איך לדלל לק?

כדי לק דק, התחל בהפיכת הבקבוק במהופך, ואז גבה למספר דקות כדי למזג את הפיגמנטים יחד. אתה יכול גם לנסות לגלגל את הבקבוק בין כפות הידיים שלך כדי לחמם את הלק ולהפוך אותו לרזה יותר. לחלופין, הכניסו את בקבוק הלק לקערת מים חמים למשך 2 דקות כדי לדלל את העקביות. אם הלק עדיין סמיך מדי, הוסיפו כמה טיפות לק דק יותר וגלגלו את הבקבוק בכפות הידיים כדי להפיץ אותו. לקבלת טיפים לאחסון פוליש כדי שלא יתייבש, המשך לקרוא.

פתח את בקבוק הלק והוסף שתיים-שלוש טיפות של חומר דק יותר
פתח את בקבוק הלק והוסף שתיים-שלוש טיפות של חומר דק יותר.

כמו מוצרי קוסמטיקה רבים, לק שנחשף לאוויר יאבד מיעילותו לאורך זמן. לק ישן יהפוך לסמיך, מגושם וקשה למריחה. למרבה המזל, ישנם כמה טריקים יופי פשוטים שתוכלו לנסות להאריך את חיי הלק. ללק דק, נסו לחמם את הבקבוק בעזרת הידיים או במים חמים אם הלק התחיל להפריד לאחרונה, או הוסיפו כמויות קטנות של לק דק יותר לבקבוק כאשר אתם מתמודדים עם פוליש ישן שכבר אינו מגיב לטכניקות ההתחממות הללו. אחסון נכון של הלק שלך יפחית גם את הגושים בעתיד.

חלק 1 מתוך 3: שימוש בתיקונים זמניים מהירים

 1. 1
  הפוך את הבקבוק הפוך כדי למזג את הפיגמנטים שוב. המשך להעיף אותו הפוך ומצד ימין למעלה במשך שתיים-שלוש דקות.. לפעמים, זה כל מה שהלק שלך צריך כדי להחיות.
 2. 2
  גלגל את הבקבוק בין כפות הידיים למספר דקות. החמימות מהידיים שלך תיצור עקביות דקה יותר ותסייע להקל על המריחה על הציפורניים שלך. לעולם אל תנער את הבקבוק, מכיוון שהדבר ייצור בועות זעירות.
 3. 3
  נסה להחזיק את הבקבוק מתחת למים חמים למשך שתי דקות. ודא שהבקבוק סגור היטב, והחזק אותו בכובע כדי שלא תשרוף את האצבעות. המים החמים יחממו את הלק מעלה להקל על התפשטות על הציפורניים שלך.
 4. 4
  צבע ציפורן אחת כדי לבדוק את העקביות. אפשר למעיל הראשון להתייבש לפני שמריחת שכבה שנייה. אם הלק הוא עבה מדי או מגושם, המשך לקרוא כדי ללמוד מה לעשות הלאה.
אין להשתמש באצטון או במסיר לק כדי לק ג'ל דק
אין להשתמש באצטון או במסיר לק כדי לק ג'ל דק.

חלק 2 מתוך 3: שימוש בתיקונים ארוכי טווח

 1. 1
  פתח את בקבוק הלק והוסף שתיים-שלוש טיפות של חומר דק יותר. השתמש בטפטפת עיניים כדי למדוד את הטיפות. אתה יכול למצוא לק דק יותר ברוב חנויות התרופות וחנויות היופי.
  • אם אתה הולך לק ג'ל דק, השתמש בקליל ג'ל דק יותר. לק ג'ל יש איפור תגובת UV מיוחד, ולכן שימוש במדליל לק רגיל עשוי למנוע ממנו לעבוד כמו שצריך.
 2. 2
  השתמש כמסיר אחרון באצטון או מסיר לקים. שניהם יכולים להרוס את הלק ולגרום לו להיסדק כשהוא מתייבש. אם אתה משתמש באצטון או מסיר לקים, קרוב לוודאי שתצטרך להשליך את הלק שלך לאחר מספר שימושים נוספים.
  • אין להשתמש באצטון או במסיר לק כדי לק ג'ל דק.
 3. 3
  סגרו היטב את הבקבוק וגלגלו אותו בין כפות הידיים כדי לערבב את הדק לתוך הלק. אל תנערו את הבקבוק, מכיוון שהדבר ייצור בועות אוויר. אם הדליל אינו מתערבב עם הלק, נסו להפוך את הבקבוק כמה פעמים.
 4. 4
  חזור על התהליך במידת הצורך. אם הלק עדיין סמיך, פתח את הבקבוק והוסף שתיים-שלוש טיפות נוספות. סגרו את הבקבוק שוב, וגלגלו את הבקבוק בין כפות הידיים כדי לערבב את הדק לתוך הלק.
 5. 5
  שקול לתת ללק לדלל לשבת בפוליס עבה מאוד לפני שמערבבים אותו. אם הלק שלך עבה מאוד, וכבר חזרת על התהליך כמה פעמים, נסה לתת לדק לשבת בפוליש. כל שעליך לעשות הוא לפתוח את הבקבוק, להוסיף שתיים-שלוש טיפות לק דק יותר ולסגור את הבקבוק. תן לבקבוק לשבת שעה אחת, ואז ערבב את הדק לתוך הלק על ידי גלגול הבקבוק.
 6. 6
  שמור את המברשת על ידי טבילה באצטון. ממלאים כוס זכוכית או קרמיקה באצטון. אל תשתמש בפלסטיק, אחרת האצטון ימס אותו, ואל תשתמש בכוס שמתכננת לשתות ממנה מאוחר יותר. טובלים את המברשת באצטון ומעבירים אותה סביב. הלק המיובש אמור להתמוסס ולנשור. אם יש שאריות, אתה יכול להסיר אותן בעזרת מגבת נייר; אל תשתמש בצמר גפן או כרית צמר גפן. כשתסיים, החזיר את המכסה לבקבוק. שאריות האצטון יעזרו לדלל את הלק בתוך הבקבוק.
  • אצטון עלול להרוס את הלק. זה יכול להיות רעיון טוב לעשות זאת כשהבקבוק כמעט ריק.
 7. 7
  דע מה לעשות אם הפכת את הלק לדק מדי. אם השתמשת יותר מדי בדילול והפכת את הלק לדק מדי, כל שעליך לעשות הוא להחזיר אליו אוויר. הוציאו את המברשת תחילה ונקו אותה עם מסיר לק כלשהו. עוטפים את המברשת עם מעטפת פלסטיק ומשאירים את בקבוק הלק, פתוח, במקום שקט. בדוק שוב אחרי יום. האוויר בחדר יגרום לו להיות סמיך שוב.
  • לפעמים, ייתכן שיהיה עליך להשאיר את הבקבוק פתוח למספר ימים. זה יהיה תלוי כמה החדר חם, קר, יבש או לח.
האם אוכל לדלל את הלק העבה שלי על ידי הוספת לק שקוף דק
האם אוכל לדלל את הלק העבה שלי על ידי הוספת לק שקוף דק?

חלק 3 מתוך 3: אחסון לק כמו שצריך

 1. 1
  דע כיצד למנוע לק להתייבש או להיות גוש. בסופו של דבר הלק יפוג לבדו, אך יש כמה דברים שתוכלו לעשות בכדי שיימשך זמן רב יותר. חלק זה ייתן לך כמה טיפים כיצד לטפל נכון בלק שלך, כך שהוא לא יתייבש שוב באותה מהירות.
 2. 2
  נגבו את צוואר בקבוק הלק בעזרת צמר גפן ספוג באצטון לפני סגירתו. זה יסיר כל ליטוש עודף. אם לא תעשו זאת, הלק עשוי להתייבש על הצוואר ולהקשות על סגירת הבקבוק. זה יגרום לאוויר להילכד בתוך הבקבוק, מה שיגרום לליטוש להתייבש מהר יותר.
 3. 3
  אחסן את הלק במקום קריר ויבש. אל תשמור את זה בחדר האמבטיה; הטמפרטורה משתנה יותר מדי, לעתים קרובות מדי. במקום זאת, נסה לשמור במקום לק במגירת השולחן שלך.
  • היזהר אם מאחסנים אותו בדלת המקרר. האקלים הקר עשוי לעזור לליטוש להימשך זמן רב יותר, אך זהו גם חלל סגור. אם הלק נשבר במקרר, ייתכן שיש לך סכנת שריפה עקב האדים.
 4. 4
  שמור על בקבוקים זקופים ואל תשאיר אותם בצדדים. בעת אחסון הלק שלך, חשוב להשאיר את הבקבוקים עומדים זקופים. השארתם על צדיהם תגרום לליטוש לזרום לצוואר. זה עלול לגרום להתייבשות הלק ולהקשה על פתיחת הבקבוק.
 5. 5
  סגור תמיד את הלק מיד לאחר שתסיים להשתמש בו. אל תשאיר אותו פתוח בזמן שאתה ממתין לייבוש המניקור שלך. הלק מתייבש כאשר האוויר נוגע בו, כך שככל שהלק יש לך פחות מגע עם האוויר, כן ייטב.

טיפים

 • מצננים את הלק במקרר לפני השימוש. קירור מסייע בהפחתת אידוי ממס והתעבות והתייצבות פיגמנט.
 • לק בצבע כהה נוטה להצטבר מהר יותר מאשר בהיר או בהיר. הסיבה לכך היא שיש בו יותר פיגמנטים.
 • כשאתה לובש לק, זכור כי לק נוטה להישחק מהר יותר. לק עבה, לעומת זאת, נוטה להסתבך יותר.
אם אתה הולך לק ג'ל דק, השתמש בקליל ג'ל דק יותר
אם אתה הולך לק ג'ל דק, השתמש בקליל ג'ל דק יותר.

אזהרות

 • הימנע משימוש באצטון או מסיר לק כדי לדלל את הלק.
 • אל תנער את בקבוק הלק שלך. זה יוצר בועות אוויר.
 • לפעמים, לק הוא מעבר לחיסכון, ויש לזרוק אותו החוצה.
 • הלק יכול לפוג. אל תשתמש בפוליש שהופרד, מעובה או מריח רע.
 • מדלל לק עשוי שלא להיות יעיל על לק נוצץ. ברוב המקרים, לק נוצץ הוא מעבר לחיסכון ויש להחליפו.

דברים שתזדקק להם

שאלות ותשובות

 • האם אוכל לדלל בקבוק ליטוש עליון, מכיוון שיש בו חומר הייבוש?
  מניסיוני, לא. כשניסיתי את מה שהצעת, הלק שלי נעשה מגושם מדי והתייבש.
 • האם אוכל להשתמש במסיר שאינו אצטון לכה דק לכה?
  חלק מהמסירים משתמשים באתיל או מתיל אצטט במקום באצטון כדי להסיר פולנית. אלה עשויים לעבוד טוב, אך אם גם במסיר יש מים, ניחוח וצבע, זה עדיין עלול להרוס את עקביות הלק שלך. נסה להשיג מסיר ללא תוספים אחרים לקבלת התוצאות הטובות ביותר.
 • אתה יכול לק ג'ל דק?
  כן, אך מכיוון שיש בו חומר כימי המופעל על ידי UV, מדללים פולניים רגילים אינם תואמים. יהיה עליך לקנות מדלל במיוחד עבור לק ג'ל.
 • איך מורחים לק כמו איש מקצוע?
  התחל בטיפת לק קטנה על המברשת שלך (אתה יכול לנגב עודף לק בחזרה לבקבוק). ואז התחל בחלק העליון של הציפורן (הכי קרוב לציפורן) וצבע פס באמצע ואז חזור לראש וירד בכל צד של הציפורן. בעת צביעת שכבות מרובות הקפידו לאפשר מספיק זמן בין כל שכבה לייבוש.
 • האם אוכל לדלל את הלק באמצעות מסיר צבע לציפורניים?
  אתה יכול אבל זה לא יעיל כמו לק דק יותר והוא לא יחזיק מעמד כל כך הרבה זמן. זה יתחיל להיסדק לאחר כמה שימושים.
 • האם אוכל לדלל את הלק העבה שלי על ידי הוספת לק שקוף דק?
  יהיה עליך לדלל לק ולהוסיף כמה טיפות מזה. הוספת לק לדקים עבים לא תעשה כלום. הימנע מהכנסת מסיר פוליש לפוליש, כי זה יייבש אותו מהר יותר.
 • כיצד ניתן לדלל לכה לציפורניים?
  מוסיפים כמות קטנה מאוד של אלכוהול משפשף לבקבוק ומנערים.
 • האם אוכל להוסיף מים לדילול הלק?
  לא, כי פוליש מבוסס על אלכוהול; הוא לא ישתלב כמו שצריך וישפיע על איכות הלק.
 • אילו כימיקלים יש לק?
  נסה לבדוק את התווית בצד הבקבוק עבור חץ בפינה. תוויות רבות מתקלפות כדי לחשוף מידע נוסף, אשר לרוב כולל את המרכיבים. כימיקלים כמו תחמוצות ברזל, טיטניום דו חמצני, נציץ, כל דבר עם 'אגם' בשם הם כולם פיגמנטים. כימיקלים המסתיימים באצטט או אקרילט הם המתקשים כאשר הציפורניים שלך מתייבשות. השאר הם בדרך כלל אלכוהולים, פולימרים או כימיקלים אחרים השומרים על הלק בעובי הנכון, או במצב נוזלי. כימיקלים אלה דומים מאוד לדקים פולניים (לא אצטט). לרוע המזל כל בקבוק שונה, רשימה זו רחוקה מלהיות מקיפה. אם אתה יכול לפחות להשיג את רשימת המרכיבים, אתה יכול לחפש כימיקלים בודדים באינטרנט.
 • האם אוכל להשתמש באלכוהול משפשף כמדליל לק?
  בדיוק בדקתי את השיטה הזו והיא עבדה לי טוב מאוד (השתמש ב 91% אלכוהול משפשף, אתה יכול להשיג אותה בוולמארט). הלק מבוסס על אלכוהול, אז אתה רוצה אחוז אלכוהול משפשף גבוה (לא בטוח איך זה יעבוד עבור לק ג'ל UV). אל תשתמש במסירי אצטון / לק לפול דק, זה יהרוס את מבנה הלק שלך ועלול לגרום לו להיסדק / סיבית ברגע שהוא יבש, ויגרום למניקור ללבוש קצר מאוד!
שאלות ללא מענה
 • האם אוכל להשתמש באלכוהול משפשף של איזופרופיל 70% כדי לק דק דק?
 • כיצד אוכל לדלל לק מבוסס מים?
 • האם באמת מים חמים יעבדו בשביל זה?
 • האם אוכל להשתמש באלכוהול משפשף כדי לדלל את הלק?
 • האם ניתן להשתמש באלכוהול רגיל לדיליק לק?

תגובות (12)

 • tsimonis
  הסרטון הוסיף הבנה חזותית רבה יותר של הטיפים. צעדים מאוד ברורים. תודה על השיתוף.
 • jrohan
  הוראות פשוטות זה צעד אחר צעד על השימוש במדליל צבע להחייאת הלק הגמלוני נראה קל לשימוש. זוהי דרך משתלמת לקידום אריכות החיים של הפוליש.
 • barryprice
  עוזר מאוד. אני אוהב ליטוש, אבל שלי מתעבה מהר מאוד. לא ידע על אחסון זקוף, למשל.
 • jodiehettinger
  לא היה בטוח איך להבריק. עכשיו אני מבין שאני יכול לקנות מדלל ולהוסיף כמה טיפות, מה שאני שמח לדעת. עכשיו אני לא אבזבז כל כך הרבה בקבוקים. תודה, לא יודע למה לא הכרתי את הטריק הזה מוקדם יותר.
 • leonor72
  לא ידעתי שאפשר לדלל, זרקתי בקבוקים רבים. תודה על המידע!
 • langoshbraulio
  תודה על המידע הנהדר - כעת יוסיף לקולקציה שלי מדליל לק יותר!
 • domenica09
  עזרת מאוד. אני מצייר עם לק, שיכול להיות מעט יקר.
 • kieran81
  נמאס לי לזרוק בקבוקי פוליש חצי מלאים, אז חשבתי שאבדוק אם אוכל להציל אותם. אתר זה עזר מאוד, תודה!
 • dalemurray
  תודה על כל המידע. היו כמה דברים שלא הייתי בטוח לגבים, אבל אחרי שקראתי את הרמזים המועילים האלה, זה בהחלט עזר. תודה.
 • yhill
  הרבה רעיונות נהדרים לנסות.
 • walker64
  זה עזר מאוד, כי הייתי קונה טונות של לק עירום, והם תמיד הסתיימו או עבים. הייתי זקוק לפריצת החיים הזו, תודה חבר'ה!
 • ilewis
  עכשיו אני יודע מה לנסות!
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך מכינים לק שחור?
 2. איך להכין צבע לק בעצמך?
 3. איך מכינים לק מאט?
 4. איך לצייר עיצוב טווס על הציפורניים שלך?
 5. איך מכינים זוהר בלק הלק הכהה?
 6. איך מכינים לק מצב רוח?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail