כיצד ליצור אמנות ציפורניים בסתיו?

אתה יכול להשתמש באומנות הציפורניים הזו על כל ציפורן
אתה יכול להשתמש באומנות הציפורניים הזו על כל ציפורן, על כל ציפורן אחרת, או על מסמר מבטא אחד בלבד.

תחילת עונה חדשה היא זמן מושלם לקבלת מניקור חדש. בין אם זה לחג מיוחד, אירוע או סתם בשביל הכיף, אמנות הציפורניים היא דרך נהדרת להיכנס לרוח הסתיו. אין דרך נכונה או לא נכונה לעשות אמנות ציפורניים בסתיו, והאפשרויות הן אינסופיות! כל שעליך לעשות הוא להשתמש בצבעים ובעיצובים המשויכים בדרך כלל לסתיו, ואתה טוב ללכת! מציאת רעיונות יכולה להיות קשה, אך למעשה לעשות אותם זה לא כל כך קשה ברגע שאתה יודע מה לעשות! הרבה אמנות ציפורניים נראית מורכבת ומאיימת, אבל זה באמת די פשוט!

שיטה 1 מתוך 3: יצירת אמנות ציפורניים דלעת פשוטה

 1. 1
  הכינו את הציפורניים. התחל על ידי הסרת כל לק ישן וניקוי הציפורניים שלך. לאחר מכן, חתוך וקצץ את הציפורניים שלך בצורה שאתה אוהב. סיים את זה על ידי דחיפת קוטיקולה לאחור ומריחת מעט שמן לציפורן.
 2. 2
  שקול לציפוי אזור הציפורן בג'לי נפט כדי להקל על הניקוי. כשסיימת עם הציפורניים, כל שעליך לעשות הוא פשוט לנגב את ג'לי הנפט, יחד עם כל הטעויות. ניתן גם להשתמש בדבק בית ספר לבן במקום זאת, אך הקפידו לתת לדבק להתייבש קודם.
  • אם יש לך יד יציבה, או אם אתה מנוסה ביצירת אמנות ציפורניים, תוכל לדלג על שלב זה.
 3. 3
  למרוח שכבת בסיס. זה לא רק יגן על הציפורניים שלך מפני כתמים פוטנציאליים, אלא גם יעזור למניקור להחזיק מעמד זמן רב יותר.
 4. 4
  החל 1 עד 2 שכבות של צבע הבסיס שלך. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחר משהו קליל וניטרלי, כגון בז ', שזוף, לבן, שמנת או שנהב. אם ברצונך ליצור ציפורניים בנושא ליל כל הקדושים, תוכל לנסות במקום זאת שחור.
  • אתה לא צריך לעשות את הציפורניים האלה על כל ציפורן. אתה יכול להשתמש בו כמבטא על ידי צביעת הציפורניים שלך בצבע אחיד, ואז ביצוע אמנות הציפורן על אצבעות הטבעת שלך.
  • אם תחליט לשמור על אמנות הציפורניים הזו כמבטא, שקול לצבוע את הציפורניים האחרות שלך בצבע תואם אך מנוגד, כמו כתום נוצץ / מנצנץ.
 5. 5
  צבעו חצי עיגול כתום על קצה הציפורן. מכיוון שהצורה איתה אתה עובד כל כך גדולה, אתה יכול להשתמש במברשת שהגיעה עם הלק שלך. אם הלק שאתה משתמש בו הוא שקוף מאוד, ייתכן שיהיה עליך למרוח שכבה שנייה.
  • חצאי העיגולים צריכים להיות מעט צרים יותר מהציפורן שלך.
  • חצאי העיגולים צריכים להיות לא יותר משליש מאורך הציפורן.
 6. 6
  השתמשו בלק כתום בהיר ובמברשת דקה. צייר שלושה פסים אנכיים במרכז דלעתך. הפוך את הפס המרכזי ישר באמצע הדלעת שלך. תן לשני הפסים האחרים לזווית פנימה בחלק העליון של הדלעת, ולחוץ לכיוון שולי הציפורניים. זה יגרום לדלעת שלך להיראות יותר כמו דלעת.
  • אם אינך מוצא לק כתום בהיר, נסה במקום כתום כהה. הרעיון כאן הוא ליצור ניגודיות.
 7. 7
  הוסף גזע קצר למרכז העליון של הדלעת שלך באמצעות לק חום. השתמש במברשת דקה ומחודדת או במברשת חשפנית לשם כך. הפוך את הגבעול באמצעות כמה משיכות כך שהוא לא דק מדי. זכור לשמור על גזע קצר, עם זאת; אומנות הציפורניים הכוללת לא צריכה לעלות יותר ממחצית כל מסמר.
  • אם יש לך רק מברשת דקה או מברשת חשפנית, דאג לנקות אותה תחילה באמצעות מסיר לק. סופג את המברשת יבשה על פיסת מגבת נייר לפני שטבילה אותה לק הלק החום.
 8. 8
  הוסף ציר ירוק לצד אחד של הגבעול. השתמש לשם כך במברשת דקה מאוד ומחודדת או במברשת חשפנית דקה. זה יהפוך את ה"גפן "לחלק מהדלעת. אם תרצו, תוכלו להוסיף גם עלה קטן בצורת כוכב.
  • שוב, אם אתה מתכוון להשתמש באותה מברשת, זכור לנקות אותה תחילה!
 9. 9
  סיים עם 1 עד 2 שכבות של המעיל העליון האהוב עליך, ואז תן לציפורניים להתייבש. המעיל העליון יסייע בהגנה על עבודתך ויעזור לה להימשך זמן רב יותר.
 10. 10
  נקה את העבודה סביב הציפורניים שלך. אם השתמשת בג'לי נפט או דבק ביתי לבן באזור לציפורן, פשוט נגב או קילף אותו. לאחר מכן, השתמש במברשת דקה או בקצה Q ובמסיר לק כל כדי לנקות את אזור הציפורן.
אם תחליט לשמור על אמנות הציפורניים הזו כמבטא
אם תחליט לשמור על אמנות הציפורניים הזו כמבטא, צבע את שאר הציפורניים שלך בצבע תואם.

שיטה 2 מתוך 3: יצירת עלי סתיו בשיפוע נצנצים

 1. 1
  הכינו את הציפורניים. התחל על ידי הסרת כל לק ישן וניקוי הציפורניים שלך. לאחר מכן, חתוך וקצץ את הציפורניים שלך בצורה שאתה אוהב. סיים את זה על ידי דחיפת קוטיקולה לאחור ומריחת מעט שמן לציפורן.
 2. 2
  שקול לציפוי אזור הציפורן בג'לי נפט. זאת בכדי להקל על הניקוי. כשסיימתם עם הציפורניים, פשוט נגבו את ג'לי הנפט יחד עם כל הטעויות. ניתן גם להשתמש בדבק בית ספר לבן במקום זאת, אך הקפידו לתת לדבק להתייבש קודם.
 3. 3
  למרוח שכבת בסיס. זה חובה, גם אם אתם מתכננים להשתמש לק בצבע בהיר. מעיל הבסיס לא רק יגן על הציפורניים שלך מפני כתמים פוטנציאליים, אלא גם יעזור למניקור להחזיק מעמד זמן רב יותר.
 4. 4
  החל 1 עד 2 שכבות של צבע הבסיס שלך על כל ציפורן. בחר צבע ניטרלי, כגון חום, בז 'או שזוף. בדרך זו, הרקע שלך לא יתחרה בנצנצים או בעלים. לחלופין, ניתן גם להשתמש בלבן, שחור, שנהב או שמנת.
 5. 5
  טובלים ספוג איפור לק לק מנצנץ. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, בחר לק נצנצים עם גרגירי אצבעות ולא שמנמנים. צבעים חמים, כגון זהב או נחושת, יעבדו בצורה הטובה ביותר בשיטה זו.
 6. 6
  טפח את הברק על קצה כל מסמר. זה יוצר אפקט אומברי, שלא עובר יותר ממחצית המסמר. התחל בלחיצה על הברק על הרביעית העליונה של כל מסמר, ואז על השליש העליון ולבסוף על החצי העליון. זה ייצור אפקט שיפוע או אומברי, כשהנצנצים יהיו העבים ביותר על קצות הציפורניים שלך ונמוגים לכיוון האמצע.
 7. 7
  מרחו שכבת עליון. זה יעזור להחליק את שכבת הנוצץ, ולהקל על צביעת העלים בשלב הבא.
 8. 8
  התחל לצבוע 1 עד 2 עלים על קצה כל מסמר. השתמש במברשת דקה ומחודדת או במברשת חשפנית. בחרו בצבעי סתיו, כגון אדום, כתום או צהוב. לעת עתה, פשוט צייר 1 או 2 קווים קצרים וישרים על כל מסמר. שורות אלה יהפכו בסופו של דבר לעלים שלך.
  • אל תתנו לקווים לעבור על אזור הנוצץ. אתה יכול לקבל כמה קווים לגעת בקצה הציפורניים שלך, עם זאת.
  • נסה זוויות שונות עבור הקווים. זה יעניק לעלים שלך יותר תנועה.
  • נקו את המברשת עם מסיר לק וסחבו אותה על מגבת נייר לפני שתטבלו אותה לצבע חדש.
 9. 9
  סיים לצבוע את בסיס העלים. בעזרת אותה מכחול וצבעים כמו בעבר, צבעו את שאר העלים. השתמש במשיכות קצרות וזויות שמקרינות מהקווים הישרים שציירת קודם. עד עכשיו העלים שלך צריכים להתחיל להיראות קצת כמו עלי אדר או אלון.
  • זכור לנקות את המברשת לפני שתטבול אותה בצבע חדש!
 10. 10
  הוסף כמה פרטים. בשלב זה, אתה יכול לצייר כמה ורידים באמצעות גוון כהה יותר של אותו צבע. אתה יכול גם להוסיף כתמים בצבע אחר לכל עלה. נסו להשתמש באותם צבעי הסתיו כמו בעבר. לדוגמה, תוכל להוסיף כתמים כתומים לעלה צהוב, או כתמים אדומים לעלה כתום.
 11. 11
  מסיימים עם מעיל עליון. תן לציפורניים שלך להתייבש, ואז נמרח שכבה נוספת של מעיל עליון, אם יש צורך.
 12. 12
  נקה את העבודה שלך. אם הוספת ג'לי נפט לאזור הציפורן שלך, זה הזמן לנגב אותו. אם השתמשת במקום זאת בדבק בית ספר לבן, פשוט קלף אותו. לסיום, השתמש במברשת דקה או בקצה Q טבול במסיר לק כדי לנקות את אזור הציפורן ולמחוק כל נצנצים משוטטים.
אומנות הציפורניים הכוללת לא צריכה לעלות יותר ממחצית כל מסמר
זכור לשמור על גזע קצר, עם זאת; אומנות הציפורניים הכוללת לא צריכה לעלות יותר ממחצית כל מסמר.

שיטה 3 מתוך 3: יצירת אמנות ציפורן משובצת

 1. 1
  הכינו את הציפורניים. נקו את הציפורן והסירו כל לק ישן, במידת הצורך. גזזו ותקעו את הציפורניים בצורה שתאהבו אחר כך. סיים את זה על ידי דחיפת עור הפנים שלך בחזרה ומריחת מעט שמן לציפורן.
 2. 2
  שקול לכסות את אזור הציפורן בג'לי נפט. זה יקל על הניקוי. כשסיימת עם הציפורניים, כל שעליך לעשות הוא לנגב את ג'לי הנפט יחד עם כל הטעויות. במקום זאת תוכלו להשתמש גם בדבק בית ספר לבן, רק הקפידו לתת לדבק להתייבש לפני שתמשיכו לצבוע את הציפורניים.
 3. 3
  למרוח שכבת בסיס. זה חובה. למרות שתשתמש בלק לבן כצבע הבסיס שלך, אתה עדיין רוצה להגן על הציפורניים שלך. מעיל הבסיס גם יעזור למניקור שלך להחזיק מעמד זמן רב יותר.
 4. 4
  מרחו 1 עד 2 שכבות לק לבן על הציפורן. אתה יכול גם להשתמש בצבע חם ולבן לבן במקום. אתה יכול להשתמש באומנות הציפורניים הזו על כל ציפורן, על כל ציפורן אחרת, או על מסמר מבטא אחד בלבד. אם אתה לא מתכוון לעשות עיצוב משובץ על כל ציפורן, אז צבע את שאר הציפורניים שלך בצבע תואם: אדום, כתום או חום.
 5. 5
  צבע קו אנכי דק בצד ימין של הציפורן שלך באמצעות לק אדום. טובלים מברשת דקה ומחודדת או מברשת חשפנית לבקבוק או לק אדום. החל בתחתית הציפורן, צייר קו אנכי דק לאורך הצד הימני של הציפורן.
  • תמשיך להשתמש במברשת דקה ומחודדת או במברשת חשפנית להמשך שיטה זו. אם זו המברשת היחידה שלך, נקה אותה עם מסיר לק לפני שתעבור לצבע חדש.
 6. 6
  הוסף שני קווים אופקיים לאורך השליש התחתון או הרביעי של הציפורן שלך. השתמש באותו לק אדום ומברשת לצעד זה. צייר את שתי השורות קרובות ככל האפשר.
 7. 7
  צייר קו כתום דק ואנכי בצד ימין של הציפורן. שמור על הקו בין הקו האדום לאזור לציפורן. התחל בבסיס הציפורן והזז את המברשת במשיכה כלפי מעלה.
 8. 8
  הוסף קו אופקי וכתום לאורך הרביעית העליונה של הציפורן שלך. נסו להתקרב לקצה הציפורן כמה שיותר. אתה צריך קצת רווח בין הקווים האופקיים לכתומים והאדומים.
 9. 9
  צבוע קו אופקי חום ממש מתחת לקו האופקי הכתום. נסו להתקרב לקו הכתום ככל האפשר. צריך להיות פער הוגן בין הקו החום לשני הקווים האופקיים האדומים שמתחתיו.
 10. 10
  סיימו בשני קווים אנכיים בצד שמאל של הציפורן. התחל בקו אנכי כתום. לאחר מכן, צבעו קו חום, בין הקו הכתום לאזור הציפורן. עבור כל שורה, התחל בבסיס הציפורן והזז את המברשת כלפי מעלה במשיכה חלקה. זכרו לנקות את המברשת בין הצבעים.
 11. 11
  החל 1 עד 2 שכבות של מעיל עליון. תן לציפורניים להתייבש. זה יעזור להגן על הלק שלך מפני סתתים ולעזור לו להחזיק מעמד זמן רב יותר. אתה יכול להשתמש במעיל עליון רגיל, או שאתה יכול להשתמש במעיל מט לטוויסט מעניין.
 12. 12
  תנקה את הציפורניים. אם אתה משתמש בג'לי נפט או דבק ביתי לבן סביב אזור הציפורן שלך, זה הזמן לנגב / לקלף אותם. כשתסיים, השתמש במברשת דקה או בקצה Q טבול במסיר לק כדי לנגב כל לק משוטט.
אם תחליט לשמור על אמנות הציפורניים הזו כמבטא
אם תחליט לשמור על אמנות הציפורניים הזו כמבטא, שקול לצבוע את הציפורניים האחרות שלך בצבע תואם אך מנוגד, כמו כתום נוצץ / מנצנץ.

טיפים

 • נקה את מברשת החשפנית שלך בין צבעים במסיר לק. סופג אותו על דף מגבת נייר מקופלת לפני שאתה טובל אותו בצבע החדש שלך.
 • בעת מריחת שכבה עליונה, הקפד למרוח מעט גם על קצה הציפורן שלך. זה יעזור להחתים את העבודה שלך.
 • אתה לא צריך לעשות ציפורניים על כל ציפורן. אתה יכול להשתמש בו כמבטא על ידי צביעת הציפורניים שלך בצבע אחיד, ואז ביצוע אמנות הציפורן על אצבעות הטבעת שלך.
 • אם החלטת לשמור על אמנות הציפורניים הזו כמבטא, צבע את שאר הציפורניים שלך בצבע תואם. בחר צבע אחד מציור הציפורניים שלך (זה כולל את צבע הרקע) והשתמש בו.

דברים שתזדקק להם

יצירת אמנות ציפורניים דלעת פשוטה

 • מעיל בסיס
 • לק, בז ', שזוף או לבן
 • לק כתום
 • לק כתום בהיר או כהה
 • לק חום
 • לק ירוק
 • מברשת דקה, מחודדת או מברשת חשפנית
 • מעיל עליון
 • ג'לי נפט או דבק בית ספר לבן (אופציונלי, אך מומלץ)

יצירת עלי סתיו בשיפוע נצנצים

יצירת אמנות ציפורניים משובצות

 • מעיל בסיס
 • לק לבן
 • לק אדום
 • לק כתום
 • פולני חום
 • מברשת חשפנית דקה
 • מעיל עליון
 • ג'לי נפט או דבק בית ספר לבן (אופציונלי, אך מומלץ)

שאלות ותשובות

 • איך אוכל לקבל את הקווים הזעירים האלה על הציפורניים שלי אם אין לי כלי ציפורניים?
  קיסמים יכולים לעשות את העבודה אם אין לך כלי ציפורניים, אתה רק צריך להיות זהיר מאוד.
 • כיצד אוכל ליצור אמנות ציפורניים בחורף, באביב ובקיץ?
  לחורף, אתה יכול פשוט לצבוע את הציפורן בצבע כחול שמים, ואז להשתמש במשהו דק כמו קצה השיפוד וליצור קווים זעירים כדי לחקות פתית שלג. זה בסדר אם הם לא מושלמים, כי אין שני פתיתי שלג דומים. לאביב אתה יכול עם צבע פסטל ואולי לצייר פרחים קטנים או משהו כזה. לקיץ, צא עם צבע בסיס ירוק ועשה עיצובים שנראים כמו השמש, זיקוקים וכו '.
 • האם קנית הכל?
  רוב בתי המרקחת או חנויות one-stop כמו WalMart או Target יישאו את כל מה שאתה צריך במדורי היופי שלהם.

תגובות (1)

 • dillonschaefer
  זה עזר לי מאוד! הצלחתי ליצור אמנות ציפורניים יפה, ואני אסירת תודה על מאמר זה.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מכינים לק שחור?
 2. איך לצייר עיצוב טווס על הציפורניים שלך?
 3. איך לעשות אמנות ציפורניים בגאודה?
 4. איך ליצור אמנות ציפורניים של כוכבים?
 5. איך לדלל לק?
 6. איך להכין צבע לק בעצמך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail