איך בוחרים טבעת אירוסין ונישואין משולבת?

ייתכן שיהיה לך טבעת אירוסין משובצת בסדרת יהלומים ואז תהיה לך להקת נישואין רגילה
למשל, ייתכן שיהיה לך טבעת אירוסין משובצת בסדרת יהלומים ואז תהיה לך להקת נישואין רגילה.

כאשר בוחרים סט טבעת אירוסין ונישואין, זה מסתכם במה שאתה ובן הזוג העתידי שלך רוצים. עליכם להחליט על מתכת, ואז לקבוע כמה אתם רוצים שהחתונה וההתקשרות שלכם יתאימו. תקציב יהיה כמובן גורם כיצד אתה בוחר. אתה צריך גם להחליט מה אתה רוצה לעשות עם הגדרות ואבנים.

שיטה 1 מתוך 3: בחירת המתכת

 1. 1
  נסה זהב צהוב לעור רגיש. אמנם זהב ורוד ידוע בעמידותו, אך יש אנשים שיש להם תגובות אלרגיות לנחושת שבמתכת. לכן, אם לכלה יש עור רגיש, עדיף להירתע מזהב רוז וללכת על זהב צהוב.
 2. 2
  בחר זהב ורוד לעמידות. מבין המתכות המסורתיות לחתונה וטבעת אירוסין, זהב ורוד הוא העמיד ביותר. זה עמיד בגלל תוספת של נחושת לזהב. נחושת היא מתכת קשוחה, מה שהופך את זהב הוורוד לעמיד יותר בסך הכל.
  • מתכת עמידה נוספת היא פלטינה, שהיא הרבה יותר קשה וחזקה מכל זהב. עם זאת, מכיוון שהוא כה נדיר, הוא יקר יותר ממתכות אחרות.
  • זהב ורוד הוא גם בחירה מצוינת למראה וינטג '.
 3. 3
  בחר כסף במחיר סביר. כסף הוא אחד המתכות הזולות יותר בכל מה שקשור לסטים לחתונה. עם זאת, זה לא נפוץ כמו זהב או פלטינה. כמו זהב, הוא רך למדי, ולכן הוא מעורבב עם מתכות אחרות לצורך עמידות.
  • זהב לבן, אמנם יקר יותר מכסף, מעניק לך מראה פלטינה במחיר משתלם יותר.
  קיום טבעת אירוסין נוצצת גדולה ולהקת חתונות צעקנית גדולה יכולה להיות קצת יותר מדי ביחד
  קיום טבעת אירוסין נוצצת גדולה ולהקת חתונות צעקנית גדולה יכולה להיות קצת יותר מדי ביחד.
 4. 4
  לערבב ולהתאים. אמנם הרבה טבעות אירוסין ונישואין משולבות באותה מתכת, אך הן לא חייבות להיות. למעשה, עם מגמת השכבות, מתכות לא תואמות בלהקות החתונה וההתקשרות שלך היא טרנדית.

שיטה 2 מתוך 3: בחירת העיצוב

 1. 1
  החליטו איך הוא יילבש. יש כלות שמעדיפות ללבוש רק את להקת החתונה לאחר שהן נישאו, בעוד שאחרות לובשות גם את להקת האירוסים וגם את להקת החתונה. אם הכלה רוצה ללבוש אותם יחד, שקול להשיג להקות הנעולות זו בזו. יהיה קל יותר ללבוש אותם, והם יתואמו היטב.
 2. 2
  מאזנים את הסט. בעל טבעת אירוסי זוהרות גדולה לבין להקת חתונת זוהרות גדולה יכול להיות קצת יותר מדי ביחד. שקול להשוויץ בזה או אחר, ולתת לטלפון השני להיות פשוט יותר.
  • למשל, ייתכן שיהיה לך טבעת אירוסין משובצת בסדרת יהלומים ואז תהיה לך להקת נישואין רגילה.
  • בנוסף, אי קבלת אבנים בשתי הלהקות תחסוך לך כסף.
 3. 3
  התאם אישית את הסט. בעוד כמה סטים מגיעים מוכנים, יש לך גם אפשרות להתאים אישית כמה סטים. לדוגמה, יתכן שתבחר לבחור איזו אבן נכנסת לטבעת האירוסין, שזו דרך להוסיף מגע אישי לתהליך.
  • לדוגמה, אולי תרצה חיתוך מסוים של יהלום, או שתחליט שאתה בכלל לא רוצה יהלומים.
  כאשר בוחרים סט טבעת אירוסין ונישואין
  כאשר בוחרים סט טבעת אירוסין ונישואין, זה מסתכם במה שאתה ובן הזוג העתידי שלך רוצים.
 4. 4
  בחר להקות קטנות יותר כדי לתת ליהלומים לזרוח. להקה קטנה, במיוחד על טבעת האירוסין, תהפוך את מראה היהלום או אבן אחרת גדולה. באופן דומה, להקת חתונה קטנה תעזור לשמור על תשומת הלב על האבן הגדולה של טבעת האירוסין.
  • בנוסף, השימוש בלהקות קטנות יותר פירושו פחות מתכת, מה שהופך אותם לזולים יותר.

שיטה 3 מתוך 3: החלטה על אבנים והגדרות

 1. 1
  בחר מסגרת בודדת כדי לגרום לה לזרוח. אם אתה רוצה עיצוב פשוט, בחר סט שיש בו אבן אחת בלבד, היהלום על טבעת האירוסין. פעולה זו תאפשר לאבן ההיא לזרוח. הגדרת שיניים (חלקי מתכת קטנים המחזיקים את האבן במקום) הם אופציה טובה עבור סוג זה של התקנה, מכיוון שהם מעבירים אור דרך האבן.
 2. 2
  בחר הגדרת מסגרת לבלאי. אם הכלה מתכננת ללבוש את הסט באופן קבוע (בניגוד רק להקת החתונה), הגדרת הלוח עשויה להיות הטובה ביותר. זה מגן על האבן טוב יותר מאשר הגדרות רבות אחרות, הופך אותה לאידיאלית ללבוש יומיומי.
  • בתוך הלוח, האבן מתיישבת במתכת, והיא נשמרת על ידי שפת מתכת סביב החלק העליון.
 3. 3
  שקול הגדרת סלילה או ערוץ לנצנוץ נוסף. אם הכלה עוסקת בנצנוץ, הגדרות אלה הן אידיאליות. הם מאפשרים להציב יהלומים קטנים או אבנים אחרות סביב הטבעת, ויוצרים אפקט נוצץ מאוד.
  • בסביבת תעלה, האבנים צפות בחריץ קטן, המוחזק על ידי השפה העליונה. בסביבת הסלילה האבנים משובצות בחורים קטנים עם שיניים, והאבנים מונחות זו לצד זו.
  • עם זאת, כדי להקל על שינוי הגודל מאוחר יותר, שקול ללכת רק באמצע הטבעת.
  להקת חתונה קטנה תעזור לשמור על תשומת הלב על האבן הגדולה של טבעת האירוסין
  באופן דומה, להקת חתונה קטנה תעזור לשמור על תשומת הלב על האבן הגדולה של טבעת האירוסין.
 4. 4
  נסה הגדרת טבעת מתח לביטחון. אם אתה חושש לאבד את האבן, אחת ההגדרות הבטוחות ביותר היא למעשה הגדרת המתח. כשהטבעת מתקרבת לחזית, היא מתפצלת סביב היהלום. כל צד של הטבעת מחזיק בקצה של היהלום, ומתח הטבעת נשאר במקומו. בנוסף, הגדרה זו מאפשרת לראות את רוב היהלום.
 5. 5
  ללכת פשוט על אורחות חיים פעילים. ייתכן שתרצה לבחור להקת חתונה פשוטה ללבוש יומיומי, במיוחד אם העבודה שלך דורשת זאת. לדוגמה, אם אתה צריך ללבוש כפפות לטקס מכיוון שאתה אחות, רופא או וטרינר, ייתכן שתרצה רק להקה פשוטה. באופן דומה, אם יש לך את הידיים באוכל כל הזמן (כגון אופה), ייתכן שתרצה גם משהו פשוט ללבוש כל יום. אבנים יכולות לתפוס כפפות, ואם יש לך ידיים באוכל, זה יכול להיות מוטבע בסביבה.
 6. 6
  בחר אבן שמתאימה לסגנון שלך. כמובן, יהלומים הם הבחירה הברורה עבור טבעות נישואין ואירוסין. עם זאת, אינך צריך להיצמד ליהלומים אם זה לא הסגנון שלך. אתה יכול לנסות כל אבן שתרצה, או אפילו פשוט לבחור יהלום צבעוני ולא בתקן. הכל מסתכם במה שאתה אוהב.
  • אפשר גם לערבב אבנים. אתה יכול לקבל יהלום במרכז טבעת האירוסין, ולצדו שתי אבנים אחרות לבחירתך, כמו ספירים.
  • כמו כן, ייתכן שתגלה שאבנים אחרות זולות יותר מיהלומים.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail