כיצד לקחת שיעורים מקוונים כדי להעלות GPA?

אך סביר להניח כי שיעורי המכללה ירפו אותך מהכיתה אם תפספס את המועד האחרון
שיעורי תיכון עשויים להיות גמישים במקצת, אך סביר להניח כי שיעורי המכללה ירפו אותך מהכיתה אם תפספס את המועד האחרון.

שיעורים מקוונים הם דרך טובה להגביר את ממוצע ה- GPA שלך אם אתה מתחיל עצמי ויש לך כמה כישורי ניהול זמן בסיסיים ואת היכולת לעקוב אחר ההוראות הכתובות. שיעורים מקוונים אינם הפורום הטוב ביותר לנושאים מורכבים הדורשים הסברים צעד אחר צעד על תהליכים ארוכים. לפני שתתחיל שיעור מקוון, עליך לשקול היטב את החומר ולהעריך את סגנון הלמידה שלך.

צעדים

 1. 1
  ראשית גלה אם בית הספר שלך מציע אפשרות ללמוד שיעורים מקוונים, או אם הם יאפשרו לך להירשם לחוג מקוון במקביל דרך המכללה המקומית. יש הבדל גדול בין שיעורים מקוונים המופעלים באמצעות תכנית המיועדת במיוחד לבית ספר תיכון ואחת למכללות. יש יותר עבודה הכרוכה בתכנית מבוססת מכללות, ומצפים ממך לנהל את זמנך כמו מבוגר. עבור מאמץ זה, תקבל 6 נקודות איכות בממוצע הציונים שלך במקום 4 אם כי ברוב המקרים.
 2. 2
  גלה אם אתה עומד בקריטריונים של בית הספר שלך ללמוד שיעורים מקוונים. בבתי ספר רבים זו נחשבת פריבילגיה, ולא זכות ללמוד שיעורים מקוונים, מכיוון שבתי ספר צריכים לשלם על ידי התלמיד עבור הכיתות ולכן הם רוצים להיות בטוחים שהם משלמים רק עבור אלה שיש להם את הסיכוי הגבוה ביותר להצלחה. אם כבר מדברים על תשלום עבור הכיתה, אם אתה הולך לבית ספר פרטי, ייתכן שיהיה לך דמי כיתה נוספים עבור שיעורים מקוונים, אז הקפד לשאול גם על זה.
 3. 3
  גלה אם השיעורים שאתה זקוק להם לדרישות הסיום שלך זמינים באופן מקוון. חלק מהתוכניות המקוונות, למשל, אינן מציעות שיעורי ליבה באינטרנט, אך הן מציעות כמה אפשרויות בחירה.
  אינן מציעות שיעורי ליבה באינטרנט
  חלק מהתוכניות המקוונות, למשל, אינן מציעות שיעורי ליבה באינטרנט, אך הן מציעות כמה אפשרויות בחירה.
 4. 4
  ודא שהמכללה שאתה מתכנן ללמוד בה מקבלת זיכויים משיעורים מקוונים או בדוק עם בית הספר התיכון שלך אם הם מציינים שום דבר בתמליל שלך שמעיד על ההבדל בין שיעורים מקוונים לקרקע. רוב המכללות עברו למאה ה -21, אך הדבר האחרון שאתה רוצה הוא לגלות שהדבר היחיד שישמור עליך מבית הספר החלומי שלך הוא מדיניות מיושנת כלשהי.
 5. 5
  לאחר שקבעת שקיימים שיעורים מקוונים, גלה מהם תאריכי ההרשמה והירשם לפני המועד האחרון. זה לא משתנה מכל סוג אחר של שיעורים. יתכן שיש יותר מקומות פנויים, אך עדיין תהיה מגבלה.
 6. 6
  ביום הראשון לשיעור היכנס וקרא את ההודעות. סביר להניח שיהיה אימות הרשמה שעליך להשלים ותאריך אחרון לפיו זה צריך להיעשות. שיעורי תיכון עשויים להיות גמישים במקצת, אך סביר להניח כי שיעורי המכללה ירפו אותך מהכיתה אם תפספס את המועד האחרון.
  • המטלה הראשונה תהיה ככל הנראה משהו פשוט כמו להציג את עצמך על לוח דיונים או לערוך חידון כדי להראות שאתה מבין את הכללים והמדיניות של הקורס.
 7. 7
  במהלך הקורס, הקפד לקרוא את ההודעות באופן קבוע. זו הדרך היחידה של המורה שלך לתקשר עם הכיתה. המורים שלך בכיתות שלך קמים מול הכיתה כל יום. המורה המקוון שלך משתמש בפורומי ההכרזה. אתה חייב לקרוא אותם.
  • עליכם לקרוא גם את פרסומי המטלות ואת תוכנית הלימודים. בשיעור מסורתי אולי תצליח לברוח עם הגשת הלימודים שלך בארון המתכת העגול בקצה שולחן המורים בדרכך מהחדר, אך אינך יכול לעשות זאת בשיעור מקוון. המורה שלך לא שם לפניך כל יום כדי להזכיר לך מתי העבודה שלך אמורה להיות. עליכם לקרוא את ההודעות, את פרסומי המטלות ואת תוכנית הלימודים.
  יש הבדל גדול בין שיעורים מקוונים המופעלים באמצעות תכנית המיועדת במיוחד לבית ספר תיכון ואחת למכללות
  יש הבדל גדול בין שיעורים מקוונים המופעלים באמצעות תכנית המיועדת במיוחד לבית ספר תיכון ואחת למכללות.
 8. 8
  אל תחמיצו תאריכי יעד. בשיעורים במכללות אם תחמיץ תאריך יעד, סביר להניח שתקבל 0. מורה מקליל עשוי לתת לך 10 נקודות הנחה על כל יום בו מאוחר. אנשים נוטים לטעות ולחשוב ששיעור מקוון הוא עבודה בשיעור הקצב שלך. זה לא. זהו שיעור לוח זמנים גמיש במידה מסוימת, אך יש מטלות ויש תאריכי יעד ויותר מכל סוג אחר של שיעורים, עליכם לנהל את זמנכם בצורה יעילה.
 9. 9
  אל תחכה לרגע האחרון. אם זה יכול להשתבש זה יהיה. הטכנולוגיה נכשלת. הכוח כבה. מחשבים קורסים. הכלב הפתגם יאכל את שיעורי הבית הפתגמיים שלך וההוראה הפתגמית שלך לא תיתן פתגם - אתה מבין. אם תחכה לרגע האחרון, בסופו של דבר תחמיץ משהו. זה אף פעם לא רעיון טוב, ועם שיעור מקוון זה רעיון נורא. רק אל תעשו את זה.

שאלות ותשובות

 • האם בית ספר וירטואלי יגביר את הציון שלי?
  זה יכול לעזור לך, כי כל ידע שכבר יש לך יכול להשתמש בו במהלך שיעורים ומבחנים כדי להעלות את הציון שלך.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail