איך קונים מכונות כתיבה וינטאג '?

מצא חנות תיקונים מקוונת המקבלת מכונות כתיבה שנשלחו לתיקון
אם אין חנות שיכולה לעזור לך באופן מקומי, מצא חנות תיקונים מקוונת המקבלת מכונות כתיבה שנשלחו לתיקון.

אם מכונות כתיבה וינטאג ' עם המראה הקלאסי, התחושה הכבדה וחוסר כפתור "מחק" קוראות בשמך, בקרוב תוכל לקבל אחת בידיים! בין אם תבחר לקנות את מכונת הכתיבה שלך באופן אישי או באינטרנט, לדעת מה אתה רוצה ולהכיר בעסקה טובה כשתראה אחת תעזור לך לבצע את הרכישה לה חיכית.

שיטה 1 מתוך 4: בחירת סוג מכונת הכתיבה הווינטגית שלך

 1. 1
  בחרו בתקן אם אתם מתכננים שימוש כבד. תקנים, שמשקלם בדרך כלל בין 15 ל -11 ק"ג (6,8 עד 11,3 ק"ג), יכולים לתפוס מקום רב בשולחן העבודה או במשרד הכתיבה שלך, אך הם מיועדים לשימוש לעתים קרובות. אם אתה רוצה מכונת כתיבה לשימוש יומיומי, שקול תקן כדי שלא תצטרך לדאוג לתחזוקה ותיקון.
 2. 2
  בחר נייד עבור אפשרות קלה. מכונות כתיבה ניידות בנויות כך שיתאימו לתיק נשיאה ולכן נהדרות לנסוע איתן. עם זאת, הם עשויים שלא להפיק ביצועים טובים באופן מסורתי יותר ממכונות כתיבה סטנדרטיות.
 3. 3
  הגדר את התקציב שלך. אם אינך נזהר בבחירת מכונת הכתיבה שלך, בסופו של דבר תוכל לשלם מעל 450 €, לכן הקפד להגדיר את התקציב שלך לפני שתתחיל לחפש. אתה יכול למצוא בקלות מכונת כתיבה וינטאג 'שעובדת בפחות מ -150 €, אם כי יש סיכוי שהיא לא תשופץ או עשויה להיות לה בעיות קלות.
  • אחת הדרכים להוזיל את העלויות היא לרכוש מכונת כתיבה פגומה או אפילו שבורה ולקחת אותה לבית מלאכה. אפילו יותר טוב: לתקן את זה בעצמך!
  • ניידים כיום פופולריים יותר ממכונות כתיבה סטנדרטיות בגלל המקרים האטרקטיביים שלהם, כך שהם יכולים להיות יקרים יותר.
  • ככל שמכונת הכתיבה שלך ישנה יותר כך היא תהיה יקרה יותר. מכונות הכתיבה במחיר המשתלם ביותר היו אלה שיוצרו בשנות ה -80 וה -90.
אם אתם צדים מכונות כתיבה וינטאג 'במכירות מסוג זה
אם אתם צדים מכונות כתיבה וינטאג 'במכירות מסוג זה, דאגו להגיע מוקדם!

שיטה 2 מתוך 4: גלישה באינטרנט

 1. 1
  עקוב אחר eBay עבור מכונות כתיבה זולות יותר. מכונות כתיבה ב- eBay זולות באופן מסורתי מכיוון שמוכרים רבים ב- eBay אינם יודעים הרבה על מכונות כתיבה. עם זאת, מכירות פומביות אלה יכולות להיות גם הימור מכיוון שאין ערובה למצב. לעתים קרובות, המוכר אפילו לא יודע לדעת אם מכונת כתיבה במצב טוב או לא.
  • אם אתה רוכש מכונת כתיבה ממוכר שאינו מוכר, ודא שהוא יודע לארוז נכון את מכונת הכתיבה שלהם. יש למקם את מכונת הכתיבה בקופסה עם שטח של 10 ס"מ (10 ס"מ) מכל צד, ואז למלא בניילון בועות, פלסטיק מוקצף או בוטנים למשלוח. על ידית שחרור המרכבה להיות מכוסה גומי כך שהמרכבה תוכל להחליק שמאלה. זה מונע נזק לבריחה המהווה מנגנון רגיש עמוק בתוך המכונה. ברזל יצוק על מכונות בגודל סטנדרטי נשבר בקלות המשלוח אם לא ארוז כמו שצריך.
 2. 2
  נסה את etsy למוכרים בעלי ידע רב יותר. מוכרי אטסי עשויים להיות נוהגים למכור מספר מכונות כתיבה, ולכן אמורים להיות מסוגלים לספק מידע טוב יותר על איכות מכונת הכתיבה.
  • עם זאת, מוכרי אטסי עשויים להיות נוהגים לרכוש מכונות כתיבה זולות ולמכור אותן בשווי גבוה יותר, לכן היו מוכנים לשלם יותר על אטסי.
 3. 3
  קנה ממוכר מקוון מהימן כדי להבטיח איכות. אתרים מקוונים כמו http://typewriters101.com, http://vintagetypewritershoppe.com ו- http://mytypewriter.com הם אפשרויות נהדרות מכיוון שהם יכולים לספר לך על מצב מכונת הכתיבה ונוטים לתמחר מכונות כתיבה בצורה הוגנת. תוכל למצוא גם מגוון רחב של מכונות כתיבה באתרים אלה, כך שאם יש לך מכונת כתיבה מסוימת בראש זה יכול להיות ההימור הטוב ביותר שלך.
 4. 4
  בדוק את מדיניות ההחזר לפני הרכישה. באופן אידיאלי, לספק מכונות הכתיבה שלך תהיה מדיניות החזרה מלאה או חלקית. זה עוזר לכסות אותך במקרה של מוצר באיכות ירודה או מוצר שנפגע במעבר.
אם מכונות כתיבה וינטאג 'עם המראה הקלאסי
אם מכונות כתיבה וינטאג 'עם המראה הקלאסי, התחושה הכבדה וחוסר כפתור "מחק" קוראות בשמך, בקרוב תוכל לקבל אחת בידיים!

שיטה 3 מתוך 4: מציאת מכונות כתיבה באופן אישי

 1. 1
  קונים בחנויות עתיקות. יהיה לכם קל יחסית למצוא מכונות כתיבה בחנויות עתיקות, אך ברכישה מחנויות עתיקות עליכם להיזהר מתמחור יתר. בעלי חנויות עתיקות לעיתים קרובות מודעים לערך של מכונות הכתיבה הווינטגיות שלהם, ולכן הם עשויים לעלות במחיר יתר על המידה של מכונות הכתיבה שלהם או לנסות למכור לכם מכונית במצב רע.
  • בקש תמיד להשתמש במכונת הכתיבה לפני הרכישה.
 2. 2
  מצא שווקי פשפשים המתמחים בעתיקות. בעוד שלשוק הפשפשים היומיומי ככל הנראה לא יהיו מכונות כתיבה וינטאג'יות, לעתים קרובות שוקי הפשפשים העתיקים עושים זאת. בגלל נפח ואופי המרכולים, מכירות חד-פעמיות אלו יכולות להיות מבצעים טובים יותר מרוב חנויות הווינטג 'האמינות האחרות. אם אתה בעל תקציב ואין לך מכונת כתיבה ספציפית בראש, זה יכול להיות המקום בשבילך!
 3. 3
  בדוק בחנויות תרומות. בחנויות תרומות כמו רצון טוב וצבא הישע יש מכונות כתיבה ישנות שתרמו על ידי מישהו שאינו זקוק לו או מעוניין בכך יותר. אמנם יש סיכוי טוב שמכונות הכתיבה הללו נשברות בחלקן או לגמרי, אך יש גם סיכוי שתמצא את אותה מכונת כתיבה מושלמת ונסתרת בחלק האחורי של החנות, רק מחכה לך.
 4. 4
  בקר במוסך ובמכירת אחוזות. מציאת מכונת כתיבה במוסך או במכירת אחוזות יכולה לקחת סבלנות רבה, אך בדרך כלל תוכלו להשיג הרבה מאוד אם תמצאו. אם אתם צדים מכונות כתיבה וינטאג 'במכירות מסוג זה, דאגו להגיע מוקדם! ככל הנראה יהיו אחרים באזורכם שיש להם את אותו הרעיון.
ולכן הם עשויים לעלות במחיר יתר על המידה של מכונות הכתיבה שלהם או לנסות למכור לכם מכונית במצב רע
בעלי חנויות עתיקות לעיתים קרובות מודעים לערך של מכונות הכתיבה הווינטגיות שלהם, ולכן הם עשויים לעלות במחיר יתר על המידה של מכונות הכתיבה שלהם או לנסות למכור לכם מכונית במצב רע.

שיטה 4 מתוך 4: תיקון מכונת כתיבה שבורה

 1. 1
  התקן מחדש את הסרט או את סליל הסרט. סליל סרט שבור או שהושקע הוא הבעיה הנפוצה ביותר במכונות כתיבה ישנות, אלא אם כן קניתם אחד שהיה בשימוש, כנראה שתצטרכו לשנות את הבעיה לפני שתשתמשו במכונת הכתיבה. עיין בספר הידני של מכונת הכתיבה שלך אם אינך בטוח כיצד להחליף את סליל הסרט, או בקש ממכון תיקוני מכונות הכתיבה המקומי שלך לעבור.
  • להחלפת סליל הסרט, הרם את כיסוי הסרט ומצא את מפתח הנעילה המחזיק את הכרכרה במקום. הרפיד את הסרט הישן על סליל היד והסר. הניחו את הסרט החדש בצד ימין, ואבטחו את הקצה הרופף של הסרט בסליל השמאלי. השחילו את הסרט ואת הרוח לפי הצורך.
  • אם אתה משתמש כרגע בסרט ואתה רואה את הדיו עמום, זה סימן שאתה זקוק לסרט חדש!
 2. 2
  לשפץ נושאי שטח. הסר כל חומר שנדבק למכונת הכתיבה. נגב בעדינות שומן ושומן בעזרת צמר גפן טבול במים. חתוך קצוות עור מרופטים או קרועים והדבק כל חלקים רופפים עם דבק-על.
  • תיקון כל נזק למארז עץ מכונת כתיבה נייד עם דבק עץ. תנו לדבק להתייבש 24 שעות לפני שתזוזו.
  • אם מכונת הכתיבה שלך חלודה, השתמש בזהירות במסיר חלודה. לעולם אל תשאיר מסיר חלודה על משטח מתכת ללא תצפית.
 3. 3
  קח בעיות רציניות לחנות תיקונים מורשית. ניסיון לתקן מכונת כתיבה שבורה ברצינות לבד, כנראה רק יביא לנזק נוסף. התנגד לדחף להתעסק במכונת הכתיבה ובמקום למצוא חנות תיקונים מקומית שתוכל לעזור.
  • אם אין חנות שיכולה לעזור לך באופן מקומי, מצא חנות תיקונים מקוונת המקבלת מכונות כתיבה שנשלחו לתיקון.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail