איך קונים ב- eBay ללא PayPal?

אם כבר קישרת את חשבון PayPal ו- eBay שלך
אם כבר קישרת את חשבון PayPal ו- eBay שלך, נסה ליצור חשבון eBay אחר עם דוא"ל חדש.

אם אין לך חשבון PayPal, או שאתה מעדיף לא להשתמש בחשבון שלך, ניווט ב- eBay יכול להיות מתסכל. למרבה המזל, עם זאת, ישנם אמצעים אחרים לשלם ב- PayPal. אתה יכול להשתמש בכרטיס אשראי, כרטיס חיוב או כרטיס מתנה כדי לשלם במהירות עבור הפריטים שלך. כשתסיים, אשר את רכישתך וצא.

שיטה 1 מתוך 3: תשלום בכרטיס אשראי או חיוב

 1. 1
  לחץ על "קנה אותו עכשיו. " בחר את המוצר שלך כרגיל. לאחר מכן לחץ על הסמל שאומר "קנה אותו עכשיו". פעולה זו תפנה אותך למסך שיאפשר לך להזין פרטי תשלום.
 2. 2
  הירשם לחשבון (במידת הצורך). אם אינך רשום ל- eBay, תוכל ליצור חשבון במהירות על ידי לחיצה על "הירשם כעת". אתה מזין מידע בסיסי, כגון שמך, כתובתך ומספר הטלפון שלך. אם אתה מעדיף לא להירשם, תוכל גם ללחוץ על "המשך כאורח".
 3. 3
  בחר באפשרות תשלום חיוב / כרטיס אשראי. לאחר שתבחר בפריט שלך, תוצג בפניך אפשרויות תשלום שונות. במקום ללחוץ על אפשרות PayPal, לחץ על אפשרות לשלם בכרטיס חיוב או אשראי.
 4. 4
  הזן את המידע שלך. לאחר מכן תנותב למסך שבו תוכל להזין את מספר כרטיס האשראי או כרטיס החיוב שלך. יהיה עליך להזין את כתובת החיוב, שמך, תאריך התפוגה וקוד האבטחה של הכרטיס.
  • אם כתובת החיוב שלך למשלוח שונה, הקפד לציין זאת כדי שהפריט שלך לא יישלח למקום הלא נכון.
 5. 5
  השלם את הרכישה. לאחר הזנת המידע שלך, תתבקש לבדוק את הזמנתך. וודא שכל המידע שהזנת נכון ואז בדוק שברצונך לעבור עם הרכישה. יש לחייב את ההזמנה בכרטיס האשראי / החיוב שלך.

שיטה 2 מתוך 3: תשלום בכרטיס מתנה או קופון

 1. 1
  לחץ על "שלם עכשיו. " בחר את הפריט הרצוי כרגיל. לאחר מכן לחץ על הסמל "שלם עכשיו" או "קנה עכשיו". אם זכית בפריט במכירה פומבית, לחץ גם על "שלם עכשיו" או על "קנה עכשיו" לאחר אבטחת הפריט.
 2. 2
  לחץ על הלחצן "מימוש כרטיס מתנה, תעודה או קופון". במקום לבחור את הכפתור המאפשר לך לבחור בין כרטיס חיוב / אשראי ו- PayPal, לחץ על הכפתור המאפשר לך לממש כרטיס מתנה, תעודה או קופון. עליך להפנות לרגע לדף בו תוכל להזין את הקוד שלך.
 3. 3
  הכנס את הקוד. כרטיסי מתנה, תעודות וקופונים מגיעים עם קודים שעליכם להזין באתר eBay. הקודים יישלחו אליך בדוא"ל או יודפסו פיזית בגב הכרטיס שלך. הזן את הקוד שלך בזהירות בתיבה שסופקה ואז לחץ על "פדה".
 4. 4
  המשך והיכנס לחשבונך. לחץ על כפתור "החל" ואחריו כפתור "המשך". אם עדיין לא עשית זאת, תתבקש להיכנס לחשבונך.
  • אתה יכול גם לבחור להזמין כאורח אם אין לך חשבון. אתה יכול להזין את כתובת המשלוח שלך בעת ההזמנה כאורח.
 5. 5
  השלם את הרכישה שלך. בדוק את המידע שלך כדי לוודא שכתובת המשלוח שלך, השם, מספר הטלפון שלך ומידע אחר נכונים. לאחר מכן לחץ על כפתור "אשר תשלום" להשלמת ההזמנה.
כיצד אוכל להציע הצעה ב- eBay אם אין לי PayPal ואני רוצה להשתמש בכרטיס ששולם מראש
כיצד אוכל להציע הצעה ב- eBay אם אין לי PayPal ואני רוצה להשתמש בכרטיס ששולם מראש?

שיטה 3 מתוך 3: פתרון בעיות נפוצות

 1. 1
  שלם כאורח אם השתמשת בעבר ב- PayPal. eBay לפעמים מחדירה את PayPal כתשלום שלך אם השתמשת בו בעבר ב- eBay. לפעמים קל יותר פשוט לשלם כאורח ואז להזין את פרטי הכרטיס שלך.
 2. 2
  נסה לנקות את היסטוריית הדפדפן. לפעמים, אתר eBay ימשיך להפנות אותך למסך שבו אתה משלם באמצעות PayPal, גם אם אתה מבקש אחרת. אם אתה נתקל בבעיה זו, נסה לנקות את היסטוריית הדפדפן שלך וכן את קובצי ה- cookie שלך. זה עשוי לנקות את הבעיה.
 3. 3
  אל תקשרו חשבון PayPal ו- ebay. אם אתה מעדיף שלא להשתמש בחשבון PayPal שלך ב- eBay, אל תתחיל לחבר את eBay ו- PayPal מלכתחילה. אם ה- PayPal שלך מקושר לחשבון eBay שלך, לפעמים זה יכול לגרום ל- PayPal להיות אפשרות התשלום המוגדרת כברירת מחדל שלך.
  • אם כבר קישרת את חשבון PayPal ו- eBay שלך, נסה ליצור חשבון eBay אחר עם דוא"ל חדש.

שאלות ותשובות

 • כשאני מנסה להזין קוד כרטיס מתנה ב- eBay, כתוב "לא ניתן להשתמש בקוד עם אמצעי התשלום שלך." מה זה אומר?
  אינך יכול להשתמש בכרטיסי מתנה ב- eBay כאשר אתה משלם בכרטיס אשראי או חיוב. זה משהו שהחברות הציבו במקום.
שאלות ללא מענה
 • כיצד אוכל להציע הצעה ב- eBay אם אין לי PayPal ואני רוצה להשתמש בכרטיס ששולם מראש?

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail