איך בוחרים מיטה לפעוט?

חשוב לבחור מיטת פעוטות נוחה ובטוחה
מכיוון שילדכם מבלה 10 עד 13 שעות ביום בשינה, חשוב לבחור מיטת פעוטות נוחה ובטוחה.

מיטת פעוטות משמשת לרוב כצעד אמצעי במעבר מעריסה למיטה בגודל תאום או גדול יותר. ניתן להעביר ילד למיטת פעוטות כבר 18 חודשים ובדרך כלל יכול להישאר בה עד לסביבות גיל 5. מכיוון שילדכם מבלה 10 עד 13 שעות ביום בשינה, חשוב לבחור מיטת פעוטות נוחה ובטוחה.

חלק 1 מתוך 2: בחירת מיטה בטוחה

 1. 1
  חפש מיטת פעוטות שמתיישבת מתחת לאדמה. זה יעזור לילדכם להיכנס ולצאת מהמיטה וגם יפחית את הסיכוי לפציעה אם הילד נופל.
  • אם אתה חושש מנפילות, אתה יכול להניח ריפוד על הרצפה סביב המיטה.
  • יתכן שתרצה להניח שרפרף מדרגות חסון ליד המיטה אם ילדך זקוק לעזרה קצת יותר בכדי לעלות ולרדת מהמזרן.
 2. 2
  בחר מיטת פעוט מוצקה. מסגרת עץ תהיה המיטה החסונה ביותר, אך אם תבחרו במסגרת מתכת, בדקו את המפרקים כדי לוודא שהברגים תקינים. אתה רוצה להיות בטוח שהמיטה לא יכולה להתנדנד או להישבר בזמן שילדך ישן או מטפס במיטה ומחוצה לה.
 3. 3
  חפש מעקות בטיחות שמתחברים למסגרת המיטה. זה יבטיח שילד הנוטה להתהפך ולא יכול להתגלגל מהמיטה. חשוב להתקין מעקות בטיחות משני צידי המיטה, גם אם המיטה בקיר, כדי למנוע מהילד להיתקע בין הקיר למזרן.
  • וודא שמעקות הבטיחות מסתדרים עם המזרן.
  • תוכלו לרכוש מיטות המגיעות עם מעקות בטיחות או לקנות את המסילות בנפרד ולצרף אותן בעצמכם.
  מיטת פעוטות משמשת לרוב כצעד אמצעי במעבר מעריסה למיטה בגודל תאום או גדול יותר
  מיטת פעוטות משמשת לרוב כצעד אמצעי במעבר מעריסה למיטה בגודל תאום או גדול יותר.
 4. 4
  בחר מסגרת מיטה בעיצוב בטוח. חפש קצוות עגולים כאשר המסגרת עשויה עץ או מתכת. לא צריכים להיות חלקים על המיטה או על המסגרת שמבצבצים החוצה. זה ימנע מילדך להידבק בקצוות חדים.
 5. 5
  ודא שהמיטה עשויה בצבע וגימורים לא רעילים. מכיוון שצבעים מסוימים עשויים להכיל כימיקלים הגורמים לתגובות מזיקות או אלרגיות, אינך רוצה שילדך ללעוס על מסגרת המיטה או להכניס אחרת את המסגרת לפיו.
  • חפש צבע טבעי או גימור ותרכובות אורגניות נדיפות נמוכות, או VOC, שהן תרכובות אורגניות שהופכות בקלות לאדים או גזים ומכילות אלמנטים כגון מימן, חמצן, פלואור, כלור, ברום, גופרית או חנקן.
  • אם אתה מצייר את מסגרת המיטה בעצמך, בחר בצבעים כהים או פסטל, שיעזרו לילדך לישון טוב יותר מבלי להיות מגורה יתר על המידה.
 6. 6
  בחר מזרן מתאים. כדאי לבחור מזרן שיתאים למסגרת, רצוי מזרן בגודל עריסה. המזרן צריך להיות גם מעכב אש. עדיף לבחור מזרן יציב כדי שהילד לא יוכל לשקוע בתוכו ועלול להיחנק.
 7. 7
  בחרו מיטה שתתאים למזרון שלכם. ילד יכול להילכד אם המזרן קצר מדי או גורם לפער. ילדכם יהיה רגיל לישון במזרן בגודל עריסה, מה שיקל על המעבר למיטת הפעוט.

חלק 2 מתוך 2: התחשבות בגורמים אחרים

 1. 1
  בדוק דירוגי בטיחות צרכנים. חפש את אישור יצרני מוצרי הנוער (JPMA), המבטיח כי מיטת הפעוט עברה תקנות בטיחות מחמירות. ייתכן שתרצה לבדוק את מדריך היצרן הארצי או את ביקורות המשתמשים כדי לראות מה צרכנים אחרים חוו עם המיטה שבחרת.
  מכיוון שילדים משתמשים במיטת פעוטות לתקופה קצרה בלבד לפני המעבר למיטה גדולה יותר
  מכיוון שילדים משתמשים במיטת פעוטות לתקופה קצרה בלבד לפני המעבר למיטה גדולה יותר, קל למצוא מיטות פעוטות משומשות למכירה.
 2. 2
  בחרו מיטה קלה להרכבה. הוראות הרכבה מקוונות יאפשרו לכם לדעת למה לצפות בעת בניית המיטה ואילו כלים תזדקקו. דאג שיהיה לך מישהו שיעזור לך להרכיב את המיטה.
  • אתה יכול לחפש ביקורות משתמשים מקוונות כדי לספר לך על חוויות אחרות של הרכבת המיטה וכמה טוב המיטה מחזיקה מעמד לאחר שימוש ממושך.
 3. 3
  בחר סגנון ידידותי לילדים. יתכן שתרצה לקנות מיטה שתואמת את הרהיטים שכבר נמצאים בחדר של ילדך, או שתוכל לחדש את החדר על פי סגנון המיטה. תרצו סגנון שיגרום לילדכם להתרגש לישון במיטה החדשה שלהם.
 4. 4
  בחר מיטה ידידותית לתקציב. נסו למצוא מיטת פעוטים שתתאים לתקציב שלכם. עם זאת, חשוב לא לתת למחיר זול יותר להכריע את חשיבות הבטיחות.
 5. 5
  בדוק את האחריות הפוטנציאלית של המיטה. לחלק מהיצרנים תהיה אחריות עד 90 יום על חלקים למיטה ואילו לאחרים תהיה אחריות מלאה עד שנה. זה יכול להיות חשוב אם חלק נשבר על המיטה ויש צורך להחליפו או לתקן אותו.
 6. 6
  הניחו מגן מזרן על המיטה. פעוטות עשויים להרטיב את המיטה, במיוחד אם הם עדיין לא מאומנים בשירותים. כדי למנוע נזק למזרן יש להשיג מגן מזרון. מתחו אותו מעל מזרון הפעוט מתחת לסדינים.
המבטיח כי מיטת הפעוט עברה תקנות בטיחות מחמירות
חפש את אישור יצרני מוצרי הנוער (JPMA), המבטיח כי מיטת הפעוט עברה תקנות בטיחות מחמירות.

טיפים

 • מכיוון שילדים משתמשים במיטת פעוטות לתקופה קצרה בלבד לפני המעבר למיטה גדולה יותר, קל למצוא מיטות פעוטות משומשות למכירה. זכרו כי אתם קונים את המיטה "כפי שהיא", לכן וודאו שעדיין בטוח לילדכם לישון בה ולא נפגע בשום צורה שהיא.
 • אם ברצונך לקנות מיטה שתארך זמן רב יותר, תוכל לבחור להשתמש במזרן בגודל תאום ולשנות אותו כדי להפוך אותו לידידותי יותר לפעוטות. במקרה זה, קנו מעקות בטיחות נפרדים שיוצמדו לדפנות המיטה. הסר אותם כאשר הפעוט מתבגר.

אזהרות

 • ברוב מיטות הפעוטות יש מגבלת משקל של 23 ק"ג. המיטה עלולה להישבר אם מבוגר יושב עליה.

תגובות (1)

 • bechtelarsummer
  החלק המועיל ביותר היה ההוראות שלב אחר שלב.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail