איך מחליפים סרט מכונת כתיבה?

תוכל להחליף את סרט מכונת הכתיבה שלך ברגע שתתחיל לשים לב שהמכונה נגמרת דיו
עם זאת: תוכל להחליף את סרט מכונת הכתיבה שלך ברגע שתתחיל לשים לב שהמכונה נגמרת דיו.

סרט מכונת הכתיבה משמש כבית דיו לפטישי המפתחות שלך. הסרטים מחזיקים מעמד זמן רב, אך בסופו של דבר הם נשחקים. תדע שהגיע הזמן להחליף את סרט מכונת הכתיבה שלך כשהדיו מתחיל להידלדל. התהליך קל אם אתה יודע מאיפה להתחיל!

שיטה 1 מתוך 3: הסרת הסרט

 1. 1
  מצא את סלילי הסרט. ראשית, הרם בזהירות את "מכסה המנוע" העליון של מכונת הכתיבה. לאחר מכן, חפש את סרט מכונת הכתיבה המורכב סביב שני סלילי מתכת או פלסטיק: בדומה לסוג שבו השתמשת לתפירת חוט או חבל. הסלילים מותקנים בתצורה בצורת S על שני צירים. הסרט עצמו נמתח בין הסלילים ודרך קנה מידה יישור.
  • הסר את מכסה מכונת הכתיבה שלך על ידי לחיצה עליו משני הצדדים, לצד קו ההפרדה. לחץ בעדינות אך בחוזקה עד שהמכסה ייפתח.
  • הסלילים עשויים להיות מכוסים בדגמים חדשים יותר של מכונות כתיבה. חפש סוגר קטן או כפתור להסרת כיסוי זה.
 2. 2
  זכרו את הפריסה. לפני שאתה מפרק את מכונת הכתיבה שלך, וודא שאתה יודע כיצד להרכיב אותה מחדש. שקול לצלם את החלק הפנימי כדי להזכיר לעצמך בהמשך. אם יש לך גישה לעותק PDF פיזי או מקוון של מדריך מכונת הכתיבה, מסמך זה צריך לכלול הוראות בסיסיות כיצד לשנות את הסרט.
 3. 3
  נתק את הסרט. התהליך תלוי באיזה סוג מכונת כתיבה pf יש לך. אם יש לכם מכונת כתיבה ידנית, הרימו את הסלילים ישירות מהמכונה. במכונת כתיבה של מחסניות, פשוט לחץ על ידית השחרור כדי לנתק את הסרט.
  • כדי לנתק את הסלילים: פשוט משוך אותם היישר אל מחוץ למכונת הכתיבה.
  • יתכנו גם שני חלקי מתכת נוספים עם קפיצים שמחזיקים את הסרט במקומם. הם ימוקמו קרוב לסלילי הסרט. הפעל לחץ על אחיזת האצבעות על החלקים הללו, והיית אמור להיות מסוגל לשחרר את מתח הסרט מספיק כדי שתוכל לשלוף אותו.
 4. 4
  הסר את הסרט ואת הסלילים. ראשית, פתח את שער הסרט: פיסת המתכת הקטנה שמחזיקה את הסרט על הנייר, שם המפתחות יפגעו בו. לאחר מכן, משוך את כל הסרט החוצה מהמכונה. היה עדין כדי שלא תפגע באף אחד מהרכיבים! שים את מחסנית הדיו הישנה בצד. כעת אתה מוכן להתקין את הסרט החדש.
סרט מכונת הכתיבה משמש כבית דיו לפטישי המפתחות שלך
סרט מכונת הכתיבה משמש כבית דיו לפטישי המפתחות שלך.

שיטה 2 מתוך 3: החלפת הסרט

 1. 1
  רוכשים סרט חדש. אם אתה משתמש בדגם ישן יותר של מכונת כתיבה, החלק הקשה בתהליך זה יהיה למעשה יצירת סרט מקורי שתוכנן עבור המכונה הספציפית שלך. חפש באינטרנט קמעונאים שמוכרים סרטים תואמים למכונות כתיבה.
  • בדוק את eBay ושווקים מקוונים אחרים. בדרך כלל תוכלו למצוא מוכר מכובד שישלח לכם סרט מתאים. בדוק ברחבי העיר שלך אם יש חנויות שמוכרות ציוד נייר ורקמות.
  • יצרנים רבים הפסיקו את ייצור הסרט בגלל אחרון ההזמנות. עם זאת, אף פעם לא כואב ליצור קשר עם החברה שייצרה את המכונה!
 2. 2
  טען את הסלילים החדשים. לנענע אותם למקומם עד שהם מתאימים בצורה הדוקה. היה עדין. פשוט הפוך כל צעד שעשית כדי להסיר את הסלילים הישנים.
 3. 3
  השחיל את הסרט החדש. משוך אותו דרך החוט שמחזיק אותו מול הגלגלת. הסתכל סביב הסלילים וודא שהוא צד ימין למעלה. היזהר ומדויק בעת הפעלת הסרט: עליו להיות מסודר כראוי כדי שמכונת הכתיבה תפעל.
  • אם אתה משתמש בסרט רב גוני, ודא שפס שחור יושב על גבי הפס האדום בעת התקנת הבד.
  • בדוק שאין פיתולים בסרט!
 4. 4
  החזר את המכסה למקומו. היזהר לא לזרוק את הסלילים או את הסרט במקום. לאחר שהמכסה יופעל מחדש, אתה מוכן להקליד!
האם אוכל להשתמש בסרט מכונת כתיבה אם הסלילים קטנים מהמקור
האם אוכל להשתמש בסרט מכונת כתיבה אם הסלילים קטנים מהמקור?

שיטה 3 מתוך 3: לדעת מתי להחליף סרט

 1. 1
  להבין את הפונקציה של הסרט. מכונות כתיבה קלאסיות משתמשות בסרט משי כבית דיו למפתחות. לסרטים יש זמן ממושך למדי, מכיוון שהמפתחות לא דופקים אותם כל הזמן באותו מקום. הסרט נע סביב הסלילים בכל פעם שאתה לוחץ על מקש: תחילה מהסליל השמאלי ימינה, ואחרי שהסליל השמאלי ריק והסליל הימני הושלם,
  • סרט מכונת הכתיבה שלך עשוי להדביק דיו שחור בלבד, או שיהיה לו חלק אדום. אם אתה מקליד בעיקר בדיו שחור, החלק השחור של הסרט ייגמר הרבה יותר מהר.
 2. 2
  צפו בדיו. שימו לב מתי מילות ההקלדה שלכם רזות וחיוורות. הסרט לא יתבלה בבת אחת - אתה צריך להתחיל לראות טלאים קלושים ספוראדיים בטקסט שלך. אתה יכול להקליד את זה זמן מה על ידי ריווח לאחור והקלדה כפולה מעל האותיות חסרות הטעם. עם זאת: תוכל להחליף את סרט מכונת הכתיבה שלך ברגע שתתחיל לשים לב שהמכונה נגמרת דיו.

טיפים

 • זה הרגל טוב לנקות את האותיות על הצירים בעזרת מטלית המושרה באלכוהול קל, כדי למנוע כתמים על ידי עומס דיו בקווי המתאר. זה לא חל על יבמ או מכונות כתיבה אחרות עם ראש הדפסה, מכיוון שהן משתמשות בסרטי סרט ללא דיו.

שאלות ותשובות

 • היכן אוכל למצוא הוראות שימוש למכונת הכתיבה שלי?
  אתה יכול לחפש באינטרנט את המותג ואת הדגם של מכונת הכתיבה. ייתכן שתוכל למצוא מסמך PDF של המדריך.
 • היכן אוכל להשיג סרט מכונות כתיבה חדש?
  אתה יכול להזמין אותם באמזון או בחנויות מקוונות אחרות. הם זמינים גם בחנויות ציוד משרדי, כמו Staples.
 • כיצד אוכל להחליף את צבע הדיו שלי משחור לאדום במכונת הכתיבה שלי?
  בדרך כלל ישנו מנוף בצד ימין מאוד של המקלדת עם מספר רב של צבעים (בדרך כלל לבן לתיקון, שחור ואדום). השתמש בידית לשינוי צבע.
 • המקשים נדבקים על מכונת כתיבה עתיקה. היכן אני מורח ציון טוב של שמן?
  לעולם אל תשתמש בשמן על מקשי האצבעות. פשוט נקה אותם בעזרת ספריי Kontakt למדפסות ומכונות כתיבה.
 • האם אוכל להשתמש בסרט מכונת כתיבה אם הסלילים קטנים מהמקור?
  אם החורים בסלילים הם באותו הגודל כמו הישנים, אתה בסדר. קוטר הסלילים חשוב רק אם הם גדולים מהמקור בגובה ורוחב. אבל אם הם קטנים יותר, אתה בסדר.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail