כיצד לפתוח עסק ביתי ב- eBay?

כיצד אוכל להקים עסק ב- eBay במדינה אחרת
כיצד אוכל להקים עסק ב- eBay במדינה אחרת?

פתיחת עסק ביתי ב- eBay יכולה להיות דרך יעילה מאוד להרוויח כסף באופן מקוון, במיוחד מכיוון ש- eBay היא פלטפורמה מקוונת ידועה ונמצאת בשימוש נרחב למכירות פומביות וכיום יש לה מיליוני מבקרים מדי יום למכור. אנשים רבים כבר עושים eBay במשרה מלאה תמורת כסף טוב וכך גם אתה יכול, אם רק תלמד כיצד לעשות זאת. במהותו, אין בזה שום דבר קסם, זה רק קנייה ומכירה כדי להרוויח.

צעדים

 1. 1
  החליטו מה לקנות ולמכור.
  • גלה מה מעניין אותך: הצעד החשוב ביותר הוא לברר במה אתה מעוניין, מכיוון שמכירה של מה שאתה מכיר תקל מאוד על המשימה לענות על שאלות של קונים פוטנציאליים לגבי המוצר שלך. תאר לעצמך שמכרת טלפונים סלולריים בלי לדעת עליהם דבר ומישהו שואל אותך אם לטלפון הסלולרי שלך יש 3 מגה פיקסל או מצלמת 2 מגה פיקסל, ואתה לא יודע מה זה מגה פיקסל, וגם אם למוצר שלך יש מצלמה! ככל הנראה הקונה הפוטנציאלי ייקח אותך להונאה ולעולם לא ישקול לקנות ממך!
  • גלה מה מוכר טוב: מכירת סרטי פולארויד עכשיו כשאף אחד כבר לא יש את המצלמות המתאימות כנראה לא יביא לך מיליונים, במקום זאת, מכירת מחשבים ניידים, טלפונים סלולריים או מצלמות היא עסק רווחי ברגע זה. אך קחו בחשבון שלעתים יכול להיות יותר משתלם למכור לשוק קטן יותר מכיוון שבדרך כלל אין תחרות רבה על אלה כמו לשווקים גדולים מאוד. למשל, אם מכרתם מכשירי אייפון, תצטרכו להשיג אותם במחיר טוב מאוד כדי להישאר תחרותיים מכיוון שכולם מוכרים אותם בימינו. אז אולי כדאי שתבחרו דברים שאינם כה מתוחכמים כרגע.
  • קחו בחשבון את טווח המחירים: מכירת פריטים במחיר יקר בדרך כלל מאפשרת לכם להשיג רווחים טובים יותר מכיוון שאתם מוסיפים ערך רב יותר למוצר שלכם כפי שהייתם עושים אם מכרתם משהו שעולה רק כמה דולרים. מכירת מחברות ריקות במחיר של 7 $ בקנייה במחיר של 5 $ מעניקה לך 2 $ רווח בכל פעם, מכירת טלפון סלולרי ב -500 $ שקנית ב -400 $ מעניקה לך 100 $ רווח בכל פעם, אך זכור שכדי למכור במחירים גבוהים יותר. פריטים, אתה צריך יותר הון כדי להשקיע בהתחלה, וכדאי שתכיר את הדשא שלך מכיוון שאנשים נוטים פחות לתת 500 $ לאיש מאשר לתת 7 $!
 2. 2
  השג את המוצרים שלך מסיטונאים או משולחי זריקה: זה חלק מכריע, מכיוון שכאן צריך להשקיע את הכסף שלך. חפשו באינטרנט אחר משלוחים או סיטונאים, אנשים שמוכרים לכם כמויות גדולות יותר של מוצרים במחירים טובים, כדי לקנות משהו ולמכור אותו באתר eBay. משלוחי זרוק הם חברות שאינך צריך לקנות מהם את המוצרים, פשוט שלחת להם הזמנה אחת כאשר מישהו קונה ממך מוצר והם שלחו אותו ישירות ללקוח שלך, מבלי שראית את המוצר. זה יכול להקל מאוד על העבודה שלך מכיוון שיש פחות מה לדאוג לך, מכיוון שאין משלוח וכו ', אך לפעמים זה התברר רע עבור אנשים מסוימים, כאשר חברת המשלוחים הדרושים שלחה מוצר שגוי או משהו כזה. הודיעו בדיוק מה יעלה לכם להשיג את המוצרים האלה! (שאל על דמי משלוח או מכס!)
  סיבולת לבנות את העסק שלך לאורך שנים - זה לוקח זמן אבל זה שווה את זה
  סיבולת לבנות את העסק שלך לאורך שנים - זה לוקח זמן אבל זה שווה את זה!
 3. 3
  למכור את המאמרים ב- eBay: היה מקצועי כאשר אתה עושה זאת. הוסף תמונות רבות של המוצר, רצוי שתצלם בעצמך בפירוט רב. כתוב בתיאור המאמר בדיוק מהו המוצר ובאיזה מצב הוא. אם אתה מוכר דברים שכבר יש לך בבית, זה בסדר, אך הודע לכל מי שמעוניין לקנות אותו אם יש שריטות או תקלות וכו '. הכנות היא החשובה ביותר! ותענה בזמן אם אתה מקבל שאלה מקונה, כי הוא צפוי לחפש הצעה של מישהו אחר אם אתה לא מהיר מספיק.
 4. 4
  בדוק את המשוב שלך: נסה תמיד לשמור על משוב טוב, שום דבר לא חשוב יותר ב- eBay, אז כדאי שתעניק למישהו החזר מלא אם הוא יחזיר את המוצר שלך, מכיוון שדירוג אחד רע יכול להרוס את העסק שלך. רוב האנשים אפילו לא שוקלים לקנות ממך אם יש לך פחות מ- 98% דירוגים טובים! הלקוח מלך! אז עשו מה שנדרש כדי לשמור עליו מאושר.

טיפים

 • תמיד תהיה שקוף - תאר בדיוק מה זה יעלה לקונים שלך ומה הם יקבלו, כמה זמן יישלח המשלוח וכו '.
 • לתת הנחות למשלוח קבוצתי, כך שאנשים מוזמנים לקנות ממך מוצרים נוספים
 • הודיעו לעצמכם בדיוק על המוניטין של נציג / סיטונאי טיפה אם אתם רוצים לקנות אצלו, דעו מה יעלה לכם להשיג את המוצר שאתם רוצים למכור
ככל הנראה הקונה הפוטנציאלי ייקח אותך להונאה ולעולם לא ישקול לקנות ממך
ככל הנראה הקונה הפוטנציאלי ייקח אותך להונאה ולעולם לא ישקול לקנות ממך!

אזהרות

 • הקפידו תמיד על סיטונאים גרועים. לפעמים הם גובים מכם תשלום נוסף עבור מכס אם הם שולחים אליכם מוצרים מארצות רחוקות (סין, הודו וכו '...) ולפעמים אתם עשויים לקבל לעג לרעה מהמוצר שרציתם לקנות, אז בדקו מה אנשים אחרים אומר באינטרנט על אותה חברה מסוימת!

דברים שתזדקק להם

 • חשבון המוכר eBay
 • חשבון PayPal - זוהי אמין והכי שירות תשלומים מהיר עבור eBay, ועל הרבה אנשים משתמשים בו, כך לקבל חשבון!
 • סיבולת לבנות את העסק שלך לאורך שנים - זה לוקח זמן אבל זה שווה את זה!

שאלות ותשובות

 • מה עלי למכור ב- eBay אם אני רק מתחיל?
  מכירה של משהו לא יקר תהיה דרך טובה ללמוד.
 • כיצד אוכל להקים עסק ב- eBay במדינה אחרת?
  באותה צורה. לא משנה מאיזו מדינה אתה.

תגובות (5)

 • urose
  כל מה שדנת בו אינפורמטיבי מאוד.
 • smithwilliam
  נתן לי תובנה כיצד לפתוח עסק!
 • khanstephen
  מאמר טוב למתחילים כמוני.
 • macie37
  זה היה מועיל. אני יכול להגדיל את הידע שלי אודות עסק מקוון, במיוחד עסקים ב- eBay.
 • rebeccasmith
  מאמר נהדר כיצד לפתוח עסק ב- eBay.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail