איך ממלאים מענה לחתונה?

אל תטרחו לזוג בנושא ופנו במקום זאת למתכנן החתונות
אם עליכם לבטל ביום החתונה, אל תטרחו לזוג בנושא ופנו במקום זאת למתכנן החתונות, לעוזרת הכבוד או לאיש הטוב ביותר.

תכנון חתונה יכול להיות מלחיץ ביותר! וההזמנה היא רק חלק אחד קטן מהפאזל המסובך שמוביל ליום הגדול. כרטיסי ה- RSVP כלולים בדרך כלל בהזמנות לחתונה, כך שבני הזוג יוכלו לגלות מי בדיוק ישתתף ולבחור באשר לסידורי הישיבה והאוכל. כדי להיות אורח טוב, חשוב שתספק את כל המידע הדרוש ותחזיר את המענה בהקדם האפשרי.

שיטה 1 מתוך 2: מילוי הכרטיס

 1. 1
  התבונן במעטפה החיצונית כדי לקבוע בדיוק מי מוזמן. שמות המוזמנים יודפסו על המעטפות החיצוניות והפנימיות (ככתובת השיבה). זה חשוב במיוחד אם יש לך ילדים מכיוון שיש זוגות שמעדיפים את החתונה שלהם כעניין של מבוגרים בלבד. אם זה המקרה, תהיה שורה שתקרא משהו בסגנון: "שימו לב שהאירוע הזה מיועד למבוגרים בלבד."
  • אם יש לך ילדים והם לא מוזמנים, אל תדחוף את בני הזוג לתת להם להגיע גם אם הם מתנהגים היטב. ערכו תוכניות אחרות לילדיכם באותו יום ותיהנו מהחגיגות!
  • אם אין לך פלוס אחד אבל ברצונך להביא שותף חדש, אל תלחץ על בני הזוג שיאפשרו לך להביא אותם. חלק מהמקומות והקייטרינג גובים מחיר נוסף עבור כל אורח נוסף (במיוחד מקומות קטנים יותר עם תפוסות מקסימליות), אז כבדו את ההחלטה הזוגית לשמור על המספרים!
 2. 2
  כתוב את שמך על שורת "m". קו "M" נועד לבעוט בתואר הנוכחים (מר, גברת, מיס). הקפידו לכתוב קריא ואל תשתמשו בכינויים אלא אם כן השתמשו בכינוי בכתובת שעל המעטפה החיצונית. למשל, אם ההזמנה מופנית ל"עלמה ג'נט ", אל תכתוב" מיס ג'אן "בשורה, גם אם זה מה שאתה נוהג בדרך כלל.
  • אם אתה נשוי ויש לך את אותם שמות משפחה, כתוב את שם המשפחה ושם המשפחה של בן / בת הזוג שלך אחרי כל אחד מכותרותיך. למשל, "מר וגברת סת 'האברטי." אם יש לך ולבן / בת הזוג שמות משפחה שונים, ציין את שני שמותיך המלאים. למשל, "גברת יוני אליסון ומר ג'ון האברטי."
  • אם אתה רווק, כתוב "מיס יוני אליסון " או "מר ג'ון האברטי."
  • אם אתה ובן הזוג שלך לא נשואים, ציין את שני שמותיך והשתמש ב"עלמה "ככותרת הנשית. למשל, " מיס יוני אליסון ומר ג'ון האברטי."
 3. 3
  ציין את מספר הנוכחים והנעדרים. ברוב הקלפים יש שתי שורות שתמלא. הטקסט שלצד כל שורה יכתוב "קבל" או "דחה" או משהו כמו "מקבל בהנאה" או "דוחה בצער." אם אתה ממלא את הכרטיס לעצמך ולאחרים, כתוב את מספר הנוכחים והנעדרים בשורות המסופקות.
  • לדוגמא, אם משפחתך בת 3 המוזמנים, אך רק אתה יכולה ללכת, כתוב "1" בשורת הקבלה ו" 2" בשורת הדחייה.
 4. 4
  בחר העדפות ארוחות אם רלוונטיות. חתונות רשמיות יותר יכללו ארוחות ישיבה עם שרתים וסידורי ישיבה ספציפיים לכל אורח. אם זה המקרה, כרטיס ה- RSVP יכלול כמה אפשרויות לגבי העדפת הארוחה שלך (למשל, בשר, דגים, צמחוני, טבעוני). אם יש יותר מאדם אחד שהולכים לחתונה, שים את ראשי התיבות של כל אדם ליד ההעדפה שלו כדי שהשרתים יידעו איזו צלחת הולכת לאן.
  • אם אתם צמחוניים או טבעונים ואינכם רואים אפשרויות צמחוניות או טבעוניות, אנא פנו לבני הזוג או המקום (שיכולים להפנות אתכם לקייטרינג) בכדי לבדוק אם יש אפשרויות עבורכם. צרו קשר עם הזוג רק אם אתם קרובים, ואל תדחקו בקשר לזה!
  • אם אתה יודע שלא תוכל לאכול כלום בחתונה בגלל מגבלות תזונתיות או אלרגיות קשות, התכנן לאכול מראש או להביא ארוחה וחטיפים משלך. זה אולי נראה מביך, אבל אנשים יבינו שאתה לא רוצה להכביד על מסיבת החתונה, הקייטרינג או המקום. אם בסופו של דבר אתה מביא ארוחה, כף אותה על צלחת במקום לאכול אותה מהכוסית כדי להתאים לפורמליות הערב.
 5. 5
  כתוב הערה אם בכרטיס יש מקום רב. אם בכרטיס יש מקום או שורות נוספות, אל תהסס לכתוב כמה מילים לברכה. למשל, אולי תכתוב: "אני כל כך מתרגש מכך ששניכם יתחילו את מסע חייכם ביחד!" שמרו על אופטימיות והתאימו את הטון של ההזמנה.
  • אם הטון הוא פורמלי במיוחד, תוכל לכתוב, "אני מצטער שלא אשתתף. אני שולח את איחולי לשניכם!"
  • אם הטון הוא שובב (כמו לחתונות בנושא), אל תהסס לכתוב משהו שמתייחס לחומר המקור. לדוגמא, אם הנושא הוא מלחמת הכוכבים אתה יכול לכתוב משהו כמו, "התחלה, נשמות אוהבות של שני מתאחדים, יש! משאלות טובות, תן לי!"
אל תשאיר את ההזמנה או את כרטיס ה- RSVP במקום במקום בו הוא עלול ללכת לאיבוד או להיפגע
אל תשאיר את ההזמנה או את כרטיס ה- RSVP במקום במקום בו הוא עלול ללכת לאיבוד או להיפגע.

שיטה 2 מתוך 2: בעקבות נימוסי RSVP

 1. 1
  השב בהקדם האפשרי. תשובה בהקדם האפשרית חשובה, כך שלזוג ומתכנן החתונות יש זמן לתכנן את מספר האורחים המדויק. ככל הנראה יהיה בכרטיס תאריך "תשובה לפי", אך אל תחכה למספר ימים לפני או ליום של!
  • אל תחשוב על תאריך "השב לפי" כתאריך "מסומן לאחר". בני הזוג צריכים לקבל את ה- RSVP שלך לפני או בתאריך זה, אז תהיה אורח טוב ושלח אותו מוקדם!
 2. 2
  בצע את שיטת התגובה המועדפת של המארח אם אין כרטיס. חלק מהזוגות יבחרו לקחת מענה באמצעות פורטל מקוון באתר החתונה שלהם או לבקש תשובות בדוא"ל. קרא בעיון את הוראותיהם וענה על פי העדפתם המוצהרת. תגובה בשיטה לא מועדפת תוסיף מתח מיותר לתכנון החתונה שלהם.
  • זכור לחפש (ולציית אליו) לתאריך "תשובה עד" - כמה שיותר מהר יותר טוב!
  • כשאתם שולחים הודעת אישור בדוא"ל, כתבו בנימה רשמית והיה ברור לגבי מי יכול ולא יכול להשתתף והעדפות המנה המועדפות עליהם (אם ההוראות מבקשות מפרט). לדוגמא, הדוא"ל שלך יכול לומר: "מרקוס וג'סיקה היקרים, תודה שהזמנת אותנו להשתתף ביום המיוחד שלך. ליאון ואני נוכח בשמחה לחזרות, לטקס ולקבלת הפנים. כשמדובר בהעדפות ארוחות., ליאון מעדיף את הסטייק ואני מעדיף את האופציה הצמחונית. מתרגש לחגוג את אהבתך! בסט, אנדרה וליאון מרסר. "
  • אם אינך יכול להשתתף, אל תתרץ או תיכנס לפרטים. שמור על זה קצר ולבבי. לדוגמא, אולי תכתוב: "מרקוס וג'סיקה היקרים, אנו מתכבדים להיות מוזמנים לחתונה ולחזרה שלך. למרבה הצער, ליאון ואני לא נוכל להשתתף באף אחד מהאירועים. אנו מאחלים לשניכם בהצלחה ביום המיוחד שלכם! בברכה, אנדרה וליאון מרסר. "
 3. 3
  הימנע מהוספת משתתפים נוספים. אל תוסיף תוספות ל- RSVP ותכלול רק את שמות ומספר האנשים שהוזמנו במיוחד. אם כל אחד מבני משפחתך מוזמן, ההזמנה תופנה לכל משפחתך (למשל, "משפחת האוורטי"). אם ההזמנה מופנית ל"מר וגברת האברטי ", רק אתה ובן זוגך מוזמנים רשמית וילדיך לא צריכים להיות נוכחים.
  • אם אתם מצפים לילד מתישהו בין תאריך "תשובה לפי" ליום החתונה (ואין שום שורה המעידה על כך שהאירוע הוא למבוגרים בלבד) צרו קשר עם בני הזוג כדי לשאול אם הילוד שלכם מוזמן להשתתף.
 4. 4
  אל תחליף פלוס אחד אם פלוס אחד המקורי שלך לא יכול להשתתף. אם ההזמנה מופנית אליך ולאורח (למשל, "מיס האברטי ואורחת"), פירוש הדבר שתוכל להביא את מי שתרצה לדייט שלך. עם זאת, אם זה פונה אליך ולאדם אחר ספציפי והם לא יכולים ללכת, אתה לא יכול להחליף את המושב הנוסף למישהו. זו הזמנה לחתונה, לא כרטיס קונצרט!
  • אם אתם קרובים לבני הזוג, הם עשויים להבין ולאפשר לכם להביא אדם אחר במקום המקור. שאל באופן לבבי והיה מבין אם הם אומרים לא-פשוט אל תניח והחלף את האורח שלך מבלי לשאול אותם קודם!
 5. 5
  צור קשר מיידי כדי לשנות את המענה שלך. אם אינך יכול ללכת אחרי RSVP "כן", הודע לבני הזוג בהקדם האפשרי. אם עליכם לבטל ביום החתונה, אל תטרחו לזוג בנושא ופנו במקום זאת למתכנן החתונות, לעוזרת הכבוד או לאיש הטוב ביותר. יש לך סיבה טובה לביטולך (כמו מצב חירום משפחתי או מחלה קשה) והתנצל על היעדרותך.
  • הזוג שילמו כסף טוב עבור כל אורח להיות שם, כך שאם אתה RSVPed "כן," מנסים לשמור על המחויבות שלך להגיע לשם!
  • אם אתה צריך להתקלף ברגע האחרון, הקפד להתנצל ובכל זאת לשלוח מתנת חתונה.
אנא צור קשר עם בני הזוג
אם איבדת את כרטיס ה- RSVP, אנא צור קשר עם בני הזוג, התנצל מאוד, והודיע להם אם אתה נוכח או לא.

טיפים

 • כתוב קריא ובעט שחור או כחול כדי להבטיח שבני הזוג יוכלו לקרוא את כרטיס ה- RSVP שלך.
 • אם אינך ממלא את הכרטיס מיד (כשאתה פותח אותו), אל תזרוק שום חלק מההזמנה! יהיה עליך להתייחס למעטפה החיצונית כדי לראות למי כולם מוזמנים (במיוחד אם יש לך משפחה).
 • שמור את כרטיס ה- RSVP במצב טוב ובמקום בטוח. אל תשאיר את ההזמנה או את כרטיס ה- RSVP במקום במקום בו הוא עלול ללכת לאיבוד או להיפגע. כרטיסים אלה אינם זולים והזוג זקוק לקריאה ולא טקטית.
 • אם איבדת את כרטיס ה- RSVP, אנא צור קשר עם בני הזוג, התנצל מאוד, והודיע להם אם אתה נוכח או לא. אתה יכול גם לכתוב להם הערה במקום ה- RSVP שלך על נייח רשמי (רק הקפד לבדוק איתם כדי להתנצל וליידע אותם למה לצפות בדרך של ה- RSVP שלך).
כרטיסי ה- RSVP כלולים בדרך כלל בהזמנות לחתונה
כרטיסי ה- RSVP כלולים בדרך כלל בהזמנות לחתונה, כך שבני הזוג יוכלו לגלות מי בדיוק ישתתף ולבחור באשר לסידורי ישיבה ואוכל.

אזהרות

 • אל תדלג על השאלה אם אתה לא יכול ללכת לחתונה ותרגיש רע עם ירידה. הם צריכים לדעת בלי קשר איך אתה מרגיש עם זה!
 • אין לשלוח הודעות טקסט, להתקשר או להשתמש ברשתות החברתיות בכדי ליידע את בני הזוג האם אתה נמצא או לא (אלא אם כן הם מעדיפים שתעשה זאת). חתונות דורשות תכנון רב ויכולות להיות מורכבות למדי, אז הקלו עליהן ותענו בשיטה המועדפת עליהן.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך לנאום פרידה?
 2. איך מכינים צ'יפס שכב עם שמן חמניות?
 3. איך מוזמנים למסיבות?
 4. איך כותבים הזמנה?
 5. איך לשלוח פינוי בפייסבוק?
 6. איך מכינים הזמנות למסיבות ספא?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail