איך מכינים אבני חן לציפורניים?

אבני חן לציפורניים הן פרויקט מלאכה מהנה המשתמש בלק ואבני חן הזכוכית הדקורטיביות הנמכרות לעתים קרובות בחנויות
אבני חן לציפורניים הן פרויקט מלאכה מהנה המשתמש בלק ואבני חן הזכוכית הדקורטיביות הנמכרות לעתים קרובות בחנויות דולר.

אבני חן לציפורניים הן פרויקט מלאכה מהנה המשתמש בלק ואבני חן הזכוכית הדקורטיביות הנמכרות לעתים קרובות בחנויות דולר. אתה מצייר עיצובים של לק על הגב השטוח של אבני החן, ויוצר מראה נוצץ כאשר אבני החן מונחות על משטח ישר. זה יכול להיות פרויקט שכיף לעשות עבור שנת שינה או מלאכת יד. אתה יכול להשתמש באבני חן לקישוט לבד או להוסיף אותן לפרויקט מלאכה אחר.

שיטה 1 מתוך 3: שימוש לק רגיל

 1. 1
  קבל את האספקה שלך יחד. לפני שתתחיל בפרויקט שלך, ודא שיש ברשותך את כל האספקה הדרושה לך. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את רוב הציוד הדרוש בחנות יצירה מקומית, אם כי אבני חן נמכרות בדרך כלל בחנויות דולר. הם עשויים להיות זולים יותר ברכישה שם.
  • תזדקק לק צבע שאתה אוהב. אבני חן לציפורניים נראות הכי טוב כשהן צבועות בפוליש נוצץ, אז בחרו בגוון נוצץ במידת האפשר.
  • תזדקק לאבני חן מזכוכית עם כיפה. לכו על אבני החן הגדולות יותר, שכן קל יותר לעבוד איתן.
  • תזדקק למגבות נייר כדי להתיישב מעל עמדת העבודה שלך. זה יתפוס כל לק שנזלף החוצה.
 2. 2
  מורחים שכבה של פוליש על הגב השטוח ונותנים לו להתייבש. קח את הפנינה שאיתה אתה עובד וסובב אותה כך שהגב השטוח יפנה כלפי מעלה. אתה רוצה לצייר על הגב השטוח, ולא על החלק העליון בצורת כיפה. בעזרת המברשת שמגיעה עם מיכל הלק, צבעו את גוון הלק שבחרתם על גב הפנינה.
  • דאג לכסות את כל הפנינה. אתה לא רוצה שייחשפו פיסות זכוכית חשופות.
  • כדאי לתת לק להתייבש לחלוטין לפני שתמשיך לשלב הבא. זה יכול לקחת בין חצי שעה לשעה. אם אתה רוצה להאיץ את הפרויקט, שקול לקנות לק מהיר ויבש.
 3. 3
  הוסף עוד כמה שכבות לפי הצורך. כמה שכבות אתה צריך תלוי בעקביות הלק שלך. לקים דקים יותר עשויים להזדקק למספר שכבות כדי לכסות את פנינה כראוי. פוליש עבה עשוי לדרוש רק כמה שכבות. המתן תמיד לכל ייבוש של שכבה לפני שתוסיף שכבה נוספת של לק.
 4. 4
  תן לפנינה שלך להתייבש. לפני שתפנה את פנינתך כדי לראות את התוצאות, תן לה להתייבש לחלוטין. אתה לא רוצה למרוח את הלק. זה ייקח כחצי שעה להתייבש. עם זאת, כמה לקים יכולים לקחת זמן רב יותר. אם אתה רוצה לשחק את זה בבטחה, אתה יכול להניח את הפנינה בצד לילה. זה צריך להיות יבש עד הבוקר.
  • כשמניחים את הפנינה על הגב השטוח, הלק צריך לזרוח וליצור אפקט נוצץ ומושך.
תזדקק גם לק שחור
תזדקק גם לק שחור, לק בצבע שונה, שכבה עליונה, ועטיפת סרן.

שיטה 2 מתוך 3: שימוש במעיל עליון ובנצנצים

 1. 1
  הרכיבו את האספקה שלכם. אתה אמור להיות מסוגל למצוא את רוב הציוד שלך בחנות דולר או חנות יצירה. תזדקק לאבני חן מזכוכית עם גב שטוח וחלק עליון בצורת כיפה. אבני חן אלה נמכרות בדרך כלל בחנויות דולר, וכדאי לבחור בזנים הגדולים יותר.
  • תזדקק גם לנצנצים בצבע שבחרת. אתה יכול גם לערבב יחד גוונים רבים של נצנצים.
  • תזדקק למעיל עליון. הקפידו לבחור מעיל עליון זול יותר, מכיוון שהנצנצים ככל הנראה ידממו מעט לתוך המעיל העליון. סביר להניח שלא תוכלו להשתמש בו על הציפורניים לאחר השימוש בו לפרויקט זה.
 2. 2
  הניחו את הניצוץ שלכם בקערה. מצא קערה קטנה או מיכל Tupperware. מלא אותו בערך 0,75 מהדרך עם נצנצים. אלא אם כן אתה מייצר כמות גדולה של אבני חן לציפורניים, אינך זקוק לכמות גדולה של נצנצים.
  • אם אתה מערבב צבעים שונים של נצנצים, ערבב אותם בקערה זו לפני שתתחיל בפרויקט.
 3. 3
  הוסף שתי שכבות של מעיל עליון לצד השטוח של הפנינה. ודא שאתה עובד עם הצד השטוח של הפנינה. אתה לא צריך לצפות את הצד בצורת כיפה במעיל עליון. הוסף שתי שכבות של שכבה עליונה, כך שיהיה לך שכבה עבה של שכבה עליונה של ציפוי החלק התחתון של הפנינה.
  • אין צורך להמתין לייבוש שכבה אחת לפני שמוסיפים את השנייה. אתה צריך את המעיל העליון כדי להיות רטוב לשלב הבא.
 4. 4
  לחץ את הפנינה לקערת הנוצץ. הכנס את הפנינה שלך לקערת הנוצץ, כשהגב השטוח פונה כלפי מטה. לחץ על הגב השטוח כנגד הנוצץ למשך כמה שניות כדי שהנצנצים יידבקו לפנינה.
  • כשאתה מוציא את הפנינה שלך מקערת הנוצץ, הקש על האצבעות כמה פעמים בצד בצורת כיפה. זה יוריד מכל פיסות נצנצים רופפות.
 5. 5
  אטום את הברק עם שכבה נוספת של מעיל עליון. הנוצץ יתקלף במהירות אם לא תאטום אותו בשכבה עליונה נוספת. צבעו בעדינות מעל הברק בגב הפנינה עם שכבה נוספת של עליון.
  • אם אתה מבחין בחתיכות של נצנצים רופפים החוצה, משוך אותם בעדינות מהפנינה.
 6. 6
  תן לפנינה שלך להתייבש. לפנינה ייקח כחצי שעה להתייבש. עם זאת, אתה יכול גם להשאיר אותו בצד לילה. כשאתה הופך אותו עם הגב השטוח כלפי מטה, הנוצץ אמור לזרוח. זה יוצר פנינת ציפורניים צבעונית ומושכת.
צבעו את גוון הלק שבחרתם על גב הפנינה
בעזרת המברשת שמגיעה עם מיכל הלק, צבעו את גוון הלק שבחרתם על גב הפנינה.

שיטה 3 מתוך 3: הוספת תבנית עם מעטפת סרן

 1. 1
  אסוף את החומרים שלך. תצטרך שוב אבני חן מזכוכית מדולר או מחנות יצירה. ודא שאתה מקבל את הסוג עם תחתית שטוחה. תזדקק גם לק שחור, לק בצבע שונה, שכבה עליונה, ועטיפת סרן.
  • אם יש לך איזה לק ישן שאתה כבר לא משתמש בו, זה יכול לשמש לפרויקט זה.
 2. 2
  הוסף שכבה של מעיל עליון לגב השטוח. וודא שאתה עובד על הגב השטוח. הפרויקט לא יתברר אם תצבעו את החלק בצורת כיפה עם לק שקוף. צובעים שכבה חלקה של מעיל עליון על הגב השטוח של הפנינה.
  • שים את הפנינה בצד לאחר מכן. אפשר לו להתייבש במשך 8 עד 10 דקות.
 3. 3
  קמטו את עטיפת הסאראן שלכם וטפטפו עם לק. קח חתיכת מעטפת סרן. קמטו אותו לחבורה קטנה והשאירו קצוות לא אחידים חשופים. קח את הלק השחור שלך וטפטף קצת צבע על הקצוות הקמטים. תוכלו להשתמש בעטיפת הסאראן כדי ליצור דפוס מסודר בגב הפנינה שלכם.
 4. 4
  לחץ על הלק על הגב השטוח. הקישו בעדינות על הקצה הצבוע של גלישת הסאראן על החלק האחורי השטוח של הפנינה. הקש עליו מספר פעמים, והעביר את מעטפת הסאראן מעט תוך כדי. זה אמור ליצור דפוס של קווים שחורים וכתמים על פנינה שלך. זה צריך להיראות מעט צבוע עם לק שחור.
 5. 5
  אפשר לפנינה להתייבש לחלוטין. לאחר יצירת התבנית שלך, תרצה להניח את הפנינה בצד. שמור אותו במקום בטוח שבו חיות מחמד או ילדים לא יפילו אותו. תן לו להתייבש לחלוטין לפני שתמשיך קדימה.
  • זה ייקח לפנינה בערך 8 עד 10 דקות להתייבש לחלוטין. עם זאת, לקים מסוימים עשויים להימשך זמן רב יותר או קצר יותר. ודא שהפנינה יבשה למגע לפני שתמשיך.
 6. 6
  צבע את הצבע שבחרת על פי העיצוב הקיים. קח את הלק בצבע השני. צבע שכבה של הלק הזה מעל הכתמים השחורים. אם הלק שלך דק מאוד, הוסף שכבה שנייה. אתה רוצה לוודא שגב הפנינה מצופה לחלוטין בלק. אסור לחשוף פיסות זכוכית.
  ויוצר מראה נוצץ כאשר אבני החן מונחות על משטח ישר
  אתה מצייר עיצובים של לק על הגב השטוח של אבני החן, ויוצר מראה נוצץ כאשר אבני החן מונחות על משטח ישר.
 7. 7
  ייבש את אבני החן שלך במשך 24 שעות. בגלל שכבות הלק השונות, אבני חן אלה ייקחו כ- 24 שעות להתייבש. הציב אותם במקום כלשהו בטוח לייבוש, שם הם לא יופלו או יופרעו בדרך אחרת. הקפד להגדיר אותם כשהקצוות הכיפיים פונים כלפי מטה כדי להתייבש.
  • אחרי שחלפו 24, אתה יכול להפוך את אבני החן לגבם השטוח. דפוס דמוי פסיפס אמור לזרוח לצד השני.

טיפים

 • אם יש לך ילדים צעירים, פרויקט זה יכול להיות דרך נהדרת ללמד אותם על מיחזור. אם ילד כבר לא אוהב גוון לק מועדף, תשתמש בו בכדי להכין פנינת ציפורניים במקום להשליך אותה.
 • ניתן להשתמש באבני חן לק בעצמם לקישוט, אך ניתן להוסיף אותם גם לתכשיטים ולפרויקטים אחרים של מלאכה.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail