איך לתת לעצמך מניקור קוויאר?

הסיבה לכך היא שכל מעיל עליון (שבדרך כלל יגרום למניקור להחזיק זמן רב יותר) יהרוס את המרקם והצבע של מניקור
הסיבה לכך היא שכל מעיל עליון (שבדרך כלל יגרום למניקור להחזיק זמן רב יותר) יהרוס את המרקם והצבע של מניקור הקוויאר שלך.

מוכנים לעבור מעבר למראה הליטוש החלק הישן ולמשהו קצת יותר עצבני? על ידי טבילת הציפורניים שלך לתוך חרוזי מיקרו בזמן שהלק עדיין רטוב, אתה יכול ליצור מרקם מעניין וגבשושני. למרות השם, אינך צריך להשתמש בצבעי קוויאר אופייניים, כגון אדום, כתום או שחור. אתה יכול להשתמש בכל צבע שאתה רוצה; אם אינך מוצא חרוזי מיקרו בצבע מסוים, פשוט השתמש במיקרו חרוזים שקופים מעל צבע הלק האהוב עליך במקום זאת. היזהר, עם זאת, מניקור זה הוא קצר מועד, והוא לא נמשך יותר מכמה ימים.

חלק 1 מתוך 2: ביצוע מניקור קוויאר בסיסי

 1. 1
  הכן את הציפורניים שלך. נגב כל לק ישן עם מסיר לקים, ואז חטף ועצב את הציפורניים שלך במידת הצורך. אם אין לך יד יציבה, שקול לכסות את העור סביב הציפורניים שלך בג'לי נפט; זה יקל על ניקוי הטעויות בהמשך.
 2. 2
  למרוח שכבת בסיס. למרבה הצער, מניקור קוויאר הוא קצר מועד ונמשך רק 2-3 ימים. עם זאת, עדיין חשוב למרוח שכבת בסיס. לא רק שזה יעזור למניקור שלך להימשך עוד קצת זמן, אלא שהוא גם יגן על הציפורן שלך מפני כתמים.
 3. 3
  מרחו שכבה אחת של לק, ואז המתינו שהלק יתייבש. אתה יכול להשתמש בכל צבע לק שתרצה, במיוחד אם אתה משתמש בחרוזות מיקרו שקופות. אם אתה משתמש במחרוזות צבעוניות, שקול להשתמש בצבע לק תואם; זה יעזור להסתיר פערים פוטנציאליים. עם זאת, אל תמרח את המעיל השני שלך. אתה תצייר ותצפה את הציפורניים שלך עם חרוזי המיקרו מסמר אחד בכל פעם.
  • לקבלת התוצאות הטובות ביותר, שקול נוסחה דקה יותר עם גימור שטוח ולא זוהרת.
 4. 4
  מורחים שכבה עבה של לק על הציפורן הראשונה. שוב, התנגד לדחף לצבוע את כל הציפורניים שלך בבת אחת. אם תצבע עכשיו את כל הציפורניים, הלק יתייבש מהר מדי והחרוזים לא יידבקו.
 5. 5
  מפזרים את חרוזי המיקרו מעל הציפורן שלך. לחלופין, תוכלו למלא קערה או צלחת קטנה במיקרו חרוזים, ואז לטבול את הציפורן בתוכה. אם חרוזי המיקרו לא נדבקים, המתן 10 שניות עד שהלק יהיה דביק ואז נסה שוב.
  כיצד אוכל לגרום למניקור הקוויאר להחזיק זמן רב יותר
  כיצד אוכל לגרום למניקור הקוויאר להחזיק זמן רב יותר?
 6. 6
  טפחי בעדינות על פני הציפורן בעזרת קצה האצבע. זה ילחץ את חרוזי המיקרו לתוך הלק ויעזור להם להיצמד. זה גם יעזור לחרוזות המיקרו להישאר חלקות ושטוחות יותר על הציפורן שלך מבלי להצטבר.
 7. 7
  מפזרים את הציפורן שלך עם עוד חרוזי מיקרו, ואז טפחים עליה פעם נוספת, אם יש צורך. זה עוזר להשלים פערים פוטנציאליים ולתת לך גימור מסודר יותר. אם הציפורן שלך התמלאה בקפידה בפעם הראשונה, תוכל לדלג על שלב זה.
 8. 8
  תנקה את זה. הפעל בזהירות מקל מניקור, מקל כתום או קיסם סביב ציפורן הציפורן שלך. זה ייפטר מכל חרוזים משוטטים שעלו על העור סביב הציפורן שלך. ולתת לך גימור מסודר יותר.
  • אם השתמשת בג'לי נפט מסביב לציפורן שלך, אתה יכול לנגב אותה בעזרת קצה בשלב זה. אם לא עשית זאת, תוכל להשתמש במברשת דקה טבולה במסיר לק כדי לנגב כל פיסת לק.
 9. 9
  עשה את שאר הציפורניים שלך בצורה דומה. צבעו את הציפורן הבאה שלכם בשכבה עבה של לק. טובלים את הציפורן במיקרו חרוזים ואז טופחים עליה בעדינות. ציפו את הציפורן במיקרו חרוזים נוספים, אם יש צורך, ואז טפחו עליה בפעם האחרונה. המשך לחזור על שלב זה עד שתסיים את כל הציפורניים שלך. זכור לעבוד על מסמר אחד בלבד בכל פעם.
 10. 10
  המתן כ -10 דקות עד שהלק יתייבש. אתה לא צריך את הלק כדי להיות יבש לחלוטין לשלב הבא; אתה רק צריך שזה יהיה יבש מספיק כדי שהחרוזות לא יזוזו.
 11. 11
  טבק בעדינות מעיל עליון על קצות הציפורניים שלך. אל תבריש את המעיל השקוף, מכיוון שהדבר עלול לגרום להתלבשות הצבע או להירגע החרוזים. זה עלול גם לגרום לחרוזים להשתחרר ולנשור. כמו כן, הימנע ממריחת המעיל העליון על הציפורן כולה, מכיוון שהדבר עלול לגרום לצבע לזלוג או להישחק. זה גם ישנה את מרקם המניקור.
 12. 12
  המתן שהלק יתייבש לחלוטין. זה יכול לקחת עד שעה. זכרו, רק בגלל שלק הוא יבש למגע, זה לא אומר שהוא יבש מתחת. הימנע מזרז התהליך על ידי ריסוס הציפורניים שלך בתרסיס "יבש מהיר". תרסיסים מסוג זה מיועדים רק לק, והם יכולים להרוס את חרוזי המיקרו על ידי גורם להתמוססות או לדמם של הצבעים.

חלק 2 מתוך 2: הגברת זה

 1. 1
  הפוך אותו לבולט על ידי הפיכתו לציפורן מבטא. במקום לעשות מניקור קוויאר על כל הציפורניים שלך, עשה זאת על ציפורן אחת בלבד, רצוי על אצבעתך. תוכלו לצבוע את שאר הציפורניים בצבע תואם או בצבע מנוגד.
  • לחלופין, תוכלו לעשות מניקור קוויאר על כל הציפורניים, אך להשתמש בחרוזים בצבע מנוגד על ציפורן הטבעת.
  במקום לעשות מניקור קוויאר על כל הציפורניים שלך
  במקום לעשות מניקור קוויאר על כל הציפורניים שלך, עשה זאת על ציפורן אחת בלבד, רצוי על אצבעתך.
 2. 2
  ערבבו אותו עם מניקור קוויאר צבעוני. במקום להשתמש רק בצבע אחד של חרוזי מיקרו על הציפורניים שלך, שקול להשתמש בתערובת של כמה צבעים שונים. מערבבים 2 עד 3 מיקרו חרוזים בצבע שונה בבקבוק קטן, ואז מורחים אותם על הציפורניים לפי השיטה לעיל. כדי למנוע התנגשות, בחר במיקרו חרוזים בצבע דומה, כגון צבעים מגניבים או צבעים חמים.
 3. 3
  נסו מניקור קוויאר צרפתי. התחל עם שכבת בסיס ואז מרח טיפ צרפתי. השתמש בלבן לבן אם אתה רוצה להיות מסורתי, או בצבע אחר אם אתה רוצה להיות דרמטי. כסה את כל הציפורן שלך במעיל עליון שקוף, תן לו להתייבש ואז צבע רק את הקצה הצרפתי במעיל עליון ברור יותר. החל את חרוזי המיקרו על קצה הציפורן שלך כמתואר בשיטה לעיל. כשתסיים, אטום את קצה הציפורן שלך עם שכבה עליונה של שכבה עליונה.
  • בגלל גודלם השמנמן, שקול לעשות טיפ צרפתי עבה מהרגיל.
 4. 4
  נסה צורת קוויאר. עשו את מעיל הבסיס, את מעיל הלק ואת המעיל העליון כרגיל, ואז תנו לכל להתייבש. לאחר מכן, צייר צורה באמצעות עט אמנות ציפורניים או מברשת חשפנית. בוזקים את חרוזי המיקרו על הלק הרטוב ואז טופחים אותם בעדינות. השתמש במקל מניקור, במקל כתום או בקיסם כדי להעביר כל חרוזי מיקרו תועים למקומם. כמו תמיד, לעבוד על מסמר אחד בכל פעם.
  • ליישום מדויק יותר: להרטיב את קצה המקל הכתום, ואז להשתמש בו כדי להרים חרוזי מיקרו אחד אחד בזמן שאתה לוחץ אותם לתוך הלק הרטוב.
  • התחל בצורות פשוטות, כגון לבבות, קשתות או פסים.
 5. 5
  השתמש בחרוזים שקופים על גבי מניקור צבעוני. התחל במעיל בסיס, ואז החל את המניקור שלך ככל שתרצה (כלומר: פסים, שיש, אומבר וכו '). אוטמים בשכבה דקה של שכבת עליון, ומחכים שהכל יתייבש. החל שכבה עבה שנייה של שכבה עליונה, וכסה את ציפורניך במיקרו חרוזים שקופים כמתואר בשיטה לעיל. העיצוב המקורי של המניקור שלך יופיע דרך.

טיפים

 • אתה יכול לקנות חרוזי מיקרו ממדור הסקראפ או הטבעה של חנות אומנות. אתה יכול גם למצוא אותם באופן מקוון.
 • חלק מחנויות אספקת היופי המצוידות מוכרות ערכות מניקור קוויאר המכילות חרוזי מיקרו.
 • אם אתה מפזר את חרוזי המיקרו על הציפורניים שלך, שקול לעבוד מעל כוס, מגש או דף נייר. זה יקל על הניקוי.
 • כשתסיים, שופך את שאר חרוזי המיקרו בחזרה למיכל שלהם. השתמש במשפך או בגיליון נייר מגולגל שיעזור לך במידת הצורך.
  תוכלו לעשות מניקור קוויאר על כל הציפורניים
  לחלופין, תוכלו לעשות מניקור קוויאר על כל הציפורניים, אך להשתמש בחרוזים בצבע מנוגד על ציפורן הטבעת.
 • להסרת המניקור: השרו צמר גפן במסיר לק, ואז החזיקו אותו מעל הציפורן למשך 20 שניות. נגבו אותו ואז עברו למסמר הבא.
 • אל תשתמש בדבק ציפורניים כדי להצמיד את חרוזי המיקרו. זה לא יחזיק את החרוזים טוב, ובסופו של דבר תקבלו טלאים.
 • דברים כמו שיער ומקלחת יכולים להיתפס בקלות על החרוזים.
 • אם אתה עושה אמנות ציפורניים כלשהי, בחר לק ייבוש איטי או מעיל עליון במקום ייבוש מהיר. זה ייתן לך יותר זמן לעבוד עם חרוזי המיקרו שלך.

אזהרות

 • מניקור זה לא נמשך זמן רב, ולכן הוא הטוב ביותר לאירועים, כמו קונצרטים ומסיבות. זה נמשך רק 2-3 ימים.
 • היזהר שלא מורידים חרוזי מיקרו לטמיון. חרוזי מיקרו עלולים להזיק לחיים הימיים.

דברים שתזדקק להם

 • פוליש למעיל בסיס
 • לק ציפורניים
 • מעיל עליון
 • חרוזי מיקרו
 • כוס קטנה או קערה (לא חובה)
 • ג'לי נפט (לא חובה)
 • מסיר לקים (אופציונלי)
 • מברשת דקה או קצה טיפ (אופציונלי)
 • מקל מניקור, מקל כתום או קיסם (אופציונלי)

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לגרום למניקור הקוויאר להחזיק זמן רב יותר?
  למרבה הצער, לא ניתן לעשות מניקור קוויאר להחזיק מעמד יותר מ -2 או 3 ימים. הסיבה לכך היא שכל מעיל עליון (שבדרך כלל יגרום למניקור להחזיק זמן רב יותר) יהרוס את המרקם והצבע של מניקור הקוויאר שלך. אתה יכול, עם זאת, להשתמש במעיל בסיס טוב, וללבוש כפפות תוך כדי עבודה ביתית כלשהי. זה עשוי לסייע במניעת נפילת החרוזים.
 • כיצד ניתן להסיר את החרוזים?
  השתמש במסיר לק חזק, או עשה שכבת ג'ל מתחת. אם אין לך לק ג'ל, השתמש בלק לילדים. זה עובד כמו ג'ל עם מעיל עליון שקוף!
 • היכן יכול אדם לקנות ערכת מניקור ציפורן שלמה?
  בתי מרקחת רבים, חנויות-על, כימאים, חנויות אביזרים ומרפאות יופי ימלאו אותם.

מאמרים בנושאים דומים
 1. כיצד ליצור מסיכת פנים לעור שמן?
 2. איך מנקים אף שמנוני?
 3. איך מתאפרים על עור שמן?
 4. איך להיפטר מעור שומני במהירות?
 5. כיצד לרפא עור שמן?
 6. איך לעצור פנים שמנות?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail