איך לשחק סטריפ פוקר?

כדי לשחק פוקר חשפני, חלקו את הקלפים של כולם כמו בפוקר רגיל. וודאו שכולם מתחילים עם אותה כמות בגדים. כשאתה מוכן להתחיל, שחק את הסיבוב שחילקת אך אל תמר על שום דבר. אם אתה מפסיד את הסיבוב, הסר מאמר לבוש לבחירתך. העבירו את העסקה לשחקן הבא וחזרו! המשך לשחק עד שנשאר רק שחקן אחד עם בגדים. אם אתה רוצה ללמוד וריאציות של רצועת פוקר או נימוסים בזמן המשחק, המשך לקרוא את המאמר!

כדי לשחק פוקר חשפני
כדי לשחק פוקר חשפני, חלקו את הקלפים של כולם כמו בפוקר רגיל.

האם אתה אוהב פוקר, אבל רוצה להעלות את ההימור? נסה גרסה פלרטטנית ובוגרת למשחק הקלפים הקלאסי, כזה בו שחקנים בוגרים ממש יכולים לאבד את החולצות מגבם - ואולי יותר. בפוקר סטריפ, השחקנים מהמרים פריטי לבוש שהם לובשים, ובסוף המשחק מספר שחקנים מסתיימים לעתים קרובות בתחתונים... או אפילו עירומים.

חלק 1 מתוך 3: יסודות פוקר ברצועה

 1. 1
  אספו קבוצה מעורבת של חברים הרפתקנים. ודא שכולם מבוגרים בהסכמה שבאמת רוצים לשחק במשחק, במקום להציע זאת ברגע שאנשים כבר התכנסו. העלאתו באופן ספונטני יכולה להשאיר אנשים מסוימים בתחושת אי נוחות אם הם לא רוצים להשתתף.
  • אם הקבוצה שלך כבר פלרטטנית או שנוח זה לזה, שקול פשוט לארגן לילה של סטריפ פוקר. אחרת אולי תרצה להפגיש את החברים שלך ולתת למשחק לקרות באופן אורגני.
 2. 2
  תנו לכולם להירגע, אולי עם כמה משקאות. אפילו מבוגרים בטוחים יכולים להיות קצת קשקשים לגבי הצגת יסודותיהם החשופים. וודאו שהאוורור נמצא ממש לפני שמתחילים. מעט אלכוהול יכול לעזור לאנשים להתגבר על עכבותיהם.
 3. 3
  הצע משחק של פוקר סטריפ וודא שכולם מסכימים. אל תלחץ או תאלץ מישהו להשתתף שלא רוצה.
  • אם מישהו מרגיש ביישן מדי, עם זאת, אתה לא בהכרח צריך להעיף אותם החוצה אם הם מעוניינים להישאר לצפות. הם עשויים לשנות את דעתם לאחר צפייה בכמה ידיים.
 4. 4
  מסכים עם הכללים. החליטו באיזו מגרסאות הסטריפ-פוקר להלן תרצו לשחק, מה שווה פריטי לבוש שונים וכן הלאה.
  • שקול להחליט כמה רחוק המשחק יגיע ומתי הוא יסתיים. יש אנשים שאולי ישמחו לשחק עד שהם עירומים לחלוטין, אבל אחרים עשויים להרגיש רק בנוח להפשיט עד שהם בתחתונים. מסכים עם הגבולות, כמו גם אם וכיצד השחקנים יישארו במשחק ברגע שנגמר להם הבגדים להשיל.
 5. 5
  ודא שכולם מתחילים בכמות זהה של בגדים. אם חלק מן הבנות נמצאות שמלות בעוד החבר'ה יש גרביים, עניבות וחגורות, יש שחקנים שנזרקו או להוסיף אביזרים עד שכולם אפילו. זה אופציונלי, אך הופך את המשחק להוגן יותר.
 6. 6
  בחר סוג של פוקר. פוקר הוא משחק פופולרי המשתמש בסיפון קלפי משחק רגיל בו מחלקים לשחקנים קלפים ומהמרים בכוח ידיהם. וודאו שחבריכם יודעים לשחק וידעו לדרג את ידי הפוקר המסורתיות: מכרטיס גבוה דרך זוגות, סטרייטים, שטיפות, בית מלא, ארבעה סוגים, שטיפה ישרה וכן הלאה. ישנן מספר וריאציות פופולריות של פוקר, אך לא כולן מתאימות לפוקר סטריפ. להלן שתי האפשרויות המסורתיות:
  • שחקו בתיקו של חמישה קלפים. כנראה הגרסה הקלה ביותר למשחק רצועת פוקר מזדמן. לכל שחקן מחלקים חמישה קלפים והוא יכול להחליף אחד או יותר מאותם קלפים במספר שווה מעל החלק העליון של החפיסה. הם מהמרים או מתקפלים לפני ואחרי ההחלפה והשחקן שנותר עם היד הגבוהה ביותר זוכה.
  • שחק טקסס הולדם. כל שחקן מקבל שני קלפים עם הפנים כלפי מטה ונראה לשלב אותם עם מאגר של חמישה קלפי קהילה שנחשפו בהדרגה. ישנם מספר סבבי הימורים, והשחקן הנותר שיכול להרוויח את היד הטובה ביותר עם חמישה קלפים זוכה.
 7. 7
  חלק קלפים ושחק ידיים כפי שהיית עושה בפוקר. שלא כמו בפוקר רגיל, בו אתה משחק כדי לזכות בצ'יפס או כסף, המטרה הנומינלית בפוקר סטריפ היא לשמור על בגדיך בזמן שהשחקנים המפסידים מסירים את בגדיהם חתיכה אחת בכל פעם.
 8. 8
  אם אתה מאבד יד, פשט. המשחק הוא לא כיף אם אתה לא יכול ליהנות מהפסד כמו גם מנצח, אז תיהנה איתו! אולי תעשו ריקוד פלרטטני כשמגיע הזמן להסיר בגד משמעותי.
 9. 9
  המשך לשחק עד שמישהו - או אולי כולם פרט למנצח - מסתכם בבגדים תחתונים שלהם, או אם אתה מעדיף, עירום לחלוטין. זה הסוף המסורתי של המשחק. ברגע שמכריזים על זוכה, תנו לכולם להחזיר את הבגדים שלהם - או להמשיך לשחק בעירום להימור חדש!
  • אתה יכול לשלב את משחק פוקר הסטריפ שלך עם אמת או העז. תנו לשחקנים שמאבדים את כל הבגדים להמשיך לשחק בפנדלים שונים אם הם מפסידים, כמו למשל לענות על אמת או להעיז. פשוט שמור את העיזות שלך בתחום שכולם מרגישים בנוח איתו.
אתה לא באמת יכול לשחק שום סוג של פוקר לבד
אתה לא באמת יכול לשחק שום סוג של פוקר לבד, ופוקר סטריפ יהיה די משעמם בלי אנשים אחרים.

חלק 2 מתוך 3: וריאציות של פוקר סטריפ

 1. 1
  רצועה בכל פעם שאתה מאבד יד. זוהי הדרך הפשוטה ביותר והמהירה ביותר לשחק. פשוט מחלק קלפים ומשחק יד של פוקר ללא הימורים. בסוף השחקן עם היד הגבוהה ביותר מנצח וכל השאר נדרשים להסיר בגד.
  • לחלופין, יש רק את השחקן עם היד הנמוכה ביותר בכל רצועת עימות. זו גרסה איטית יותר של המשחק, לערב מורחב יותר של כיף.
  • אם תרצה, תוכל לתת לשחקנים להתקפל מוקדם ביד, כמו לפני הפלופ בטקסס הולדם, כדי להימנע מלהתפשט. עם זאת זה כמובן נותן לשחקנים ביישנים אפשרות כמעט ולא להשתתף בכלל, מה שיכול להביס את הכיף במשחק.
 2. 2
  תן למנצח לבחור מי מפשיט. גרסה זו היא דרך נהדרת לחשוף מחץ ופלירטוטים נסתרים בתוך קבוצה. הפעל יד כרגיל, ובסופו של דבר האדם עם היד הגבוהה ביותר יכול לבחור אדם אחד בקבוצה להפסיד ואת פריט הלבוש.
  • במיוחד עם הווריאציה הזו, ודא שאף אחד במשחק שלך לא יקנא או טריטוריאלי. בקבוצת חברים זה יכול להיות כיף לגלות מי רוצה למי להראות מעט יותר עור, אבל לא אם התשובה הולכת להרגיז מישהו.
  • אל תבחר שום אדם אחד. קשירת קשר רק להפיל שחקן אחד לחלוטין, במיוחד בקבוצה גדולה יותר, היא פחות כיפית, ויכולה להרגיש לא נעים ודורסני לאותו אדם.
 3. 3
  הימרו בגדים במקום צ'יפס. חילקו ידיים ותנו לשחקנים להמר על פריט או פריטי לבוש במקום צ'יפס, שחייב להתאים אותו פריט או שווה ערך על ידי מי שרוצה להתקשר. שחקנים ללא ידיים מספיק טובות יכולים להתקפל. לאחר העימות, השחקנים שנשארו ואיבדו מסירים את הבגדים שהם הימרו.
 4. 4
  החלף בגדים לצ'יפס. שחקו במשחק פוקר רגיל עם צ'יפס או הימורים במזומן, אך הרשו לשחקנים שנמצאים נמוכים להחליף פריטי לבוש לבנק או לשחקן אחר תמורת הלוואת צ'יפים. זו הגרסה של המשחק הדומה ביותר לפוקר בפועל, עם הימורים, בלופים ואסטרטגיות.
  • פריטי לבוש שונים יכולים להיות בעלי ערך זהה או לעלות בערכם ככל שהם מקרבים שחקן להיות עירום. למשל אם גרביים שווים 7,50 €, חולצה עשויה להיות שווה 22 €, ותחת בגד יכול להיות שווה 45 €
  • אם שחקן סוחר בבגדים מסוימים ומאוחר יותר זוכה בסיר גדול, עליכם להחליט האם הוא או היא רשאים לקנות בחזרה חלק מהבגדים שלהם. לתת להם לקנות קצת צניעות מוסיפה עוד רובד של אסטרטגיה למשחק, בעוד שהשחקנים נשארים חשופים מחזיקים את המשחק בתנועה.
 5. 5
  שחק ראש בראש עם המאהב שלך. סטריפ פוקר הוא באופן קלאסי פעילות קבוצתית, אבל אתה יכול להתאים אותו למשחק מהנה של משחק מקדים עם הפרומור המשמעותי שלך אחר או פוטנציאלי. עם שני שחקנים בלבד אין טעם להמר או באסטרטגיה, אז פשוט תשלח ידיים ותגלה אותם. השחקן עם היד התחתונה מאבד חתיכת לבוש.
ובסוף המשחק מספר שחקנים מגיעים בסופו של דבר לתחתונים
בפוקר חשפני, השחקנים מהמרים פריטי לבוש שהם לובשים, ובסוף המשחק מספר שחקנים מגיעים בסופו של דבר לתחתונים.

חלק 3 מתוך 3: נימוסי רצועת פוקר

 1. 1
  אל תהיה גס רוח או שיפוטי כלפי גופם של שחקנים אחרים. לא כל מי שמשחק פוקר חשפנות צריך להיות דוגמנית-על. רק להיות חביב ולהכיר בכך ששאר השחקנים מוציאים את עצמם שם ולא צריך להישפט או להעליב על איך שהם נראים.
 2. 2
  אל תניח שהולכת לפוקר הסטריפ הזה יהפוך למיני או לא יהיה. חלק מהמשחקים בקרב מבוגרים יכולים להפוך למשהו יותר, אך רובם כרוכים רק באובדן מעט של צניעות. אם אכן נוצר מצב מיני, ודא שכולם מרוצים מכך, או שמור על המשחק אפלטוני.
 3. 3
  עצור את המשחק אם מישהו מתעצבן. וודאו שכולם משחקים כי הם נהנים, ואל תכריחו מישהו להישאר שלא רוצה. אם קורה משהו להרוס את האווירה הטובה, צמצמו את ההפסדים ותנו לכולם ללכת הביתה.
 4. 4
  אל תקנא או טריטוריאלי. אם אתה נמצא במשחק של פוקר סטריפ עם בן / בת הזוג הרומנטיים שלך או עם חבר שאתה עשוי להימשך אליו, צפייה באנשים אחרים שרואים את אותו אדם עירום יכולה לעורר כמה רגשות אומללים. שמור על האינסטינקטים האלה להיות קטנוני או כועס הוא הדרך המהירה ביותר להרוס את המשחק לכולם.
 5. 5
  אל תעשה מין או תתנגד לשחקנים אחרים. צפויה מעט פלירטוטים, אבל לבוא חזק מדי יהיה מפנה גדול לכולם.
 6. 6
  שחק את הפוקר הכי טוב שלך!
המטרה הנומינלית בפוקר סטריפ היא לשמור על בגדיך בזמן שהשחקנים המפסידים מסירים את בגדיהם חתיכה אחת בכל פעם
שלא כמו בפוקר רגיל, שבו אתה משחק כדי לזכות בצ'יפס או כסף, המטרה הנומינלית בפוקר סטריפ היא לשמור על בגדיך בזמן שהשחקנים המפסידים מסירים את בגדיהם חתיכה אחת בכל פעם.

אזהרות

 • תבין שיש אנשים שפשוט לא מרגישים בנוח עם המשחק הזה. אל תלחץ או תאלץ אותם לעשות דבר.
 • שימו לב גם כי הימורים מוסדרים מאוד במקומות רבים, ואם מדובר במזומן, משחק פוקר ידידותי עשוי להיות לא חוקי.
 • פוקר סטריפ בדרך כלל משוחק במקום להמר הרבה כסף, אך גרסאות מסוימות עדיין מכניסות כסף מזומן. כמו בכל הימורים, היזהר שלא תמר יותר ממה שאתה יכול להרשות לעצמך.

שאלות ותשובות

 • האם אני מפסיד אם אני עירום או בתחתונים?
  זה תלוי בכללים שלך. אתה יכול להכין כללים שאומרים שאתה מפסיד כשאתה עירום, או נשאר רק עם תחתוניך.
 • האם אוכל להסתכל בקלפים, או לא?
  כן, אתה מסתכל על הקלפים שלך, מעריך את היד שלך ומהמר בהתאם.
 • האם כללי פוקר הסטריפ זהים לפוקר רגיל?
  כן, אך כפי שנראה לעיל, ישנה אפשרות להחליף הימורים בשבבים בהימורים בבגדים.
 • האם אוכל לשחק בעצמי פוקר חשפנות?
  אתה לא באמת יכול לשחק שום סוג של פוקר לבד, ופוקר סטריפ יהיה די משעמם בלי אנשים אחרים.
 • האם אנו יכולים לעשות דבר דומה עם משחק אחר?
  כמובן, פשוט בנה סט כללי סטריפ משלך שיתאים לכל המשחק שאתה משחק.
 • האם שני אנשים יכולים לשחק בזה?
  כן. שתיים זה טוב מכיוון שאתה יכול לעשות את זה מחומם יותר ולהאריך את המתח.
 • האם ניתן לקחת בגדים ולהסתיר אותם עד לסיום משחק הפוקר?
  כן, ייתכן שהבגדים שלך ייקחו עד סוף המשחק אם כך עשית את הכללים בהתחלה.
 • אתה יכול לרשום את הידיים הטובות ביותר לפי הסדר?
  מהגבוה לנמוך: שטיפה מלכותית, סומק ישר, ארבעה מסוגם, בית מלא, סומק, ישר, שלוש סוגים, שני זוגות, זוג אחד, כרטיס גבוה.
 • תמיד אני מקבל זיקפה כשפשטתי, ואני לא רוצה. כיצד אוכל להימנע מכך?
  חשוב על בייסבול, או כל דבר אחר שיסיח את דעתך. אתה יכול גם לנסות להצחיק את זה אם זה קורה. אמור משהו כמו, "סליחה חבר'ה, פוקר תמיד מרגש אותי קצת."
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail