איך לומר לילדה שאתה אוהב אותה כשאתה לא בטוח שהיא אוהבת אותך בחזרה?

כדי לומר לילדה שאתה אוהב אותה אם אינך בטוח שהיא אוהבת אותך בחזרה, בחר במיקום שקט ופרטי שבו תוכל להביע את רגשותיך, מכיוון שאינך רוצה להפריע או להסיח את דעתך. כשאתה מדבר איתה, צור קשר עין ונסה לחייך, מה שמראה שאתה מכבד אותה ומרגיש חיובי כלפיה. מכיוון שאופן הפעולה שלך אומר לעתים קרובות יותר ממה שאתה אומר, נסה לעשות משהו כדי לשכנע אותה באהבתך לפני שאתה אומר לה ישירות, כגון לקנות לה פרחים אחרי יום רע או להחזיק ידיים כשאתה ביחד. כשאתה מחליט שהגיע הזמן לספר לה, תהיה ישיר לגבי הרגשות שלך. לאחר מכן, תן לה זמן להגיב רגשית כדי שתוכל להיות כנה איתך. למרות שהיא עשויה להשיב באומרה שגם היא אוהבת אותך, היה מוכן למקרה שהיא תגיד לך שהיא מעדיפה להישאר חברים כדי שתנסה לנהל את הרגשות שלך. לקבלת טיפים כיצד להתמודד עם מכשולים, כמו בן משפחה קפדני, שעשויים להפריע לאהבתך, המשך לקרוא!

אל תגיד לכל מי שאתה יודע שאתה אוהב אותה לפני שאתה אומר לה
אל תגיד לכל מי שאתה יודע שאתה אוהב אותה לפני שאתה אומר לה.

כשאתה אוהב ילדה, לפעמים הכי טוב פשוט לספר לה, גם אם אתה לא בטוח אם התחושה היא הדדית. צבר אומץ לבטא את רגשותיך על ידי בניית מערכת יחסים חזקה ושמירה על תקשורת פתוחה ומכבדת. אהבה אולי קשה לומר אך ניתן לבטא אותה בקלות. להגיד לילדה שאתה אוהב אותה יכול להיות מפחיד אבל משחרר. דע שאתה לא לבד ושיש אהבה לכולם.

חלק 1 מתוך 3: צובר אומץ

 1. 1
  בנה את הקשר הרומנטי שלך. בילוי משותף מאפשר לשניכם להכיר ברמה עמוקה יותר. בטל הסחות דעת כולל טלפונים סלולריים, מבקרים לא רצויים או מוזיקה רועשת מתי שאתה יכול. היכרות איתה ובילוי משותף חיוניים לבניית מערכת יחסים רומנטית.
  • לא תדעו מאילו פעילויות אתם נהנים יחד אלא אם כן אתם מתקשרים. בחר פעילויות ששניכם יכולים לעשות יחד כמו ללמוד, לטייל, או לתפוס ביס לאכול. דאג להבהיר שאתה נהנה מהזמן איתה ולהעריך עד כמה שניכם מכירים זה את זה.
 2. 2
  אל תאפשר לפחד לשתק אותך. אם אתה חושש מדחייה, הצבת הרגשות שלך בשטח יכולה להיות מפחידה; עם זאת, עליכם גם להבין כי חרטה יכולה להיות חזקה באותה מידה. תבין שלמצוא את עצמך שם וידיעת האמת היא הדרך היחידה להתגבר גם על הפחד מדחייה וגם על חרטה. זו הקלה רק להוריד את זה מהחזה.
 3. 3
  היו כנים לגבי הרגשות שלכם. האם אתה באמת אוהב אותה או שזו התאווה או ההתאהבות הזו? האם אתה יכול לעמוד באיבוד חברותה? אל תתיידד איתה בתקווה שתוכל לשנות את דעתה לגביך. זה לא הוגן כלפיה, שכן חברות צריכות להתבסס על אמון וכבוד. אם אתה באמת אוהב אותה, אתה תהיה חבר טוב קודם כל.
  • ניתוח הרגשות שלך יכול להיות קשה, אך ישנם כמה אותות מוכחים מדעית שעשויים להצביע על האם אתה מאוהב. האם אתה מפגין תחושות אלו?
   • אם אתה מאמין שהיא ייחודית, זה יכול להיות בגלל שלמוח שלך יש רמות גבוהות של מיקוד ותשומת לב.
   • אם אתה חושב שהיא מושלמת ורק מתמקדת בתכונותיה החיוביות, יכול להיות שהזיכרון שלך גדל כדי להתאים את רגשות האהבה החדשים שלך.
   • אם אתה מרגיש שאתה שבר על האהבה החדשה שלך, זה בגלל שמחקר הראה שאהבה כוללת פעילות מוחית דומה להתמכרות עם מצבי רוח דומים.
   • מעבר למצוקה יכול גם לגרום לך להתאהב מכיוון שהמוח שלך מייצר יותר דופמין, חומר כימי שאחראי לתגמול והנאה.
   • אם אתה מרגיש שאתה אובססיבי עליה, זה יכול להיות בגלל שהמוח שלך הפחית את רמות הסרוטונין המרכזיות, שקשורות להתנהגות אובססיבית.
   • אנשים מאוהבים הראו גם סימנים של תלות רגשית שבה הם רוצים להיות ביחד כל הזמן ומקווים להישאר יחד לנצח.
   • כשאתה מאוהב אתה עלול להרגיש כאילו תעשה הכל בשבילה כי יש לך תחושת אמפתיה גדולה יותר לאישה שאתה אוהב.
   • מחקרים הראו כי להיות מאוהב הוא על איחוד רגשי, ולא על יחסי מין.
   • מחקרים הראו גם שאנשים מאוהבים מרגישים שאהבתם אינה ניתנת לשליטה.
 4. 4
  אל תנסה לקרוא את דעתה. להיות ישיר כשאתה מבטא את עצמך. אל תניח שאתה יודע מה היא מרגישה. שאל תמיד בכבוד ותודה לה שנפתחה בפניך. להיות פתוח חיוני בביטוי האהבה שלך אחד לשני.
 5. 5
  תישאר חיובי. אהבה היא רגש חזק מאוד והיא בדרך כלל מפותחת לאורך זמן. תסתכל כיצד הקשר שלך איתה התפתח לאורך זמן והתמקד בכל הרגשות החיוביים ששיתפת יחד. אם אתה מרגיש שאהבתך אליה התפתחה די מהר, הישאר חיובי שאין זמן טוב יותר לחשוף את רגשותיך. אתה תמיד יכול למצוא סיבה לא לעשות משהו אז היה נועז ופעל לפי לבך.
כשאתה אוהב ילדה
כשאתה אוהב ילדה, לפעמים הכי טוב פשוט לספר לה, גם אם אתה לא בטוח אם התחושה היא הדדית.

חלק 2 מתוך 3: הבעת אהבתך

 1. 1
  בחר את הזמן והמקום הנכונים. אל תסיחו את עצמכם מגורמים חיצוניים. גש אליה כשאתה יכול לדבר איתה בפרטיות יחסית וכשאף אחד מכם לא ירגיש ממהרים. חפש מקום שקט או בקש לתאם פגישה כדי להבטיח ששניכם נוכחים נפשית ורגשית. הבעת אהבתך אמורה להיות אירוע משמח, לכן וודא שיצרת מצב בו היא מסוגלת לעבד את מחשבותיה ורגשותיה באופן מלא.
  • אתה לא רוצה להגיד לה שאתה אוהב אותה כשאתה מוסחת על ידי חברים או שהיא צריכה לעבוד שעות נוספות כדי לעמוד במועד האחרון של לקוח חשוב.
 2. 2
  היו מודעים לשפת גופכם וכיצד אתם נושאים את עצמכם סביבה. שוחח איתה בכל פעם שיש לך הזדמנות ויזום בחיוך. התמקדו ביציבה ושמרו על קשר עין. היו ידידותיים והתבדחו כשאתם יכולים, אך אל תהיו גסים. אל תכריע אותה, כיוון שחיוך וגל יכולים להתקדם.
  • צור אותה לשיחה על ידי התחלה ב"מה שלומך "פשוט?
  • אתה תצא כמצמרר או מביך אם תעמוד במיקומה בלי לומר דבר. אם אתה לא יכול לחשוב על משהו להגיד בגלל שאתה עצבני, פשוט תגיד שלום ותמשיך ללכת או לדבר עם מישהו אחר.
 3. 3
  גלה מידע נוסף עליה ועל חברותיה. החברים שלה הם מערכת התמיכה שלה ויגנו עליה ולכן השאירו רושם טוב והתעניינו אמיתית במי שהם. חביבה על עצמך לחבריה תיידע אותם ואתה שאתה מושקע לגמרי ברווחתה.
 4. 4
  להבין שגברים נוטים יותר לומר קודם "אני אוהב אותך". מחקרים הראו שגברים נוטים לומר "אני אוהב אותך" תחילה מכיוון שהם לא רוצים לאבד זוגיות ואילו נשים רוצות להבטיח שהקשר שווה את השקעתן ולכן הן נוטות לחכות. אז לפני שאתה אומר "אני אוהב אותך", הוכיח שאתה שווה את זה ואל תשאיר ספק במוחה מדוע היא אוהבת אותך בחזרה.
 5. 5
  תנו למעשיכם לדבר בקול רם יותר מדבריכם. ישנם משאבים רבים שנותנים דוגמאות למחוות רומנטיות, אולם אהבה היא דבר אישי. רק אתה יודע לבטא את אהבתך ומה ישמח אותה. בין אם זה לקנות לה פרחים אחרי שהיא עברה יום ארוך, לשיר את השיר האהוב עליה כדי להפתיע אותה, או פשוט להחזיק ידיים כל יום כשאתה הולך אותה הביתה מבית הספר, ומראה לה שאתה אוהב אותה זה לא רק מחווה חד פעמית אלא דווקא מצב נפשי המודיע על כל מה שאתה עושה.
 6. 6
  תקשר בכבוד ובגלוי. הדרך הטובה ביותר לומר לה שאתה אוהב אותה היא להיות ישירה. אין טעם לנסות לתפעל אותה או לנסות לחכות לה. תן לה זמן לעבד את מחשבותיה ורגשותיה. היא עשויה לומר שהיא רוצה להישאר רק חברים, אז תהיה מוכן לבחון את הרגשות שלך ואיזה תפקיד היא תשחק בחייך להתקדם.
 7. 7
  היו מודעים לכך שהמילה אהבה יכולה לשאת הקשר רגשי שונה עבור אנשים שונים. אנשים מסוימים יתקשו מאוד לשמוע או להשתמש במילה זו. עם זאת אתה מבטא את הרגשות שלך, ודא שהיא מבינה לחלוטין את כוונותיך.
  • לדוגמא, אם אתה יודע שהיא נעשית מסורבלת ומפחילה בכל פעם שאתה צופה בסוף קומדיות רומנטיות בכל פעם שהדמויות אומרות סוף סוף "אני אוהב אותך", אל תעשה את אותה מחווה. במקום זאת, בכנות, אך כלאחר יד, תן לה לדעת כמה אכפת לך ממנה וכי אתה רוצה לעשות צעד קדימה במערכת היחסים שלך.
 8. 8
  היכונו לכל מכשול. דת, הבדלים תרבותיים או בני משפחה קפדניים יכולים להיות מעורבים באיך שהיא מגיבה אליך. זכור שתכבד תמיד את מי שהיא מכיוון שאם אתה באמת אוהב אותה, תכיר את הדברים האלה עליה ואיך תוכל לעבוד דרך כל מכשול.
  • אם היא סתמית אך עדיין אומרת כן, התייחס אליה וציית לכללים שקבעה כדי להקל על דעתה. אם היא ביקשה ממך להכיר תחילה את הוריה בגלל המנהגים התרבותיים שלה, אז קח את זה לכבוד ופעל בעקבותיה. אם היא לא רוצה להיות פיזית בקשר אז אל תלחץ עליה.
אם אתה אומר לה שאתה אוהב אותה ואומר שהיא לא מרגישה אותו דבר אבל רוצה להישאר חברים
אם אתה אומר לה שאתה אוהב אותה ואומר שהיא לא מרגישה אותו דבר אבל רוצה להישאר חברים, דחה בכבוד.

חלק 3 מתוך 3: להתקדם

 1. 1
  שמרו על קור רוח. בין אם היא אומרת שהיא אוהבת אותך או דוחה אותך, התבטא בטקטיקה, במיוחד אם אתה נמצא בציבור. אל תהיה מטומטם ונסה להתפרץ אם רגשותיך כואבים.
 2. 2
  כבד את תגובתה. אם היא לא אוהבת אותך בחזרה, זכור שהיא עדיין אותה אדם שיצרת איתו קשר עמוק, אז תמשיך לכבד אותה. אתה לא יכול להכריח מישהו לחבב אותך או לאהוב אותך.
  • אל תהפוך לא מגיב או תסלול אותה. נשים רגישות לרמזים בין אישיים ולכן ביטויים ריקים או היותם סלעים יכולים להסלים סיטואציה שלילית כבר.
 3. 3
  חוגגים את בגרותכם ועוצמתכם. אם הכרתם זה את זה ופיתחתם מערכת יחסים חזקה המבוססת על כבוד ותקשורת פתוחה, רוב הסיכויים שהיא תביע את אותן רגשות אהבה. התגאה ביכולת להוציא את הרגשות שלך לשטח ולחגוג איתה. גם אם האהבה שהיא חולקת נעצרת בידידות, תתענג על הצמיחה האישית שלך. שתף את החוויה שלך עם אחרים ודע שאתה לא לבד.
  • השתמש בחברים, במשפחה ובחלקים אחרים במערכת התמיכה שלך כדי להתמודד עם דחייה.
 4. 4
  המשך לבנות את מערכת היחסים שלך. אם אתה באמת אוהב מישהו, תכבד אותו, תשמור עליו, ותהיה שם לטוב ולרע. אהבה יכולה להיות רכבת הרים, אבל החלק הכי מפחיד הוא לצלול את הצעד הראשון ולהגיד לה שאתה אוהב אותה.
  • קבל סגירה. אם אין לה אותן רגשות כלפיך, אל תמשיך להתמיד. למד לקבל את זה שזה לא אמור להיות ושמור על אופטימיות שיש משהו שנועד עבורך ממש מעבר לפינה. זה עשוי להיות קשה, אך ייקח זמן רב ככל שתזדקק. זו הסיבה שיש כל כך הרבה שירי אהבה וסרטים עצובים שיכולים לעזור לעודד אותך.
 5. 5
  דע מתי להתרחק מחברות. אין טעם לנסות לתפעל אותה או לנסות לחכות לה. אם אתה אומר לה שאתה אוהב אותה ואומר שהיא לא מרגישה אותו דבר אבל רוצה להישאר חברים, דחה בכבוד.
  • הרגשות שלך עשויים להיות גולמיים מדי לאחר שנדחית לשמור על חברות. ידידות מבוססת על תמיכה וכבוד הדדי. שאל את עצמך אם אתה יכול באמת לתת לה את זה אחרי שהבעת בבירור שאתה רואה בה יותר מחברה. האם אתה עדיין יכול להיות חברים איתה אם היא יוצאת עם מישהו אחר?
כדי לומר לילדה שאתה אוהב אותה אם אינך בטוח שהיא אוהבת אותך בחזרה
כדי לומר לילדה שאתה אוהב אותה אם אינך בטוח שהיא אוהבת אותך בחזרה, בחר במיקום שקט ופרטי שבו תוכל להביע את רגשותיך, מכיוון שאינך רוצה להפריע או להסיח את דעתך.

טיפים

 • להיות בטוח. הביטו בעיניה, עמדו גבוה וחייכו. והכי חשוב, לדבר ללא היסוס, במיוחד אם אתה מתבייש באופן רגיל. עליך להוכיח שאתה מאמין במילים שיוצאות מפיך ויכול לגבות אותן בכוח המסירות שלך.
 • אם אתה חבר שלה הרבה זמן ועכשיו אתה רוצה להיות יותר, אז היא אולי לא תראה אותך באור הזה. במקרה זה, עליכם לקבל את רגשותיה. לשנות את עצמך זו לא התשובה. אם היא לא אוהבת אותך בזכות מי שאתה, ולא גרסה המותאמת לכל רצון שלה, אתה עלול להחליק את המעשה וכל תחושה שהייתה לה ל'עצמי המשתנה 'שלך תאבד.
 • אל תגיד לכל מי שאתה יודע שאתה אוהב אותה לפני שאתה אומר לה. זה לא דבר טוב אם היא תגלה זאת לבד.
 • פעולה שווה אלף מילים. הראה לה שאתה אוהב אותה, במקום לומר לה.

אזהרות

 • אל תגיד למישהו שאתה אוהב אותה אם לא. מניפולציה על מין למין היא מתועבת ופעמים רבות לא חוקית.
 • לא פירושו שלא. אם היא תדחה אותך, זכור שיש אנשים אחרים שם בחוץ. התמדה יכולה להיות טובה בתחילת מערכת יחסים אך לא אחרי הנקודה בה אתה מביע את אהבתך. אהבה אינה משא ומתן.

תגובות (13)

 • kerlukelavern
  יש רגשות כלפי מישהו והניסיון להביע את זה, הוא מורכב במיוחד. במידה מסוימת זה היה מועיל, אבל כולנו צריכים לנסות למצוא את הדרך שלנו. בהצלחה.
 • ahmedhagenes
  קריאת מאמר זה הייתה חוויה טובה.
 • crookskirk
  תודה, מדריך.
 • zwilkinson
  זה היה נחמד ולמדתי כל כך הרבה.
 • hackettisai
  לא ניסיתי את זה אבל אני חושב שזה יעבוד.
 • williamsonsandy
  זה עזר לי מאוד.
 • mabel88
  עכשיו אני מבין את תחושת האהבה האמיתית.
 • harriscristal
  זה היה כל כך מדהים, תודה!
 • mcummerata
  איך להתייחס לבחורה בידידות.
 • joelevans
  נהדר, ושימושי מאוד.
 • turcottefernand
  בכך שניגש אליה ואמרתי לה שאני אוהב אותה זה הראה לי אומץ.
 • luislittle
  ובכן, אני אוהב את זה. הולך לנסות את זה כדי לראות איך זה עובד.
 • cwood
  עוזר לי להתחתן.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail