איך מונעים מלק להתייבש?

אתה יכול לקבל אפקט דומה על ידי הוספת לק שקוף לבקבוקי לק צבע מיובש
אם אין לך דליל לכה שימושי, אתה יכול לקבל אפקט דומה על ידי הוספת לק שקוף לבקבוקי לק צבע מיובש.

האם נמאס לך להתרגש לצבוע את הציפורניים רק כדי לגלות שכל הלק שלך התייבש? תפסיק לזרוק בקבוקי פוליש טוב לחלוטין. עם כמה טריקים, קל להוציא כמה שיותר חיים מהפוליש שלך. אתה יכול אפילו להציל לק שכבר התייבש אם יש לך מעט דק לכה.

שיטה 1 מתוך 2: שינוי הרגלי האחסון שלך

 1. 1
  שמור את המכסה על הבקבוק כאשר אינך משתמש במברשת. הסיבה מספר אחת לליטוש מיובש היא השארת המכסה מהבקבוק. כלל טוב הוא לשמור את הכובע על הבקבוק בכל פעם שאתה לא משתמש במברשת כדי להחיל פולני. למשל, אם אתה מחכה לשכבת הלק הראשונה להתייבש לפני שתוסיף שנייה, קח את הזמן להבריג את המכסה מחדש. זכור - לק עשוי לייבוש מהיר כאשר הוא בא במגע עם אוויר בין אם זה על הציפורניים שלך ובין אם לאו.
  • תמיד הדק את המכסה על בקבוק הלק שלך היטב.

אטימה רופפת עלולה להכניס אוויר או להוביל לחוטי כובע מבולגנים.

 1. 1
  שמור את הלק באזור קריר וחשוך.. חום ואור הם האויבים שלך בכל מה שקשור לשמירה על טריות הלק שלך. נסה לאחסן את הלק שלך איפשהו מחוץ לשמש, הרחק ממקורות חום כדי לשמור על הלק לאורך זמן רב יותר.
 1. 1
  • אם יש לך מקום במקרר שלך, זה מקום טוב לשמור על הלק שלך. אחרת, שמור אותו בארון סגור (ולא על השיש).
 2. 2
  התסיס את הלק מדי כמה ימים. לפולני שמותר לשבת פרקי זמן ארוכים יותר סביר יותר להתחיל להתייצב. כדי להימנע מכך, גלגל מדי פעם את הלק בידיים או הפוך את הבקבוק כמה פעמים. אם אתה צובע את הציפורניים שלך באופן קבוע, פשוט התסיס את הלק בכל פעם שאתה משתמש בו. אחרת, קח כמה שניות להתסיס כל בקבוק כל יומיים-ארבעה ימים,
  • ניתן גם לנער את הבקבוק בעדינות, אך טלטול נמרץ עלול ליצור בועות אשר יכולות לגרום למריחה לא אחידה בפעם הבאה שתשתמשו בו.
 3. 3
  נקו חוטי כובע מבולגנים. חוטים מטונפים (הרכסים המסתחררים על פתח הבקבוק שהכובע מתברג אליו) יכולים להשפיע על אטם הכובע ואף להכניס אוויר. למרבה המזל, לא קשה לנקות את החוטים ברגע שהם נסתמים בפוליש מכוסה. ראה למטה:
  • הרטיב צמר גפן או קצה-טיפ עם מסיר לק ציפורניים. נסה לסחוט את רוב המסיר בחזרה לבקבוק - אינך זקוק לכדור צמר גפן רטוב.
  • קרצפי בעדינות את חוטי הכובע. הלק המיובש אמור להתחיל להתמוסס. במידת הצורך, יש להשרות מחדש את צמר הגפן שלך או לעבור לכלי חדש. סיים על ידי ניגוב חוטי הכובע הנקיים עם רקמה.
  • נסו לא לתת למסיר לק להיכנס ללק עצמו. זה יכול להשפיע על מרקם הלק שלך - זה אפילו עלול להרוס את כל הבקבוק אם מספיק ייכנס.
נסו לא לתת למסיר לק להיכנס ללק עצמו
נסו לא לתת למסיר לק להיכנס ללק עצמו.

שיטה 2 מתוך 2: החייאת לק מיובש

 1. 1
  הוסף לבקבוק כמה טיפות לכה דקיקות יותר. אם יש לך בקבוק לק שכבר התייבש, ייתכן שלא תצטרך להשליך אותו עדיין. ישנן כמה דרכים פשוטות להחזיר את הלק שלך לסדר תקין. הכי פשוט הוא להוסיף לו מעט דק יותר לכה. השתמש בטפטפת עיניים כדי להוסיף כמה טיפות בכל פעם - לא צריך להזדקק להרבה.
  • הקפד לעשות את זה איפשהו מאוורר היטב. האדים מדליל לכה עלולים להיות מסוכנים במקומות צרים. אם מזג האוויר טוב, צאו החוצה. אחרת, פתח דלת או חלון והפעל מאוורר.
  • דק יותר לכה זמין ברוב חנויות החומרה במחיר של כמה דולרים לכל פחית. הגדלים הקטנים ביותר הם בדרך כלל בערך ליטר, כך שרכישה אחת תחזיק מעמד זמן רב.
  • אתה יכול גם להשתמש במסיר לק או באצטון, אך הקפד להשתמש בכמה טיפות בלבד. אחרת, הלק עשוי להיות מימי מדי.
 2. 2
  לנער היטב לשילוב. לאחר שהוספת כמות קטנה של מדליל לכה, הברג את המכסה שוב לבקבוק הלק ונער אותו בעדינות. אתה יכול גם להעלות את הבקבוק או להשתמש במברשת הכובע כדי לערבב את התוכן. על הדק לשחרר בהדרגה את הלק המיובש ולהשאיר אותך עם פוליש נוזלי.
  • אם הלק שלך עדיין סמיך מדי, הוסף טיפה דקה יותר בכל פעם והמשיך לבחוש. כאשר הלק שלך הוא העקביות הנכונה, הפסק להוסיף הוסיף דק יותר.
 3. 3
  לחלופין, השתמשו בפוליש שקוף. אם אין לך דליל לכה שימושי, אתה יכול לקבל אפקט דומה על ידי הוספת לק שקוף לבקבוקי לק צבע מיובש. רק הוסיפו אותו כמה טיפות בכל פעם והתסיסו את הבקבוק כפי שהייתם עושים עם דליל יותר. זה נוטה לעבוד בצורה הטובה ביותר עם פוליש שעדיין לא מיובש לחלוטין.
  • שים לב שהדבר יכול להשפיע על צבע ועקביות הלק שלך. עם זאת, זה לא אמור להרוס את זה. אתה אמור להיות מסוגל להשתמש בו כשהוא נוזלי שוב.
על הדק לשחרר בהדרגה את הלק המיובש ולהשאיר אותך עם פוליש נוזלי
על הדק לשחרר בהדרגה את הלק המיובש ולהשאיר אותך עם פוליש נוזלי.

טיפים

 • אם המכסה לבקבוק ליטוש נתקע אי פעם מליטוש מיובש, הפעל אותו מתחת למים חמים כדי לשחרר אותו. אוחז אותו בסמרטוט וסובב אותו כדי לפתוח את המכסה. אם אתה צריך, אתה יכול גם למרוח מסיר פולני על בסיס הכובע עם קצה קצה.
 • פעל לפי כל הוראות הבטיחות במוצרים בהם אתה משתמש. לק ודליל (במיוחד) לכה יכולים להיות דליקים או רעילים בבליעה.

שאלות ותשובות

 • רכשתי כמה בקבוקים של הפוליש האהוב עלי, שמופסק. האם ניתן לשמור אותם מספר שנים? אם כן, כיצד עלי לאחסן אותם?
  כן, אפשר לשמור עליהם מספר שנים. שמור את המכסה על כל בקבוקים פתוחים כאשר אינך משתמש במברשת. (הברגה חזקה של המכסה חשובה. אטימה רופפת יכולה להכניס אוויר או להוביל לחוטי כובע מבולגנים.) שמור את הלק באזור קריר וחשוך, כגון מקרר. התסיס את הלק מדי כמה ימים.

תגובות (2)

 • kwalsh
  אהבתי את החלק בנושא שמירת לק במקרר. תודה על העצות שלך!
 • antonettestokes
  הסבר מפורט, קל, כן. תודה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail