כיצד למנוע דליפת רפידות בזמן התקופה?

כדי למנוע דליפה של כרית בזמן שאתה במחזור, ודא שהוא נמצא במצב הנכון באמצע תחתוניך. אתה יכול גם למקם מכנסיים תחתונים לרוחב מעל או מתחת לכרית שלך כדי לתת לך כיסוי נוסף בכל מקום שאתה נוטה לדלוף. אם יש לך בעיה לדלוף מזרימה כבדה, השתמש בספיגת סופר או בכריות לילה, שהן עבות יותר וסופגות יותר נוזלים. בנוסף לשימוש במוצרים הנכונים, נסה להחליף את הרפידות בתדירות גבוהה מדי שעה כדי שלא יספגו יותר מדי דם. לטיפים נוספים, כולל אופן השימוש בתחתונים תקופתיים להגנה נוספת, קראו הלאה!

עם 2 רפידות
עם 2 רפידות, שיטת ההגנה התקופתית שלך תהיה קרובה יותר אליך שתמנע מזרימת הווסת שלך לדלוף לאורך קצה הכרית.

צורך להתמודד עם התכווצויות, שינויים במצב הרוח ותופעות לוואי לא נעימות אחרות של התקופה שלך יכול להרגיש כמו די והותר לטיפול. אם אתה צריך לדאוג לדליפה כאשר אתה חובש כרית על גבי זה, אז הזמן שלך בחודש יכול להיות מכריע מאוד. עם זאת, ישנם הרבה טריקים שבהם אתה יכול להשתמש כדי לוודא שיש לך תקופה ללא דליפות וללא דאגות.

חלק 1 מתוך 2: קבלת הכיסוי הטוב ביותר

 1. 1
  וודא שאתה מרכיב נכון את הרפידות. על מנת ללבוש נכון את הרפידות שלך, עליך להוציא אותן מהאריזה שלהן, להסיר אותן מהעטיפות שלהן, ואז להקפיד להניח אותן ממש באמצע תחתוניך, כדי שלא יעלו יותר מדי למעלה או רחוק מדי למטה. אם יש להם כנפיים, הסר את העטיפה מהכנפיים וודא שאתה עוטף אותם היטב בחלק התחתון של אמצע תחתוניך כדי להחזיק את הכרית במקום. לאחר שהמשטח מונח היטב בתוך התחתונים שלך, אתה יכול ללבוש אותו, להחליק אותו כדי לוודא שהכל במקום.
  • דאג לשטוף את הידיים לפני שתלביש את הכרית וזורק אותה לפח אשפה לאחר שעטפת אותה בעטיפה או בנייר טואלט.
  • יש נשים שמעדיפות להשתמש ברפידות בד על פני הרפידות הנפוצות יותר. אף על פי שלא אומרים שהם סופגים יותר, הם מודעים יותר לסביבה.
 2. 2
  ללבוש רפידות באורך ובעובי הנכון. אם אתה מתקשה בזליגה ויש לך זרימה כבדה, עליך לשאוף להשיג רפידות בעלות ספיגת סופר ארוכות וארוכות ככל האפשר. בלילה, כדאי להקפיד ללבוש רפידות לילה שאורכות עוד יותר; למרות שאלה עבים למדי, אתה יכול אפילו ללבוש אותם במהלך היום אם הזרימה שלך מאוד כבדה ואתה נוטה לדלוף לעיתים קרובות.
  • כדאי לנסות להשיג רפידות עם כנפיים כדי לוודא שהן לא מסתובבות יותר מדי ושהן תקועות היטב לתחתונים שלך.
 3. 3
  שקול להשתמש במכנסי pantylin לכיסוי נוסף. יש אנשים שאוהבים להציב מכנסי גרביונים לרוחב מעל ומתחת לכריות. זה יכול לתת לך כיסוי נוסף במקומות שבהם אתה נוטה לדלוף. אתה יכול אפילו למקם כמה רפידות קלות יותר בניצב לכרית שלך בכדי לקבל כיסוי נוסף. עם זאת, זה יכול להיות קצת לא נוח, במיוחד אם הרפידות הצדיות או המכנסיים נשחררים, לכן וודא שאתה לובש תחתונים צמודים ושהרפידות מאובטחות.
  • אם אתה תמיד נוטה לדלוף לפניך או מאחורי הכרית שלך, אתה יכול גם להזיז אותה מעט למעלה או למטה, תלוי איפה אתה נוטה לדלוף.
 4. 4
  ללבוש תחתונים עבים יותר. דרך נוספת למזער את הנזילות היא ללבוש תחתונים עבים יותר שנוטים לדליפות. למרות שזה לא יכול להגן עליך מפני דליפה ביחד, זה יכול לעזור לך למזער את כמות הדליפה שלך ויספוג יותר מדם שלך אם תהיה לך נזילה. עצם הידיעה שאתה לובש תחתונים עבים וסופגים יותר יכולה לגרום לך להרגיש יותר בנוח.
  • רק וודא שהתחתונים לא רופפים מדי. תחתונים משוחררים יותר באמת יגרמו לכרית שלך להסתובב יותר ויהיה סיכוי גבוה יותר שתעבור תאונה.
 5. 5
  שקול ללבוש תחתונים תקופתיים. אם באמת יש לך זרימה כבדה ובעיה בדליפה, אז אתה יכול לשקול לקבל תחתונים תקופתיים מיוחדים. לא, זה לא מתייחס לאותם זוגות תחתונים מכוערים ישנים שאתה לובש רק בתקופתך כי לא אכפת לך ממה שקורה להם; "תחתוני תקופה" הם סוג מיוחד של תחתונים העשויים משלוש שכבות נפרדות המגנות על הרפידות מפני נזילה. השכבה הראשונה נספגת, השנייה חסינת נזילה והשלישית עשויה כותנה. שכבות אלה נושמות ושומרות על קור רוח ונוחות, תוך שמירה על ההגנה החזקה ביותר.
  • למרות שזוג תחתונים תקופתיים יכול לעלות 15 € -30 דולר ומעלה, אם תקבל רק כמה זוגות ותלבש אותם תמיד בתקופה שלך, הם יכולים להיות השקעה משתלמת.

חלק 2 מתוך 2: נקיטת אמצעי זהירות נוספים

 1. 1
  הדרך הטובה ביותר למנוע נזילות היא פשוטה; פשוט מרחו כרית אחת כמו שהיא, ומרחו רפידה שנייה, כלומר, מרחו כרית אחת בתחילת התחתונים, ועוד אחת בסופו של דבר. לשאת שקית נוספת של ציוד לכל מקרה. אם אתה רוצה להיות בטוח בתקופתך, עליך להקפיד להיות מוכן עם רפידות נוספות, מכנסי תחתון, תחתונים או אפילו החלפת תחתונים אם אתה באמת זקוק להם. אם יש לך מקום בתיק או בארונית שלך, החלפת בגדים יכולה לעזור לך להרגיש בטוחה במיוחד. אם כי כנראה שלעולם לא תצטרך להשתמש בהם, עצם הידיעה שהם שם יכולה לעזור לך להרגיש בטוח יותר.
  • אם נגמרו לך הרפידות או מכנסי התחתון, אל תפחד לבקש מחבר או אפילו ממורה גיבוי כלשהו. זכרו שלכל אישה הייתה מחזור, וגם אם חבריכם לא יוכלו לעזור לכם, הם יהיו אוהדים. אם אתה אחד הראשונים מחבריך שהסתת, אז אתה יכול לנסות לשאול את האנשים שאתה מכיר יוכלו לעזור.
  דרך נוספת לוודא שהרפידות שלך לא דולפות היא ללכת לשירותים בתדירות גבוהה יותר מהרגיל
  דרך נוספת לוודא שהרפידות שלך לא דולפות היא ללכת לשירותים בתדירות גבוהה יותר מהרגיל.
 2. 2
  אל תסתובב די הרבה כמו שהיית עושה בדרך כלל. אם כי אתה אמור להיות מסוגל לעשות פחות או יותר את מה שאתה עושה בדרך כלל כשאתה לובש כרית, אתה צריך לדעת שיש לך סיכוי גבוה יותר לדלוף אם אתה עושה גלגלים, מתרוצץ, קופץ מעלה ומטה, או פשוט עוברים הלוך ושוב ממש מהר. היזהר ממה שאתה זז כשאתה במחזור, במיוחד בימים ממש כבדים; אתה לא רוצה שהתנועה תזיז את הכרית שלך או שתגרום לה להתאסף בצורה לא נכונה, ותוביל אותך לדליפה.
  • עם זאת, אתה לא צריך להרגיש שאתה צריך לדלג על כושר בחדר כושר או לבלות את כל הישיבה בפינה ולהרגיש אומלל כשאתה במחזור. למעשה, פעילות גופנית יכולה לסייע בהפחתת התכווצויות!
 3. 3
  ללבוש בגדים כהים ורפויים יותר. אתה תדאג פחות מדליפה אם אתה לובש בגדים שיש פחות סיכוי להציג את הדליפות שלך. בגדים כהים יותר לא יראו כתמים פוטנציאליים שתקבל, ותצטרך גם לדאוג פחות להכתים בגדים קלים יותר ולא להצליח לנקות אותם. בגדים משוחררים יותר יגרמו לכם גם להרגיש פחות מודעים לעצמכם לגבי העובדה שאתם לובשים כרית ותוכלו להסתובב בחופשיות רבה יותר.
  • למרות שאתה לא צריך ללבוש בגדים שמנמנים במהלך התקופה שלך ואתה צריך להרגיש יפה כל הזמן, אם אתה לובש בגדים כהים יותר, אתה תהיה פחות מודאג לגבי תאונה.
 4. 4
  ללכת לשירותים בתדירות גבוהה יותר. דרך נוספת לוודא שהרפידות שלך לא דולפות היא ללכת לשירותים בתדירות גבוהה יותר מהרגיל. צאו לטיול בשירותים כל שעה-שעתיים להחלפת רפידות או סתם כדי לוודא שהכל פועל בצורה חלקה. זוהי דרך נהדרת למנוע נזילות לפני שהם מתרחשים. אתה תדע בדיוק מתי הגיע הזמן להחליף רפידות ותרגיש בטוח ומוגן.
  • אם אתה צריך ללכת במהלך השיעור, אל תדאג שהמורה שלך יתעצבן; אם אתה שואל יפה ולא מתרגל מזה שלושים יום בחודש, הכל יהיה בסדר.
 5. 5
  ישן על שמיכה כהה יותר או על מגבת ישנה. אם אתה מודאג מדליפה בלילה, במיוחד אם אתה ישן בבית של חבר, אז אתה יכול לשכב על שמיכה ישנה או אפילו על מגבת ישנה שלא כל כך אכפת לך ממנה. בדרך זו, אתה לא צריך לדאוג להכתים את הסדינים ואתה יכול לישון בשקט בלי לבדוק את הסדינים לעתים קרובות מדי. זה יכול לעזור לך לישון בשקט ולהרגיש פחות מודע לעצמך לגבי נזילה.
  • חשוב על: התרחיש הגרוע ביותר הוא שהדלפת על הסדינים ומישהו אחר מגלה זאת. סביר להניח שרק אישה אחרת תגלה, והיא תבין לחלוטין מה קרה, כך שאין לך באמת מה לדאוג.
  • אם אבא שלך או זכר אחר יראו את הסדינים המדממים, הוא גם יבין מה קרה. אל תדאג כל כך מה יכול לקרות והתמקד בשינה ישנה ונח.
 6. 6
  תהיה גאה בתקופה שלך. התקופה שלך לא צריכה להיות משהו שאתה נבוך ממנו, בין אם יש לך דליפה קטנה שוב ושוב ובין אם לא. עליכם להיות גאים בהיבט זה של גופכם המשתנה ולדעת שזה דבר שכל הנשים צריכות לחיות איתו ולנהל; ככל שתקבל את זה מוקדם יותר, כן ייטב. שוחח עם חבריך או אפילו עם בני משפחתך על תקופתך וראה שאין לך בכלל דבר להתבייש משום שהוא טבעי לחלוטין.
  • בטח, אם אתה מדליף בפומבי, זה יכול להיות מביך במשך דקה או שתיים, אבל אתה לא צריך לצאת בציבור בתחושת פחד כשיש לך מחזור כי אתה חושש שתוכל לדלוף בכל רגע. אל תתנו לתקופתכם למנוע מכם לחיות את חייכם.
  • אם אתה באמת מגלה שאתה לא יכול להרגיש בנוח כשאתה חובש כרית, אז אתה יכול לראות אם שימוש בטמפון או בכוס הווסת נוח לך יותר. למרות שאתה צריך להחליף טמפונים כל 8 שעות לכל היותר, וכוסות מחזור כל 10 שעות בערך, הם יכולים לעזור במניעת נזילה ועשויים להרגיש יותר בנוח מאשר רפידות.

טיפים

 • חצאיות אינן בדיוק פריטי הלבוש הטובים ביותר. מכנסי ג'ינס או מכנסיים אחרים קרובים למפשעה שלך, כך שהם יחזיקו בכרית מלהתנועע בכל מקום.
 • אם אתה לובש מכנסיים מכנסי ג'ינס או צבע שאינו שחור, לבש מתחת חותלות או גרביונים.
 • לבישת חולצות ארוכות יכולה להועיל אם אתה עומד בפני "נקודה"
 • אם יש לכם ביקיני ישן, תוכלו ללבוש את החלק התחתון כאחד מכם זוג תחתונים. הם יספגו מעט דם ומכיוון שהם זקנים, אתה יכול לזרוק אותם כאשר אתה מדליף.
 • אם יש לך סווטשירט, קשר אותו סביב המותניים כדי להסתיר כתמים של דם דלף.
 • לבש מכנסי דחיסה או סטרץ 'אם אתה הולך ללבוש חצאית.
 • החלף את כריתך או את הטמפונים לעיתים קרובות ואל תתמתח אם אתה נתקל בכתם, רק וודא שיש לך תחתונים וכרית נוספת להחלפה. כמו כן, דאג לשאת חבילה חד פעמית אם אין אזורים להיפטר מהכרית שלך.
 • שמור תמיד זוג תחתונים ומכנסיים נוספים בתיק הגב שלך.
 • אם אתה עם החברות שלך או עם חברה ילדה קרובה שלך, שאל אם במקרה יהיה לה כרית נוספת עליה.
 • עדיף ללבוש רפידות כבדות מכיוון שהן מגנות טוב יותר. גם בימי האור שלך אתה יכול להתארך יותר מבלי לשנות אותם.
 • המקומות הטובים ביותר להסתיר טמפונים או רפידות על גופך: בתוך החזייה שלך, בשרוול הסווטשירט שלך (וודא שהיא רחבתית וארוכה ושאתה עושה את זה רק כשאתה מבקר בשירותים כדי להחליף... אתה לא רוצה שמישהו יבחין בזה במקרה), בתוך המגפיים שלך.
 • אם תקופה דולפת לתחתונים אל תזרוק אותם, פשוט שים אותם בכביסה והחזיר אותם למגירת התחתונים בפעם הבאה שתקבל את המחזור כי אז אתה יכול ללבוש את התחתונים 'המוכתמים' וזה ניצח ' לא משנה אם תדלוף אליהם שוב.
  אז אתה יכול לשקול לקבל תחתונים תקופתיים מיוחדים
  אם באמת יש לך זרימה כבדה ובעיה בדליפה, אז אתה יכול לשקול לקבל תחתונים תקופתיים מיוחדים.
 • אם אתה מפחד לעשות פעילות שבה אתה הרבה על הרגליים או עובד או על הרגליים, שם כרית לילה בתחתית ושמה כרית עבה מעל! אם בסופו של דבר תלכו לשירותים ולא דלפתם אל כרית הלילה, תוכלו פשוט להוריד את הכרית העבה וללבוש עוד אחת!
 • אם דם דולף לתחתונים, שטפו את התחתונים ביד במים קרים וסבון. זה יעזור במניעת כתמים קבועים.
 • כדאי ללבוש מכנסיים קצרים \ מכנסיים קצרים \ חומים אדומים.
 • נסה לאכול יותר מזון עשיר בסידן מכיוון שהם יכולים להפחית את נטיית ההתכווצויות
 • ללבוש כרית מקסי ללא כנפיים מעל כרית דקה במיוחד עם כנפיים. לכן, אם תדלוף דרך הכרית הראשונה אתה יכול לדמם על הכרית הדקה במיוחד שלך שמתחת. עם 2 רפידות, שיטת ההגנה התקופתית שלך תהיה קרובה יותר אליך שתמנע מזרימת הווסת שלך לדלוף לאורך קצה הכרית. אם אתה רוצה הגנה נוספת, נסה ללבוש טמפון וכרית או את שילוב הכריות שהוזכר קודם.
 • אם אין לך כרית איתך, נייר טואלט עשוי לעבוד לתקופות קלות יותר.
 • נסה לרפד כפול את התחתונים שלך בכרית שלך, כך שתוכל להוריד את הכרית כשתצטרך ועדיין לא תצטרך לשים עוד.
 • אם אתה דולף אל תפחד ואל תתחרפן, פשוט תירגע תלך לשירותים עם הציוד שלך ונקה הכל. אתה יכול לנסות להשתמש ברפידות עבות יותר או אפילו ברפידות "הגנת לילה".
 • אם הרפידות שלך דולפות לעתים קרובות, נסה רפידות לילה ביום ובלילה. הם בדרך כלל עולים עד למותניים התחתונות. לסוגים מסוימים, כמו רפידות Stayfree Maxi, יש כנפיים סביב המפשעה ומאחוריה.
 • אל תתנו לשהות בתקופה שלכם להכניס את הבולשת לתוכניות שלכם!
 • אם אין לך תחתונים עבים פשוט ללבוש שני זוגות בזמן שאתה בתקופתך. אתה צריך ללבוש את זה כל הזמן גם כשאתה הולך לישון כדי למנוע מכתים של הסדינים שלך!!
 • דאג לשאת איתך לפחות שתי רפידות בכל מקום שאתה הולך! אתה אף פעם לא יודע מתי תהיה לך תקופה.
 • ללבוש סטרץ מתחת למכנסיים ובגדים אחרים.
 • חבוש חותלות מתחת ל- PJ שלך בלילה כדי לשמור על כריתך במקום.
 • הימנע מללבוש תחתונים לבנים בזמן התקופה שלך כדי למנוע את הכתמים הבולטים המביכים.
 • החלף את הכרית כל שלוש שעות.
 • ללבוש 2 זוגות תחתונים בלילה אם אתה מדליף הרבה.
 • אם לא מספיק ללבוש כרית לילה, הוסיפו כרית יומית יחד עם כמה ספינות קטנות, כדי לכסות את כל הצד האחורי של התחתונים! כך תוכלו להימנע מכתמים במיטה בזמן השינה.
 • אם אינך יכול להחליף את כריתך במהלך יום הלימודים, השתמש בלילה או באורך נוסף כדי לוודא שאתה מוגן.
 • אם אתה באמת מפחד מלהדלוף, פשוט הניח כרית לילה אחת במכנסיים שלך ואז הניח עוד אחד במקום שהוא מסתיים (קרוב יותר לאחור), זה יעצור כל נזילה.
  כדי למנוע דליפה של כרית בזמן שאתה במחזור
  כדי למנוע דליפה של כרית בזמן שאתה במחזור, ודא שהוא נמצא במצב הנכון באמצע התחתונים שלך.
 • אכלו שוקולד מריר על מנת להפחית PMS ותשוקה למזון
 • נסה ללבוש כרית מקסי וללבוש שני זוגות תחתונים כדי לעבות את ההגנה כדי למנוע נזילות שזה עובד בשבילי ואני בתקופה השביעית שלי וזה עובד טוב מאוד!
 • אם אתה נתפס בלי כרית ואף אחד אחר לא עושה זאת, אתה יכול להוריד את הגרב שלך, לעטוף את זה בנייר טואלט ולשים אותו בתחתונים. זה עובד הרבה יותר טוב מנייר טואלט שכן נייר טואלט לא סופג גרב במיוחד. אתה יכול גם להשתמש בפלנל או במפית בד אם אתה לא רוצה להשתמש בגרב שלך.
 • קנו רפידות ספיגה סופר או מרביות.
 • אל תלבש תחתונים בהירים! אם תעשה זאת, הדם יהיה מורגש מאוד אם תדלוף. ללבוש ג'ינס כהה יותר.
 • ללבוש כרית לילה כבדה (ארוכה) אך גם ללבוש 2 תחתונים. זה ימנע דליפה.
 • שמור תמיד זוג מכנסיים נוספים בארונית / תיק הגב שלך למקרה שתדליפי.
 • הימנע מאכילת בננות, מוצרי חלב ופפאיה בזמן התקופה שלך כי זה יכול לגרום לתקופה שלך להריח מעט.
 • חלופה תהיה לנסות לקפל כמה ריבועים של רקמת שירותים ולהניח אותם בתוך התחתונים שלך. זה משמש מחסום לתפוס הכל. אתה יכול לשנות את זה בכל פעם שאתה הולך לשירותים.
 • הימנע מצריכת יין, מלח, אוכל חריף וקפאין מכיוון שהוא יכול להגביר את ההתכווצויות שלך

אזהרות

 • דאג להחליף את הכרית כל כמה זמן, או אם אתה מגלה שהיא כמעט "מיושנת". חבישת כרית מלוכלכת עלולה להוות סיכון בריאותי, שלא לדבר על דליפה מגעילה. מומלץ להחליף את הכרית כל 6 שעות לזרימה קלה או קבועה או כל 3 שעות לזרימה כבדה.

שאלות ותשובות

 • מה עלי לעשות אם אני דולף בבית הספר?
  לכו מיד לשירותים והחליפו. שמור זוג מכנסיים נוספים בארונית שלך לרגעים כאלה. קשרו סוודר סביב המותניים אם אתם צריכים לכסות מכנסיים רטובים או בגדים אחרים. פנה לאחות אם הכל נורא מדי.
 • הזרימה שלי די כבדה. האם עלי ללבוש רפידות לילה?
  רפידות לילה סופגות הרבה יותר, אז אם אתם מודאגים מדליפה, עליכם לשקט נפשי.
 • איפה אוכל לשים את התחתונים אם הרפידות שלי דולפות כשאני בבית הספר?
  אם יש לך בעיה של דליפה, אתה יכול לשאת שקית ניילון קטנה בתרמיל או בארונית. שמור את התחתונים המלוכלכים שלך בשקית הניילון, ולבש זוג נקי. שמור תמיד זוג תחתונים נוספים, ואפילו מכנסיים אם אתה רוצה.
 • מה המיקום הנכון לשינה ולישיבה כדי שלא ידלוף?
  אין דרך לא נכונה לשבת או לישון, אך אני ממליץ שלפני שאתה יושב או ישן, נסה בחשאי להרים את תחתוניך, כך שהכרית שלך לא תעבור ללחי אחת ועשויה לגרום לדליפה.
 • כיצד אוכל למנוע נזילות כל היום? אני דולף כמה פעמים ביום, ואני לא אוהב את זה.
  ללבוש תחתונים עבים יותר. החלף את הרפידה או הטמפון לעיתים קרובות.
 • מה אם אני דולף ואין לי עם מה לחפות את זה?
  בקש מחבר להחליף בגדים או משהו כדי לכסות את אלה שאתה לובש. הם כנראה יבינו. אם לא, בדקו אם במשרד הבריאות בבית הספר שלכם יש כמה בגדים רזרבים שתוכלו להשאיל, גם אם זה רק סווטשירט שתוכלו לקשור סביב המותניים.
 • המורים שלי בבית הספר הם ממש קפדניים ולעולם לא נותנים לאנשים ללכת לשירותים. מה עלי לעשות אם אצטרך להחליף משטח?
  ראשית, שאלו יפה וברוגע. אם המורה שלך אומר לא, אמור בנימה חמורה / אסרטיבית, "אני חייב ללכת לשירותים." כל מורה שניסיתי את זה קיבל את המסר והניח לי ללכת. אם הייתי במצב שמישהו אמר לא, הייתי פשוט יוצא מהחדר ומטפל בזה. אם המורה שולח אותך למשרד, הסביר שם שיש לך בעיה נשית; הם לא יכולים להעניש אותך על זה.
 • אני יוצא לטיול מחר וזה ייקח בערך 6 שעות. גם לא יהיו שירותים מסביב ולכן לא אוכל להחליף את הכרית. אני מפחד שאני עלול לדלוף. מה עליי לעשות?
  ללבוש כרית מקסקסי. רפידות Maxxi עבות יותר וסופגות יותר דם מאשר רפידות רגילות של 8 שעות, לכן לבישת אחת למשך 6 שעות צריכה להיות בסדר.
 • האם זה בסדר להחליף את הפנקס מספר פעמים ביום?
  כן! תמיד כדאי להחליף את הכרית כל 3 עד 4 שעות, גם אם היא לא ספוגה. זה מונע ריחות וצמיחת חיידקים.
 • בדרך כלל אני לא נושא ארנק. אתה יכול להמליץ על דרך דיסקרטית לשאת אספקה נוספת לתקופה שלי?
  אתה יכול ללבוש מגפיים גבוהים ולגנב בתוכם כרית / טמפון. אם זה מכנסיים או טמפון קטן, תמיד תוכלו לשים אותו בשרוול או בתוך החזייה ולהוציא אותו לשירותים. אתה יכול גם לשאת ארנק מטבעות קטן בכיס שמכיל את כל הציוד שלך, או פשוט פשוט להכניס אותו לכיס. יש הרבה דרכים!

תגובות (2)

 • marielle71
  מה שעזר לי הוא להחזיק ארבע רפידות בארנק שלך וגם שיהיה לך סוודר לכיסוי כל הכתמים על התחת שלך. החלק אהבתי גם אם נאמר שהוא אסיר תודה לגופך
 • murraystefan
  זה היה מועיל, מכיוון שאני נוטה לדלוף בחלק האחורי של התחתונים בבוקר כשאני מתעורר (אם יש לי זרימה כבדה) וזה מפחיד אותי לעזאזל כשאני עוברת תאונה דבר ראשון.(אבל למרבה המזל עכשיו למדתי דרכים חדשות למנוע תאונות!:)
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail