איך לזהות בריטלינג מזויף?

אם אינך בטוח כיצד לאתר שעון ברייטלינג מזויף, התחל בבחינת הלוגו החרוט על פני השעון, שאמור להיות עוגן קטן בין סט כנפיים, כששם ברייטלינג מודפס למטה. אם הלוגו נראה שונה או שנראה מודפס ולא נחרט, סביר להניח שהשעון מזויף. בנוסף, על החוגות שמתחת ללוגו להציג את התאריך, אך בדרך כלל לא את יום השבוע או את החודש, והידיים צריכות לנוע בצורה חלקה, במקום לתקתק בכל שנייה. כדי ללמוד כיצד לאתר את הדגם והמספר הסידורי שלך. שעון ברייטלינג, המשך לקרוא!

זכור תכונות יצירה מובהקות אלה בעת קניות של שעון ברייטלינג אותנטי והימנע מלהיתקע עם זיוף
זכור תכונות יצירה מובהקות אלה בעת קניות של שעון ברייטלינג אותנטי והימנע מלהיתקע עם זיוף.

ברייטלינג הוא יצרן שעוני יוקרה המתגאה בבנייתו החסונה ובעיצוביו האלגנטיים. בגלל המוניטין שלה כיצרן שעונים איכותיים, ייצור רב של דגמי ברייטלינג שונים מרווים את השוק. זכור תכונות יצירה מובהקות אלה בעת קניות של שעון ברייטלינג אותנטי והימנע מלהיתקע עם זיוף.

חלק 1 מתוך 2: זיהוי פגמים על פני השעון

 1. 1
  התבונן בלוגו על הפנים. שעוני ברייטלינג מודפסים או מוחלים עם לוגו הנושא עוגן קבוע בין סט כנפיים, או 'B' מעוקל. הלוגו יכול להיות קיים בחלקו העליון או בצד של לוח השעונים, כאשר מדי פעם שמו של ברייטלינג מודפס למטה. לא תמיד חרוט ישירות בפנים, ברייטלינג משתמש גם בלוגו מיושם. אם הלוגו מודפס, או נראה גדול באופן חריג או מטושטש, סביר להניח שהוא מזויף.
  • לברייטלינג יש מדי פעם סמל עוגן קטן על משקל הנגד של היד השנייה של שעוניהם. לדגמים מסוימים (קולט a17350 למשל) אין עוגן זה עדיין הם לגיטימיים. אנשים שקובעים "אם העוגן הזה נעדר או מודפס בצורה מרושלת, אתם מתמודדים עם ייצור" אינם בקיאים ויש לשמור עליהם מרחק כאשר הם פונים לייעוץ בנושא ברייטלינגס.
 2. 2
  דע מה לחפש בתצוגת לוח השנה. בדוק את המחוגים מתחת ללוגו של ברייטלינג וחפש אחד שמציג את התאריך. ישנם ברייטלינגס שעוני "כרונוגרף", כלומר הם כוללים שעון עצירה. כותרות המשנה בשעוני ברייטלינג האותנטיים ביותר משמשות להצגת המידות השונות של הכרונוגרף, ואף אחת מהן אינה צריכה להציג את ימי השבוע או החודש. אם לשעון ברייטלינג יש תצוגת לוח שנה, הוא יופיע בחלון נפרד.
  • שעונים מזויפים לרוב מציגים את היום והחודש ישירות באחת מכותרות המשנה.
 3. 3
  בדוק אם יש שגיאות כתיב. בחן בזהירות את פני השעון ואת גב השעון לגבי שגיאות אותיות. מכיוון שעוני ברייטלינג הם ממוצא שוויצרי, חלקים שונים בשעון יכילו מילים וסיסמאות שוויצריות שלעתים קרובות מאויתות באופן שגוי בחיקויים. שימו לב במיוחד לאיכות ההדפסה, שכן זיופים משתמשים בשיטות הדפסה זולות יותר שלעתים קרובות גורמות למראה מטושטש או מפוקסל של האותיות.
  • מכיוון שהכיתוב על שעוני ברייטלינג כתוב בשוויצרית (ולעתים גם בצרפתית), קשה לדעת אם קטע טקסט מאוית שגוי. עיין בתמונות של דגמי ברייטלינג אותנטיים באופן מקוון כדי לאמת איותים ושיטות הדפסה אותנטיות.
  איך אוכל לדעת אם ברייטלינג שלי מזויף לפי המספרים שלו
  איך אוכל לדעת אם ברייטלינג שלי מזויף לפי המספרים שלו?
 4. 4
  היו חשודים בעיצובי "לב פתוח". בדוק אם בריחת השעון נראית לעין; זה מה שמכונה "שעון לב פתוח". הבריחה היא מכשיר קטן המשמש לוויסות התנועה המכנית של השעון. ברייטלינג מייצרת רק דגם לב פתוח אחד, ומספרו מוגבל ביותר. אם לשעון ברייטלינג יש את הפעולה הפנימית שלו באופק ברור, אתה יכול להמר שזה דפיקה.
  • "ברייטלינג לבנטלי מולינר" הוא שעון ברייטלינג היחיד בעיצוב לב פתוח.
 5. 5
  צפו בתנועת הידיים. האם הידיים של השעון שלך נעות בתנועה רציפה וסוחפת, או שיש טיק נפרד לכל שנייה שעוברת? ברייטלינג מייצרים שעונים אוטומטיים ותנועת קוורץ, ומוודאים שהתנועה המפורסמת תואמת את המקצב המתקתק.

חלק 2 מתוך 2: בדיקת מדדי איכות

 1. 1
  אתר את הדגם ואת המספר הסידורי. חפש את הלהקה אחר הדגם והמספר הסידורי של השעון. ברייטלינג חותמת על כל אחד מהשעונים שלהם עם פרטי ייצור אלה, על הלהקה, המעטפת או שניהם. אם אינך מוצא את החותמת הייחודית הזו, או אם החותמת מציגה דגם או מספר סידורי שגויים, זה לא המאמר האמיתי.
  • בריטלינגס עם צמידי מתכת לרוב יוטבעו על הצמיד עצמו הדגם והמספר הסידורי, בעוד שבדגמים מסוימים עם רצועות עור יש את החותמת בחלק האחורי של השעון במקום, במקרה שהלהקה מוחלפת.
  • שעוני רצועת עור אותנטיים יסומנו גם בביטויים הצרפתיים "cuir veritable" (עור אמיתי) או "croco veritable" (עור תנין אמיתי), תלוי בחומר. העתקים נוטים להשאיר פרט זה, או לטעות בסוג החומר.
 2. 2
  בדוק לסנוור. החזק את השעון אל מקור אור כדי לראות אם יש בוהק מהפנים. הקריסטל בברייטלינג אמיתי מוברש בציפוי נגד סנוור כדי לצמצם את כמות האור שהוא מחזיר. לא צריך להיות בוהק רב, ואיזו השתקפות תהיה מעט כחלחלת מצבע הגביש. אם לוח השעון יוצר בוהק מסנוור, אתה יכול להמר שזה מזויף.
  סביר להניח שהשעון מזויף
  אם הלוגו נראה שונה או שנראה מודפס ולא נחרט, סביר להניח שהשעון מזויף.
 3. 3
  מרגיש למשקל השעון. החזיקו את השעון בידכם כדי להעריך את משקלו. בגלל מבנה הנירוסטה הכבד, ואיכות הרכיבים הפנימיים שלו, השעון האותנטי צריך להיות בעל משקל מספק. רוב ההעתקים מיוצרים ממתכות זולות יותר או אפילו מפלסטיק, מה שגורם להם להרגיש קלים ושבירים בקלות.
  • בעוד שקיימים דגמים רבים ושונים, המשקל הממוצע של שעון ברייטלינג הוא בין 90-120 גרם.
  • משקל לא אמור להיות האינדיקטור היחיד לאותנטיות לשעון, מכיוון שיצרני דפיקות ממלאים לעיתים את שעוניהם בחתיכות מיותרות בכדי להכביד אותם.
 4. 4
  בדוק אם השעון מגיע עם תעודה. אם אתה קונה את השעון חדש, הוא צריך תמיד להגיע עם תעודת מקוריות מודפסת המפרטת את המפרט הטכני שלו ומקור הייצור. המידע הכלול בתעודה יתאר את המרכיבים השונים של השעון, שרבים מהם יכולים לשמש לספר שעון אמיתי מזיוף. חיקוי לא יטרח בשכפול תעודה זו.
  • בקניית ברייטלינג משומש, שאל את הבעלים הנוכחי אם השעון הגיע עם אישור רשמי.

טיפים

 • ברייטלינג משתמש רק בחומרים המשובחים ביותר לייצור שעוני הזמן שלהם, ורמת האומנות שלהם צריכה לדבר בעד עצמה. השתמש בשכל הישר בעת אימות האותנטיות של עיצוב ברייטלינג. אם השעון לא נראה מושלם מבחינה טכנית ואסתטית מכל הבחינות, רוב הסיכויים שזה רפרודוקציה נחותה.
  זכור שקמעונאים שאינם יכולים לספק ניירות הוכחת רכישה על השעון עשויים למכור לך מוצר מזויף
  זכור שקמעונאים שאינם יכולים לספק ניירות הוכחת רכישה על השעון עשויים למכור לך מוצר מזויף.

אזהרות

 • ברכישת שעון ברייטלינג, קנו תמיד מסוחר מכובד. אמנם זה עשוי להיות מפתה לקנות מוצר זה מחנויות משכונות או מחנויות אאוטלט, אך האותנטיות של מוצרים אלה עשויה להיות מוטלת בספק.
 • זכור שקמעונאים שאינם יכולים לספק ניירות הוכחת רכישה על השעון עשויים למכור לך מוצר מזויף.

שאלות ותשובות

 • בחלק האחורי של השעון מופיע המספר הסידורי A23322, ואז מתחת לזה נמצא המספר 503959. האם מדובר במספרים אמיתיים?
  "A23322" הוא מספר הדגם. המספר הסידורי נמצא ממש בקצה המקרה האחורי - בדרך כלל ממש מאחורי הכתר - והוא נחרט בלייזר במספרים זעירים מאוד. זה בדרך כלל שבע ספרות.
 • האם על כל רצועות העור הכיתוב הצרפתי, והאם יש לכולם מספרים סידוריים מאחור?
  לא, במיוחד אם השעון הוא וינטאג 'או בלוי היטב. שעונים חדשים יותר, אבל זה עדיין לא מבטיח שהם אותנטיים. התייעץ תמיד עם סוחר מורשה או תכשיטן מכובד, המוכר ושירות שעונים שוויצריים כדי להבטיח שאתה מקבל את מה שאתה משלם עבורו.
 • האם ברייטלינג אי פעם שם את המילה 'קוורץ' על לוח שעונים?
  כן הם כן.
 • האם יש דרך ליצור קשר עם ברייטלינג ולשאול אותם אם הם יצרו את המספר הסידורי הזה?
  ברייטלינג אינו משתף פעולה אמיתי עם דברים מסוג זה. הם באמת רוצים שתקנו שעון חדש מאחד הקמעונאים שלהם. הניסיון שלי מעולם לא היה נהדר כששאלתי טובות טובות מהם. עם זאת, לפעמים אתה יכול לקבל עזרה עם מספר סידורי. זה לא תמיד פותר את נושא הזיוף מכיוון שלחלק מאלה יש כעת מספרים סידוריים אמיתיים.
 • האם על ברייטלינג להיות בעל חלון תאריכים מוגדל?
  לא, חלון תאריכים מוגדל הוא דבר של רולקס. זה לא אומר שברייטלינג לא עושים את זה, אבל אם אין לך חלון מוגדל, זה לא אומר שזה לא ברייטלינג.
 • האם בחלק האחורי של ברייטלינג יש טביעות רכב?
  כן לברייטלינג מולינר יש 3. החלק העליון הוא בנטלי 6, המרכז הוא יבשת ובקרקעית, GT.
 • האם לברייטלינגס אמיתיים יש סימנים על רצועות העור?
  בריטלינגס עם צמידים מתכתיים מוטבעים בדרך כלל על הצמיד עצמו את הדגם והמספר הסידורי, בעוד שבדגמים מסוימים עם רצועות עור יש את החותמת בגב השעון במקום, במקרה שהלהקה מוחלפת. שעוני רצועת עור אותנטיים מסומנים גם בביטויים הצרפתיים "cuir veritable" (עור אמיתי) או "croco veritable" (עור תנין אמיתי), תלוי בחומר. העתקים נוטים להשאיר פרט זה, או לטעות בסוג החומר.
 • האם ברייטלינג עשה שעון לבנטלי?
  כן. כמה שעוני מהדורה מיוחדת של בנטלי יוצרו בכמה דגמים שונים.
 • אם התג של ברייטלינג יושב בצד ימין לצד התאריך, האם זה אותנטי?
  התג שנמצא בצד ימין לצד התאריך אינו מעיד על כך שהוא מזויף. ישנם מספר דגמים, למשל כמה שעוני Breitling Chronomat Blackbird, בעלי תכונה זו.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל לדעת אם ברייטלינג הוא אותנטי?
 • האם בכרונוגרף הנוקם השני יש חריטות דגם ומספר סדרתי על להקת השעון?
 • איך אוכל לדעת אם ברייטלינג שלי מזויף לפי המספרים שלו?
 • האם לברייטלינגס יש שעון שמש וירח לפעמים?
 • מהם הסימנים לכך שהברייטלינג שלי מזויף?

תגובות (6)

 • myrtlefunk
  יש לי זיוף והמידע שלך עזר. תודה רבה לך!
 • iwalsh
  סגנון השעון שרצה בעלי היה מבריק בעיצובו ואותנטי מאוד לפרטיו. אלמלא המאמר הזה והמידע של סמל העוגן שמפורט מצד שני, בוודאי היינו שולל! תודה.
 • laishablick
  מספר נקודות טובות מסומנות כדי לסייע באימות שעון.
 • keeblerestel
  כן, המאמר הזה עזר לי מאוד. למדתי היכן נוכל לגלות האם השעון מזויף או אמיתי. תודה רבה לך.
 • leemartin
  זה היה מאוד אינפורמטיבי וביטוי.
 • xhickle
  למד את חותמת "ברייטלינג" האותנטית לעומת העותק של אחד מתחת למספר 12.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail