים גדולים יותר כמו חתיכים גדולים, אבני חן גדולות עם גב שטוח או מחודד, שרשראות, חרוזים, פנינים, קסמים, קני פימו וכן הלאה ניתן לחבר אותם באמצעות חרוז של ג'ל לפיסול הציפורניים (זה סוג של ג'ל עבה וישמור על צורתו מבלי לטפטף או להחליק. הוא נרפא עם מנורה כמו ג'ל רגיל), אקריליק או דבק ציפורניים.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail