איך לסחוף ילדה מהרגליים?

הדרך הטובה ביותר לסחוף את הילדה מרגליה היא לגרום לה להרגיש שכל תשומת הלב שלך מופנית אליה. תפתח לה דלתות, תביא לה פרחים ובאמת תקשיב לה כשהיא מדברת. תן לה להרגיש אהובה על ידי מתן לה נשיקות לא צפויות ושולחת לה טקסטים כשאתה חושב עליה. המשך לקרוא לעצות נוספות, כמו איך לגרום לה להרגיש מיוחדת ואיך לגרום למערכת היחסים להימשך!

אתה לא צריך להיראות כמו בראד פיט או להסיע קורבט כדי לסחוף ילדה מרגליים
אתה לא צריך להיראות כמו בראד פיט או להסיע קורבט כדי לסחוף ילדה מרגליים.

אתה לא צריך להיראות כמו בראד פיט או להסיע קורבט כדי לסחוף ילדה מרגליים. הדברים האלה, כשלעצמם, כמעט אף פעם לא יעבדו על אישה שממש כדאי לחזר אחריה. אם אתה באמת רוצה לסחוף ילדה מהרגליים, אז אתה צריך לדעת לגרום לה להרגיש מיוחדת בלי להיכנס חזק מדי. עם זאת, ניתן לומר זאת בקלות יותר מאשר לעשות זאת.

שיטה 1 מתוך 3: לגרום לה להרגיש מיוחדת

 1. 1
  תן לה מחמאה ייחודית. אם אתה רוצה להקסים ילדה, לגרום לה להרגיש מיוחדת מיד ולהתקרב לסחוף אותה מהרגליים, אז אתה צריך לגרום לה לראות שאתה לא סתם רואה בה כל אדם רגיל. תן לה לדעת שאתה חושב שהיא מיוחדת בכך שתחמיא לה כשתראה אותה. זכור שלא תגיד משהו שעשוי להחליק אותה. תגיד לה שיש לה שיער מדהים, חוש הומור משונה, צחוק פנטסטי או חוש הסטייל הכי מדהים שראית אי פעם.
  • אל תגיד לה שהיא יפה או מדהימה עדיין. למרות שזו מחמאה נחמדה, אם אתה אומר לה מוקדם מדי, היא עשויה להרגיש שאתה בא חזק מדי או לא כן.
  • בשיחה הראשונה או השנייה שלך, נסה להתגנב למחמאה עדינה שגורמת לה לראות שאתה באמת רואה בה פרט, לא רק כמו כל בחורה אחרת.
  • אתה יכול להחמיא גם להיבטים של האישיות שלה. כמו תחושת אחריות חזקה, חוזק אופי, מוסר וכו '.
 2. 2
  שאל אותה שאלות על עצמה. באופן כללי, אנשים אוהבים לדבר על עצמם כאשר נותנים להם את ההזדמנות. אם אתה רוצה לגרום לילדה להרגיש מיוחדת, וכאילו באמת אכפת לך, אז אתה צריך לשאול אותה כמה שאלות על חייה ורעיונותיה. אל תתן לה את התואר השלישי ואל תגרום לה להרגיש שהיא בראיון. עצם השאלת שאלות מעט אישיות אך לא פולשניות יכולה באמת לגרום לה לראות שאתה מעוניין. להלן מספר נושאים לשאול:
  • אם יש לה חיות מחמד - אם כן, איזה גזע או איזה סוג של חתול או כלב יש לה?
  • אם יש לה אחים, מה שמם, מין, מה הם עושים וכו '?
  • מהם הסרטים, הלהקות, הספרים האהובים עליה?
  • מה התחביבים שלה ומה היא אוהבת בתחביבים שלה?
  • איך נראים עבודתה או שיעוריה?
 3. 3
  בקש את דעתה. אם אתה רוצה שהילדה תרגיש מיוחדת וכאילו באמת אכפת לך ממנה, אז אתה צריך להראות שדעותיה באמת חשובות לך. שאל אותה מה היא חושבת על מגוון נושאים, החל מהנעליים החדשות שלך וכלה בטעם שלה במוזיקה. אל תשאל שאלות שיכולות להתחיל להילחם מיד - התרחק מהפוליטיקה או מכל נושאים רגישים אחרים. אבל לשאול מה היא חושבת מדי פעם יגרום לה לראות שאכפת לך ממנה במקום לראות בה רק כלי משחק.
  • אם אתה מוציא אותה לסרט, שאל אותה מה היא באמת רוצה לראות. כשאתה יוצא, אתה צריך לשאול אותה מה היא חושבת על הסרט.
  • אם אתה מרים אותה ומקשיב למוזיקה, שאל, "איזה תקליטורים יש ברכב שלך?"
  • אם אתה מקבל החלטת חיים ואתה קרוב מספיק כדי שדעתה תהיה חשובה, אל תקבל את זה בלי לשאול מה היא חושבת קודם.
  אם אתה רוצה לסחוף בחורה מהרגליים
  אם אתה רוצה לסחוף בחורה מהרגליים, אז אתה בהחלט צריך להיות ג'נטלמן.
 4. 4
  קח את הזמן להקשיב לה באמת. זה שונה מלהנהן בראשיך ולהגיד, אה, כן, כל כמה דקות כשהיא שואלת אם אתה מקשיב. שימו לב לפרטים הקטנים, ממה שהיא באמת חושבת על חברתה, וכלה בסוגי הסוודרים האהובים עליה. בטח, אתה יכול להיסחף מפעם לפעם, אבל תוכל לצבור נקודות עיקריות בפעם הבאה שחברתה סטפני תעלה או שתמצא את עצמך סוודר קניות יחד; אם תזכיר משהו שהיא אמרה בעבר, היא תתרשם ממש מכך שאכפת לך.
  • האזנה אמיתית אליה גם תגרום לה לראות שאתה מעוניין במוחה בדיוק כמו שאכפת לך מגופה.
  • הקשבה אליה בקפידה יכולה גם לעזור לך להבין מה היא אוהבת ולא אוהבת, כך שתוכל להשיג לה את המתנה המחושבת המושלמת בבוא העת.
 5. 5
  היה ג'נטלמן. אם אתה רוצה לסחוף ילדה מרגליה, אתה בהחלט צריך להיות ג'נטלמן. אתה לא צריך לעבור את הדף או לנסות לעשות משהו שבאמת לא מתאים לאישיות שלך, אבל אם אתה רוצה שהיא תרגיש מיוחדת, אתה צריך לגרום לה להרגיש כמו גברת. כדי להיות ג'נטלמן, אתה צריך להתייחס לבחורה בכבוד, להיות אדיב וחיבה, ולגרום לה להרגיש שכל תשומת הלב שלך עליה, בין אם אתה יוצא לדייט מהודר או סתם תופס קפה. להלן מספר דברים נוספים שתוכל לעשות:
  • כשאתה אוסף אותה, לא רק לחכות ברכב שלך ולצפור בצופר. הוצא את התחת שלך ודפוק על דלתה. כשהיא נכנסת לרכב שלך, פתח לה את הדלת.
  • פתח לה דלתות ושלף עבורה את הכיסא. תן לה תמיד ללכת לפניך.
  • שאל אותה אם נוח לה מדי פעם. האם היא קרה מדי או חמה מדי? תציע לה את הז'קט שלך או תולה את המעיל.
  • התחל תמיד לדייט עם מחמאה כלפיה. היא התאמצה, אז תגיד לה שהיא נראית יפה, מהממת, יפה או גם יפה וגם מהממת.
 6. 6
  התעניין בתחביבים שלה שהיא אוהבת. זה לא אומר שאתה צריך להיות אובססיבי עם כוח יוגה או לעקוב אחריה לשוק האיכרים כל שבת כמו כלב קטן בשבילה. זה אומר שאתה צריך לגלות עניין בחלק מהדברים שהיא אוהבת לעשות ולשאול על התשוקה שלה אליהם מבלי להיות פולשני מדי. אם היא אוהבת לכתוב שירים או לצייר, שאל אם אתה יכול לראות כמה מהפסוקים והקנבס שלה. אם היא הולכת לספר שקורא לילה אחד ושואלת אם תרצה לבוא, אמור כן.
  • זה לא אומר שאתה צריך להתחיל לעשות חבורה שלמה של דברים שנראים לך משעממים לחלוטין. זה אומר שאתה צריך להראות שאכפת לך מהאינטרסים של הילדה ושתתמוך בה ככל שתוכל.
 7. 7
  צור איתה קשר עין. ברצינות. זהו אחד הטריקים המוערכים ביותר לגרום לילדה להרגיש ממש מיוחדת ואדיבה כלפיך. כשהיא מדברת איתך, הסתכל בעיניה. זה אולי נשמע מובן מאליו לחלוטין, אבל תתפלאו ממספר הבחורים שבקושי מסתכלים בעיניים של ילדה גם בגלל שהם ביישנים מדי, או עסוקים מדי בלהסתכל בטלפונים הסלולריים שלהם כדי באמת לשים לב לעיני הילדה שלהם.
  • זה לא אומר שאתה צריך להיות מצמרר ולהביט בעיניים של הילדה 100% מהזמן, אבל כשהיא מדברת איתך ואתה באמת מקשיב, הסתכל בעיניה כדי להראות שאכפת לך ממנה.
  • יצירת קשר עין גם תקל עליך להיות מכוון באמת לרגשות הילדה שלך. אם אתה מסיט את מבטה מפניה, ייתכן שלא תראה שהיא באמת נסערת או נסערת עד שיהיה לך מאוחר מדי לעשות זאת.

שיטה 2 מתוך 3: לגרום לה להרגיש אהובה

 1. 1
  תגלה לה חיבה. למרות שאתה עשוי לחשוב שהילדה שלך חייבת לדעת מה אתה מרגיש מכיוון שאתה ביישן לספר לה מעת לעת, חיבה פיזית יכולה לעבור דרך ארוכה בסחיבת רגליה. אתה לא צריך להיות סביבך כל הזמן או להחזיק לה את היד 20,57 [אתה עלול להיות מופתע לשמוע שהרבה בנות לא אוהבות את זה כל הזמן], אבל אתה צריך לתת לה מגע אוהב או מחווה כשאתם ביחד מספיק לעתים קרובות כדי לגרום לה להרגיש אהובה עליכם. הנה כמה דברים שאתה יכול לעשות:
  • אם אתה בקולנוע או מסתובב, אחז בידה לפחות בחלק ממנו - אם היא רוצה שתחזיק את ידה.
  • אם אתם נמצאים על הספה ביחד, אל תשכחו להתכרבל או להתכרבל איתה כדי לגרום לה להרגיש מיוחדת ואהובה.
  • כשאתה מצלם אתה יכול לשים זרוע סביבה כדי לגרום לה להרגיש קרובה אליך לצורך הצילום
  • אם אתה מדבר והיא נסערת, שים יד על ברכה, ליטף את זרועה או אחז בידה כדי שתדע לה שאכפת לך ממנה.
  • כשאתה מברך אותה ומנשק אותה, העבר את הידיים דרך שערה או נוגע בחלק האחורי של ראשה מעט אך לא יותר מדי.
  • אל תשכח לגעת בה בשובבות. לאסוף אותה, או פשוט להחליף זה בזה בשמחה, זו דרך נהדרת להפגין חיבה זה לזה.
  הדרך הטובה ביותר לסחוף את הילדה מרגליה היא לגרום לה להרגיש שכל תשומת הלב שלך מופנית אליה
  הדרך הטובה ביותר לסחוף את הילדה מרגליה היא לגרום לה להרגיש שכל תשומת הלב שלך מופנית אליה.
 2. 2
  תמכו בה. אם אתה באמת רוצה לגרום לה להרגיש אהובה, אז אתה צריך ללכת מעבר למחמאות ולגעת בה. אתה צריך לתמוך בה, אם זה על ידי צפייה במשחק הכדורגל שלה או להיות שם בשבילה לאחר מות סבתה או אמה. אהבה היא לא תמיד רק כיף ומשחקים וחיבה, וכדי באמת לסחוף אותה מהרגליים, אתה צריך להיות חלק מהחבילה השלמה ולהיות שם בשבילה כשהיא צריכה אותך איתה.
  • אם היא באמת עוסקת בספורט, תהיה שם כדי לצפות במשחקים שלה כשתוכל, או לפחות אל תשכח לשאול איך זה עבר על משחקי הספורט שלה כמו משחק בייסבול, משחק כדורסל.
  • אם יש לה בחינה קשה, עזור לה ללמוד, או תמוך בה על ידי הבאת ארוחת הצהריים שלה או הצעה לעשות לה טובות טובות בזמן שהיא לומדת לבחינה שלה.
  • אם היא עוברת שבוע מלחיץ בעבודה, תקל בזה. עזור לה להירגע על ידי תכנון לילה נטול מתח ואל תעלה שאלות גדולות מדי פעם.
 3. 3
  תן לה נשיקות לא צפויות. בטח, לנשק אותה באמצע סשן חיבור חם יגרום לה להרגיש טוב, אבל הנשיקות הבלתי צפויות נחשבות הכי הרבה. אם אתה רק משוחח באמצע פגישה או מטייל נחמד בפארק, תן לה נשיקה ותגיד, "פשוט הייתי צריך לנשק אותך עכשיו. אתה נראה כל כך יפה או יפה כרגע." זה באמת ירשים אותה והיא תרצה לנשק אותך גם.
  • וברגע שאתה מתנשק, הקפד לתת לה נשיקה בכל פעם שאתה רואה אותה מבלי לגרום לה להרגיש מוזנחת או אף אחד.
  • לא כל נשיקה חייבת להיות נשיקה צרפתית מלאה. נשיקה עדינה על השפתיים היא דרך נהדרת להראות שאכפת לך ממנה ולערבב דברים מייד.
  • לפני שאתה רוכן לנשיקה בלתי צפויה, ודא שאתה מכיר את הילדה שלך מספיק טוב כדי לזהות שהיא תהיה נוחה עם זה.
 4. 4
  תפנו זמן לרומנטיקה. אם אתה באמת רוצה שהילדה שלך תרגיש אהובה, אז עליך לדאוג לתכנן תאריכים ולעמוד בהם. אם אתה רוצה לטאטא אותה מהרגליים, אתה לא יכול להיות סתם קזנובה בשלושת השבועות הראשונים ואז להגיד לה ש"יום ראשון זה יום ספורט "עד סוף הזמן. דאגו שיהיה לכם לילה דייט שבועי, לא משנה כמה לחוצים ועייפים שניכם, ותמשיכו לגרום לילדה שלכם להרגיש אהובה ואכפתית לכם.
  • רומנטיקה לא חייבת להיות שוקולד. זה רק אומר לפנות זמן להראות אחד לשני שאכפת לכם אחד מהשני.
 5. 5
  תן לה לדעת שאתה חושב עליה כשאתה בנפרד. אם אתה רוצה לגרום לה להרגיש אהובה, עליך לתת לה לראות שהיא בראש שלך גם אם אתה לא ביחד. תירה לה טקסט פעם ביום כדי להודיע לך שאתה חושב עליה או עליה, או שלח לה דוא"ל מהעבודה עם קישור שגרם לך לחשוב עליה. אל תבצע צ'ק-אין שמונה פעמים ביום אלא אם כן אתה רוצה להיראות מתנשא מזה, אבל אם מתחילים לצאת ברצינות, אל תיתן ליום לחלוף בלי שיחת טלפון מהירה או טקסט.
  • למרות שחשוב לתת לה לראות כמה אכפת לך כשאתה ביחד, לא פחות חשוב לה לראות שהיא בראש שלך כשאתה בנפרד.
 6. 6
  תעשי עבורה דברים קטנים. אף על פי שהמחוות הגדולות והגדולות, כמו דובונים בגודל טבעי או שרשרת יהלום, יכולות להראות לה שאכפת לך ממנה, גם כל הדברים הקטנים יכולים להוסיף. אף על פי שזה לא יכול להיות זוהר לאסוף עבורה כמה מצרכים כשהיא בצביטה, לתקן את רגל השולחן השבורה בסלון שלה, או ללכת איתה לווטרינר כשהחתולה שלה חולה, אלה הדברים שיגרום לה לחשוב וואו, אתה באמת צריך לדאוג לה.
  • כמובן שהיא צריכה לעשות את הדברים הקטנים גם בשבילך. אתה לא צריך להיות ילד הסעות שלה כדי לגרום לה לראות שאכפת לך ממנה באמת.
אם אתה רוצה לסחוף בחורה מהרגליים
אם אתה רוצה לסחוף בחורה מהרגליים, אז אתה צריך להכניס הרפתקאות והתרגשות לחייה.

שיטה 3 מתוך 3: מה שהופך אותו האחרון

 1. 1
  תהיה ספונטני. אף על פי שקיימת שגרה, החל מתאריך הלילה ועד ליל הסרטים, יכולה לעזור לבסס את הדפוסים ההופכים מערכת יחסים למשמעותית ובריאה, אין זה אומר ששגרה היא תמיד מהנה. ערבב את הדברים מעת לעת על ידי היותך ספונטני לחלוטין. השתדל לא לעשות את הדבר הצפוי והרגיל כל הזמן, והילדה תאהב להסתובב איתך עוד יותר.
  • צאו לטיול סוף שבוע באקראי למקום שמעולם לא הייתם בו. נסו אוכל ממדינה שמעולם לא שמעתם עליה. עשו גלגל עגלה באמצע הרחוב.
  • ואל תזלזלו בחיבוק, בנשיקה או במחמאה הספונטנית.
 2. 2
  היו הרפתקנים. אם אתה רוצה לסחוף בחורה מהרגליים, אז אתה צריך להכניס הרפתקאות והתרגשות לחייה. זה לא אומר שאתה צריך לצלול בשמיים או לטפס על הר האוורסט, אבל זה אומר שעליך לחרוג מכדי לשמור על דברים מרגשים, לדחוף אחד את השני מחוץ לאזורי הנוחות שלך ולעשות את הדברים שמעולם לא חשבת. אתה תעשה. לא משנה מה שתעשו שמרגיש חדש, זה ישמור על האדרנלין של הילדה, וימשיך להתרגש ממערכת היחסים.
  • המשמעות של זה היא לרוץ מרתון ביחד, ללמוד צלילה או אפילו ללמוד שפה חדשה.
  • כאשר מוצגת משימה חדשה, יש למנטליות "לומר כן" במקום לומר "לא" ולחשוב על כל הסיבות שבגללן זה לא יהיה רעיון טוב.
 3. 3
  מקסים את חבריה ומשפחתה. אתה עשוי לשאול, "מה הקשר לחבריה ולמשפחתה איתה?" ובכן, התשובה הקצרה היא - הכל. אמנם אתה יכול להתחיל רומנטיקה מהבילה ומרגשת מבלי לפגוש אי פעם את חבריה ומשפחתה, אך אם אתה רוצה להיות בה לאורך זמן, עליך להתאמץ להכיר את חברותיה ולהיות מנומס ואדיב כאשר זה מגיע לפגישה עם משפחתה.
  • גם אם אתה לא ממש מכה את זה עם חברותיה מיד, תן להם צ'אנס. אם תישאר עם הילדה, סביר להניח שהם יהיו חלק מחייך לנצח.
  • בטח, אירועים משפחתיים הם לא תמיד הכי כיפיים, אבל אל תתלוננו על זה. אם באמת אכפת לך ממנה, אז אתה צריך לדאוג ממש למשפחתה - גם אם אתה מעדיף לראות את המשחק הגדול מאשר להסתובב במסיבת יום ההולדת של דודה.
 4. 4
  שמרו על עצמאותכם. אף על פי שאולי אינך חושב שלשמירה על עצמאותך יש קשר לסחוף ילדה מרגליה, ההפך הוא הנכון. אם אתה רוצה שהיא תרגיש שמאוד אכפת לך ממנה ושתוכל לקחת את נשימתה, אז אתה צריך להראות זאת על ידי כך שהיא תהיה האדם שלה, ועל ידי כך שאתה עושה את הדברים שלך מדי פעם. יאוהירו לך שאתה לא רכושני או מקנא מספיק כדי לרצות להיות בסביבה כל הזמן, והיא תמצא חן בעיניך עוד יותר בגלל זה.
  • אם לשניכם יש חברים ותחום העניין הנפרדים שלך ויש חלקים של מערכת היחסים שלכם, כי לא נפגש, מערכת היחסים שלכם תהיינה חזקות יותר כאשר אתה עושה ביחד לבזבז זמן.
 5. 5
  אל תיקח אותה כמובן מאליו. ברגע שסחפתם את הילדה מרגליה, עליכם להמשיך "לטאטא". אולי אתה מרגיש שהכל הולך מצויין וכי אין צורך להמשיך ולגרום לילדה שלך להרגיש אהובה ומיוחדת עבורה - ואתה טועה בזה. אתה צריך לשמור על דברים טריים אם אתה לא רוצה שהילדה תאבד עניין. הביאו לה פרחים, המשיכו להחמיא לה כל יום, ומצאו פעילויות חדשות שתוכלו לעשות יחד, כמו טיולים רגליים או לימוד בישול בכדי לשמור על התרגשות ולא משעמם.
  • אם כבר הגעת לשלב "אני אוהב אותך", דאג לומר את זה לפחות פעם ביום כדי להמשיך להראות שאכפת לך ממנה.
זהו אחד הטריקים המוערכים ביותר לגרום לילדה להרגיש ממש מיוחדת ואדיבה כלפיך
זהו אחד הטריקים המוערכים ביותר לגרום לילדה להרגיש ממש מיוחדת ואדיבה כלפיך.

טיפים

 • אם היא שואלת אותך איך היא נראית תמיד הגיב עם תגובה חיובית כמו נהדרת או נהדרת. אם היא לא נראית טוב מאוד והיא יודעת את זה, עודד אותה לשאת את עצמה בכושר כדי שהיא תדע שאתה חושב עליה טוב.
 • להתבדח איתה. אם תצליחו להצחיק ילדה היא תזכור אתכם.
 • זכרו שיהיו לכם חיים משלכם. רוב הבנות אוהבות בחור שיש לו חברים משלו, דעות משלו.
 • בנות אוהבות בחורים צוננים, חיוביים וחזקים. הם לא רוצים מישהו שתמיד נבהל. נסו להיות רגועים סביבה ולא להישמע עצבניים.
 • לעולם אל תגרום לה לבחור בין חברותיה לבינך.
 • תן לה מקום. כולם צריכים קצת לבד פעם אחר פעם. אתה עלול להישאר דביק אם לא.
 • אם היא לא מעוניינת, פשוט להמשיך הלאה. לפחות ניסית בשבילה.
 • נסה ללמוד לנגן על כלי כמו גיטרה. שלבו את זה עם שירה, ותסחפו אותה בקלות מעל רגליה. גם אם אתה לא יכול לשיר כל כך טוב, היא תחשוב שזה חמוד מאוד ותאהב אותך ששר לה שיר אהבה.
 • בנות אוהבות את זה כשאתה משאיר להן פתקים קטנים וחמודים במקומות שהם בטוח ימצאו אותם כמו שולחן, ארונית, מכונית וכו '.
 • אם אתה עצבני, זה בסדר גמור! עצבנות סביב ילדה יכולה לגרום לה להרגיש מחמיאה. רק תסתכל לה בעיניים בחיוך אמיתי.

שאלות ותשובות

 • איך אתה יודע מתי סחפת אותה מהרגליים?
  תדע מתי זה יקרה כשהיא מביטה בך בחיוך רחב ומאושרת מתמיד ותיתן לך נשיקה על הלחי וחיבוק גדול. היא תבריק!

מאמרים בנושאים דומים
 1. איך להיות דייט טוב?
 2. איך לפלרטט עם קשר עין?
 3. איך לגשת לבחורה בפומבי?
 4. איך לקרוא שפת גוף של גברים לפלרטט?
 5. איך לפגוש בחור בבטחה דרך היכרויות באינטרנט?
 6. כיצד למחוק את חשבון Zoosk שלך?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail