איך לזהות מוצר קוסמטיקה מזויף של MAC?

איפור MAC פופולרי ויקר, ולמרבה הצער, חלק מהמוכרים מנסים להרוויח כסף על ידי מכירת מוצרי MAC מזויפים. כדי לאתר מוצר קוסמטיקה מזויף של MAC, עיין בלוגו ובאותיות על גבי האריזה. לוגו ה- MAC מרוכז בדרך כלל והוא בגופן מלוטש ומסוגנן. גרסאות מזויפות עשויות לשים את הלוגו בתחתית המוצר והגופן עשוי להימתח. מוצרי MAC מגיעים גם במעטפת עם חלקיקי נצנצים זעירים על פני השטח, אך גרסאות מזויפות יהיו בעלות מראה עמום יותר. אם הזמנתם שפתון, תוכלו לזהות גם זיוף לפי הריח מכיוון שמוצר MAC אמיתי יריח כמו וניל ואילו נוקאוף יריח כמו פלסטיק או בושם זול. כדי ללמוד כיצד לדווח על זיופים ישירות ל- MAC, המשך לקרוא!

אם אתה מקבל בטעות איפור מזויף של MAC או מבחין באיפור מזויף ממוכר או בוטיק לא מורשה
דווח על זיופים ישירות ל- MAC. אם אתה מקבל בטעות איפור מזויף של MAC או מבחין באיפור מזויף ממוכר או בוטיק לא מורשה, פנה ל- MAC כדי לדווח על הזיופים.

MAC הוא מותג איפור יוקרתי מאוד פופולרי ויקר, שרבים מנסים לרכוש במחיר נמוך יותר מהמחיר הקמעונאי. על מנת למצוא מבצעים נהדרים באיפור, רבים מחפשים ב- eBay.com לרכוש איפור בשיעור מוזל מבלי להבין שיש מוכרים שמנסים להרוויח כסף על ידי מכירת מוצרי MAC מזויפים. מוצרים מזויפים אלה אינם רק קריעה, אלא שהמרכיבים יכולים גם להזיק לעור שלך. אם אתה חושד שמשהו מזויף, אל תשתמש בו למען הבריאות שלך ודווח עליו ישירות ל- MAC.

שיטה 1 מתוך 3: בחינת האריזה

 1. 1
  הסתכל על הלוגו והאותיות על האריזה. ל- MAC יש לוגו וגופן מובהקים המשמשים את כל האריזות שלהם, שהוא מאוד מלוטש ומסוגנן. למוצרים מזויפים יהיה אותו לוגו, אך הוא יתמתח או יטופל בצורה כלשהי, או שיונח באזור אחר של האריזה או המעטפת מאשר בדרך כלל. לדוגמא, לוגו ה- MAC מתרכז בדרך כלל במוצריו האמיתיים אך זיוף עשוי למקם את הלוגו בחלקו העליון או כלפי מטה. בנוסף, MAC משתמש באותיות גדולות עבור כל האריזה והאותיות שלה.
  • השווה את האותיות על האריזה למוצר MAC שכבר יש לך וידוע שאינו מזויף. אם אתה צופה בהבדלים ברורים, ייתכן שיש לך זיוף.
 2. 2
  למד את המעטפת. מוצרי MAC מגיעים במעטפת עם חלקיקי נצנצים זעירים על פני השטח, מה שמקנה לו נצנוץ עדין. מוצרים מזויפים בדרך כלל מייצרים מעטפות עמומות או בעלות גוון שונה בהשוואה. לעתים קרובות הם גם צורה מעט שונה, בדרך כלל גדולה יותר ו / או גדולה יותר מעמיתיה האמיתיים.
 3. 3
  למד את התוויות. התוויות בתחתית המארז מהוות אינדיקטור מצוין לשאלה אם המוצר אמיתי או לא. MAC משתמש בכל הכובעים על התיוג שלהם והתוויות הן אפורות עם הדפס שחור או לבן עם הדפס אפור בהיר. הגופן בו משתמשים יצרני זיוף נוטה להיות גדול יותר ופחות מלוטש.
  רוב הסיכויים שמדובר במוצר MAC מזויף
  אם העסקה טובה מכדי להיות אמיתית, רוב הסיכויים שמדובר במוצר MAC מזויף.
 4. 4
  לרחרח את המוצר. שפתוני MAC יש ריח וניל מתוק קלוש. הזיופים לרוב מריחים כמו פלסטיק או בושם זול. אם אתה לא בטוח, קח ריח מהמוצר; הריח אמור להיות מסוגל לתת אותו.
 5. 5
  בדוק את שם המוצר. לחלק מהזיופים יהיה שם, אך יתכן שזה לא השם של פריטים או מוצרים מקוריים של MAC. כדי לברר זאת, פשוט היכנסו ל- www.maccosmetics.com ולחצו על סמל הזכוכית המגדלת בפינה הימנית העליונה. חפש את שם המוצר. אם זה לא מופיע, זה יכול להיות מוצר שהופסק או שהוא מזויף.

שיטה 2 מתוך 3: החלפת מוצרים

 1. 1
  מרחו את כרית האצבע על המוצר. אם אתם מחליפים אבקה לחוצה כמו צללית או סומק, עליכם ללחוץ מעט על כרית האצבע על פני האיפור ולמרוח אותה במעגלים כמה פעמים. זה ירים את המוצר מהמעטפת אל האצבע שלך.
  • שימו לב לעקביות של המוצר. לפעמים זיופים קרמים או רכים יותר מהמוצרים האמיתיים. אל תלך שולל מזה.
  • אם אתה מחליף שפתון או כל איפור אחר המשתמש במוליך, שפשף את המוצר ישירות על העור. לדוגמא, הפעל את קצה השפתון ישירות על פני העור כדי לראות כיצד נראה הצבע.
  • אם אתה לא רוצה להשתמש באצבעות, אתה יכול גם להשתמש במברשת. למרוח את המברשת על המוצר על מנת לצפות את הזיפים במוצר מספיק כדי להעביר אותו לעור שלך. נסו קונסילר או מברשת צלליות, אותם ניתן להשיג בכל חנות לציוד יופי.
 2. 2
  החלק את האצבע על החלק הפנימי של זרועך. ברגע שיש לך חלק מהמוצר על האצבע שלך, החלק אותו בעדינות לאורך החלק הפנימי של הזרוע שלך, שם העור רך וחסר שיער. אתה יכול לעשות זאת גם על גב היד שלך, מה שיהיה קל יותר עבורך. המטרה היא לראות איך האיפור מופיע על העור.
  כדי לאתר מוצר קוסמטיקה מזויף של MAC
  כדי לאתר מוצר קוסמטיקה מזויף של MAC, עיין בלוגו ובאותיות על גבי האריזה.
 3. 3
  שימו לב לפיגמנטציה של האיפור. במוצרי ה- MAC המזויפים יש בדרך כלל פחות פיגמנטציה מאשר במוצרים האמיתיים, ידרשו ממך לעבור על פני העור פעמיים או יותר כדי שתוכל לראות בבירור את הצבע על פני העור. החלפתו ליד מוצר דומה או זהה אמורה לאפשר לך לראות את ההבדלים בין שני המוצרים.

שיטה 3 מתוך 3: בדיקת המקור

 1. 1
  הסתכל מקרוב בתמונות. כשאתה מסתכל על פרסום מקוון לאיפור, צפה בתמונות מקרוב כדי לראות כמה פרטים המוכר מספק. אם אתה יכול לראות בבירור את התוויות ואת המוצר עצמו, זה יכול להיות בטוח לרכישה. אם אינך בטוח בשום צורה, עדיף להימנע מרכישה ממוכר זה.
 2. 2
  חשוב על המחיר. אם העסקה טובה מכדי להיות אמיתית, רוב הסיכויים שמדובר במוצר MAC מזויף. לדוגמא, אם פריט נמכר במחיר של 7,50 € והמחיר הקמעונאי בדלפק MAC הוא 22 €, עליכם להיזהר מרכישת מוצר זה.
  שקול לקנות את האיפור ישירות מדלפק האיפור של MAC או להזמין אותו באופן מקוון מאתר MAC
  כדי לחסוך לעצמך את כאב הראש ברכישת מוצרי MAC מזויפים, שקול לקנות את האיפור ישירות מדלפק האיפור של MAC או להזמין אותו באופן מקוון מאתר MAC.
 3. 3
  שקול לרכוש ישירות מהמקור. כדי לחסוך לעצמך את כאב הראש ברכישת מוצרי MAC מזויפים, שקול לקנות את האיפור ישירות מדלפק האיפור של MAC או להזמין אותו באופן מקוון מאתר MAC. זה ייתן לך ביטחון שתקבל את המוצר האמיתי, במקום להיכנע בטעות לזיופים גימיקים.
 4. 4
  דווח על זיופים ישירות ל- MAC. אם אתה מקבל בטעות איפור מזויף של MAC או מבחין באיפור מזויף ממוכר או בוטיק לא מורשה, פנה ל- MAC כדי לדווח על הזיופים. אתה יכול לעשות זאת על ידי ביקור באתר האינטרנט שלהם בכתובת www.maccosmetics.com ולחיצה על "חינוך מזויף" בתפריט שבתחתית הדף.
  • התקשר למספר 800 שמופיע באתר תחת "חינוך מזויף" וציין את שם המוכר וכתובתו (אם יש לך מידע זה), סוג המיקום (כלומר, האם זה eBay, בוטיק עצמאי או אחר), המוצר / ים) הנמכרים, ופרטי הסימן המסחרי.

טיפים

 • הדרך הקלה ביותר להימנע מרכישת זיופים היא לקנות מאתר MAC או מחנות פיזית.

אזהרות

 • אם המחיר טוב מכדי להיות אמיתי, זה כנראה כך.

שאלות ותשובות

 • כיצד אוכל לברר אם מדובר במברשת MAC נוקופית?
  אם הורדתם את זה מ- eBay, LightInTheBox, AliExpress, Wish או Craig's List, זה כנראה מזויף. קשה לדעת אם זה מזויף או לא אם הורדתם את זה מאמזון מכיוון שיש מותגים שמוכרים באמזון. אם אתה עדיין רוצה את המברשת, היכנס לחנות MAC עם המברשת ושאל אם היא אמיתית או שאל אם אתה יכול להשוות אותה למברשת האמיתית. למטרות עתידיות, עדיף לקנות מוצרי יופי באתר מהחברה כדי להבטיח שהם אמיתיים.
 • האם www.mac.us.com הוא האתר האמיתי?
  הייתי ממליץ לא לסמוך על זה. ניסיתי לחפש בו והופניתי מספר פעמים לאתרי מודעות שונים. לא סימן טוב.
 • כיצד אוכל לזהות מוצרי קוסמטיקה מזויפים של מותגים אחרים?
  כדי להימנע מכך לחלוטין, קנה במקומות כמו ספורה, אולטה, וולגרין, טארגט, ישירות מהאתר הרשמי של המותג ובחנויות עצמאיות. אם אתה מסתכל באתר המותג הרשמי, אתה כנראה יכול למצוא רשימה של הקמעונאים הרשמיים שלהם או שאתה יכול לצלם להם דוא"ל לבקש את הרשימה. אם כבר קנית את המוצר ואתה חושב שהוא עלול להיות מזויף, קח אותו לדלפק איפור ובקש מהם לבדוק אותו. ספרו להם היכן קניתם וכמה שילמתם על כך. אם שילמתם מחיר נמוך בהרבה מקמעונאות, מדובר במוצר במהדורה מוגבלת מלפני יותר משנה, או פריט סופר פופולרי שנמכר במהירות, כנראה שהוא מזויף.
 • רכשתי ב- eBay MAC Prep + פריים אינפוזיה סרום הידרטנט 1,7. האריזה נראית נכונה, אך למוצר יש ריח רע. מעולם לא רכשתי לפני כן, האם זה יכול להיות נורמלי?
  נסה לחפש תמונות, או יותר טוב, היכנס לאתר של MAC כדי למצוא ולהשוות את הפרטים. בדרך כלל, לזיופים יש כמה הבדלים בולטים. כמו כן, בדקו אם למוצר יש תאריך תפוגה.

תגובות (1)

 • tsimonis
  לאחר שקראתי מאמר זה, הפסקתי לרכוש ממוכרים מקוונים משום שמצאתי יותר מדי מוצרים מזויפים.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך ליצור פנים ללא רבב?
 2. איך לעשות איפור זקנה עם לטקס נוזלי?
 3. איך לעשות איפור גטסבי?
 4. איך מורחים איפור תכליתי?
 5. כיצד להשתמש באפטרשייב?
 6. איך מורחים בושם?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail