כיצד להשלים פרויקטים קבוצתיים מקוונים?

ברגע שכל אחד מחברי הקבוצה מתחיל לעבוד על המשימות הספציפיות שלו למשימה
ברגע שכל אחד מחברי הקבוצה מתחיל לעבוד על המשימות הספציפיות שלו למשימה, צרו מסמך בפלטפורמה שכל חברי הקבוצה יכולים לגשת אליה ולעבוד עליה בו זמנית.

רוב הסטודנטים יעבדו בקבוצה להשלמת מטלה או משימה בשלב כלשהו בקריירה האקדמית שלהם. עבודה בקבוצה, אמנם נראית קלה, אך יכולה להוות אתגר. חשוב לכל חברי הקבוצה להישאר בקשר, להישאר מסודרים, לתרום באופן שווה ולעבוד ביעילות על מנת לבצע את המטלה או הפרויקט היעיל והנכון.

חלק 1 מתוך 4: תקשורת

 1. 1
  מצא את חברי הקבוצה שלך. חברי הקבוצה שלך עשויים להיות מוקצים על ידי הפרופסור שלך, או שתוכל לבחור את חברי הקבוצה שלך. אם חברי הקבוצה שלך מוקצים, אתר את חברי הקבוצה שלך ומצא את הודעות הדוא"ל שלהם. אם ברצונך לבחור את חברי הקבוצה שלך, מצא חברים לכיתה שתרצה לשאול יחד עם הודעות הדוא"ל שלהם והציע לעבוד איתם בקבוצה באמצעות דוא"ל.
 2. 2
  צרו קשר עם חברי הקבוצה שלכם. התחל על ידי שליחת דוא"ל לחברי הקבוצה שלך. הציגו את עצמכם והציעו נושא לגישה למשימה ואחריו עם הצעה כיצד לפצל את עומס העבודה ולגשת לעשות זאת.
אתר את חברי הקבוצה שלך ומצא את הודעות הדוא"ל שלהם
אם חברי הקבוצה שלך מוקצים, אתר את חברי הקבוצה שלך ומצא את הודעות הדוא"ל שלהם.

חלק 2 מתוך 4: ארגון והקצאת אחריות

 1. 1
  קבע נושא או נושא למשימה. וודאו שכל חברי הקבוצה מסכימים בנושא ולכל חבר היה אמור להחליט על נושא על מנת להקים תרומה נאותה מכל חבר בקבוצה. קבע נושא על ידי דיון עם חבריך באמצעות צורות תקשורת מקוונות, למשל דואר אלקטרוני, סקייפ וכו '.
 2. 2
  הקצה משימות מסוימות לכל אחד מחברי הקבוצה. ודא שלכל חבר בקבוצה עומס עבודה שווה. לאחר שמוקצה לכל חבר משימה, הוא / היא יתחיל את חלקם. למרות שכל חבר נדרש להשלים את חלקו / ה, עבודה משותפת וניצול כל צורת התקשורת המקוונת תעודד את הקבוצה לעבוד יחד להשלמת המטלה.
 3. 3
  צור מסמך בפלטפורמה שכל חברי הקבוצה יכולים לגשת אליהם. ברגע שכל אחד מחברי הקבוצה מתחיל לעבוד על המשימות הספציפיות שלו למשימה, צרו מסמך בפלטפורמה שכל חברי הקבוצה יכולים לגשת אליה ולעבוד עליה בו זמנית. למשל, מסמך של גוגל עובד כמו מסמך של Microsoft Word; עם זאת, תוכנית זו מאפשרת לכל חברי הקבוצה לערוך את אותו מסמך בו זמנית. באמצעות פלטפורמה זו או אחת דומה, כל חברי הקבוצה יכולים לעבוד על החלקים הספציפיים שלהם תוך שהם תורמים את מחשבותיהם ורעיונותיהם לעבודתם ותרומתם של חברי הקבוצה האחרים.
 4. 4
  פתח קו זמן. צור קו זמן לפרויקט שלך שיכול לעזור לך לכולם להתמקד בלוחות זמנים עבור החלקים האישיים שלהם, תוך יכולת לסיים את הפרויקט ללא בעיות. קו זמן זה צריך לכלול מי יעשה מה, מה צריך להיות הפורמט של כל חלק, מתי כל אדם צריך להשלים את החלק שלו, מקום זמן להרכיב את כל החלקים לטיוטה סופית, ותאריך לבחינת הטיוטה הסופית ולהגדיר אותו, רצוי לפני המועד האחרון.
חברי הקבוצה שלך עשויים להיות מוקצים על ידי הפרופסור שלך
חברי הקבוצה שלך עשויים להיות מוקצים על ידי הפרופסור שלך, או שתוכל לבחור את חברי הקבוצה שלך.

חלק 3 מתוך 4: שילוב תרומות אישיות

 1. 1
  קבע מועד אחרון לעבודה פרטנית הרבה לפני המועד האחרון. תן מספיק זמן לפתרון כל השגיאה מבלי לחלוף על פני תאריך ההגשה. שגיאות יכולות לנוע בין אי הבנת משימת הפרויקט, הגשת החלק שלך מבלי שהוא יגיע לחבר / מנהיג בקבוצה, או יום מחלה אישי שיעכב את עבודתך.
 2. 2
  הידר את העבודה. ניתן להקצות חבר קבוצה יחיד שיחבר את החלקים האישיים כחלק ממשימותיו. לחבר קבוצה זה יש פחות עבודה מראש כדי ליצור פיצול שווה של תרומות בין חברים. לחבר זה יש אפשרות לקחת את כל המשימה של הידור תחת חסותם ולהגיש ללא הסכמת הקבוצה או להרכיב אותה ולבקש הסכמה מהקבוצה. מומלץ ושכיח מאוד שחבר הקבוצה יבקש הסכמה מחברי קבוצה אחרים לפני הגשתם מכיוון שהוא יכול להקל על הרגשות של חברים אחרים. חבר זה אינו יכול בשום צורה לקחת את התגובות ברצינות והוא יכול לבחור להתעלם מכל התגובות. אם הם יבחרו, כל חבר ייכנס אחד בכל פעם ויערוך את המסמך ויוצר זרימה מסודרת לחתיכות. בעת עריכה ב- Google Docs, סמל לכל החברים יראה שהוא עורך, ומאפשר לכל חבר לעבוד אחד בכל פעם
 3. 3
  עברו עריכה סופית. עדיף לא להסיר יותר מדי מידע מהמדור של אדם אחר. אם אתה מגלה שלחבר יש חלק מיותר בכתיבה שחוזר על משהו שכבר נאמר במסמך, פשוט הדגש את החלק שאתה חושב שצריך להסיר והוסף הערה. כל חבר יכול להיכנס ולהסכים או לא להסכים וניתן להשתמש ברוב פשוט כדי להחליט כיצד לערוך חלק גדול. שלב אחרון זה מסייע בהסרת כל הפתעה מהמוצר הסופי מכיוון שכל חבר יכול לראות שהוא מתרחש בזמן אמת.
 4. 4
  הגש את הפרויקט. לאחר שכל חברי הקבוצה מרוצים מתפוקת הפרויקט, הקצה חבר קבוצה אחד ורצוי המהדר להגיש את הפרויקט באופן מקוון.

חלק 4 מתוך 4: תיקון בעיות נפוצות

 1. 1
  לטפל בבעיות טכנולוגיות. איך איכות האינטרנט במקום העבודה שלך? האם איטי מדי להיות חבר איכותי בקבוצה המקוונת? יש לך בכלל איתות? לפני שתחליט לעבוד באינטרנט, הדבר הראשון שעליך לעשות הוא להבטיח שהנתב והאות עומדים במשימה. אם אתה רוכש נתב אלחוטי בעל קיבולת מהירה קטנה יותר מזו שאות האינטרנט שלך מסוגל, תוכל לכסות את עצמך. אם לא אכפת לך לעבוד במקום אחד במקום העבודה שלך, בחירה פשוטה תהיה לחבר ישירות את המחשב שלך לאינטרנט באמצעות כבל אתרנט. זה יספק לך את חיבור האינטרנט המהיר והיציב ביותר.
 2. 2
  תקן את הבעיות בין חברי הקבוצה. קשה בשום פנים ואופן להבטיח שכל אחד מחברי הצוות עושה את כל מה שהוא אמור לעשות, מה שהופך את הבעיה הזו ליותר ברורה באופן וירטואלי. כדי להתגבר על כך יש לפרק את כל המשימות באופן שווה ככל האפשר בין החברים המוצגים ברשימה הקריאה וההשגה ככל האפשר. זה יבטיח שכל חבר יכיר את כל תחומי האחריות שלו הרבה לפני מועד ההשלמה, ויאפשר לבצע את כל השינויים הדרושים כדי להבטיח השלמה.
הקצה חבר קבוצה אחד ורצוי המהדר להגיש את הפרויקט באופן מקוון
לאחר שכל חברי הקבוצה מרוצים מתפוקת הפרויקט, הקצה חבר קבוצה אחד ורצוי המהדר להגיש את הפרויקט באופן מקוון.

טיפים

 • בחרו מנהיג קבוצה בשלב מוקדם כדי שיעזרו לשמור על קשר כל אחד ולוודא שכל מה שצריך יושלם בזמן. הם גם יהיו אחראים לחפש שהעבודה תהיה מאורגנת תוך עידוד תרומות של כולם.
 • בדוק את אמצעי התקשורת הטובים ביותר בין כל חברי הקבוצה שאינם מוגבלים לדוא"ל. אפשרויות אחרות יכולות לכלול החלפת מספרי טלפון, יצירת קבוצת פייסבוק, סקייפ וכו '.
 • אל תפחד לבקש מהפרופסור את כל העזרה הדרושה בפרויקט.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail