איך מוכרים טבעת נישואין?

מידה 8" לא תביא לך להיטים רבים כמו" טבעת נישואין יהלום וספיר בזהב לבן
לדוגמא, רישום הטבעת שלך כ"טבעת נישואין לנשים, מידה 8" לא תביא לך להיטים רבים כמו" טבעת נישואין יהלום וספיר בזהב לבן, מידה 8, מצב נהדר. "

יש הרבה סיבות שאולי תרצה למכור טבעת נישואין. לא משנה מה הם, אתה רוצה לוודא שאתה מקבל את המחיר הטוב ביותר ויהיה לך חוויה טובה. הכן את הטבעת שלך למכירה על ידי קבלת הערכה וניקוי הטבעת שלך. אתה יכול למכור את הטבעת שלך באופן מקוון, אך הקפד למצוא מוכר מכובד. אתה יכול גם להחליף את הטבעת שלך אם זו טבעת יהלום. זו דרך נהדרת להשיג תכשיט חדש.

שיטה 1 מתוך 4: הכנת הטבעת שלך למכירה

 1. 1
  קבלו הערכה רשמית משמאי מוסמך. לפני שאתה מוכר את טבעת הנישואין שלך, עליך לדעת מה היא שווה, במיוחד אם יש בה יהלומים. קח את הטבעת שלך לשמאי מוסמך ובקש הערכת טבעת.
  • חפש שמאי שלא מוכר טבעות. סביר יותר שהם יעניקו לך הערכה אובייקטיבית מכיוון שהם לא מנסים גם להרוויח ממך.
  • תוכלו למצוא שמאי מוסמך באמצעות אתרי שמאים מקצועיים כמו האגודה האירופאית לשמאים.
  • מחיר השמאות ישתנה - וודא שאתה שואל את השמאים את המחירים שלהם לפני שאתה מסכים לשמאות. זה יכול להיות מפתה ללכת עם העלות הנמוכה ביותר, אך כדאי לשקול גם ביקורות על השמאי שתוכלו למצוא ברשת.
 2. 2
  יש להעריך את הטבעת שלך על ידי רוכש יהלומים או מתווך משכון. אם אתה לא רוצה לשלם עבור הערכה רשמית, אתה יכול לקחת את הטבעת שלך לרוכש יהלומים או מתווך משכנתא לצורך הערכה. עליך לבקר ביותר מחנות אחת לצורך הערכתך. זה נותן לך מגוון ערכים ומושג טוב יותר מה הטבעת שלך עשויה להיות שווה.
 3. 3
  יש לנקות את הטבעת שלך באופן מקצועי. טבעת נוצצת ומבריקה נוטה יותר להימכר מאשר טבעת משעממת. מרבית חנויות התכשיטים ינקו טבעות, גם אם לא נקנו שם, אם כי ייתכן שתצטרך לשלם תשלום קטן. נקה את הטבעת שלך ואחסן אותה בתיבת טבעת.
 4. 4
  הכן את עצמך רגשית למכור את הטבעת שלך. אם עברת גירושין כואבים, אתה עלול להתפתות למכור את הטבעת שלך מייד. תן לעצמך זמן לחשוב באמת מה המשמעות של מכירת זה והאם אתה עלול להתחרט על כך בעתיד.
  • לדוגמה, אם יש לך ילדים, כדאי לך לתת להם את הטבעת שלך יום אחד. אם תמכור אותו, לא תוכל לעשות זאת.
  • יתכן שאתה גם מוכר את הטבעת שלך מכיוון שלמרות שאתה נשוי באושר, אתה במצב כלכלי נורא. דבר על החלטתך למכור עם בן / בת הזוג.
  • אם אתה מוכר טבעת של קרוב שנפטר, דון בהחלטה זו עם בני משפחה אחרים. לדוגמה, אם אתה מוכר את הטבעת של אמא שלך, דון בהחלטה זו עם האחים שלך.
  • אם אינך בטוח שאתה עדיין רוצה למכור, אך אינך מעוניין בטלפון שלך, בקש מחבר או בן משפחה מהימן להחזיק אותו עבורך.
יש הרבה סיבות שאולי תרצה למכור טבעת נישואין
יש הרבה סיבות שאולי תרצה למכור טבעת נישואין.

שיטה 2 מתוך 4: מכירת הטבעת שלך באופן מקוון

 1. 1
  חפש מוכר מכובד. אם אתה מתכוון למכור את הטבעת שלך באינטרנט, הקפד לעשות זאת באמצעות מוכר מקוון מכובד. eBay היא אפשרות טובה, וכך גם האתר I Do Now I Don't. קרא ביקורות של מוכרים שהשתמשו באתרים שאתה מסתכל עליהם וודא שהחוויה הכוללת תהיה טובה.
 2. 2
  הקים חשבון. עבור אתרים כמו eBay, תזדקק לחשבון כדי למכור את התכשיטים שלך. כאשר אתה מגדיר את חשבונך, תצטרך לבחור שם משתמש וכיצד תקבל תשלום.
 3. 3
  קבעו מחיר ריאלי. לאחר שערכת את הטבעת שלך, תצטרך להחליט בכמה אתה רוצה למכור אותה. התחל בנקודת המחיר שמעניק לך השמאי שלך. אתה יכול לעשות מחקר נוסף באינטרנט כדי לראות כמה טבעות דומות נמכרות. אתה יכול גם לבדוק בחנויות קמעונאיות את מחיר הטבעות החדשות הדומות לטבעת שלך. זכור כי תצטרך להוזיל את המחיר מכיוון שהטבעת שלך משמשת.
  • כאשר אתה מנחה את הטבעת שלך, יהיה עליך לקחת בחשבון בן כמה היא. שאל את השמאי שלך מהי הנחה הוגנת על בסיס גיל הטבעת שלך.
 4. 4
  תאר את הטבעת שלך באופן ספציפי ככל האפשר. אנשים המשתמשים באתרים כמו eBay יתחילו את החיפוש שלהם בביטויים ספציפיים. הם עשויים לחפש טבעת בגודל מסוים, עם אבן בגודל מסוים, או מתכת ספציפית. ככל שתוכל לשים יותר פרטים בתיאור הטבעת שלך, כך ייטב.
  • לדוגמא, רישום הטבעת שלך כ"טבעת נישואין לנשים, מידה 8" לא יביא לך להיטים רבים כמו" טבעת נישואין יהלום וספיר בזהב לבן, מידה 8, מצב נהדר. "
 5. 5
  פרסם תמונות של הטבעת שלך. אנשים רוצים לראות מה הם קונים לפני שהם מוציאים כסף על זה. הגדר את הטבעת שלך איפשהו עם תאורה טובה - ככל שהטבעת שלך מבהיקה יותר, כך טוב יותר. כדאי גם לצלם מכמה זוויות שונות - החלק העליון, התחתון והצדדים. אם יש לך רק תמונה אחת, חלק מהקונים עשויים לחשוב שאתה מסתיר פגמים.
 6. 6
  השתמש במעקב אחר המשלוח ובביטוח כאשר אתה שולח את הטבעת שלך. אתה יכול לשלוח את הטבעת שלך מסניף הדואר או מחנויות ספנות מיוחדות כמו Fed Ex. כאשר אתה לוקח את הטבעת שלך למשלוח, בקש מספר מעקב ואישור מסירה. כדאי גם לבקש כיסוי ביטוחי - העוזר לך ישאל כמה כיסוי אתה רוצה. בקש את הסכום שמכרת לטבעת.
לפני שאתה מוכר את טבעת הנישואין שלך
לפני שאתה מוכר את טבעת הנישואין שלך, עליך לדעת מה היא שווה, במיוחד אם יש בה יהלומים.

שיטה 3 מתוך 4: סחר בטבעת הנישואין שלך

 1. 1
  מצא חנות שמקבלת טרייד-אין. חנויות תכשיטי רשת רבות, כמו תכשיטני קיי או יהלומי הלזברג, יאפשרו לך להחליף את טבעת היהלום שלך בתכשיטים חדשים. בדקו בחנויות הרשת באזורכם ושאלו אילו מיקומים מאפשרים לבצע טרייד-אין.
 2. 2
  קח את הטבעת שלך להערכה. אחד המומחים בחנות יבחן את הטבעת שלך לנזק. הם גם יעריכו את איכות וגודל היהלום או היהלומים בטבעת שלך. לאחר שהם העריכו זאת, הם יגידו לך מה ערך המסחר.
  • אם רכשת את הטבעת מאותה חנות בה אתה סוחר בה, תקבל את מחיר הרכישה המקורי המלא של הטבעת.
 3. 3
  בחר את תכשיטי היהלומים שעבורם תרצה להחליף. ברגע שאתה יודע מה ערך המסחר שלך, אתה יכול לבחור באיזו חתיכה (או חתיכות) תרצה להחליף את הטבעת שלך. ייתכן שתוכל לבצע טרייד סטרייט, או שתוכל להשתמש בערך המסחר כזיכוי לקטע יקר יותר.
 4. 4
  שדרג לתכשיטים יקרים יותר. אם אתה מעוניין לשדרג את הטבעת שלך, ולא רק להחליף אותה, ייתכן שתצטרך לשלם קצת כסף. כמה אתה צריך לשלם מהכיס ישתנה בהתאם לחנות ולמדיניות שלהם.
  • לדוגמא, אצל תכשיטני קיי, מחיר הרכישה של השדרוג שלך צריך להיות לפחות כפול ממחיר הרכישה המקורי של הטבעת בה אתה סוחר.
הדרך הטובה ביותר להימנע מרמאות כשאתה מוכר את הטבעת שלך באופן אישי היא לדעת מה יש לך לפני שאתה מוכר
הדרך הטובה ביותר להימנע מרמאות כשאתה מוכר את הטבעת שלך באופן אישי היא לדעת מה יש לך לפני שאתה מוכר.

שיטה 4 מתוך 4: מכירת הטבעת שלך באופן אישי

 1. 1
  העריכו את הטבעת שלכם. הדרך הטובה ביותר להימנע מרמאות כשאתה מוכר את הטבעת שלך באופן אישי היא לדעת מה יש לך לפני שאתה מוכר. שמאי את השמעה המקצועית שלך על ידי שמאי מקצועי. זכור שתקבל פחות מהשווי המלא של הטבעת שלך, שכן מי שאתה מוכר אליו יבקש עמלה או יחפש רווח.
 2. 2
  חפש חנויות משלוחים בקרבת מקום שמוכרות תכשיטים. חנות משלוחים תציג את הטבעת שלך למכירה, אך אתה שומר על הבעלות עליה עד שהיא נמכרת בפועל. ברגע שהיא תימכר, החנות תשמור על 40 עד 60 אחוז ממחיר המכירה כעמלה ותקבל את השאר. בדקו באזורכם אם יש חנויות משלוחים שמוכרות תכשיטים.
  • בזמן שאתה חוקר חנויות, שאל את המדיניות הספציפית שלהן. הם עשויים לתת לך מזומן עבור המכירה, או שהם עשויים להציע רק אשראי בחנות. הם עשויים גם לסמן את מחיר הטבעת שלך אם היא לא נמכרת בפרק זמן מסוים
 3. 3
  בדוק ביקורות עבור סוחרי יהלומים אם אתה מוכר טבעת יהלום. סוחר יהלומים ימכור את הטבעות שלך לציבור (ולא לחנויות כמו שעוסק בתעשייה), מה שאומר שאתה עשוי לקבל מחיר גבוה יותר. הסוחר ייקח עמלה של 25 עד 40 אחוז בגין מכירת הטבעת שלך.
  • חפש כל סוחר יהלומים שאתה מעוניין באתר האינטרנט של Better Business Bureau. תוכלו לראות איזה סוג דירוג הם מקבלים ואם אפשר לסמוך עליהם. אל תשאיר את הטבעת שלך עם מישהו שאתה לא יכול לסמוך עליו!
 4. 4
  קח את הטבעת שלך לחנות משלוחים או סוחר יהלומים כדי למכור. לאחר שאספת מידע על חנות משלוחים או סוחר יהלומים, החלט היכן ברצונך למכור. קח בחשבון כמה תקבל עבור הטבעת, את המוניטין של המוכר ואת תחושת הבטן הכללית שלך. למכור איפה שאתה מרגיש הכי בנוח!

אזהרות

 • אם אתה יכול, הימנע ממכירת הטבעת שלך בחנויות "We Buy Gold ". הם הרבה פחות נוטים להציע לך את מה שהטבעת שווה.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail