כיצד להסיר תוספות ציפורניים בג'ל?

כדי להסיר את תוספות הציפורניים הג'ל שלך
כדי להסיר את תוספות הציפורניים הג'ל שלך, הנקראות גם שכבות ג'ל, חשוב להתמקד בשמירה על בריאות הציפורניים ובלתי פגומות.

כדי להסיר את תוספות הציפורניים הג'ל שלך, הנקראות גם שכבות ג'ל, חשוב להתמקד בשמירה על בריאות הציפורניים שלך ולא פגועות. לאחר שקצרתם את תוספות הציפורניים והשרו את הג'ל באצטון, גרדו את הג'ל בעדינות רבה בעזרת האצבע או באמצעות דוחף לציפורן. על ידי לא גירוד חזק מדי ולחות את הציפורניים והידיים שלך לאחר הסרת הג'ל, הציפורניים שלך יהיו נטולות ג'ל ובריאות.

חלק 1 מתוך 3: חיתוך והגשת הציפורניים

 1. 1
  הסר קישוטים על הציפורניים באמצעות קוצץ ציפורניים. אלה כוללים דברים כמו תכשיטים או בלינג אחר על ציפורני הג'ל שלך שיש להסיר לפני השרייתם. השתמש בגוזז ציפורניים כדי להוריד את הקישוטים, או הסר אותם בעזרת האצבעות במידת האפשר.
 2. 2
  חתוך את תוספות הציפורניים שלך ממש מעל הציפורניים האמיתיות שלך. השתמש בקוצץ ציפורניים כדי לחתוך את קצות הציפורניים המזויפות. היזהר לא להידבק קרוב מדי למיטת הציפורניים שלך אם אתה רק רוצה להסיר את תוספות הציפורניים ולשמור על הציפורניים האמיתיות שלך לאורך הקבוע שלהן.
  • הסתכל על החלק התחתון של הציפורניים שלך כדי לראות היכן הציפורן האמיתית שלך פוגשת את הארכת הציפורן.
 3. 3
  מגישים את שכבת הג'ל העליונה על כל ציפורן בעדינות כדי להגיע למעיל הבסיס. עשה זאת באמצעות קובץ אלקטרוני, שהוא קובץ אלקטרוני המשמש להברקה, שיוף וליטוש ציפורניים אקריליות או ג'ל, אם יש לך כזה. אם לא, השתמש בקובץ ציפורניים רגיל כדי להסיר בעדינות את שכבת הג'ל כך שכיסת הבסיס תהיה חשופה. מעיל הבסיס הוא לרוב בצבע לבן אטום בהיר יותר מהציפורן האמיתית שלך.
  • היזהר מציפורן כשאתה מגיש כדי שלא תפגע בהם.
  • הימנע מלעבור את אותה נקודה על הציפורן שלך עם הקובץ יותר מכמה פעמים - אתה לא רוצה לתייק ישר לציפורן הטבעית שלך.
  • הגשת שכבת הג'ל מעל הציפורניים תקל על חדירת האצטון אל שכבת הבסיס.
כמה זמן לוקח להשתחרר הג'ל יהיה תלוי בסוג תוספות הציפורניים וכן במריחת הג'ל
כמה זמן לוקח להשתחרר הג'ל יהיה תלוי בסוג תוספות הציפורניים וכן במריחת הג'ל.

חלק 2 מתוך 3: השריית הציפורניים באצטון

 1. 1
  גזור 10 חתיכות של נייר כסף ברוחב וגובה של כ -3 אינץ '(7,6 ס"מ). השתמש במספריים כדי לחתוך את נייר האלומיניום, שיעטוף את הציפורניים שלך כדי להחזיק את האצטון במקום. חותכים את חתיכות נייר הכסף כך שיהיו גדולות מספיק כדי לעטוף את האצבע בצורה מאובטחת.
 2. 2
  משרים 10 כדורי צמר גפן באצטון ומניחים אחד על כל ציפורן. השתמש בכדורי צמר גפן רגילים או רפידות כותנה חתוכות לשניים. השרו כל פיסת כותנה באצטון כך שהיא תהיה ספוגה היטב ולא תתייבש. החזיק צמר גפן או כרית צמר גפן על הציפורן שלך.
  • חיתוך רפידות כותנה עגולות לשניים יקל על התאמתן סביב כל ציפורן.
  • כשממקמים את פיסת הכותנה הספוגה, וודאו שכל הציפורן שלכם תהיה רוויה, כולל הקצה.
 3. 3
  עוטפים נייר אלומיניום סביב כל אצבע כדי להחזיק את האצטון במקום. קח ריבוע של נייר אלומיניום וכרך אותו סביב פיסת הכותנה כדי שלא תזוז. סובב את קצה נייר הכסף ועטוף אותו מתחת לציפורן שלך כך שיהיה נחמד ומהודק. עשו זאת לכל מסמר עד שכל ציפורני הג'ל שלכם מכוסות בכדורי צמר גפן רטובים.
  • עוטפים את נייר הכסף בחוזקה סביב כל ציפורן כדי שהאצטון לא יתאדה.
 4. 4
  המתן 10-15 דקות לתת לאצטון לחדור לג'ל. כמה זמן אתה נותן לספוג את האצטון תלוי בך, אך המתנה של כ -10 דקות לפני הבדיקה אמורה לאפשר מספיק זמן כדי שהג'ל יתחיל לרדת. הגדר טיימר שיעזור לך לזכור מתי הגיע הזמן לבדוק את הציפורניים שלך.
  • יש אנשים שמסירים את נייר הכסף אחרי חמש דקות בלבד בעוד שאחרים ממתינים 20 דקות. כמה זמן לוקח להשתחרר הג'ל יהיה תלוי בסוג תוספות הציפורניים וכן במריחת הג'ל.
 5. 5
  הסר את נייר הכסף וגרד בעדינות כל ג'ל משוחרר מהציפורניים שלך. הסר את נייר הכסף ואת כדורי הכותנה כדי להסתכל על הציפורניים שלך, והניח את נייר הכסף והכותנה בצד כדי להשתמש בו שוב. השתמש באצבעך או בדוחף לציפורן כדי לגרד בעדינות את הג'ל שנשחרר בגלל האצטון. הימנע מנסיון אגרסיבי להסיר את הג'ל, אם הוא לא יורד בקלות, עליו להשרות אותו שוב.
  • הג'ל סביב לציפורן עשוי להתרופף תחילה.
 6. 6
  משרים את הציפורניים באצטון שוב למשך 5-10 דקות כדי להסיר כל שאריות ג'ל. הנח את כדורי הכותנה חזרה על אצבעותיך, וכרך את נייר הכסף סביב כל מסמר כדי לשמור על צמר הגפן. הגדר טיימר לעוד 5-10 דקות כדי לאצטון להמשיך ולהשרות את הג'ל.
  • גע בכדורי הכותנה כדי לראות אם הם עדיין רטובים מאצטון או אם יש צורך להשרותם שוב.
 7. 7
  הסר את כל הג'ל שנותר באמצעות האצבעות או באמצעות דוחף לציפורן. לאחר שהספגתם את הציפורניים בפעם השנייה, הסירו את נייר הכסף וכדורי הכותנה. גרד בעדינות את הג'ל שנותר באמצעות דוחף לציפורן, או את האצבעות אם הג'ל רופף במיוחד.
לאחר שקצרתם את תוספות הציפורניים והשרו את הג'ל באצטון
לאחר שקצרתם את תוספות הציפורניים והשרו את הג'ל באצטון, גרדו את הג'ל בעדינות רבה בעזרת האצבע או דוחף לציפורן.

חלק 3 מתוך 3: ניקוי ולחות הציפורניים

 1. 1
  נגבו שאריות שאריות באמצעות צמר גפן ספוג אצטון. הרטיבו צמר גפן או מגבת נייר עם מסיר לק והחליקו אותו על כל ציפורן. זה יעזור להיפטר מכל כתמי ג'ל עיקשים או מאבק רופף מגרידה.
  • שטפו את הידיים לאחר שסיימתם עם האצטון כדי לנקות אותו מהעור, אם תרצו.
 2. 2
  לעסות שמן לציפורן למיטות הציפורניים כדי להרטיב את ציפורני העור. מרחי טיפת שמן לציפורן על כל ציפורן והשתמש באצבעותיך כדי למרוח את השמן סביב מיטת הציפורניים שלך ולציפורן. זה שומר על בריאות העור שלך לאחר שהושרה באצטון.
  • רכשו שמן לציפורן מחנות הקופסאות הגדולה המקומית, מחנות היופי או מהאינטרנט.
 3. 3
  השתמש בקרם לחות על הידיים כדי למנוע התייבשות. אצטון מתייבש מאוד על הציפורניים והאצבעות. כדי להוסיף קצת יותר לחות לעור שלך, השתמש בקרם ידיים או בקרם כדי שהידיים שלך ירגישו שוב רכות.
  • שימו לב במיוחד לעור שמסביב לציפורניים בזמן שאתם מורחים את הקרם.
היזהר לא להידבק קרוב מדי למיטת הציפורניים שלך אם אתה רק רוצה להסיר את תוספות הציפורניים ולשמור על הציפורניים
היזהר לא להידבק קרוב מדי למיטת הציפורניים שלך אם אתה רק רוצה להסיר את תוספות הציפורניים ולשמור על הציפורניים האמיתיות שלך לאורך הקבוע שלהן.

טיפים

 • שאל את טכנאי הציפורניים שלך אם תוספות הג'ל שלך מסוגלות להיספג.
 • השרו את האצבעות בקערה מלאה באצטון אם אין לכם נייר כסף לעטוף אותן.
 • חימם את הידיים על ידי ישיבה עליהן או עטוף אותן בשקיות ניילון כדי לעזור לאצטון לעבוד ביעילות רבה יותר.
 • הסרת תוספות ג'ל מהציפורניים עשויה להימשך זמן רב, אז היה סבלני והימנע מלנסות לזרז את התהליך באמצעות כלי שיפגע בציפורניים שלך.

אזהרות

 • תוספות ג'ל שאינן מסוגלות להיספג יצטרכו להוריד על ידי איש מקצוע.
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail