איך לבנות קומפוסט נופל?

אם אתה רוצה לבנות קומפוסט מתגלגל על הקרקע, קידוח חורים בתחתית ומכסה של פח אשפה גדול, ואז קדח חורים בתחתית, באמצע ובחלק העליון של 2 צינורות ארוכים. השחיל מוט דרך 2 החורים האמצעיים בצינור ואבטח את המוט בעזרת אגוזים וברגים, ואז העביר את תחתית הצינורות דרך תחתית פח האשפה והבריח גם אותו למקומו. הנח את המכסה על פח האשפה מעל הצינורות והבריג אותו למקומו, והשתמש במיתרי באנג'י כדי לאבטח את המכסה עוד יותר אם תצטרך. המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לבנות קומפוסט מתגלגל לחבית!

אם אתה רוצה לבנות קומפוסט מתגלגל על הקרקע
אם אתה רוצה לבנות קומפוסט מתגלגל על הקרקע, קידוח חורים בתחתית ומכסה של פח אשפה גדול, ואז קדח חורים בתחתית, באמצע ובחלק העליון של 2 צינורות ארוכים.

אחד המפתחות לקומפוסטציה מוצלחת הוא אוורור. חיידקים זקוקים לחמצן כדי לבצע את הנשימה האירובית שיוצרת קומפוסט עשיר. אחת הדרכים לאוורר את הקומפוסט שלך היא באמצעות קלשון או כלי מפנה לקומפוסט. זו יכולה להיות משימה מפרכת. שימוש בקומפוסט הנופל יכול להקל על העניינים. מכיוון שרוב הקומפוסטרים הנופלים יכולים להיות יקרים למדי, ומחירם עולה על 75 €, שקול לבנות משלך. תמורת הרבה פחות כסף וכמה שעות מזמנך, אתה יכול לבנות קומפוסט נופל משלך על ידי ביצוע השלבים הבאים.

שיטה 1 מתוך 2: בניית קומפוסט נופל על הקרקע

 1. 1
  אסוף את החומרים הדרושים לבניית קומפוסט מתגלגל "על הקרקע". דרך זולה ופחות מסובכת לבנות קומפוסט מתמוטט משלך היא על ידי יצירת קומפוסט מתגלגל "על הקרקע", שהוא פשוט מיכל שמצויד בכדי להחזיק קומפוסט אותו אתה "הופך" פשוט על ידי גלגול המכולה על פני האדמה. קנה או השג מיכל גלילי גדול עם מכסה שמתאים היטב. פח אשפה עובד הכי טוב, והוא ככל הנראה הכי קל למצוא. בחר פח אשפה מפלסטיק או מתכת שיכיל לפחות 30 ליטרים; מיכלים גדולים המשמשים לקומפוסטציה מכילים 55 ליטרים. שטפו את פח האשפה או המיכל ביסודיות אם נעשה בו שימוש. חומרים נוספים שתזדקק להם כוללים:
  • שני צינורות מתכת / אלומיניום באורך 48 אינץ '
  • מוט הברגה פלדה באורך 36 אינץ '(מצופה אבץ)
  • ארבעה 2 ברגים ארוכים "0,25"
  • שמונה אגוזים בגודל 0,25"
  • מקדח מתכת בגודל 0,25"
  • מקדח 0,88 אינץ '
  • תרגיל
  • מסור למתכת
  • סרט מדידה
  • הגנה על אוזניים ועיניים
  • 2 מיתרי בנג'י אלסטיים באורך הקוטר של הפחית (אופציונלי)
 2. 2
  קדח שני חורים במכסה ובתחתית המכל שלך באמצעות מקדח בגודל 0,88". החורים שתקדח למכסה צריכים להיות 4" מהקצה החיצוני של המכסה ומול זה מול זה, או ספציפית 180 זה מזה מעלות. החורים בתחתית המכולה צריכים להיות 2" מהקצה. יהיה עליכם למקם את החורים בתחתית בחלק שקוע של בסיס המיכל מכיוון שתדביקו צינורות מתכת או אלומיניום דרך החורים האלה ואתם רוצים את הקומפוסטר הנופל שלך כדי להיות מסוגל לעמוד זקוף לאחר הרכבתו.
 3. 3
  צור חורי אוורור על כל המכולה שלך. קדח כמה חורים, בערך 15-20, לתוך החלק העליון והתחתון ולאורך דפנות המכל באמצעות המקדחה שלך ומקדח של 0,25 אינץ '. מרווח את החורים באופן שווה. החורים יאפשרו לחמצן לזרום בחופשיות לאורך הקומפוסטר הנופל שלך..
 4. 4
  קדח שני חורים ישר בכל קצה של שני צינורות המתכת או האלומיניום שלך באמצעות מקדח מתכת בגודל 0,25". דאג למקם אותם קרוב ככל האפשר לקצה הצינורות. פעולה זו תאפשר לקומפוסטר הנופל שלך לעמוד כראוי..
 5. 5
  קדח שני חורים נוספים לכל צינור ואז השחיל את המוט שלך דרך אותם חורים. לאחר הצבת הצינורות והמוט המחובר בתוך המכולה, המוט יצטרך לנוח באמצע המכולה. לכן, שני החורים הנוספים שלך חייבים למדוד בחצי גובה המכולה שלך. מדוד את גובה המכולה שלך וחלק את המדידה לשניים. המספר שתגיע אליו יהיה האורך שתמדוד בשני הצינורות שלך כדי לקבוע היכן יוקדחו שני החורים שלך. השתמש במקדחת המתכת בגודל 0,25 אינץ 'שלך כדי לקדוח את שני החורים דרך הצינור.
  • לפני שתשחיל את המוט שלך דרך החורים החדשים, יהיה עליך לחתוך אותו לגודל כדי להתאים אותו למיכל שלך. לשם כך יש למדוד את קוטר המיכל בנקודה בה יהיו חורי הצינורות. מצאת נקודה זו קודם לכן על ידי חלוקת גובה המכולה שלך לשניים. כשאתה עולה עם קוטר המכולה, חתוך את מוט 1" קצר מזה, כך שהוא ישתלב בקלות בתוך המכולה.
  • החלק את הקצה האחד של המוט דרך אחד הצינורות עד שהצינור נמצא כ -3" מקצהו השני של המוט. ואז הברג על המוט שני אגוזי 0,25". התחל בקצה המוט הכי רחוק מהקוטב. כל אגוז צריך להיות בערך 4" מכל קצה המוט. לאחר האבטחה, האום הראשון יהיה ממש ליד המוט, ואילו האום השני יהיה כ -4" מקצה המוט. לאחר שהאום השני מאובטח, החלק את המוט דרך הצינור השני, ועצור כאשר הצינור נוגע באגוז 0,25". אבטח את שני הצינורות על ידי הברגת אגוז נוסף של 0,25" בקצוות החיצוניים של המוט ליד כל אחד מהם. צינור.
 6. 6
  אבטח את מבנה הצינור והמוט למיכל שלך. מקם את המבנה בתוך המכולה ואז סובב את המכולה על צדה כדי להקל על השחלת קצות הצינור דרך שני החורים בגודל 0,88" בתחתית המיכל. אבטח את הצינורות על ידי החלקה של בריח 2" את החורים בגודל 0,25" שקדחתם בקצות הצינורות ואז הברגת שני אגוזים בגודל 0,25" בקצות כל בריח. העמיד את המיכל זקוף ואז אבטח את המכסה על ידי השחלת צמרות הצינורות דרך שני החורים בגודל 0,88 אינץ '.
  • יהיה עליכם לקדוח חורים לאורך הצינורות ממש מעל המכסה, כך שברגע שהבריח המכסה יישאר בטוח כאשר אתם מגלגלים אותו על הקרקע.
  • השתמש בסמן כדי לסמן את הנקודות בהן תקדח את החורים שלך, ואז כדי להבטיח שהחורים שלך יהיו אחידים, פירק את הקומפוסטר המתגלגל שלך ושכב את הצינורות על הקרקע כשאתה קודח אותם.
  • קדח שני חורים ישר בכל צינור בעזרת מקדח המתכת בגודל 0,25 אינץ ', ואז הרכיב מחדש את הקומפוסטר הנופל שלך.
 7. 7
  ממלאים את הקומפוסטר המתגלגל שלך עם מרכיבי קומפוסט ומאבטחים את המכסה. כדי לאבטח את המכסה, בצע את אותה השיטה בה השתמשו לאבטחת הצינורות לתחתית המיכל. השתמש בשני ברגים ואומים בכל צד של ברגים, לאחר שמילאת שלך הקומפוסטר הנופל עם מרכיבים קומפוסט. החלק בריח אחד דרך כל אחד מחורי ה- 0,25 אינץ 'שקדחת זה עתה, ואבטח את הברגים הללו על ידי הצמדת אגוז 0,25" לכל קצה הברגים. במידת הצורך, תוכלו לאבטח את מיתרי הבנג'י מעל לראש המיכל על ידי הנחתם בתבנית חוצה את המכסה ואבטחת המיתרים מתחת לידיות המכסה או דרך כמה חורים שנקדחו לאחרונה.
 8. 8
  בדוק את אבטחת המכסה שלך על ידי גלגול הקומפוסטר החדש שלך המתגלגל על פני האדמה. ודא שהמכסה שלך מאובטח היטב על ידי גלגולו על פני האדמה. אם לכלוך מתחיל להישפך מלמעלה, כוונן את הברגים או הידוק או השג מיתרי בנג'י כדי לקשור את מכסהך עוד יותר.
קדח שני חורים ישר בכל צינור בעזרת מקדח המתכת בגודל 0,25 אינץ '
קדח שני חורים ישר בכל צינור בעזרת מקדח המתכת בגודל 0,25 אינץ ', ואז הרכיב מחדש את הקומפוסטר הנופל שלך.

שיטה 2 מתוך 2: בניית קומפוסט מתגלגל לחבית

 1. 1
  אסוף את החומרים הדרושים לבניית קומפוסט "גליל חבית". אם אתה מעדיף להשקיע פחות אנרגיה בהפניית הקומפוסט שלך, בניית קומפוסט "גליל חבית" יעזור. סוג זה של נופל הקומפוסטר יושב על גבי מבנה עץ וסיבובים על ציר, כגון PVC או צינור פלדה, כי ריצות ישירות דרכו. יהיה עליך לרכוש או להשיג חבית פלסטיק או פלדה, בין 20 ל 55 ליטר (75-200 ליטר), כולל אורך של 122 ס"מ (1,25 מטר) של 5,10 ס"מ (5 ס"מ) צינור PVC 80, או צינור פלדה מגולוון באורך 1,5 עד 5,10 ס"מ (3,8-5 ס"מ). תצטרך גם:
  • עץ מטופל 2X4
  • ציפורניים
  • מסור עגול
  • פאזל
  • קידוח מנוע, מקדח משוט ומקדחים
  • מסור חור
  • כלים ידניים בסיסיים (פטיש, סרט מדידה, סרגל מתכת גמיש, ריבוע מסגור)
  • צירים
  • תפסים
  • ידית
  • סוגריים "L"
 2. 2
  קדח חורים במרכז החלק העליון והתחתון של הקנה שלך. מדוד את הקוטר של כל קצה הקנה שלך ואז חלק את המדידה בשניים כדי לקבוע את נקודת המרכז. החורים שלך צריכים להיות גדולים מספיק כדי להתאים לצינור שבו תשתמש כסרן. אם אתה יכול, חתוך חלק קטן מצינור הציר שלך, הנח אותו מעל כל סימן מרכז ועקוב אחר מעגל לאורך החלק החיצוני של הצינור. אם אינך יכול, מדוד את קוטר צינור הציר שלך וצייר מעגל באותו גודל סביב כל נקודת מרכז. לאחר שנוצרו המעגלים שלך, השתמש בכף מקדחה או במסור חור בגודל שווה כדי ליצור את החורים שלך.
 3. 3
  קדח חורים בגוף הקנה לצורך אוורור. בעזרת שטח של 2,50 ס"מ (2,5 ס"מ) 15-20 חורים באופן שווה לאורך דפנות הקנה. זה יאפשר לחמצן לזרום בחופשיות בכל המיכל.
 4. 4
  צור דלת בצד הקנה שלך. לפני שתתחיל לחתוך דלת, עקוב אחר צורת הדלת הרצויה לאורך צד אחד של הקנה באמצעות סרגל מתכת גמיש וריבוע מסגור. המידות לדלת יהיו שונות בהתאם לגודל הקנה שלך. אם הקנה שלך בגודל קטן יותר, כמו 20 עד 30 ליטרים, עקוב אחר ריבוע בגודל 12" על 12". אם מדובר בקנה 55 ליטר, אתה יכול להתוות מלבן בגודל 18 על 12. הצד הארוך יותר צריך להיות מקביל לאורך הקנה.
  • עשה כמה חורים קטנים באחת הפינות בעזרת המקדחה שלך כדי לאפשר מקום להב הפאזל שלך להתחיל לחתוך. המשך להשתמש בלהב כל הדרך סביב קווי המתאר של הדלת עד להסרת הצורה.
  • סביר להניח שהדלת תהיה דקיקה ברגע שאובטחה. אם הקנה שלך מפלסטיק, אבטח שתי חתיכות עץ בחלק הפנימי של הקנה, האחת בצד שבו הנחת את הצוהר שלך והשנייה בקצה הנגדי שם תניח את התפסים והידית שלך. אם הקנה שלך מתכת, השתמש בשתי לוחות פלדה במקום בעץ. שקול לשטח שני סוגרי "L" לשימוש לצלחות הפלדה שלך.
  • כדי לאבטח את הדלת, התקן שני צירים בפינות העליונות ואז התקן שני תפסים בפינות התחתונות כדי לנעול את הדלת. אתה יכול למקם ידית במרכז הנקודה של שני התפסים כדי לעזור בפתיחה וסגירה של הדלת.
 5. 5
  צרף יריעת מתכת בתוך הקנה כדי לשמש כסנפיר ערבוב כדי לסייע בהפיכת הקומפוסט כאשר הקנה מסתובב. פיסת חילוף ארוכה של מתכת מגולוונת המכופפת לצורת "L" ומוברגת לקיר הפנימי של הקנה תעשה זאת יפה. שים את הסנפיר ממול לפתח, כדי לאזן את המשקל הריק.
 6. 6
  העבירו את הצינור או פרסמו דרך החורים המרכזיים. כשאתה מוכן, החלק את הצינור דרך החורים המרכזיים. אורך הצינור שמבצבץ מכל צד של הקנה צריך להיות ארוך מספיק כדי לנוח כל קצה על מבנה העץ שתיצור.
  • אם אתה משתמש בחבית פלסטיק, משקל הקומפוסט בתוך הקומפוסט המתגלגל שלך יכול לשבור את הפלסטיק, לכן לפני שתחדיר את הצינור דרך החורים, אבטח שתי לוחות עץ לחבית כדי לחלק את משקל הקומפוסט.
  • קח שתי לוחות עץ, כמו 2 חתיכות "x4" וקדוח לכל חלק חור גדול מספיק כדי להתאים את הצינור שלך. מרפדים כל חור עד לחורים בשני קצות הקנה ומסמרים את הלוחות לקנה.
  • לחלופין, תוכלו לאבטח סוגר "L" לכל צד של הצינור, שגם יפיץ את משקל הקומפוסט.
 7. 7
  בנה אבקת מסור עץ שתתמוך בחבית הקומפוסט. מסמר 2 סטים של 2x4 (פיסות עץ בגודל 1,5 ″ × 3,5 ″ או 38 × 89 מ"מ מבחינת גובה ורוחב, בהתאמה) במסגרת x, ומסמר שתי 2x4 על הרגליים בתחתית לתמיכה.
 8. 8
  הגדר את הקנה עם הצינור בקתת המסור 2x4 העץ.
 9. 9
  סובב את הקנה במסגרת סוס המסור באמצעות הצינור או העמוד כציר כדי להבטיח שהוא פועל כראוי. אם כן, אתה יכול עכשיו למלא הקומפוסטר נופל שלך עם עלים אחרים חומר compostable, ולאפשר "עוזר הגן" החדש שלך לעשות את העבודה שלה.
אתה יכול לבנות קומפוסט נופל משלך על ידי ביצוע השלבים הבאים
תמורת הרבה פחות כסף וכמה שעות מזמנך, אתה יכול לבנות קומפוסט נופל משלך על ידי ביצוע השלבים הבאים.

טיפים

 • אם משתמשים בחבית פלסטיק והיא צבע בהיר באמת, כמו לבן, צבעו אותה בשחור. המיכל שלך צריך להתחמם על מנת לפרק את הקומפוסט. ככל שהמיכל כהה יותר, כך הוא סופג יותר אור כדי ליצור יותר חום.
 • אם נעשה שימוש בעבר במיכל שלך, שטוף אותו היטב לפני תחילת העבודה. כמו כן, שטוף את המיכל שלך לאחר קידוח החורים שלך כדי להיפטר מהשברים שנותרו מאחור.
 • בדוק את התוכן מדי פעם, וכשהם מתפרקים על ידי החיידקים בתוף, הסר אותם לשימוש לתיקון אדמה, מאלץ ומטרות אחרות סביב הדשא והגן שלך.
 • אתה רוצה לסובב את התוף כמה פעמים בכל יום בערך, תלוי בטמפרטורה החיצונית.

אזהרות

דברים שתזדקק להם

קומפוסט נופל על הקרקע

 • מיכל גלילי מתכתי אחד או 55 גלון עם מכסה צמוד, פח זבל כזה
 • שני צינורות מתכת / אלומיניום באורך 48 אינץ '
 • מוט הברגה פלדה באורך 36 אינץ '(מצופה אבץ)
 • ארבעה 2 ברגים ארוכים "0,25"
 • שמונה אגוזים בגודל 0,25"
 • מקדח מתכת בגודל 0,25"
 • מקדח 0,88 אינץ '
 • תרגיל
 • מסור למתכת
 • סרט מדידה
 • הגנה על אוזניים ועיניים
 • 2 מיתרי בנג'י אלסטיים באורך הקוטר של הפחית (אופציונלי)
המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לבנות קומפוסט מתגלגל לחבית
המשך לקרוא כדי ללמוד כיצד לבנות קומפוסט מתגלגל לחבית!

קומפוסט מתגלגל לחבית

 • חבית מתכת או פלסטיק אחת בגודל 20-55 גלון
 • אורך אחד של 48 אינץ '(1,25 מטר) של 5 ס"מ צינור PVC לפי לוח זמנים 80, או אורך צינור פלדה מגולוון של 1,5" עד 2" (3,8-5 ס"מ)
 • עץ מטופל 2X4
 • ציפורניים
 • מסור עגול
 • פאזל
 • קידוח מנוע, מקדח משוט ומקדחים
 • מסור חור
 • כלים ידניים בסיסיים (פטיש, סרט מדידה, סרגל מתכת גמיש, ריבוע מסגור)
 • צירים
 • תפסים
 • ידית
 • סוגריים "L"

שאלות ותשובות

 • האם אוכל להשתמש בתולעים בקומפוסט הכוס הזה?
  תולעים מתאימות יותר לפחים נייחים. פעולת הכישלון עלולה לפגוע בתולעים.
 • מדוע לא הוספת ידית ארכובה מסוג כלשהו לקצה המוט כך שניתן יהיה לסובב אותה ביתר קלות?
  זה הופך להיות קל מספיק בלי אחד, אבל לא קשה להוסיף אחד אם אתה מעדיף.
 • האם אוכל להוסיף לו גלגלים לצורך ניידות?
  כן. בחר גלגלי מתכת ואבטח אותם היטב, כך הקומפוסט יישאר יציב.
 • איפה אוכל להשיג חבית?
  קיבלנו חבית מפלסטיק בנפח 55 ליטר משטיפת מכוניות של DIY במחיר של 9 €. היה בה סבון שטיפת רכב רגיל - לא מסיר שומנים במנוע, שיכול להשאיר שאריות רעילות.
שאלות ללא מענה
 • האם תוכל להציג תמונה או למסור מידע נוסף לשלב 4 של אפשרות 2? אני מתקשה לתאר את הגודל והמיקום של תומכי העץ או המתכת המוצעים. אני משתמש בקנה פלסטיק של 35 גלון.

תגובות (19)

 • schmidtkyra
  אוגן המתכת בפנים היה טיפ טוב.
 • sylvialemke
  אהבתי את הסרטונים הקטנים עם כל אחד מהשלבים הכתובים כדי להפוך את כוס החבית לקומפוסט.
 • kochterence
  כיצד לבנות את הטופס לסיבוב הקנה היה מועיל.
 • jake98
  זה עובד מצוין. הכין קומפוסט בעוד 8 שבועות. תכין עוד אחת בקרוב. תודה על הפרסום.
 • savion38
  כבר היה לי את הקנה ומשהו לגלגל עליו. התלבטתי איך להכניס דלת לחבית. ובכן, הראית לי איך, כמו גם מסרת רשימה של האספקה. אה, וסנפיר ההנעה, מעולם לא עלה על דעתי להשתמש בכזו. תודה רבה.
 • amber86
  פעולה פשוטה מאוד. הולך לעשות את זה בשביל עצמי.
 • kingarchie
  החומרים לשיטה זו פשוטים וזולים וההוראות ידידותיות מאוד למשתמש.
 • whiteremington
  מדהים! מאוד ברור, תמציתי וקל למעקב. אני לא יכול לחכות להתחיל את הפרויקט הזה!
 • jackdavies
  עדיין לא בניתי אותו, אך קל לעקוב אחר ההוראות האלה.
 • gordonphillips
  יש לי חבית של 55 ליטר לבנה, לא ידעתי לצבוע אותה בשחור.
 • louierath
  מצוין, ערכנו תוכנית בבית הספר "קמפיין לקומפוסט". זה עוזר לנו מאוד. תודה רבה לך.
 • bharris
  אני אוהב את ההמצאה המוטלת בחלוקת המשקל, על ידי שימוש בעץ הנוסף המחובר לקנה עצמו והפעלת הצינור בעץ כדי להפיץ את העומס.
 • harrischarlotte
  אני הולך לעקוב אחר העיצוב שלך, אבל חושב לשים איזושהי ידית על קצה אחד כדי להקל על הפנייה. תודה על עזרתך.
 • walshkurt
  התוכנית המצוינת הזו היא הדבר מאוד שחיפשתי. רעיונות נהדרים, ומכלול מבנים שמעולם לא חשבתי עליו.
 • jazlynrowe
  זו הייתה עזרה גדולה. הציגו מאפייני עיצוב שלא חשבתי עליהם.
 • stevensjoshua
  שניהם פשוטים לבנייה ותוכלו לשים את זה בעצמכם.
 • oconnellzackary
  קל לבנייה ועבודות.
 • russel89
  חיפש ב- google קומפרסטר וחבית מדריך היה אחד הראשונים. מדוע לא חשבתי לבוא לכאן קודם זו תעלומה. זה בדיוק מה שחיפשתי.
 • avafriesen
  הוראות ותמונות טובות, המשיכו בעבודה הטובה! כל אחד צריך לגדל משהו.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לקומפוסט בכוס?
 2. איך לקומפוסט במזג אוויר קר?
 3. איך מכינים מסך קומפוסט?
 4. כיצד להשתמש בנס-גרו?
 5. איך מכינים דשן חנקן?
 6. איך מכינים דשן צמחי ביתי?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail