איך להיות בנוח סביב בנות?

להיות ביישן סביב בנות זה נורמלי, אבל אם אתה רוצה שיהיה לך יותר נוח לדבר איתן, יש כמה דרכים לבנות את הביטחון העצמי שלך. זה אולי מרגיש מוזר בהתחלה, אבל עבוד על שימוש בשפת גוף פתוחה כשאתה נמצא סביב ילדה, כמו לחייך, להשתמש בקשר עין ולעמוד זקוף. זה יעזור לך להיראות בטוחה ולהרגיש רגועה יותר. במקום להתמקד במה שאתה הולך לומר בהמשך בשיחה, פשוט התמקד בלהיות מאזין טוב. ואז, שאל אותה משהו על מה שאמרה זה עתה כדי להמשיך בשיחה. לדוגמא, אם היא רק אמרה לך שהיא אוהבת כלבים, שאל אותה אם יש לה אחד כזה בבית. אם עדיין לא נעים לך לדבר עם בחורה אחד על אחד, זה בסדר. בפעם הבאה שאתה נמצא עם החברים שלך, נסה לומר משהו לילדה כדי לתרגל את כישוריך. כדי ללמוד כיצד לבקש מנערה לבלות, המשך לקרוא!

אתה חייב להיות נוח בעור שלך אם אתה רוצה להיות בנוח סביב בנות
אתה חייב להיות נוח בעור שלך אם אתה רוצה להיות בנוח סביב בנות.

אז אתה לא קזנובה רגילה באופן טבעי. אל דאגה, רוב האנשים דומים יותר לראג'ש קוטראפאלי של המפץ הגדול מאשר לג'יימס בונד. להיות ביישן סביב בנות הוא כמעט לא נושא ייחודי, וככזה זה אחד שאתה ואחרים יכולים ללמוד להתמודד איתו. בנות הן גם בני אדם, עם טונות של חוסר ביטחון בדיוק כמוך. עם מעט הכנה ואימון, תהיו בדרך להחליק תוך זמן קצר.

חלק 1 מתוך 3: בניית הביטחון העצמי שלך

 1. 1
  בנה את ההערכה העצמית שלך. אתה חייב להיות נוח בעור שלך אם אתה רוצה להיות בנוח סביב בנות. רוב הנשים מותאמות באופן טבעי יותר לרמזים חברתיים ולאותות מאשר לגברים, אז אם אתה מזויף חסר ביטחון, הם כנראה יתפסו את זה. אתגר את המחשבות השליליות שלך וחזק את המחשבות החיוביות שלך כדי לבנות ביטחון עצמי.
 2. 2
  למד להיות נוח לבד. אתה לא יכול לחבוט בייאוש. אתה צריך להיות נוח לבד כדי שלא תהיה סומך על אישורם של אחרים. אם אינך סומך על בנות לצורך אישור ואימות עצמי, תמצא את עצמך הרבה יותר נוח סביבן.
 3. 3
  ללמוד משהו חדש. העיסוק בשיפור עצמי הוא המפתח להיות נוח ובטוח בעור שלך. אינך צריך להיות גאון, אך שיפור הידע שלך ולמידת מיומנויות חדשות יסייעו לך להיות בטוחים יותר ובעלי ביטחון עצמי.
  • לעולם לא יחסר לך תשובה מעניינת כשילדה תשאל אותך מה חדש!
 4. 4
  התעמל והיכנס לכושר. אתה לא צריך להיראות כמו שרירן או אתלט, אבל נקיטת צעדים חיוביים לשיפור עצמך עובדת פלאים. לא רק שתרגיש מושך יותר, אלא שהמוח שלך ישחרר מצב רוח וביטחון המגביר את האנדורפינים שישפרו את ההערכה העצמית שלך הרבה לפני שתראה הבדל במראהך.
  • שיפור עצמך פיזית ועיסוק בפעילויות המאתגרות את עצמך גם יבנו ביטחון וגם יתרגלו לדחוף את גבולות אזור הנוחות שלך.
טיפים כמו "שלילה" ו"טווס "לא ממש משפרים אתכם עם בנות או נוח להם יותר
טיפים כמו "שלילה" ו"טווס "לא ממש משפרים אתכם עם בנות או נוח להם יותר.

חלק 2 מתוך 3: השחזה של כישוריכם

 1. 1
  תאקל את עצמך לבנות. הכריח את עצמך להיות סביב בנות ככל האפשר. חסן את עצמך לנוכחותם. מצא בסיס משותף (או ציין את הידע, התחביב או המיומנות החדשים שלך) לפתיחת שיחות. לא משנה כמה אתה עובד על כל השאר, לעולם לא תלמד להיות בנוח סביב בנות אם תישאר מאחורי מסך מחשב.
  • חשוב מכך, ככל שאתה נמצא יותר סביב ילדה, כך גדל הסיכוי שהיא תיהנה מחברתך. ברור שיש אזהרות לגבי שתלטנות, אבל לרוב בנות יאהבו יותר כשהן סביבך יותר.
 2. 2
  נצלו את הקבוצות החברתיות. אינך צריך להתחיל לברוח לבד ולבלות עם ילדה 1 על 1. אתה יכול להיפגש ולבלות עם בנות בקבוצות של חברים משותפים. קבל החלטה לקיים אינטראקציה אישית עם בנות כאשר תינתן לך ההזדמנות במצב זה. באופן אוטומטי יש לך רשת ביטחון של קבוצה ששני הצדדים יכולים להסתובב איתה אם הדברים מביכים או שאתה מתחיל להיות עצבני.
  • אתה יכול גם להשתמש בקבוצה חברתית כהזדמנות בלחץ נמוך להזמין ילדה לבלות איתך כשאולי אחרת לא תהיה לה. דוגמה: "היי בקי, חברותיי ואני עמדנו לראות את הסרט החדש. ראית אותו כבר? חשבנו שאולי תרצה לבוא."
 3. 3
  לעסוק באופן אישי. הגיע הזמן לתרגל בניית קשרים. באופן לא פולשני, נסו להקשיב ולהתבונן בהרגלים ובאינטרסים של בנות. השתמש בתצפיות אלה כדי ליצור שיחות עם בנות. לעתים קרובות יותר אז לא, הם ישמחו לדבר על הנושא, ולתת לך הזדמנות ללחץ נמוך להקשיב ולגרום להם להניע את רוב השיחה. לדוגמה:
  • החמיאו לילדה על התסרוקת החדשה שלה ושאלו מדוע החליטה לשנות אותה.
  • ראו שילדה לובשת בגדי ספורט מבית הספר או הקהילה, ציינו שאתם אוהבים את הספורט, ושאלו כמה זמן היא משחקת.
  • שימו לב לשיזוף של ילדה ושאלו אם היא לאחרונה הייתה בחוף הים.
  • שימו לב לבלועי כף היד או לשוקיים גירודים ושאלו מתי היא נכנסה להרמת משקולות.
 4. 4
  לפתח קשר נוסף. לאחר יצירת הקשר, אתה יכול לנסות להשיג את מספרי הטלפון של הבנות או את פרטי הקשר ברשתות החברתיות. זה לא צריך להיראות כמו לשאול בחורה - אבל זה בהחלט נוהג טוב! היכולת לשוחח על טקסט יכולה לעזור לך ללמוד לדבר עם בנות בכל סביבה.
  • הקפידו לא להיקשר לתקשורת אלקטרונית בלבד! זו התחלה טובה ותרגול טוב, אבל לא הכל!
 5. 5
  אל תתנו לדחייה להפיל אתכם. כאשר מבקשים פרטי קשר של ילדה, זה בסדר אם הם מסרבים. זה לא צריך להרעיד את הביטחון שלך, וגם לא להיות דוחף. אפילו שחקני הבייסבול הטובים ביותר לא מצליחים לעלות על הבסיס יותר ממחצית הזמן. אל תתנו לדחייה לאכזב אתכם.
  • דחייה מדי פעם ואכזבה הם למעשה בריאים. דחייה ואז קפיצה חזרה תתנה אותך להבין שדחייה היא נורמלית בסדר!
אם אינך סומך על בנות לצורך אישור ואימות עצמי
אם אינך סומך על בנות לצורך אישור ואימות עצמי, תמצא את עצמך הרבה יותר נוח סביבן.

חלק 3 מתוך 3: להיכנס למשחק

 1. 1
  פרויקט שפת גוף מסבירת פנים. שפת הגוף שלך יכולה לומר הרבה! אתה לא רוצה לומר לבנות שאתה עצבני, או גרוע מכך, שאתה לא רוצה לדבר איתן. המילים שלך אולי נשמעות נוחות ומרתקות, אך אם שפת הגוף שלך אינה פעילה, הן יהיו עצבניות כמוך והאינטראקציה תהיה מביכה.
  • חיוך עושה פלאים! שמור גם על הירכיים והכתפיים שלך בפני שותפים פוטנציאליים לשיחה (זרועות ידיים שלובות או מקופלות זה רע!)
  • השתמש בתנועות ידיים סבירות, בתנועות ובקשר עין בזמן הדיבור. אתה תראה יותר מרתק, בנוסף התנועה הפיזית היא פורקן ללחץ, להרגיע ולהרגיע אותך.
  • צור קשר גופני ידידותי כרגיל כאשר מתאים. טפיחה על הזרוע כדי למשוך תשומת לב או מגע בכתף בעת מעבר הם נורמליים לחלוטין והם שוברי קרח פיזיים קלים מאוד.
 2. 2
  לעסוק בשיחה. בנות למעשה דומות מאוד לחבר'ה, ונהנות לדבר על הרבה מאותם דברים. גלה תחומי עניין הדדיים והתמקד באלה, או תודיע לה שאתה סקרן לגבי תחומי העניין שלה. שיחות עם בנות הן ככל הנראה קלות ממה שאתה חושב, במיוחד כשאתה מדבר על נושא נוח שאתה כבר אוהב.
  • החלק החשוב ביותר בשיחה? להיות מאזין טוב. אם אתה מאזין טוב, גם הבחורים וגם הילדות ישמחו יותר לשפוך את ליבם ומוחם. החלק הכי טוב הוא שלא תצטרך אפילו לדבר יותר מדי אם לא נוח לך לעשות את זה.
  • הקשבה היא מיומנות התקשורת החשובה ביותר שיש לך. להיות מאזין טוב גם יוכיח שאכפת לך מהאדם האחר, ולא להיות מרוכז בעצמך.
 3. 3
  עשו דברים ביחד. הדרך הקלה ביותר לא רק לשבור את הקרח אלא גם לבנות נוחות במערכת יחסים היא לעשות דברים ביחד. זה לא חייב להתרחש במתכונת של תאריך. בכך שתשומת הלב שלך ממוקדת במשימה או בפעילות מסוימת, פחות סביר להניח שהעצבנות תתגנב פנימה. זוהי דרך הרבה יותר נמוכה בלחץ לבנות נוחות ולהכיר אחד את השני מאשר שיחה או תאריך ממושכים של אחד על אחד.
  • מצא פעילויות הכרוכות באינטרסים משותפים או באחריות. סעו עם הכלבים שלכם או הכינו שיעורי בית ביחד.
  • הצע הרפתקאות חדשות ששניכם עשויים להתעניין בהן. אם שניכם עושים משהו חדש, אתם תהיו עצבניים יותר וממוקדים בפעילות החדשה, ולא בעצבנותכם ביחס לבחורה.
שיחות עם בנות הן ככל הנראה קלות ממה שאתה חושב
שיחות עם בנות הן ככל הנראה קלות ממה שאתה חושב, במיוחד כשאתה מדבר על נושא נוח שאתה כבר אוהב.

טיפים

 • זכרו שבטח כבר נוח לכם לדבר סביב בנות. אמהות ואחיות הן גם בנות! פשוט דבר עם בנות אחרות עם אותו ביטחון שאיתו אתה מדבר עם בני משפחה.
 • תירגע. זו קלישאה עייפה, אבל זה לא הופך אותה לפחות נכונה: להיות עצמך.
 • נסו להיות סביב בנות יותר ידידותיות ויוצאות. לעתים קרובות הרבה יותר קל לדבר איתם והתרגול יכול לעזור לכם להיות יותר נוחים.

אזהרות

 • אל תמלא אחר העצות של "אמן איסוף" (PUA). טיפים כמו "שלילה" ו"טווס "לא ממש משפרים אתכם עם בנות או נוח להם יותר. הם פשוט מצמצמים את האינטראקציות עם בנות למערך צר וצפוי של תסריטים חסרי משמעות וצעירים. התנהגות PUA אינה בשלה ומביכה.

תגובות (1)

 • keeblerdortha
  זה היה מעולה ופשוט קצת יותר מידע בפעם הראשונה להתחבר.
מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להשיג את כל הבנות?
 2. איך לפגוש בחור בבטחה דרך היכרויות באינטרנט?
 3. כיצד למחוק את חשבון Zoosk שלך?
 4. איך לעשות תירוץ סביר לפספס דייט?
 5. איך להתמודד עם דייט קשה?
 6. איך לחזר אחרי ילדה?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail