כיצד להשתמש בסטמפר ציפורניים?

כדי להשתמש בסטמפר ציפורניים, התחל ברכישה של ערכת החתמת ציפורניים באופן מקוון או בחנות לציוד יופי. לאחר מכן, מרחי שכבת בסיס שקופה על הציפורניים שלך וצפי את הדפוס הרצוי על צלחת ההחתמה עם לק. גרד את עודפי הלק, ואז גלגל את הסטמפר מעל העיצוב ועל הציפורן, תוך לחיצה חזקה כלפי מטה. לבסוף, אפשר לעיצוב להתייצב למשך 1-2 דקות לפני ציפוי הציפורן במעיל עליון שקוף. למידע נוסף, כמו כיצד להגדיר ולהגן על העיצובים שלך כך שיאריכו, קרא עוד!

הלק שלי עובר מהצלחת לסטמפר בסדר גמור אבל לא מהסטמפר לציפורן שלי
הלק שלי עובר מהצלחת לסטמפר בסדר גמור אבל לא מהסטמפר לציפורן שלי.

אם אתה מעוניין בציפורניים, כדאי לך לנסות להשתמש בסטמפר. ניתן להשיג ערכות להחתמת ציפורניים במחיר שפוי ומגיעות עם דיסק שעליו חרוטים עיצובים, מגרד להסרת לק עודף לק וחותמת המאפשרת לגלגל את העיצוב על הציפורניים. בעזרת כלים אלה תוכלו להתחיל להדביק על הציפורניים שלכם עיצובים מהנים וגחמניים. חותמת ציפורניים יכולה להיות דרך נהדרת לשפר את כישורי הציפורניים שלך ולהרשים חברים ומשפחה!

חלק 1 מתוך 3: הכנת חומרים

 1. 1
  בחר אזור מואר בו תוכלו לעבוד. כשצובעים ציפורניים ועושים אמנות ציפורניים, תצטרכו לעבוד באזור מואר, כך שתוכלו לראות בקלות מה אתם עושים. אם עדיין אין לך אזור ייעודי לצביעת ציפורניים, נקה שולחן או שולחן והוסף מנורה או שתיים כדי להאיר את האזור כראוי. וודא שהאזור רחוק מעודף רעש והסחות דעת, כך שתוכל להתמקד בתנועות המדויקות שציפורניים דורשות.
 2. 2
  בחר את צבעי הלק שלך. החליטו מבעוד מועד באילו צבעי לק תשתמשו בכדי שלא תתקשו להחליט בהמשך. הגדר את הצבעים בסביבת העבודה שלך כך שהם יהיו זמינים כאשר אתה מוכן להשתמש בהם. הקפד גם להגדיר בסיס ברור ומעיל עליון.
  • הדמיון שלך הוא הגבול! אתה יכול להיות יצירתי עם שילובי צבעים. אתה יכול גם לנסות להשתמש בפוליש מתכתי או נוצץ בכדי לתת לציפורניים פופ של צבע.
  טיפ מומחה

  החתמת פוליש היא ליותר מאשר רק הטבעה. מרתה Nagorska, A מסמר אמנות בלוגר, אומר: "לכה Stamping הם באמת אטום, מה שהופך אותם מושלם מסמר אמנות המצוירים ביד ועבור מניקור צרפתי ניתן ליצור קצה הלבן במכה אחת של המברשת מבלי לעבור על זה. כמה פעמים ולהסתכן בהרס הקו החדה.

 3. 3
  השג חומרים להחתמת ציפורניים או ערכה. ניתן לרכוש ערכות באופן מקוון, בבתי מרקחת, או בחנויות לציוד יופי. חיפוש "ערכת חותמת ציפורניים" במנוע חיפוש יביא אלפי תוצאות לבחירה. סביר להניח שתמצא כל עיצוב שאתה מחפש או רוצה.
  • ניתן לרכוש פלטות ביול, חותמות ומגרדים בנפרד אם תרצה בכך. סביר להניח שתוכלו למצוא כלים באיכות גבוהה יותר אם תרכשו אותם בנפרד, ולא בערכה אחת וזולה.
  • אם ברצונך להשתמש בערכה, קרא את הביקורות על הערכות באינטרנט כדי למצוא איכות גבוהה יותר. אתה יכול גם לבחור להשתמש בערכה זולה יותר כאשר אתה מתחיל לברר אם אתה נהנה לעשות זאת מבלי לבצע השקעה גדולה.
כי הלק יכול להתייבש על צלחת ההחתמה או על הסטמפר
היה מהיר, כי הלק יכול להתייבש על צלחת ההחתמה או על הסטמפר.

חלק 2 מתוך 3: הכנת הציפורניים

 1. 1
  מרחו שכבת בסיס שקופה. מעיל בסיס יגן על הציפורניים שלך מפני ההשפעות הקשות שיש לליטוש. זה ייצור מחסום בין הציפורן לבין הלק וימנע מכתים והציפורן נשחקת ושבירה מדי מהכימיקלים הנמצאים בלק. ישנם סוגים שונים של שכבות בסיס זמינות כגון נוסחאות לייבוש מהיר, נוסחאות רגישות, נוסחאות התקשות ועוד.
  • נוסחאות התקשות מנוסחות במיוחד עבור ציפורניים חלשות ושבירות כדי להגן עליהן מפני שבירה. לעתים קרובות הם מוזרמים עם ויטמינים וקרטין כדי לעזור לך להשיג ציפורניים חזקות ובריאות יותר.
  • פורמולות לייבוש מהיר מושלמות עבור אנשים בדרכים ואין להם הרבה זמן לחכות לכל שכבת פוליש להתייבש ביסודיות.
  • פורמולות רגישות נהדרות לבעלי עור רגיש ואינן מעוניינות להסתכן בתגובות ללק.
 2. 2
  החל את צבע הבסיס. לאחר שכבת הבסיס התייבשה, מרחו את הצבע או הצבעים הרצויים על הציפורניים. אם הצבע אינו פיגמנטי מספיק עם השכבה הראשונה, החל שכבה שנייה. הניחו מעט זמן בין המעיל לייבוש הלק.
 3. 3
  הניחו לק להתייבש לחלוטין. הניחו את הציפורניים מול מאוורר או השתמשו במייבש ציפורניים בכדי להאיץ את תהליך הייבוש. טמפרטורות קרות עוזרות לציפורניים להתייבש מהר יותר - תוכלו לנסות לייבש את הציפורניים בעזרת ההגדרה הקרה כדי לעזור להן להתייבש. שיטה אחרת תהיה שימוש במי קרח כדי להקשיח ציפורניים.
  • לאחר מריחת הלק, המתן דקה לפחות בכדי לאפשר לליטוש להתייצב מעט.
  • טבלו את הציפורניים בקערת מים קרים או קרח במשך כשתי דקות כדי לעזור לציפורניים להתייבש.
כדי להשתמש בסטמפר ציפורניים
כדי להשתמש בסטמפר ציפורניים, התחל ברכישה של ערכת החתמת ציפורניים באופן מקוון או בחנות לציוד יופי.

חלק 3 מתוך 3: החתמת העיצובים

 1. 1
  מצפים את העיצוב בפוליש. בחר את הדפוס הרצוי מאחת מלוחות ההחתמה. צבע מעל העיצוב בפוליש. עדיף להשתמש בזה לליטוש פיגמנטי ועבה יותר.
  • כלל אצבע טוב הוא להשתמש בפוליש שיכסה את הציפורן בשכבה אחת ולא יהיה שקוף.
  • חלק מהערכות מגיעות עם לק הטבעה מיוחד. הלק הזה הוא פשוט ליטוש עבה יותר מנוסחאות רגילות. אתה יכול לבחור אם ברצונך להשתמש בפוליש זה או לא, על פי העדפתך.
 2. 2
  מגרדים את עודפי הלק. החזק את המגרד בזווית של 45 מעלות לפלטת ההחתמה. גרד את עודף הלק עודף במהירות ובמהירות, עד שתראה בבירור את העיצוב. נגב את המגרד על מגבת נייר כדי להסיר את הלק. אם זה לא גירד את כל הלקים העודפים בפעם הראשונה, גרד שוב את לוח ההחתמה.
 3. 3
  השתמש בסטמפר כדי להרים את הלק. הרם את הסטמפר שלך וגלגל אותו על העיצוב על הצלחת, החל מצד אחד של הסטמפר וגלגל אותו לצד השני. אתה אמור להיות מסוגל לראות בבירור את העיצוב על פני הסטמפר. היה צריך להרים את רוב הפוליש מלוח ההחתמה.
 4. 4
  מגלגלים את הסטמפר מעל הציפורן. כשהליטוש מכסה את פני הסטמפר בעיצוב הנבחר, גלגלו את הסטמפר מעל הציפורן, ועברו מצד אחד למשנהו. לחץ כלפי מטה בחוזקה אך לא כל כך בתקיפות שהעיצוב נמרח. הרם את הסטמפר מהציפורן וודא כי העיצוב הוטבע על הציפורן. אם לא, ייתכן שתצטרך לנסות שוב או להתחיל מחדש על ידי הסרת כל הלק עם מסיר לק וכדור צמר גפן.
 5. 5
  מצפים את הציפורן במעיל עליון שקוף. כשסיימת להחתים את העיצוב על הציפורן שלך, המתן דקה או שתיים עד שהלק יתייצב ויתקשה מעט. מצפים את הלק בשכבה עליונה שקופה כדי להגן על העיצוב וכדי שהלק יחזיק מעמד זמן רב יותר. מעיל עליון יבטיח שהציפורן תישאר מוגנת במקצת מפני בלאי יומיומי.
גלגלו את הסטמפר מעל הצלחת (במהירות!) גלגלו את הסטמפר על פני הציפורן
לאחר מכן, עבדו במהירות לצביעת צלחת ההחתמה, גרדו את הלק עליה, גלגלו את הסטמפר מעל הצלחת (במהירות!) גלגלו את הסטמפר על פני הציפורן.

טיפים

 • כשאתה מתחיל, נסה להחתים את אמנות הציפורניים שלך על ציפורניים לא מלוטשות. בדרך זו, אם אתה מפשל, אתה לא צריך להמשיך לצבוע מחדש את הציפורן שלך בשכבת בסיס של לק.
 • לאחר סיום כל עיצוב, נקה את החומרים שלך. קח מסיר לקים וכרית איפור או צמר גפן ונקה את עודפי הלק מהסטמפר, המגרד וצלחת המתכת. זה מבטיח שלא תקבל כתם אקראי של לק על העיצוב שלך, ובכך יהרוס אותו.
 • תרגול מביא לשלמות!

אזהרות

 • יתכן שלא תצליח בפעמים הראשונות שאתה מנסה להחתים מסמר. המשיכו להתאמן ולהתנסות עם לקים שונים עד שתלמדו מה מתאים לכם.

דברים שתזדקק להם

 • לק ציפורניים
 • מסיר לק
 • צמר גפן ו / או כרית איפור
 • כרית הטבעה מתכתית עם עיצובים חרוטים בתוכה
 • מגרד
 • חתם

שאלות ותשובות

 • האם אתה יכול להציע לק מותג נחמד אשר יכול לשמש לשם כך?
  אם אתה מקבל חבילת התחלה להטבעה, זה אמור להגיע עם כמה לקים. קבלו את הלקים הכי פיגמנטיים שתמצאו.
 • כיצד אוכל לבצע העברת פולנית מסטמפר לציפורן?
  ההחתמה קשה כי אתה צריך לעבוד מהר מאוד כדי שהלק לא יתייבש על הסטמפר. מסוך את העור סביב הציפורן שלך לפני שתשתמש בכל חומר הטבעה. לאחר מכן, עבדו במהירות לצביעת צלחת ההחתמה, גרדו את הלק עליה, גלגלו את הסטמפר מעל הצלחת (במהירות!) גלגלו את הסטמפר על פני הציפורן. אל תחכה יותר מ 10 - 15 שניות, אחרת חלק מהעיצוב כבר התייבש.
 • הלק שלי עובר מהצלחת לסטמפר בסדר גמור אבל לא מהסטמפר לציפורן שלי. אני משתמש בפוליש הנכון. מה אני עושה לא נכון?
  זו טעות נפוצה, אז אתה לא היחיד. הלק שבו אתה משתמש עשוי להיות בסדר גמור. יכול להיות שאתה פשוט מחכה יותר מדי זמן ולא חותם מספיק מהר. יש למרוח ולגרד את הלק על התבנית, ללחוץ עליו את הסטמפר ולהדביק אותו במהירות על הציפורן, כי הלק מתייבש במהירות מדהימה.
 • מה אני יכול לעשות אם הסטמפר לא ירים את הלק?
  אם הסטמפר כולו מבריק וחלק, נסה להשתמש בקובץ או במאגר כדי להפוך אותו למט יותר. אז זה אמור להיות מסוגל להרים פוליש.
 • האם אתה צריך להשתמש בלק ספציפי?
  למרות שזה קל יותר, אינך צריך להשתמש בפוליש ביול. רק וודאו שהלק בו אתם משתמשים פיגמנטי למדי ומכסה ב 1-2 שכבות.
 • האם ניתן להשתמש בלכות ג'ל שמתייבשות מתחת למנורות UV כלק להחתמה?
  אני מוצא כי הלקים של הג'ל אינם פיגמנטיים מספיק בכדי לשמש כליטושים. לקים המיוצרים במיוחד להטבעה הם מאוד פיגמנטיים מכיוון שאם זה טהור מדי, יהיה עליכם לבצע שינוי מהדק על הציפורן כדי לקבל את האטימות הרצויה לכם, וזה יכול בקלות לבלבל את העיצוב.
 • מהו לק טוב לשימוש להחתמה?
  יש לקים מיוחדים להחתמת ציפורניים שעושים עבודה טובה יותר - אך ניתן להשתמש בפוליש עבה או ישן. בדוק אם לק מתאים להחתמה על ידי צביעת הציפורניים בשכבה אחת כדי לראות אם הוא מכסה את קצה הציפורן שלך. לקים לבנים הם הטובים ביותר.
 • הלק לעולם אינו עובר מהצלחת אל הסטמפר. למה לא?
  נקה את הסטמפר שלך בעזרת גליל מוך ואת הצלחת עם אצטון טהור. נסה להשתמש בפוליש המיוצר במיוחד להחתמה. אם כל השאר נכשל, קנה ציוד חדש.
 • האם אוכל להסיר חלקים מסוימים בתמונה ברגע שהיא נמצאת על הסטמפר? תגיד, להסיר נקודות כמו לשמור את שאר התמונה?
  כן, אבל אתה צריך לעבוד מהר מאוד כדי שהתמונה לא תתייבש על הסטמפר. נסה להשיג מזרן לציפורניים, ואז תוכל להחתים את התמונה על המזרן, להסיר את כל החלקים שאתה לא רוצה ולהניח על הציפורן שלך כמו שהיית עושה מדבקות.
 • האם יש דרישות מיוחדות לעשות זאת בצורה נכונה?
  היה מהיר, כי הלק יכול להתייבש על צלחת ההחתמה או על הסטמפר.
שאלות ללא מענה
 • האם אוכל לשים עיצוב חותמת על ציפורני ג'ל?

תגובות (4)

 • brekkejana
  ההוראות היו מובנות בקלות ושלמות למדי!
 • holmescharlie
  עכשיו אני לא יכול לחכות לנסות ולהתאמן. הסטמפר והצלחות הגיעו ללא הוראות. אתר זה מאפשר לי לפחות להתחיל. תודה.
 • kkoss
  היו לי בעיות עם עיצוב מסטמפר לציפורניים. גיליתי שלא הייתי מהיר מספיק לבצע את ההעברה, והפוליש מתייבש לפני שאני מעלה אותו על הציפורן. תודה על העזרה.
 • ahughes
  התקשיתי להעלות את העיצוב על הסטמפר. עכשיו אני יודע לחבוט את הסטמפר ראשון.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail