איך לדעת אם להציע או לא להציע ב- eBay?

הצעת מחיר עליו או שאתה מתכנן להציע
זו הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר פריט שזכית בו, הצעת מחיר עליו או שאתה מתכנן להציע.

האם אתה לא שונא את זה כשאתה זוכה במשהו ב- eBay, ואז כשזה מגיע בדואר זה לא מה שחשבת שזה? למד כיצד להחליט מתי להציע הצעה לפריט ב- eBay!

צעדים

 1. 1
  תמיד פנה למוכר לפני שתציע. זה עוזר לך לקבל מושג טוב איזה סוג של מוכר הם. זה גם מאפשר לך לשאול שאלות על האובייקט. הם לא תמיד כוללים כל פרט ופרט. בין אם מדובר בטעות ובין אם לא, הרישומים צריכים להיות מדויקים מאוד, כך שאם יש שאלה לגבי מה כולל משהו או לא, אם יש לו מדיניות החזרות או לא, או כל דבר שאינכם מבינים, שלחו דוא"ל למוכר. אם הם לא שולחים לך דוא"ל בחזרה, אל תציע הצעה לפריט אלא אם שאלתך לא תשפיע על הצעת המחיר שלך. אם משהו ישתבש ויש לך הסבר טוב, תוכל לחזור מהצעתך אם זה לפני סיום המכרז.
 2. 2
  קרא את התיאור בזהירות רבה. אם טעית, קראת נכון, לא קראת את כל התיאור וכו ', אינך יכול להאשים את המוכר. אם זכית בפריט שאתה לא רוצה כי טעית, זה שלך. הדרך היחידה להחזיר אותו היא אם למוכר יש מדיניות החזרה. ואז, אתה יכול לסרב לקבל את זה, אבל תצטרך להתמודד עם eBay. אם התיאור אינו ברור, אל תציע עליו הצעה. שלח דוא"ל למוכר ושאל בפירוט על מה שאתה לא מבין.
 3. 3
  התבונן במשוב של המוכר. אם יש להם משוב טוב, אתה בטח יכול לסמוך עליהם. כמו כן, עיין בכמה מהתגובות שקיבלו. לפעמים מוכר יקבל הערות די גרועות. תלוי על מה ההערה, אתה יכול כנראה לקבוע אם עליך להציע הצעה על הפריט. כמו כן, בדקו את סוג הפריטים שהמוכר בדרך כלל מוכר. אם הפריט שאתה מסתכל עליו אינו דומה לשום דבר שהם מוכרים בדרך כלל, זה עלול לגרום לחשד.
  אתה יכול כנראה לקבוע אם עליך להציע הצעה על הפריט
  תלוי על מה ההערה, אתה יכול כנראה לקבוע אם עליך להציע הצעה על הפריט.
 4. 4
  ודא שאתה יודע איך הם יגרמו לך לשלם. יש מוכרים שמשתמשים בפייפאל, וזה מאוד מועיל כשמגיע זמן התשלום. אם הם רוצים את מספר כרטיס האשראי שלך ואתה לא רוצה לתת להם את זה, השתמש בדרך חלופית לתשלום. אם אין דרכים חלופיות אחרות, תצטרך למסור לו את מספר הכרטיס שלך, אם כי רוב המוכרים משתמשים ב- PayPal או בסוג אחר של מערכת תשלומים.
 5. 5
  סכם תמיד את עלות הפריט ואת עלות המשלוח ואת עלות הביטוח אם תבחר לשים עליו ביטוח. לפעמים הפריט יימכר במחיר די נמוך, עד שתסתכל על עלות המשלוח. בסופו של דבר אתה יכול לשלם הרבה יותר ממה שתכננת מכיוון שלא הסתכלת על מחיר המשלוח.
 6. 6
  חנות מסביב כדי למצוא את העסקה הטובה ביותר. לפעמים תשים עין על פריט מסוים, כאשר במכירה פומבית אחרת עשויים להיות פחות מתמודדים, פחות זמן, ותמחר מחיר נמוך יותר. תמיד יש יותר מאפשרות אחת, אם אפשר.
 7. 7
  שימו לב היכן המוכר גר. ככל שמוכר גר ממך רחוק יותר כך עלות המשלוח תהיה גבוהה יותר. אם הוא גר קרוב אליך, אולי תוכל לחסוך את הכסף ולקחת אותו באופן אישי.
 8. 8
  חפש פריטי 'קנה עכשיו'. לפעמים פריטים אלה טובים יותר מפריטי המכירה הפומבית. למרות שחלקם עשויים להיות יקרים מעט או הרבה יותר מהמכירות הפומביות, אתה יכול להבטיח שתקבל את הפריט ושמישהו אחר לא יוכל לשלוף אותו ישר מתחתיך.
  אל תציע הצעה לפריט אלא אם שאלתך לא תשפיע על הצעת המחיר שלך
  אם הם לא שולחים לך דוא"ל בחזרה, אל תציע הצעה לפריט אלא אם שאלתך לא תשפיע על הצעת המחיר שלך.
 9. 9
  וודא שאתה יודע כמה זמן ייקח לפריט להגיע אליך. אם הפריט מיועד ליום הולדת, חג המולד או כל סוג אחר של מתנה, וודאו שהפריט יגיע אליכם תוך מספיק זמן. במציאות, אינך יכול לגלות איזה יום, שעה, דקה או שנייה הוא יגיע, אך עליך לקבל קירוב. אם זה לא יגיע אליך בזמן המשוער, פנה למוכר. אל תפנה לאיביי. יתכן שזה לא הגיע כשציפית ממספר סיבות: המוכר לא שלח אותו די מהר, היו בעיות בדואר וכו '. אם המוכר שלח אותו, זה לא אשמתך ולא המוכר. לאחר מכן על המוכר לפנות לשירות הדואר. אם הבעיה היא אצל המוכר, כגון שהוא שינה את דעתו ולא רוצה למכור, פנה לאיביי. הם יטפלו בעניין. אולי לא תקבל את הפריט שלך אבל תקבל את הכסף שלך בחזרה, וככל הנראה המוכר ייאסר מאיביי לזמן מה.
 10. 10
  שימו לב תמיד למספר הפריט. זו הדרך הטובה ביותר לעקוב אחר פריט שזכית בו, הצעת מחיר עליו או מתכנן להציע. לפעמים המכרז יורד מאיביי מסיבות מסוימות. אם עליך לשלוח דוא"ל למוכר על פריט שלא הגיע אליך והמכירה הפומבית הוסרה מאיביי מכיוון שזה נגמר, תוכל להקליד את מספר הפריט ולקבל את כל המידע הדרוש מדף המכירה הפומבית.
 11. 11
  בדוק אם מוצעת מדיניות החזרה. מוכרים העומדים מאחורי המוצרים שלהם יציעו מדיניות החזרה. הקפד לקרוא את התנאים וההגבלות מכיוון שרוב מדיניות ההחזרות תפוג במהירות רבה.

טיפים

 • שמור כל הודעות דוא"ל שנשלחו אליך דרך eBay או המוכר, למקרה שתצטרך להפנות אליהם בהמשך.
 • לעולם אל תשלם עבור פריטי eBay שלך באמצעות העברת כספים של Western Union. אם העסקה משתבשת, אין דרך לגבות את הכספים האלה. כעת מנוגד לחוקי eBay למוכרים לבקש תשלום בשיטה זו.
 • הדרך הבטוחה ביותר לשלם עבור פריטי eBay שלך היא באמצעות PayPal במימון כרטיס אשראי.
תוכל לחזור מהצעתך אם זה לפני סיום המכרז
אם משהו ישתבש ויש לך הסבר טוב, תוכל לחזור מהצעתך אם זה לפני סיום המכרז.

אזהרות

 • הקדיש זמן לקרוא בלוח הדיונים של אמון ובטיחות לפני הגשת הצעות מחיר, במיוחד לפני שתציע על כל דבר יקר.
 • היזהרו מהצלפים. אנשים רבים ימתינו ב- eBay עד כמה שניות לפני סיום המכירה. זו עוד סיבה אחת לקבל חלופות נוספות.
 • אם עסקה נשמעת טובה מכדי להיות אמיתית, היא כנראה הונאה.
 • יש אין מחסן eBay. eBay ו / או SquareTrade אינם שירותי נאמנות.
 • השתמש רק בשירות הנאמנות המומלץ ב- eBay www.escrow.com. מי שמציע שירות נאמנות אחר, ככל הנראה מנסה להונות אותך.

שאלות ותשובות

 • אם אני מציע את מלוא הסכום, האם מישהו יכול להעלות עליי הצעה?
  כן, אדם אחר יכול להציע מחיר גבוה מהמחיר ה"מבקש "הגבוה ביותר. יהיה עליך להציע גם הצעה גבוהה יותר כדי לזכות בפריט. עם זאת, אנשים רבים עולים על הצעות מחיר בשניות האחרונות.
 • מה קורה כשמציעים לך יותר פריט והגעת למגבלה הכספית שלך ורוצים לשלוף? איך זה משפיע על הסטטוס שלך ב- eBay?
  אם אתה מפסיק להציע, זה לא משפיע על המעמד שלך או על העמידה שלך עם eBay; אין דבר כזה באתר. הרצון "לשלוף" את ההצעה פירושו שאתה מפסיק להציע. אנשים עושים זאת כל יום.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail