איך לשלוף מטבע מהאוזן?

לשלוף מטבע מהאוזן של מישהו זה טריק מהנה שאפשר להשתמש בו כדי לשמח את החברים והמשפחה. כדי לבצע את הטריק הזה, ראשית הוציאו מטבע מכיסכם בעדינות והכניסו אותו לידיכם מבלי שאיש שם לב. שמור את המטבע המוטבע בין האגודל לאצבע המורה כך שהוא לא נראה כמו שום דבר ביד שלך. ואז בחר מישהו שאתה רוצה לעשות את הטריק ונהל שיחה כדי להסיח את דעתו. לאחר כמה דקות, הושיט את ידך שהמטבע היא לכיוון החלק האחורי של הראש. ברגע שהיד שלך ליד האוזן שלהם, החלק בזהירות את המטבע ממצבו הנסתר לאצבעותיך. ואז, הרים את המטבע כדי שכולם יראו ויגידו משהו כמו: "היה לה מטבע באוזן!" כדי ללמוד כיצד לתרגל את טכניקת הכוונה המוטעית שלך, המשך לקרוא!

"היה לה מטבע באוזן!"
ואז, הרים את המטבע כדי שכולם יראו ויגידו משהו כמו: "היה לה מטבע באוזן!"

בהתכנסות שהייתה קצת משעממת? מה דעתך להחיות את הקהל בכמה קסמים? פשוט עקוב אחר כמה הוראות קלות כדי ללמוד כיצד להלהיט את הקהל בכישורי היד שלך.

חלק 1 מתוך 2: עבודה על שליטת יד בסיסית

 1. 1
  להבין את היסודות של קסם שליטה ביד וקרוב. שניים מהפרפורמרים הידועים ביותר של ימינו, פן וטלר, משתמשים לעיתים קרובות בדוגמאות במעשה שלהם כדי לתאר את שבעת המרכיבים העיקריים של שרביט יד. כמה מהם רלוונטיים ישירות לטריק זה, ולכן ראויים להסבר כאן.
  • הגניבה. במקרה זה עליכם להשיג את האובייקט (מטבע) בלבד מבלי ליצור את הרושם שעשיתם דבר.
  • הדקל. זה מורכב מהחזקת חפץ ביד מבלי שהוא נראה. עבור הטריק הזה, זה אולי הבסיסי ביותר וההשתלטות עליו היא תנאי מוקדם לביצועים שלו.
  • כיוון מוטעה. למרות שלא כל המבצעים של מטבע-מן האוזן הטריק להעסיק צורות המשוכללות של טעייה, הוא רעיון טוב כדי למשוך את תשומת לב מן יד פאלם. אחרי הכל, זה הוא סחב איתו משהו.
 2. 2
  למד ותרגל את הטכניקות. יש, כמובן, שיטות רבות להצלחת מטבע, למשל. להלן תיאור של כמה מהנפוצים יותר.
  • כף היד הקלאסית. זה כרוך בהחזקת האובייקט (המטבע) בין השרירים בבסיס האגודל לאצבע הקטנה. אל תפעיל לחץ רב מדי בכדי להחזיק את האובייקט במקום; אובייקט בגודל מתאים יכול להישאר במקום עם אחיזה קלה למדי. אמנם זו נחשבת לאחת משיטות הגוון הקשות ביותר לשלוט בה, אך היא גם אחת הטובות ביותר. מעטים האנשים שמדמיינים שאפשר להחזיק אובייקט בצורה זו, ולכן הוא שולל את הקהל בצורה יעילה למדי.
  • כף היד באצבע. החזיק את האובייקט בבסיס האצבעות האמצעיות והטבעות שלך, כשאצבעותיך מוחזקות בקשת טבעית למדי. זה קל יחסית, וגם דרך טבעית למדי להחזיק את היד.
  • כף היד האגודל. החזיק את קצה המטבע בין האגודל וידך. נסו לשמור על האגודל רגוע יחסית. זו אולי הטובה ביותר להשתמש בטכניקות הגמעה, אך היא גם אחת הפחות יעילות בהסתרת האובייקט.
  החלק בזהירות את המטבע ממצבו הנסתר לאצבעותיך
  ברגע שהיד שלך ליד האוזן שלהם, החלק בזהירות את המטבע ממצבו הנסתר לאצבעותיך.
 3. 3
  שקול את הדרכים בהן המוח מאפשר "קסם". זכור כי הרבה מאוד קסמי קסמים יעילים רק בהונאת אנשים מכיוון שבאופן פשוט, מוחו של המתבונן אינו קשוב (ומניח הנחות לגבי המתרחש) או מוסחת (ולא מצליח להבחין בפעולה החשובה). מומחים לביצוע קסמים (ומספרים הולכים וגדלים בקהילה המדעית) החלו להכיר בקשר שבין אשליה מוצלחת לבין גבולות ההכרה האנושית. אם אתה מרגיש שיש לך את היסודות של הטריק למטה אך עדיין לא משכנע את הקהל שלך, יתכן שתצטרך להשקיע קצת יותר זמן בחשיבה כיצד המוח מעבד מידע מורכב.
  • כדוגמה אחת בלבד, קוסמים עזרו להסביר למדענים כי תנועות ידיים קשתות הן הסחות דעת טובות יותר מאשר תנועות יד ישרות. כאשר מדענים החלו לבחון את הטענה, הם גילו כי מעקב מצד לצד היה טבעי עבור רוב האנשים, אך בעקבות אובייקט בדרך מעוקלת נדרש ריכוז גדול יותר. למי שעומד לבצע טריק, מידע זה מסביר כיצד להסיח את דעת הקהל או להמעיט בערך פעולות מסוימות.

חלק 2 מתוך 2: ביצוע הטריק

 1. 1
  תפוס את המטבע שלך. הוציא מטבע (רבעים, חצי דולר או אסימונים ברכבת התחתית בצורה הטובה ביותר) בכיס אל היד שלך. שמור על המחוות למינימום, או שזה יהיה ברור שזה עתה תפסת חפץ.
 2. 2
  כף היד. בעזרת אחת מהשיטות שתוארו לעיל, העבר את המטבע למצב ידיים. אל תתפסו חזק מדי או שכולם יראו את השרירים המאמצים בידכם.
  לשלוף מטבע מהאוזן של מישהו זה טריק מהנה שאפשר להשתמש בו כדי לשמח את החברים והמשפחה
  לשלוף מטבע מהאוזן של מישהו זה טריק מהנה שאפשר להשתמש בו כדי לשמח את החברים והמשפחה.
 3. 3
  בחר את המטרה שלך. גש לחבר קהל ספציפי תוך שמירה על המטבע במצב כף היד. למרות שקשה לתאר במילים, חפש מישהו שנראה מוכן להתבדר.
  • אם אתה מתכוון להפעיל סוג כלשהו של הסחת דעת, זה הרגע. כפי שממליץ קוסם אחד, הסיח את דעתך מהנושא והקהל שלך באמצעות תנועה גדולה יותר כדי להסתיר נושא קטן יותר. אם המטבע נמצא ביד ימין שלך, למשל, יש להשתמש בכל מחוות עם שמאל כדי למשוך קצת תשומת לב. אולי יותר טוב, נסה הסחות דעת לא פיזיות. שיחה יכולה להיות יעילה כמעט באותה מידה כוונה לא נכונה של הקהל שלך כמו שתנועה יכולה להיות.
  • שמור על קשר עין עם האדם הנבדק. זה ימשוך את עיניהם אל פניך תוך שהוא משאיר רק את הראייה ההיקפית שלהם לידיים שלך.
 4. 4
  תורך. התחל להושיט את ידך מאחורי ראש המטרה שלך.
 5. 5
  הרחיקו את ידכם באטיות מאוזנו של האדם כשאתם מחליקים את המטבע מאחורי ידכם לפנים.
  • עבור רוב שיטות הגוון, תשתמש באצבעות האמצעיות ובאצבעות שלך כדי לחלץ את המטבע.
  • סע במהירות, אך עם תנועות חלקות. אם שיפרת את הגוון, אתה אמור להיות מסוגל למשוך את המטבע בקלות יחסית ומבלי לקשקש.
  כל עוד אתה יכול להכניס את המטבע לידך בלי לשים לב
  איפה שאתה מחזיק את המטבע לפני הטריק לא משנה, כל עוד אתה יכול להכניס את המטבע לידך בלי לשים לב.
 6. 6
  הרים את המטבע כדי שכולם יראו. אמור משהו כמו "יש לו מטבע באוזן!" או "טא דה!"
 7. 7
  קח קשת [אופציונלי].

שאלות ותשובות

 • בחלק מהג'ינס של הנשים אין כיסים קדמיים. איך אוכל לעשות את הטריק הזה בלעדיהם?
  איפה שאתה מחזיק את המטבע לפני הטריק לא משנה, כל עוד אתה יכול להכניס את המטבע לידך בלי לשים לב. אם אתה יכול להושיט יד בכיס האחורי שלך, הגרב שלך או הארנק שלך בלי לשים לב שיעבדו. אתה יכול אפילו להרים מטבע מהשולחן, כל עוד איש לא שם לב.

FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail